Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • dani....nemam, mala som ale som ho zmazala...

eli..odkial ste ju mali?

• maju ju v hoteli Prestige

• a to si ju mozes pozicat aj domov?

• Sponzor fóra
  • fuuu to teda neviem ale viem zistit, nastávajúci švagor tam pracuje... preverím

• dik 🙂

• poziciavaju a stoji cca 5000sk spolu aj s čokoládou

• a kolko je tam asi tej cokiny? lebo ja vobec nemam predstavu ako to funuje a tak...a to je nejaka aj velkost - male velka? 🤔 som mimo.... 😦

• tak to neviem kolko tam je cokiny, veľka bola tak 50-60cm, nooo odhadujem. ale v prestige je prevadzkarka strasne mila, ochotna - staci sa tam ist opytat a uricite ukaze aj vysvetli. zajtra alebo vo stvrtok tam idem - takze ak nemas cestu popytam sa ja a dala by som ti tu vediet

• ok super 🙂 lebo sestra bola minule na plese v Smoleniciach a ze tam mali vraj len nejaku malu a ze to bolo o nicom...

do Prestige inak chodime strasne radi, manzel miluje ich steaky 😵 😵

• tak to ano - kuchar vazne sikula. môj nastávajúci zase zbožňuje palacinky s gaštanovým pyré. 😃 😃
    aj čašníkov ked sa opýtaš, budú vedieť čo a ako

• halo halo... dobre rano....
    aj vam sa nechce tak pracovat ako mne?? 😐

• hojky 😉 ja dnes posielam sefovi okamzitu vypoved, tak akurat rozmyslam ze sa doma budem nudit kym si nieco nenajdem 😒

• ale ma to aj svoje vyhody, aspon naucim nasu tinku cikat vonku a nie doma 😛

• bambulka - drzim palecky 🙂

domi -ahoj, takych nas je viec, min. sme 2

• hmm...super....mna to tu tiez nebavi...
    musim obvolat 230 klientov a pozvat ich na pobocku..aaach...... 😒

• Sponzor fóra
  • domi - kde to vlastne teraz pracujes? uz si tusim neni v tom T-debile v BA, ci jo?

• ved sa ukecas k smrti. ze 230 roznych ludi, no jo, kup si strepsils pre istotu

• baby, poradte. zajtra mam promocie, obliekam si male cierne saty, tak tesne nad kolena bez rukavou, uzke. musim si dat pancuchy? ja viem, bonton hovori svoje, ale je to take nutne???

• el...
    nie nerobim...v banke som vcul.... z kaluze do blata. fakt!!! 😢

bambi, podla mna nemusis...co by sa stalo keby si si ich nedala?? nic..

• bambulka - pokial bude zajtra chladnejsie, ako predosle 2 dni, tak aj hej, istota je istota, ale pokial bude teplo (ako dnes), tak kasli na bonton, sa predsa nebudes varit v pancuchach...

• domi- aleco , banka? a ktora ak sa mozem spytat. TT ci BA?
    a co robis?

• lebo si davam take topanky s trosku otvorenou spickou, len tak ze palec je vidiet, ale momentalne nemam ine na opatkoch, tak nemam na vyber a podla mna to nevyzera dobre k pancucham, taky styl topanok. a budeme mat talare, tak sa budem varit dostatocne aj bez pancuch 😛

• no klientsky pracovnik v HC.... boooze, ja chcem podnikat..ale v com??? pomooooccc... fakt ma toto nebavi...

• ju domi, to chceme viacere. hlavne teraz ked budem o par dni na urade prace 😞 ma to coraz viac trapi

• bambulka...ja som tiez nemala pancuchace, lebo som uz bola pekne opalena a bolo navyse teplo (ani na svadbe som nemala pancuchace...) 🤔 😬 😵

kolegyna je v praci s malym babom, tak podstivo nosim, uz ma ruky bolia a dufam, ze sa na mna nieco nalepi, lebo ja deti nechcem, ale manzel uz je v tom podivnom veku 😴 😦

• napisala som, ze "podstivo" 😃 😃 😃 😃 namiesto poctivo 😃 😃 😃 a to mam to dieta na rukach 2 minuty a uz zdementievam, co je moja najvecsia vyhrada pre to, aby som neisla na matersku 😃 😃 😃

• hani, nezdementieš, je tu modrý koník. Aj sissik tam teraz chodí a je normálna. Videla som ju nedávno a kecali sme.

Inak čaute všetky.

• nuz hanka, to je udel matiek, niektore stratia schopnost normalnej konverzacie a jedine o com vedia hovorit, su ich deti. na tom nie je nic zle, pokial to hovoria inym matkam, ale niektore zeny nemaju sudnost a kazdemu, bez ohladu nato, ci ich to zaujima, alebo nie, hovoria len o tom. ale cest vynimkam.

• dufam, ze budem raz tou vynimkou, lebo moje "zname matky" sa vedia bavit akurat o tvare a farbe hovienok...(prehanam samozrejme, ale je to podobna uroven 😃 😃 ) no este mam doma dostatok vyhovoriek, ale podla pohladu mojho manzela vidim, ze to "udrzim" tak este 2 roky 😦

ako sa nabudit, aby clovek chcel mat deti? - toto nie je vtip, ale to myslim smrtelne vazne 😦 mojho manzela milujem, doverujem mu, viem, ze by sa postaral o deti, financne na tom nie sme vobec zle....a na mna stale ten pocit neprichadza 😐 manzel ma obvinuje, ze som sebecka.... 😦

• hani, a kolko mas rokov?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    s dlhoročnou skúsenosťou zachytávam tie správne momenty, na ktoré nezabudnute 🙂
    Tvorím svadobné príbehy 🙂
    Profesionálne fotografické a video služby od roku 2010
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov