Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko: ved ja som to nemyslela zle, a chapem to.. ja som tiez chcela mensiu svadbu aj prvy krat, boli sme spolu dva roky,a le poznali sme sa uz skor.. ale jeho rodina trvala na velkej svadbe, ja z nasej strany som mala pozvane minimum ludi a kedze oni boli z MT a my v PDm vsetko bolo na nas, na ocinovych pleciach a oni len dosli ako viciš páni... a celu svadbu sa bavili len medzi sebou, nas takmer ignorovali, no bola som z toho dost skalama, navyse sme sa dohodli, ze ma neunesu,muz aj ja sme boli proti, ale jeho segra so svagrom ma vylakali von a nasilu uniesli a moj muz sa potom so mnou nebavil asi dve hodiny na svadbe... ze som sa nemala nechat ( a ako ked ta schmatnu dvaja chlapi a daju do auta???), potom sa urazila jeho segra a odisli zo svadby.. no proste zabava. ale nebyt tohto, tak bolo vsetko super, mala som nadrehne odcepcenie o polnoci, dosli krojovane babky so svieckymi ahudbou, dali mi nadherny cepiec... takze vsetko eno- nuno, ale aj tak to boli vyhodene prachy.. my sme si tiez mysleli, ze je to navzdy.. aj ja som si bola tym ista... ale to je asi kazdy...inak by to nerobil... lenze niekedy naozaj az v manzelstve zistis urcite veci, alebo pocas spoluzitia pred svadbou ,ale toí sme my nemali v poslednej dobe poznam vela parov, co zili spolu roky a ked sa zobrali,po par rokoch sa rozviedli... j Ja samozrejme dufam, ze to bude navzdy a nielen pre teba, ale asi je to dobou v ktorej zijeme, ze je to akesi tazsie.. sme viac rozmaznana generacia, nevieme si tak odtrhat od ust ako nasi rodicia,.. ale to uz moc filozofujem :-D :-D bohuzila si to ale fakt mylsim.. muzi casto radsej utecu, nez by riesili problemy....
Odpovedať
asi si to mala tazke, co?
Odpovedať
Profilova fotka
no, niekedy dost.. ked si tak spomeniem, ako som chodila po svadbe a kazdemu, kto sa spytal hovorila, ake je byt super byt vydata, bola som fakt stastna, lubili sme sa... az ked sa narodila mala a muz skoncil skolu a nehladal si pracu to zacalo byt o nicom, ale aj tak by som nemyslela na rozvod... ale zase, radesj tak skoro ako po 20 rokoch manzelstva... to si neviem predstavit....
Odpovedať
Profilova fotka
ale vsak treba mysliet pozitivne, a tato stranka je skor o tom, takze hura do toho ;-)
Odpovedať
a teraz mas dve princezne, nie? tak to je super, my baby musime drzat spolu, takze mas oporu. .............. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jednu mam ja a jednu priatel, on je tiez rozvedeny... prezil presne to co ja, takze si rozumieme... aj baby sa maju radi.... su obe prevacky
Odpovedať
Profilova fotka
prvacky ;-)
Odpovedať
super prvacky........... ja som si to zazila doma pred 3rokmi segra ma tiez slecnu, ale vyrovna sa tak 5-tim chalanom. a papulovanie ani nespominam........... na vsetko ma komentar a tisic vyhovoriek
Odpovedať
Profilova fotka
tak to aj moja... vcera si chuda strasne rozbila kolena a ja som nebola doma, tak jej to osetrovali susedia a kamaratka, ktora ju brala z druziny, lebo sa k nim chcela ist hrat... ale inak je zlata, sikovna, ani neviem, ze chodi do skoly, uci sa sama a chodi ja na klavir a ide jej to. a ked su dve spolu, tak my mame pokoj, lebo sa hraju. Mat dve deti je lepsie ako jedno...
Odpovedať
@katrin aj my mame doma rozbite kolena a aj bradu...tak fukame... tiez mam predstavu o svojej svadbe taku, taku...vlastne to ani neviem napisat...kratka snivam, hladam, vymyslam...rokmi sa to meni...a asi ostanem len pri tom snivani...resp. ak nahodou, tak to uz bude take, ze dame si zalezat na satach a ucese, mozno ani to nie ved nohavicovy kostym postaci =-) :-N :-p tiez ked pozeram, co to vseko stoji, tak mi je luto dat tolko penazi a to cim dalej tym viac...ale tym nechcem povedat, ze babulky, ze sa mate spamatat, alebo, ze robite nieco zle, ak ste ochotne dat tolko peniazkov za par hodin..lebo aj ja som ochotna dat tolko peniazkov za par hodin, chvilku, potom zasenie, a potom zase ano...ale ja som v trochu inej pozicii...drahy mi teraz pertrhol tok myslienok...tak hadam dopisem neskor...idem do skolky...
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.... kde ste?? ako sa vam dari?? ja budem o 12 dni uz pani.. :-D tento tyzden som posledny v robote, potom mam volny cely tyzden pred svadbou a hned po svadbe ideme na liiibanky :-D chiii, strasne je to bliiizko :-)
Odpovedať
@dominika makam, takze nechodim sem len rano a potom vari hadam vecer kuknem... 12 dni, to utecie ako voda... ;-) urcite si to tu uzpisala, ale kde a o kolkej to mas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lomnicka: dominika to ma 21 o 17tej v kostole Mikulasskom... chystame sa ju ist pozriet viacere a aj sa zoznamit, ak sa rozpozname :-D Inak, ty to mas ako, ked hovoris o svadbe, ale v profile mas svadbu v roku 1999 a detusiky tiez , hmm ? si rozvedena ako ja?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeee, to je ake mile.. sa tesim ze pridete kuk do kostola :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no hadam nam to vyjde, ja by som veeelmi chcela... :-) ved som to uz pisala, ....
