Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Dominika s tým Tureckom v Side budeš na 100% spokojná. Ja som prešla toho naozaj veľa, ale poslené roky trávime len v Turecku. Je tam naozaj nádherne, krásne prostredie, neskutočne teplé more, podotýkam, že v tomto zálive teplejšie ako v Karibiku, bezpečno, čo sa týka akýchkoľvek prechádzok a výletov, kľudne sa tam dá jazdiť aj na prenajatom aute, nikto ťa neotravuje v obchodoch a strava je veľmi podobná našej a hlavne vo veľmi veľkom množstve - raňajky, desiata, obed, olovrant, večera a pozná večera- vždy si berieme all in, ultr all in ani netreba, to sa naozaj nedá skonzumonať a ani vypiť. Nepíšem len z vlastnej skúsenosti, ale aj známi, ktorým sme odporučili, boli maximálne spokojní a hlavne prekvapení úslužnosťou voči turistom
Odpovedať
Profilova fotka
stanka :-) dakujem za informacie. som rada, ze sa mi potvrdzuje to, co som pocula... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby....kde ste dnes vsetky?
Odpovedať
smeji toto som nevedela...mi to máme celé zložitejšie s papiermi...asi skôr na farskom úrade tam ste podávali žiadosť o sobáš..to je môj názor...
Odpovedať
Profilova fotka
jej dominika, zavidime v tichosti vsetci, ale v dobrom ;-) my este nevieme kam ani kedy pojdeme, ale niekam urcite, aspon to je iste :-D turecko je fajn, akurat velmo teplo na moj vkus, teplejsie nez v grecku, to mas pravdu. tak nech sa vam tam paci a nespalte sa 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby to je v akej casti turecka? alanya? byva to aj na last minute? lebo tam su tusim ceny akok 25-27 tisic a to sa mi zda dost, + k tomu palivove priplatky a pod.. ked my chceme ist s dvoma detmi.... chceli by sme skusit mozno aj nieco nove, ako napr. to Turecko, ale zas zmestit sa tak okolo 40 000,,, mate nejaky tip? alebo ktore cestovky maju 1 - 2 deti zadara..
Odpovedať
ahojte bambulka a katrin bambukla už máš štátnice hotové alebo ťa ešte len čakajú katrin ja chodím do cestovky na divadelnej ulici v TT. neviem ako staré sú deti ale v tejto cestovke ponúkali minule jednej pani deti do 14 rokov zadarmo.
Odpovedať
Profilova fotka
diky, Lucka! to urcite skusim!! baby su prvacky jedna ma 7 a druha bude mat teraz koncom Juna... :-))
Odpovedať
Profilova fotka
takze baby. ide ma rozhodit od zavisti, ze idete na dovolenku. my by sme tiez chceli ist na svadobnu cestu a kedze mame svadbu 4.10., tak rozmyslame nad Tureckom. je teraz velmi popularne a pocula som len dobre veci nanho. takze ked sa vratite vy, tak dufam date nejake recenzie :-D Dominika, normalne ti zavidim tu predsvadobnu horucku. uz aby to bolo aj u nas... lucia viragova: no neviem ako vy, ale my sme davali ziadost na sobas na arcibiskupsky urad na Holleho v TT, lebo oni nam tu svadbu v univerzitnom kostole museli najprv schvalit. tak teraz neviem, ci mame ist na toho Holleho alebo na farsky urad. a kde je vlastne farsky urad?
Odpovedať
to určite niečo zoženiete...ak nie úplne zadarmo tak tam nejaká zľava bude...mi ideme do Tunisu na 8 dní...
Odpovedať
Profilova fotka
lucka: to bolo asi pre mna... ja dufam, ze aspon jedno dieta bude zadara a to druhe uz nejako podelime. :-)) ja by som strasne chcela, keby bol nejaky dobry last minute na na Malorku, alebo grecko alebo ja Turecko... aj ked drahy uprednostnuje Chorvatsko, lebo chce mat po ruke auto, aby sme nemuseli byt 10 dni na jednej plazi pri hoteli. ale ved podla mna vsade chodia aj mestske dopravy medzi plazami.. on vsak je taky pohodacik, ze vraj uz nas vidi, ako so vsetkymi vecami pre 4 ludi behame niekam autobusom, v tom teple apod... ja som zas taka akcnejsia, ja by som kruzila hore dole :-D
Odpovedať
smeji: je to hokej :-D ...povolenie sobášneho obradu ste dávali na arcibiskupskom úrade, túto žiadosť majú aj na farskom úrade pri hrubom kostole kam ju posielali z arcibiskupského úradu. Na farskom úrade ste spisovali zápisnicu o prijatie sviatosti manželstva. Tak sa zbehnite opýtať na ten farský úrad. V IP ti pošlem tel. číslo na pána Ondáša ktorý je na arcibiskupskom úrade a má nastarosti univerzitný kostol, ten ti poradí čo a ako.
Odpovedať
Článok sa načítava...
katrin: Olivier chcel ísť do Grécka ja som to otočila na Tunis teraz mám strach či som urobila dobre :-( svadobná cesta tak dúfam, že sa nesklameme :-D Malorka je drahá ale keď človek hľadá... v tej cestovke čo som písala ti určite poradia majú prehľad o všetkých cestovkách a vedia sa orientovať v hoteloch ktoré sú vhodné pre rodiny s detmi..
Odpovedať
smeji..už to máš...
Odpovedať
Profilova fotka
neni to ta pri namesti ako konci pesia zona oproti je kostol? tam sme tusim kupovali dovcu min rok a moc nam neporadili... sli sme do ciernej hory a teda neviem, je fakt, ze tam bol danko sam bezo mna, ale neodhovarala ho ta pani a pritom , ked sme dosli na miesto, boli sme veeeelmi sklamani... ale mozno len nepoznala to stredisko kde sme boli...
Odpovedať
to sedí, ale neviem prečo vám neporadili...ja chodievam za pánom Viskupičom, ten má prehľad čo a ako...
Odpovedať
Profilova fotka
lucia, mallorca je fajn ked mate radi davy ludi a hotel jeden vedla druheho. je to tam dost rusne, aspon teda tie najznamejsie letoviska. ale zas plaze su obrovske, skoro biely piesok, cistunke more. ale nie je to vobec romanticke, takze ako svadobka ee
Odpovedať
Profilova fotka
nasi v noci leteli na siciliu, tam by som veru aj ja okamzite sla, juj zavidiiim 8-(
Odpovedať
bambulka kedy robíš štátnice?
Odpovedať
bambulka počula som, že sicília je krásna. Ale mi sme už v utorok vyplatili Tunis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak si to meno poznacim a spytame sa na neho , diky za tip ;-) asi este predtym skusim sit aj tu do jednej agentury ,co tiez robi pre viac cestoviek, aby sme si porovnali nazory a tipy.... boze, ja sa tak tesiiim!! Inak, Grecko je moj sen uz dlhe roky, len vobec netusim, kam ist... niekto ospevuje aj obycajne chalkidiky a mne sa pacia aj ostrovy ale su drahsie... inak, ja nemam rada take tie plaze siroke 100m, samy slnecnik a hlava na hlave.. skor take mensie, s prirodou za chrbtom, nejaky maly bar ( smad je vzdy) :-D ale inak klud.... take asi turecko nie je, ze??
Odpovedať
katrin: tak to neviem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tusim stanislava pisala, ze tam bola, ale uz tu asi neni... vask hadam niekto bude vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
statnice mam o necele tri tyzdne :-( uz riadne panikarim. fuj, ani zivot ma nebavi ked si na to spomeniem
Odpovedať
Profilova fotka
ale radost mi okrem manzela samozrejme :-D robi aj nase male 8 tyzdnove steniatko, nasa mala laska, juj ako ju zboznujem :-D
Odpovedať
bambulka ja som ich mala 19. mája a viem ako ti je... najhoršie je, že vonku je krásne počasie a ty sa musíš učiť...ale to zvládneš :-D ...
Odpovedať
tak už máš psíka doma...tak to je výborné... ako sa volá?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, tak ty si cerstva co, mgr, ing, ci bc??? gratulujem :-D ja sa ucim len v praci, nastastie sa da, takze vikendy chcem svaty pokoj mat a venovat sa drahemu a malej tinke
Odpovedať
Profilova fotka
hewj, nakoniec to nebol maltezak ale nieco celkom ine, bulterier :-D :-D vola sa tinka a je to moje babo ;-)
Odpovedať
ďakujem...už som mgr :-D ...tak psík sa volá tinka...už aj niečo trhá :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?