Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
eli, ty si hladas pracu, ze? ako na tom si, chodis po pohovoroch len tu v tt, alebo aj ba?
Odpovedať
bambulka mám flexibilný.... ale aj tak som tu 10 hodín denne... takže ak nechcem chodiť domov večer o ôsmej, tak chodím na pol osmu, na osmu, aby som najneskôr o šiestej vypadla domov.....
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyy, ja sa chcem este vydaaaavat.... :-( uz mame DVD a fotecky budu dnes - ze 1000 fotiek :-) super, ze? :-) DVD sme pozerali vcera aj 4krat ako vecerny film..je krasne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali svadbu v aprili a stale sme sa neozvali kameramanovi ohladom vidia, tak sme boli dohodnuti, ze mu dodame fotky a peisne, ale ked nam sa tak nechceeee. si urcite musi mysliet ze sme sa aj rozviest stihli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no pokial ja viem, tak kameraman alebo fotograf tie zaznamy archivuje tak par dni a potom ich maze... nie ze by som ta chcela strasit.. ale teda, to my sme sa uz nevedeli dockat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme s nim hovorili asi 2 tyzdne po svabde a dohodli sme sa , ze ked bude cas, ozveme sa a doriesime to. takze to by nemal byt problem, ale radsej mu asi brnknem, pre pokoj duse :-N
Odpovedať
dominika kto Vám robil video??
Odpovedať
Ahojte, koho odporucate v TT ako kadernicku a vizazistku (svadobny make-up)? Dakujem za vase tipy.
Odpovedať
bambulka - mno zatim sa snazim hladat v ramci TT, ak ked sa mi nepodari, tak sa budem pozerat aj inde
Odpovedať
no, viem, že na make-up využívajú baby dosť Marianku z Mary Kay.... myslím, že príde i domov...... a čo sa kaderníctva týka, koľko ľudí, toľko chutí - niekto chváli baby, čo robia len súkromne doma, niekto salóny.... ťažko povedať... ja som dohodnutá na účes vo frederic moreno.... rozmýšľala som ešte o bibi chic.... v pasáži malý rím je kaderníctvo.... na hospodárskej ulici je nejaké..... takže tak.... asi som moc nepomohla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna licila mariana z mary kay a vlasy mi robila ruza z druzby(salon) bola som spokojna velmi s oboma a pritom na vlasoch som nesla ani skusku, lebo som jej verila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, neviete mi poradit, kde maju dobry vyber nausnic z bieleho zlata? trnava, okolie, blava, hocikde, ak by ste vedeli o niecom, lebo som bola zatial v tt len v 3 a nic som nenasla
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som si bola dat robit uces na hospodarskej co je kadernictvo sisa a aj make up tiez tam a bola som velmi spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka video aj foto nam robili AT Studio
Odpovedať
Profilova fotka
mne robila uces Marika v kadernictve v Malom Rime... maximalna spokojnost. Mne sa paci ked sa s ucesom kadernicka "pohrajka" a tak aj bolo.. :-)
Odpovedať
dominika tak to si ma potešila, že máte krásne video, lebo robia aj nám... :-) . Aj keď ja nenávidím pozerať sa na seba, takže asi to bude trošku ovlyvnené týmto mojim "handicapom" :-)
Odpovedať
ahojky babulky... konecne piatooooooook... huraaaa, vikend uz je skoro tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka, urcite ste si vybrali dobre..nemusis sa obavat. urcite nie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a uz mame aj fotky z AT Studia :-D viete kolko fotiek? presne 2686 fotiek.. s tym ze su tam aj ciernobiele spravene take ako farebne.. :-D a su super.. :-)
Odpovedať
ahojte... dominika díky :-) ... uvidíme, čo spolu s fotografom stvoria :-) ... ja som aj tak viac zaťažená na fotky, ale keď som videla ich prácu /myslím AT Studio/, tak mi prišlo, že to je presne to, čo chcem mať na videu.... žiadne zdĺhavé natáčanie tanečkov, ktoré pretáčaš... urobené to bolo výstižné, trefné.... s hudobným podmazom tam, kde sa hodil... .a tak..... jééj, fakt super, že je piatok.... čakám na 15,00 a prchám preč..... zastavím sa v IKEE - urobím si radosť s nejakými serepetičkami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. baby kde sa kupat niekde tu na okoli, pripadne tak do 20 km od tt? nie kupalisko...
Odpovedať
bambulka tak v tomto ja neporadím.... som totálny neplavec, takže netuším :-D
Odpovedať
dominika fúúúúha... to je super.... ja som inak potom už aj trošku zaváhala, že som AT Studiu nedala aj fotenie.... ale snáď fotograf tiež nesklame :-)
Odpovedať
ahojte :-) bambulkatt.82: no predsa senecke jazera, tam je super, ale vincov les je tiez super, je tam termalna tepla voda... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenze my budeme brat nasu malu chlpatu, takze musime ist niekde kde sa neplati, lebo tam psov nepustaju ]-(
Odpovedať
bambulka - senec - jazera abo aquapark, galanta - galandia, vincov les...
Odpovedať
Profilova fotka
ale prave tam nas s malou nepustia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby caute, prosím vas aké mate skusenosti s knazmi? myslim tym rezervaciu terminu svadby. sme totiz cerstvo zasnubení :-) :-) :-) a chceli by sme svadbu 18. apríla 2009, je podla vas skoro ist za knazom rezervovat??
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka: inak v senci na jazerach od rece vidavam ludi aj so psíkmi, tak neviem ci ich tam prepasuju alebo ako... ale na 100% tam chodia so psikmi
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna to je dost skoro, staci ked pojdete na jesen za nim. ale mozno vam ten termin da aj teraz, ktovie. skus tam zavolat, na faru. takze v senci si videla psov? hm, to som nevedela. akoze aj prepasovat by sme ju vedeli, ale aby nas potom nejaky "milovnik psov" bonzol, no pokut by sme asi calovali mastnu :-p skusim zistit, aj ked neviem kde =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?