Odpovedať
Profilova fotka
sak hadam aj nejake zaskusky pred kostolom budu, nem?? :-D :-D :-D
Odpovedať
@katrin to je dobra otazka, aj som na to uplne zabudla...davala som si do profilu fotografiu a netusim, co sa mi podarilo zatlacit, ale skocil mi tam ten datum a ja ho odtialneviem dostat...tusim napisem adminovi...ja sa vydavat neviem kedy budem... dik za infosku, ak mi do toho nic nepride, co sa lahko moze stat (aj vcera mi volali, ze v den, kedy som chcela ist na stretko s nevestami, tak frcim pracovat)... dominika katrin a ostatne babulky - ak mi doto nic nepride,t ak dofrciiiiiiiiiiim...len sa velmi nemozem tesit, lebo to zas nevyjde... zakuskyyyyyyyyy - ja mam rada vanilkove rozky, somloí galuška, medove, cajove pecivo, vinove rozky, šramrole, opacny jablcnik a podobne a atd :-p :-p :-p :-p :-p :-p ale najradsej mam fantasticky akurat stavnaty puncaaaak... :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale ak bude teplo a krasne, tak by mi stacil aj pohar vody ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam rada aj rolady., samrony ale inak zosrotujem vsetko co je sladke... he he he... milujem vsetko sladke!!!
Odpovedať
@katrin no jasnacka, uz ma zas bolia oci a tak poriadne nevidim... ano, mam potomka :-) som nepobozkana a nevydata... |-| :-N =-) a zacinam sporit potomkovi na svadbu :-D , bo ja sa svojej nedozijem chichi ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a zijes s jeho ocinom? alebo ako ? ja som zvedava, ze?? :-p :-p :-p :-D
Odpovedať
@katrin ten posledny smajlik, mal byt takyto 8-) a nie takyto ]-( (klikla som vedla- vidis ako na ten datum svadby) ani si nevies predstavit, ako uz tyzden cgodim po byte a snorim a hladam sladke...a tak sa stalo, ze som drobcovi zozrala lentilky...a potom sa cudujem, ze mi rastie ôsocializmus" okolo bokov :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to rastie aj mne... a nie tam, kde by som to uvitala... :-D Aj ja len zhanam sladke, ternto tyzden bolo dobre, bo sme mali doma skatulu zakuskov zop svadby mojho byvaleho manzela, co dal dcere a ona im moc neublizi, tak som jej ochotne pomahala.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D baby srandicky... budem mat dost ked do kostola donesem seba :-D nieto este zakusky..... sak..kazda flasku vody do kabelky a je to :-D ale nieeee, srandujem..... rada by som vas obsluzila..ale tak viete, ze sa to nebude dat..
Odpovedať
@katrin21 ked nic ine od byvaleho aspon zakusky potesia... :-N tiez by som ti ochotne pomohla :-D jaaaj, moja, keby som bola taka stihla, ako si na fotkach, tak aj v sľuku od radosti tancujem :-D tusim idem vytiahnut z mrazaku nejake tie zasoby puncakov... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dominika ale sak to sa tak robi, ze das nejake tetuske do ruky skatulku zo zakuskami a ona bude po obrade obiehat pred kostolom a nukat, nie ty, ved to je jasne... kym ti pogratuluju.... aspon u nas sa to tak robi...
Odpovedať
Profilova fotka
tu skatulu jej samozrejme musi niekto dat do ruky po odobierke doma a nech ju ma nas starosti.. alebo nejaka baba druzicka.. u nas sa nosi este aj flasa so stamprlikom a ponuka sa ... ale ta mi chybat nebude :-D :-D
Odpovedať
@dominika ved sranda musi byt... :-D :-D :-D :-D a ked aj seba nedonesies, tak zenich ta hadam donesie do kostola... :-N :-N :-N ano, niekde sa to tak robi, ako pise katrin...co ale neznamena, ze to je pravidlo... ps: nam staci, ak prichystas krabicu a tu nam potom strcis do ruky no a my sa rozlozime na schodoch, prinesieme si podprdelniky, aj nejaky picknickovy kos splasime a urobime si čurbes :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ma tu zdrziavate :-D :-D :-D :-D :-D a tei zakusky som este furt nevytiahla... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D idem si precitat este temu, lebo mna taketo veci zaujimaju... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: u nas to je pravidlo, ale ja som z Prievidze a vy mate mozno ine zvyky... dokonca aj pred domom sa ponukaju susedia a vonku hra kapela... hotovi ciganskyčurbes .... ale nie, fakt sa to robi.. ale sak ked nebude, tak si dame niekde v cukroske... ale zas take svadbne dobre su ine nez kupenske...
Odpovedať
Profilova fotka
no pred domom je u nas zvyk iba na dedine... ja nie som z dediny ale priamo z Trnavy... a pred kostolom ze by sa ponukali zakusky..to som este nepocula.. :-D tak asi vas sklamem ale to tam urcite nebude :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?