Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • Ahojte kočky. Ako sa máme?

• ahoj Luci...
    no, vonku sa vyčasieva, takže sa lepší i nálada 🙂

• ljenocka máš pravdu, ja som spravila v pondelok štátnice a od pondelka stále pršalo. Keď som sa učila tak bolo krásne.

• Sponzor fóra
  • ljenocka : tak este ze tak 🙂) to ma zmysel. Ale musi to byt unavne..

lucia: ahoj lucia

• katrin
    som z toho unavená aj ja, ver mi, ale nemám momentálne silu meniť prácu a niekde zase začínať od začiatku, učiť sa, dokazovať na čo mám atď..... dúfam, že veci pôjdu aspoň trošku tak, ako dúfame a že čoskoro naozaj odídem, ale už s bruškom zarovno nosa 😃 😃

luci
    gratulujem k štátniciam...dúfam, že si to riadne oslávila.... ja si pamätám na svoje. bola som tak unavená, že nejaká myšlienka na oslavu bola úplne posledná vec, na ktorú som myslela 🙂

• lucia : gratulujem k statniciam!!!!! Olivier bude na teba hrdy 🙂)) co si studovala?

• ljenocka presne ako hovoríš, ja som išla posledná do vnútra (10) tak som bola unavená ako pes.

• luci
    neboj, ale osláviš určite dodatočne.... a poriadne.... toľko dní, mesiacov a rokov driny, to treba osláviť 🙂

• ked tak rozmyslam... 30 .5 bude 9 rokov, co som mala statnice ja... teda posledne, lebo ich bolo viac..jeziiis, to leti!!! ved uz moja dcera bude mat v septembri 8 !!! boze, starnem!!

• katrin21 máš toľko na koľko sa cítiš 😃 študovala som vychovávateľstvo, ale chcem ísť ďalej na jazyky.

• katrin
    ja si ani nepamätám deň, kedy som mala štátnice 🙂 ... hlavne, že sú za mnou a kedy boli, tedy.....
    ale rokov je toľko.... počkaj, idem počítať.... ty brďo. už 4 roky.... uuuuaaaa 🙂

• jaj, to si studovala v tej Nitre, uz viem. Milujem NItru 🙂, aj ja som tam studovala... a ake jazyky chces studovat dalej? aj ja nad niecim takym rozmyslam.. jazyky alebo ekonomiu...

• lucia: mala by si studovat franinu, to by si mala odborneho lektora priamo z prvej ruky 🙂 😃

• francúzky jazyk a anglinu
    ljenocka olko budeš dnes v práci? 😃

• kolko budeš - tie písmenká 😃

• Sponzor fóra
  • lucia:
    ale to uz asi popri zamestnani, nie?

• jasné, už mi to doma lezie na nervy

• to bude fuska 🙂

• luci
    dnes odchádzam skoro, lebo cestujem za drahým... takže dnes len od 6,30 do 16,00 🙂)))

• Baby,
    neviete mi pomôcť? buď som slepá alebo neviem čo... hľadám na nete stránkové dni na pasovom oddelení v TT a nič... nemôžem to nejak nájsť.... a btw. kde to teraz je?? stále na kolárovej, či to je na poliklinike tam, kde sa vybavujú občianske??
    musím si ísť vybaviť pas kvôli dovolenke.....

díky za pomoc

• ljenocka : a kam ides na dovolenku?? daj tip 🙂

• čo myslíš? tá franina alebo práca alebo spolu? Ja som pracovala aj predtým ale som odišla lebo som sa pohádala so šéfom.
    ljenocka kam ideš na dovolenku?

• lucia? no ze to bude fuska popri praci studovat, lebo ked si predstavim, ako sa mi nic nechce ked dojdem z prace.. ale zase , ked clovek vie, ze musi, tak musi 🙂)

• katrin21 ja som 3 roky počas štúdia pracovala v PSA v kaviarni. Pohoda. Ale človek nikdy nevie.

• ljenocka pasové je na poliklinike 😉

• aha, takze si bola blizko svojho draheho 🙂) pocuvaj, ked si tam robila, fakt si tam nevidela taky parik, vecne sa vraj vodia za ruky aj v praci.. heňa a peter, on taky vysoky tmavy( podoba sa na Švehlu z panelaka) a ona taka nevyrazna,m spinave blond vlasy, stihla...

• lucia: vies, strasne by ma zaujimalo, aka je ta osoba navonok v praci, aky maju z nich dojem iny ludia, lebo ja mam s npou strasne zle skusenosti...

• neviem tam sa strieda strašne veľa ludí a ja som preč už viac ako rok.

• katrin
    vybrali sme nakoniec Turecko....

• allanyia?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.