Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
dominika, tiez myslim, ze tam, kde robia foto, by mohli robit aj tie tricka. na stanici, alebo vedla csob a tusim aj v od jednota na prizemi take nieco bolo. inak, dievcence, ktorym sa to blizi, drzim vam palce, nech mate krasny svadobny den a nech to dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi, 21.6. o 17:00? snad pridem. vcera som bola v Nitre v Diamonde drahemu pre koselu a zase som tam poskulovala po tych tvojich satach. viseli tam aj svadobne aj popolnocky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som si vymyslela taku vec, ze som dala k 30.6. v praci vypoved a 2.7. letim do UK na 2 mesiace pracovat. chcem sa zdokonalit hlavne v anglictine. priletim na konci augusta a tak budem mat este mesiac na posledne upravy pred svadbou... :-D
Odpovedať
dominika - na stanici je taky maly kamrlik, robia tam kopie, ale aj taketo somariny na tricka, tasky, kalendare a pod. a tam to robia na pockanie. donesies si tricko, vytlaceny navrh co na to tricko chces, podas to pani co tam je a ona ti to na pockanie spravi, cele to trva tak max. 15 min.
Odpovedať
Profilova fotka
@el dakujem za radu :-) @smeji dojdi sa kuk, ano o 17-tej :-) a ty takto okukavas moje saticky? ze su nadherne? :-) dufam ze od stresu nebudem koktat pred oltarom :-D @vivere dakujem dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no domi, ked uz som tam bola, tam som ti ich okukla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D to nevadi, kludne... :-D a pozerala som si prave tvoj albumik.. mas nadherne boticky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tie mi zohnala mamina so segrou. len tak, cisto nahodou. a stali par korun... v BA v Auparku
Odpovedať
Profilova fotka
:-) to je super a su krasne ;-) jaaaaaaaaajj, nechce sa mi byt v praci.... :-S
Odpovedať
takych nas je viac. ble v takom horku by bolo lepsie niekde pri vode...
Odpovedať
ahojte baby..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ljenocka baby, mne dnes bolo na umretie, ked som si predstavila 8 hodin v praci
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj smeji... ja som momentálne v prahe a tu sa vraj dnes chystá prietrž mračien a krúpy, tak dúfam, že ma to nechytí po ceste naspat po dialnici, lebo ma porazí :-( ja som dnes tiež mala absolútny problém vstať z postele, čo sa teda u mňa nestáva.... neviem, čo je dnes .....
Odpovedať
Profilova fotka
dnes je nejaky divny den. uplne mi tu pada hlava. chce sa mi spat. baby, ak sa podari, tak ideme dnes do Prestigu dohodnut si vyzdobu. snad sa tam dovolam baby, nema tu niektora svadbu v univerzitnom kostole? neviete mi povedat, kde si mam vyzdvihnut tie papiere, ktore sa maju odniest este pred svadbou na matriku? na arcibiskupskom urade?
Odpovedať
ahojte babenky... tak mam zase "skvely" den behania po lekaroch...ale ak by som nebehala, tak by som nevidela, ako davaju dole zvony z veze na hrubom kostole...ty brdo..a zoznamila som sa s organistom z hrubeho kostola... zajtra ma caka dalsia seria vysetreni..o aka som rada... a tpo ma chytilo krupobitie pri lidlosi, tak som sa tam nanominovala, nakupila, naolovrantovala som sa kukajuc na krupy a dazd...teraz dumam, ako pojdem pre stuplika do skolky...budeme ako zaby :-D :-D :-D @elanor pridavam sa do klubu..som z toho behania tak unavena, ze neviem, ako dorobim ten kopec prace..a to este treba navariiit...tusim riesim dnes pizzu a donasku... @smeji drzim palce... a kedy sa potom uvidime? kostol - sak vies..a ako ste sa s drahym dohodli na oznamkach..uz ich mate? ozaj a tie botky su fakt paradne..v ktorom obchode ich kupili? nech sa aspon juknem, ak pojdem okolo... @ljenocka stastnu cestu az domov... @dominika budes urcite krasna...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: dakujem za pochvalu mojich krasnych boticiek. len bude sranda, ked bude prsat :-D . kupila som ich v Auparku, obchod sa vola tusim Mixer. predtym to boli chovatelske potreby, takeho chameleona mali vo vyklade. ja by som sa mala vratit na konci augusta, takze hned sem letim a ozvem sa ti. alebo si mozme cez IP vymenit telef. cisla a dohodnut sa na tom kostole osobne.
Odpovedať
ahojte koky smeji ja mám svadbu v univerzitnom kostole, ale neviem aké papiere myslíš? :-.
Odpovedať
kočky
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeee raaanko...
Odpovedať
ahoj dominika... tak ako v práci? už si kompletne zaškolená?? či teraz viac-menej žiješ svadbou? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ljenocka... ani zdaleka som este neni zaskolena....jaaaj, cely jul sa budem skolit.. teraz veru mam myslienky len na svadbu, a svadobnu cestu.. :-D vcera sme si vybrali a vyplatili svadobnu cestu do Turecka... jupiii. ideme hned v nedelu po svadbe. :-)
Odpovedať
ani sa ti nedivím... ja myslím, že pred svadbou budem taká istá a budem premýšľať len o nej :-D vidím, že Turecko je populárne... to som rada, keďže tam ideme aj my... mala som totiž pocit, že všetci chodia do Grécka, Tuniska a Egypta a že Turecko tak pomenej.... ale keď som sa teraz začala o to zaujímať, tak zisťujem, že Turecko je tiež populárna destinácia.... a kam presne idete??
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano babusky... lucia: no ved pred svadbou si musis ist pre papiere na faru, ze tam mas zajednany obrad, tam mas napisane presne termin a cas konania obradu a tie papiere potom odnesies na matriku. to vsetko este pred sobasom. tak som chcela vediet, kde nam daju tie papiere, ktore treba odniest na matriku. ci na arcibiskupskom urade, kde sme posielali ziadost o sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
no veru je Turecko popularne. a podla odporucani a skusenosti viem ze je ovela krajsie ako napr. Grecko. a Egypt a Tunis su zase lacnejsie ako Turecko..a je tam bordel a spina a navyse sa z arealu hotela nepohnes nikam dalej - na ziadnu prechadzku... vcera nam ta holka v cestovke vysvetlovala, na porovnanie medzi Tureckom a Greckom (lebo sme rozmyslali nad jednym alebo nad druhym) - ze Grecko je vzdy o kategoriu nizsie..cize ak je v Grecku 4 hviezdickovy hotel, tak v turecku je taky hotel 3 hviezdickovy.. presne sa to vola hotel JUSTINIANO WISH SIDE ***** - vraj je tam naaadherne.. :-) tak sme si nechali poradit...je to komplex velkych 4 a 5 hviezdickovych hotelov..nizsiu kategoriu tam vraj nenajdeme, takze aj prostredie je tam vraj krasne..
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka a kam idete vy? do akeho hotela? a kedy?? a inak sa mi viac lubi ze v Turecku je teplejsie ako v Grecku.. :-) smeji dobre ranko aj tebe
Odpovedať
ja som tiež počula to, čo píšeš - o tom tunise, egypte a tak... a som rada, že sme sa rozhodli pre Turecko, lebo my ani jeden nie sme plážoví vylihovači, takže my chceme pochodiť nejaké zaujímavosti a to je vraj dobré v turecku... ideme do centra alanya a hotel sa volá eftalia resort... má oproti vašemu len 4 hviezdičky, ale snáď bude fajn.... a ideme posledný júlový týždeň... ja som chcela pôvodne ísť do nejakého aj drahšieho, niečo asi ako máte vy, lenže keďže sme boli nútení ísť v danom termíne a nemáme na výber, tak teda ideme presne v najväčšej sezóne, kedy sú najvyššie ceny. ak by sme boli išli až po svadbe, tak by sme určite za tieto peniaze zohnali aj lepšiu destináciu, ale čo už.... nechceli sme sa pred svadbou moc "rozšúpnuť" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj to je super.. 4 hviezdicka urcite postacuje.. myslim ze veliky rozdiel tam nebude.. my sme boli tiez nuteni ist len v tyzdni od 22.6 - 29.6. - pretoze to som v novej praci na dobre slovo dostala dovolenku...(na ktoru v podstate v skusobnej lehote nemam narok) tak sme radi ze nam aspon nieco vyslo..a chceli sme kvalitne sluzby na vysokej urovni. a tento hotel je vraj jeden z tych najlepsich v oblasti Side. tak verim ze naozaj spokojni budeme. a verim ze aj vy budete.. :-)
Odpovedať
tak potom určite napíš nejaké dojmy :-) a s akou cestovkou idete?? jééj, keď o tom tak píšem, tak sa už hrozne teším... my takto za mesiac už budeme baliť kufre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mi ich budeme balit uz za nejakych 5 dni.... :-D dojmy urcite napisem..ved to je jasne...aj nejaka fotecka sa tu ujde do mojho albumu.. :-) ideme s Koala Tour - s nimi mame dobre skusenosti. vy s kym idete?
Odpovedať
my ideme s Tip Travel... tuším :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?