Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ja ich beriem 7 rokov a veru zacinam to citit. som ostala hrozne precitlivena na prsia, mam ich citlive ako tehotna, akoby reaogovali na kazdy dotyk. urcite to je z toho. ale na prehliadky chodim pravidelne, beriem tie najdrahsie tabletky. ale idem zacat posl. mesacne balenie. nielen kvoli babu, ale aj kvoli sebe. tie napnute prsia, nic prijemne
Odpovedať
fuh, tak to muselo byť do jedu. Spomínam si, že ja som bola v HRK prvý krát pred 3 rokmi s mojimi priateľmi a ich vtedy 2 ročnou dcérkou na ostrove Rab. Dodnes na to spomínam ako na skvelý týždeň na úplne úžasnom ostrove v HRK. Fantastická súhra ľudí - o malej sme celý týždeň ani nevedeli. Celý deň si na pláži presypávala kamienky a vodu - bola úplne dobrunká vrátane dlhej cesty autom. Skvele sme si všetci oddýchli po dosť hektickom pracovnom období.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez take drahe, bambi, ake beries (ja Logest) ale npocitujem na sebe nic...no pribrala som...jasne ked som ostala sedet na riti v praci a necvicim...a nervozna tiez som niekedy, ale myslim, ze to su aj osoby, co HAK neberu,nie? :-) ale myslim, ze na plodnost to nema nijake ucinky a telo asi same povie ked bude mat dost...vid bambulka a moja sestra tiez povedala, ze jedneho dna kukla na to balenie a naplo ju a pochopila, ze 9 rokov stacilo.... :-) ty neuzivas nic?
Odpovedať
Profilova fotka
norika a este si zabudla, ze oslepnes potom :-D :-D to by bolo slepych,co? :-D :-D
Odpovedať
nori-ja som tú moju poznámku o HAK písala z čisto zdravotného pohľadu.
Odpovedať
hani - mám 32 rokov a HAK som nikdy nebrala. Z čisto osobného pocitu.
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, uz to beriem s nechutou v poslednej dobe. len som teraz pred statnicami nechcela vysadit, este si pridavat problemy jak keby som ich dost nemala...ale uz sa tesim ked to vyhodim, fakt ma to v poslednej dobe dost stve. mam proste taky pocit, ze telo sa zacina branit. neviem to vysvetlit, ale citim to tak. beriem yadine, minule zdrazovali, ze skoro 500 na mesiac. fuuu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute, k tym tabletkam.... ja mam teraz kolegyne mudre z televiznych serialov ( ordinacia, panelak...) ze ked uzivam dlho tabletky nebudem moct mat deti a neviem co.... uzivam 5 rokov (cilest) a nemam s nimi problem, chodim lekarovi kazdy rok a sam ma uistil ze si nemusim robit starosti, dokonca samotne zdravotne poistovne uz ani nepreplacaju pecenove testy gynekologom, lebo HAK su v sucasnosti nizkohormonalne, takze pokial nebola vazny stav zltacka - tak by nemal byt ziadny problem...
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, pozrite si http://www.mojasvadba.sk/album/album.... už dlho som nevidela tak sympatickú nevestu v krátkych šatách. A navyše je trnaváčka!!!
Odpovedať
súhlas. musím povedať, že v poslednej dobe sa mi fakt začínajú páčiť nevesty v krátkych šatách. Je to také šik a hlavne praktické. Zopár ich tu v poslednej dobe bolo. Hlavne také strihy šiat z 50 rokov sa mi nenormálne páčia. Ale aj toto je veľmi pekná a sympatická nevestička. Pristane jej to.
Odpovedať
Profilova fotka
beju...to teda obdivujem x-) x-) x-) neviem preco, ale asi tymi mojimi stresmi z otehotnenia... elle...sak sa spytaj, ze preco by si nemohla? ze ako na to posobia tabletky? ved to s tym nema nic spolocne...vela zien, ktore nemozu otehotniet im daju na par mesiacov tabletky, aby sa im upravil cyklus (ja mam napr. take 3) a zostali hned potom tehotne (mozno nahoda...) miska...tak to obdivujem tiez x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne moj gynekolog povedal, ze pokial budem uzivat nizkohormonalne a pravidelne chodit na kontroly, nemam sa nicoho bat. a on je ako lekar dost poctivy, navyse rodinny znamy. zle by mi nechcel...a este mi povedal, ze dnesne HAK u uplne ine ako v minulosti, skor zena rychlo po nich otehotnie. bez rizika, ako tomu bolo v minulosti
Odpovedať
Článok sa načítava...
xixixixixixixixi teraz som si spomenula, keď som bola skúšať šaty na svadbu, moja kamarátka, ktorá je vydatá 6 rokov si strašne chcela skúšať somnou. :-) tak sa jej to všetko pripomenulo. :-)
Odpovedať
jáj ale musím povedať, že aj tak najsamlepšie je to teraz, keď sa nijako nechránime !!! Jednoducho parádne zážitky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej to mi hovorili aj mamine kamosky, ze teraz je vsetko take krasne, ze ked sa oni vydavali boli radi, ze "nieco" zohnali....nezavidim 8-( beju...to mna by sa muz ani dotknut nemohol, lebo by som sa bala, ze "uz je to tam" a mala by som len stresy, ani vychutnat by som si to praveze nemohla :-x
Odpovedať
beju - ja mam HAK prave kvoli zdravitnym problemom... a nemozem si vynachvalit... uz ju mam 4-5 rokov a nebadam na sebe ziadne negativa, prave naopak...
Odpovedať
hanik no skrátka ešte nie je tvoj čas. ak sa cítiš spokojná s HAK, tak je všetko o.k. Ja si myslím, že to raz určite príde aj na teba. :-) Siliť sa do niečoho, na čo sa človek vnútorne necíti, nemá význam.
Odpovedať
Profilova fotka
beju...potom ma uvidis "santit" po modrom konikovi s 350 fotkami rucicky nozicky, ocka, ritky mojho drobca a budes sa na mne smiat :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Tak to mi ver !!! :-D :-D :-D
Odpovedať
e.lle - tak potom asi kolegine tie serialy poezeraju velmi zle, a ak je to "ordinace" tak su asi hluche abo slepe, bo tam nikdy take nic nepadlo... prave naopak, HAK odporucaju...
Odpovedať
Profilova fotka
ja si myslim, ze v konecnom dosledku tak vsetky dopadneme :-D akurat ze niektore zeny to fakt prehanaju, ale ja pevne verim, ze my nebudeme take tie moderne matky co nevychovaju deti a vsetko im dovolia, nebodaj im este po zadku plesknut, ved to je tyranie =-) no comment ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
eli, ja som sa tiez cudovala, ordinaciu sledujem a tiez viem, ze tam HAK odporucaju
Odpovedať
hanka, neviem, ci este riesite deti... mam kamosky, ktore maju 30 a pomaly zacinaju rozmyslat, ze by chceli mat deti... doteraz vedeli, ze ich raz budu chciet, ale az teraz zacali mat pocit, ze uz je ten spravny cas... takze vobec nestresuj, jedneho dna sa zobudis a... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja sesterka mala dieta v 31 a nikto nic neriesil
Odpovedať
Profilova fotka
myslism tym 1. dieta ;-) a zatial aj posledne
Odpovedať
Profilova fotka
hej deli, ved v tom nie je problem (aj ked dakujem za radu), ale horsie, ze moj manzel sa takto jedneho dna zobudil a zistil, ze je jeho cas... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
nuz je tazko zladit 2 rozdielne nazory, laska hory prenasa, takze... ;-) podla mna je ok ked sa v 25 necitis na dieta, len jemu sa to tazko chape ked ma po 30 ke =-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj dedko s babkou mali maminu, ked mal dedko 44 a babka 36 ( a to bolo pred 50-timi rokmi) a keby sa sestra posnazila, dedko by zazil aj pravnucata (sestra mala 19 ked zomrel...) a chodil este aj s nami bycyklovat, plavat...to ja vysvetlujem manzelovi...ale on si mysli, ze ked bude mat v jeho 50-ke jeho dieta 15 bude to koniec sveta, ze uz bude na odstrel 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte obcas sem nakuknem, ci pribudli foto a tak ak mozem k antikoncepcii a dalsim veciam ja som pchala do seba hormony 10 rokov, potom sme sa nejak zhodli na tom, ze uz taku 100% istotu nepotrebujeme, ale baby sme este neplanovali nejak to prislo az teraz na jar, vlastne prisla zaujimava pracovna ponuka, ale zaroven by som nejaky cas nemohla ist na matersku. az vtedy som vlastne prisla na to, ze dietatko uz chcem a drahy neprotestoval. po 10r hltani hormonov a 2,5r pauze sa podarilo velmi rychlo, az som z toho ostala v soku. za chvilu budem mat 32, takze bola este obava z veku. moj nazor je, ze ak ma zena problemy s otehotnenim, su nezavisle od toho, ci HAK uzivala alebo nie. a vobec by som sa na vasom mieste netrapila pocitom, ze este sa na dietatko necitite. tiez som ten pocit dlho nemala, len som vedela, ze ked bude "vhodny cas", tak babo chcem. samozrejme reci okolia ze ked sa budem stale vyhovarat na vhodny cas, tak nakoniec zistim, ze deti nebudem moct mat, som vytrvalo ignorovala. vsak oni najlepsie vedia, po com s manzelom tuzime, iba my to nevieme :-S a teraz si to cele uzivam, nestresujem sa koli tomu, ci budeme moct dat babetku vsetko co potrebuje. proste podla nas je ten spravny cas a citime sa dobre. keby to prislo skor, mozno by sme v takej pohode neboli, mozno boli, neviem povedat. takze ziadne stresy z toho, ze sa spoliehate na hormony, ziadne stresy z toho, ze neprichadza tuzba po babetku. este mate cas, hlavne ak mate 25, 26r, podla mna vam nic neutecie. na reci inych ludi proste kaslite, neargumentujte, nepresviecajte o spravnosti svojho nazoru - nema to vyznam a niektore ich "mudre rady " vas mozu to rozpalit do biela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sisik, fajn, ze si sa ukazala x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?