Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • dienerová bola na jednotke v novej budove a sedela so stulajterovou a kovacom - partia 😃

• uuuááááá štulajterová..... pomooooooooc 😃 😃 😃
    a janko kováč - to bol klasik, ty koky 😃 😃 😃 😃

• no presne ako hovori e.lle... to bola partia...
    😃

ljenocka poslem ti mail...

• Sponzor fóra
  • ked dosla stulajterová do triedy tak nikto ani nedychal - moje nervy guľovčka bola raz dva tri 😬

• a aj po Vás hádzala dreváky alebo kriedu???? a keď nebola poriadne utretá tabuľa.... fuuuuha..... to bolo.....
    a na tie jej hlášky si nemôžem spomenúť, ale stáli za to - akože sme tupí jak kolíky a tak....... ale presne si nespomeniem.......
    a učil Vás daňovníctvo Mikula????? To bol tiež iný klasik..... a šak čo, dáme sí písomnku, nééé?? a vy debily a tak podobne.... ten mal taký trnavský prízvuk, že dovi dopo 😃

• leni...

prostredie pocasko na 1 s ******* rodina...no realityshow moze ist do kelu 😛 😛 popravde mi bolo velmi luto, ze je tam tak krasne a ja sa pritom uz neviem dockat, kedy pojdem domov.... 😒

o to viac sa teraz tesim na tu druhu, kde ideme s kamaratmi a len ja a moj manzelik 😵 😵

• jasne ze hadzala, co jej doslo pod ruky. ked nebola utreta tabula tak zacala pisat cez to napisana a handru vyhodila von oknom. hlasky to teda jo: zapustis tu korene do zeme a podobne.... clovek sa chcel rehotat ale nemal ani odvahu....
    Mikula nas neucil danovnictvo ale potom nas mal národne hospodarstvo a ked zostala tehotna kukanova tak aj ekonomiku - to bol teda iny klasik. ked som maturovala tak sa ma opytal ze kebyze som ministerka financii co by som robila 😮 😮 tak som tam trepala a on ze radsej nech sa za Mikloša vydám 😃 😃 😃 a bolo za 1

• hanka
    tak to ma mrzí, ale snáď sa Vám vydarí tá druhá dovča 😃 ... si pekná čokoládková?? 🙂
    ja už odpočítavam priam hodiny do nedele, kedy sa vznesieme a pristaneme až na slnečnej pláži 😃

e.lle
    tak vidím, že spomienky máme úplne identické 😃 😃 .... no a mikulove hlášky, keď nás učil spotrebné dane - napr. z liehu.... ty koky.... 😃 😃 no však si predstavte, že máte vychlentat tolko a tolko litrov vína... víte si predstavit, kolko na dani zaplacíte??? to ani nepočítajte.... na to nemáte ani keby ste sceli 😃

dominika
    mrkni mail..... či ma spoznáš 😃

• baby ja o dovolenke nemusim tento rok ani snivat 😞 😞 😞 jedine tak tu na slovensku, záááávidíííím

• bre ranko vospolok 😉 pozeram, ze sa vsetky tusim poznate zo strednej. to zas ja som chodila na ten isty gymel ako elanor 😃 trnava je mala veru. ja som maturovala v roku 2000 a pamatam si vsetko, akoto ze si niekto nepamata co bolo v roku 2004? 😃 ale poviem vam, strednu som neznasala 😠

• e.lle
    ja idem po 7 rokoch, takže sa neskutočne teším.... pred 7 rokmi som bola v chorvátsku a od vtedy nikde.... okrem "malty" /cháp doma na stavbe/ 🙂
    a veď aj na slovensku sú pekné miesta, tak vyrazte niekam v rámci SR

• neznasala si strednu? preco? ved tam sa paradnicky vyvadza 😉

• ja som tiež strednú moc nemusela 😞

bambulka- to vieš, medzitým bola vysoká a nejak dôležitejšie informácie potlačili tie menej dôležité - ako napr. kto mal kde kabinet 🙂 ... ja obnovujem software v mojej hlave a vtedy vypúšťam nepodstatné veci a uprednostňujem tie podstatnejšie 🙂

• ja som gympel milovala....

• ja som vtedy mala dost blbe obdobie, mala som nejake problemy, takze sa mi to spaja prave s obdobim gympla. ale samozrejem mam kopec skvelych spomienok a rada sa stretavam s byvalymi spoluziakmi, vzdy radi spominame, ale den ked som zmaturovala, som bola stastna ako blcha ze je to za mnou.

• Sponzor fóra
  • bleeeeeee....som rada ze som skoncila strednu skolu... Dienerova mi robila riadne problemy cele 3 roky!!! Puča.. 😃 😃

• dominikaaaa, konecne niekto kto ma aj blbe spomienky na strednu 😉 inak, mate krasne fotocky 😵

• Dienerova bola taka ze mala svojich oblubencov a potom zase takych co ich neznasala... a tak sa aj spravala. ja som ju mala na haku a potom aj ona mna. vzajomne 🙂

• bambulka..dakujeem 😃
    no ja som ju mala na haku ale ona mna nie... ona nemala rada "vystrednych ludi"... asi som k nim niecim patrila... ved stare skridle ucitelky vacsinou zavidia.. 😃

• baby a čo PANI profesorka Sláviková 🙂 .. tá tiež keď na niekoho "zasadla", tak už si neodsadla 🙂

• na mne sedel cele 4 roky nas triedny, lebo som si nenechala skakat po hlave. tazky zivot som s nim mala 😦

• Slaavikova?? jaaaaaaj, to ked sme mali bankovnictvo... porozpravala nam co mala na veceru a na ranajky, ako sa ma jej dcerenka...kde sa vykydla na bicykli a tak... 😃 to bol pripad sam o sebe.. 😃

• ..strojopis so slávicou bol fakt zážitok.... ak mala baba nehty čo len 0,5 mm dlhšie ako si predstavovala ona, tak ju normálne vyhodila z hodiny 🙂 ... trošku hardcore....

no, ja už končím so spomienkami na OA.... chúdence ostatné baby nemajú čo k tomu napísať 🙂

• baby, ja vrazdim. sef mi nedal vyplatu este ani za maj a zajtra mu vyprsi lehota zo zakona, takze mozem dat okamzitu vypoved a mam narok na 2 mesacne odstupne a ja blba ze ho upozrobnim, nech neodidem v zlom a on sa mi zatajuje. hajzel jeden 😠 😠

• co nechty, ked si mala dlhe vlasy, tak by ti najradsej dala sietku na hlavu jak kucharovi v restike

• uz 6 tyzdnov som ho nevidela 😠

• no moje nervy, ja by som asi odpadla!!! 😠 a to cela firma nemate vyplaty?

• asi niekde supersky dovolenkuje

• ale coby dovolenkoval. podvodnik to je. a ja som jediny zamestnanec. uctvnicke dlzi 70.000 a zatajuje sa jej uz 2 mesiace. ale ona sa ho vraj boji dat na sud. ja teda s tym problem nemam. uz som volala aj na krajsky inspektorat prace. mam instrukcie

• tak to dobre robis bambulka. nejaky dopravca? lebo ti teraz maju pekne priskrtene... no nezavidenia hodna situacia

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam štýlové svadobné foto s osobným prístupom ku klientom a kompletným servisom v tej najvyššej kvalite od fotenia, cez spracovanie až po tlač.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Milujeme fotografiu, video a moderné média. Snažíme sa preniesť náš pohľad do digitálnej podoby a vytvoriť tak pre vás kreatívne fotografie a video.
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov