Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
@lubiduch som takeho nazoru, ze ake si to spravis, take to mas... ak nebazirujes na veciach, ako je kniha hosti, ci pero, s ktorym sa prvykrat podpisete, ci jednorazovy fotak pre kazdeho hosta, aby si sam fotil a urcite by sme naratali dalsie veci, tak sa neobavaj, ze by si zaplatila za svadbu 2 miliony (lebo uz aj take som pocula a nehovorim o zahranici, ale o slovakoch)...dolezite je, aby ste si to uzili a ak aj mas nejaku malickost, ze takto si to predstavujem, alebo po tomto tuzim, tak sa toho nevzdavaj, pretoze to mozes (ale samozrejme, ze nemusis) neskor olutovat... raz v jednom salone prisla nevesta, ze nepotrebuje nejake bohvieake pekne a drahe saty..a tak hladala podla ceny najlacnejsie a aj najjednoduchsie...pozrela som na nu a hovorim jej, ze nech to takto neberie...nech sa v satoch prehrabne, nech si ich vyskusa aj vsetky...chcela byt pekna, elgantna, nie velmi vystredna...ani za pana jana si nechcela obliect ziadne novo pridute saty...a uz vobec nie smotanove, ci slonovinovu kost...len biele...uz neviem akos a mi to podarilo, ale ukecala som ju na jedny z novej kolekcie, cerstvo pridute este nevybalene, nezaevidovane, smotanovej farby...obliekla si ich...ked vyleizla z kabinky, vedela som, ze to su tie prave a spravne...saty sa jej osobnostou rozziarili a ziarila aj ona...ked sa uvidela v zrkadle, vysli jej slzy do oci...skuktocne v nich vyzerala nadherne a ocarujuco...prisla do salonu s utkvelou predstavou, lebo ze sak na co, ved aj tak jemala svadba, tak na co honosne saty, ze musia byt biele, lebo nevesta sa musi vydavat v bielych (to uz davno neplati) a ze musia byt lacne (no...cena nebola ani premrstena ani uplne nizka...na ten model siat a ana to, ze su nove a z novej kolekcie, cena dobra)...aj si ich zarezervovala... a fotografie si urcite dajte spravit..aj ten najvacsi nemrcuch nechtiaci sa fotit sa moze uvolnit a moze sa mu to zapaciot..a ked nie, tak snad bude aspon asistentom pri foteni svojej nastavajuce,ktora hadam v kutiku duse by aj nejaku fotografiu chcela..a nemusi byt atelier..aj ked aj v ateleieri sa daju spravit nadherne fotograie, vid v trnave v an studiu na paulinskej...nie balakovo, to druhe...a ak je tvoj drahy nemec, nie slovak, tak priderm tlmocit... ;-)
Odpovedať
@dominika aj ja mam renu roztok...a sosovky prve boli od johnson and johnson...teraz netusim..ale tie prve mi vyhovovali viac... @mexx volakedy sa balili zakusky do krabic, ktore sa pozhanali, najcastejsie v potravinach, z ktorych vylozili tovar...a nikoho ntrapilo, ze nie su rovnake... =-) ale volakedy bolo volakedy... jo a ten kvetinar ti potom urobi rovnaku, taku aku si mala na foteni aj na sobas? to je super...a obe za 2,5 tis.sk? alebo kazdu? a z coho ju budes mat? @vivere to vazne? no uz by som sla sa mu pozriet na zubok...lebo moze sa stat, ze pozabudne... @lubiduch a este k umelej ci zivej vyzdobe...tiez nemusim umele kvety, radsej zive...ono v jednom podniku tu v tt-e ti aj pekne vyzdobia stoly, salu a okolie...na prvy moment mi to prislo nadherne, ale potom mi z toho naskakovala husia koza... budete mat tu v tt-e svadbu a hostinu? ale ako som napisala..kaxdemu, co jeho je...ake si spravis, take mas...rady ti tu poradime, resp. vyslovime svoje nazoy, skusenosti a tak... ;-)
Odpovedať
lomnicka, pekne si to napisala ;-) presne o tom to je....
Odpovedať
@lubiduch tema kolko stoji svadba... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
myslela som ten dlhy prispevok pre lubiduch. a co sa tyka nasho videa, tak neviem, ci si pamatas, kto nam ho robil... ale bol to Pavol J. :-) aby som to tu tak verejne nekecala, myslim, ze budes vediet ;-)
Odpovedať
@vivere som az potom, ked som ho napisala, zistila, ze aky je dlhy :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o som rada, ze si ho aspon niekto rpecital..ale ked mne mysleinky tak rychlo idu a ked ovladas strojopis, tak to ide rychlo (aj ekd s preklepmi) :-N doplnujucu otazku mas v ip.
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa spytat, ci by ste investovali do obrucky - detto ako mam v albume (hranatejsi tvar) cca 7tisic (len 1ks!)...
Odpovedať
Profilova fotka
dlhe prispevky su fain, tiez to poznam...nieco napisem potom skracujem :-) ale je to pravda, zase nechcem to uplne prehanat s tym setrenim. Je to take, nie som zvyknuta z domu si nieco `nedovolìt`...ale pravda je taka ze som dospela a svadbu sme si chceli platit viac menej zo svojho. rodicia povedali ze by to zaplatili aj cele, ale ja nechcem. tieto vztahy treba mat ciste. Tak sme sa dohodli ze prispeju na hostinu a ostatne veci ako saty, obrucky,zakusky, vino, ubytovanie a pod si budeme platit z nasetreneho. drahemu by sme chceli kupit nejaky poriadny oblek, ved aj do prace mu to bude treba. Takze oblek novy, ale moje saty z pozicovne ( dala som si tak vnutorne limit 10-12 tisic aj s topankami)-...neviem mozno prehodnotim, este neviem co za to zvyknu pytat. na tieto nase vydavky som si popri skole zatial nejakych 40 nasetrila, este odlozim posledne stipko co dostanem : 8-) este ze sa oplati mat dobre znamky aj z financneho hladiska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cerler...v mojom albume su nase obrucky - boli od Jozefa spolu obe za 12 tis., co je podla mna super cena (v rozpocte som mala na ne 20 t.) - ale bolo to uz so zlavou, lebo manzel tam kupoval aj zasnubny a ten pan (asi majitel) si na to spomenul a povedal, ze to je najkvalitnejsia kolekcia aku maju a su teda aj dost tazke oproti ostatnym, co tam mali ( ak chces kamienok, u nich sa priplaca za kazdy 500 sk, gravirovanie bolo v cene, jasne, ze kazdy je robeny podla tvojej doplnujucej predstavy a velkosti...) drzim palce :-) 7 nie je vela...
Odpovedať
cerler, myslim, ze je to znesitelna cena, ale keby mali stat este viac, tak by som zvazovala...
Odpovedať
Profilova fotka
cerler...nase stali 14 tis. cize taka ista cena - tiez sme ich kupovali u Jozefa... aj to uz je so zlavou, teda po zlave, pretoze aj moj manzel kupoval u Jozka zasnubny, a okrem toho je to znamy... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bola som vcera tiez u Jozefa... ma tam velky vyber, taketo ake som chcela nedokazal zohnat... uz som si aj vybrala alternativu... ale nie som si 100perc. ista... na ceny som sa zatial neinformovala... moj drahy mi vcera povedal, ze jemu sa tento dizajnovy kus aj tak paci najviac... tak uvidime... (videla som ho len v BA - auparku)... inak d. aspon mam prehlad o cenach, lebo zatial som pozerala len dizajn. :-) dnes ideme pozriet tie obrucky spolu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
cerler, aku alternativu si vybrala?
Odpovedať
ahojte ;-) cerler: aj my mame obrucky od jozefa a ak chces kuk stranku:www.sulekobrucky.sk a tam je velky vyber a tie iste su aj u jozefa. nas vysli do 15 000 skk.
Odpovedať
fúha baby, to ste pochodili celkom v pohode s tými obrúčkami. My sme si ich kupovali v Piešťanoch v KIMgold a stáli nás 16 tis. (kokso) !
Odpovedať
Inak ahojte
Odpovedať
beju, ake mate? nase boli na 10 a pol u Jozefa...
Odpovedať
aha, uz vidim :-) peknucke...
Odpovedať
vivere kukni do môjho príprav.albumu - posledná foto. Obrúčky sú zo žltého zlata, obaja máme v strede maličký kamienok. (môjmu mangelovi sa tie kamienky strašne páčili. sa smiali predavačky, keď sme objednávali, lebo chcel kamienky po celom obvode a kočky vraveli, že väčšinou mužov treba prehovárať na kamienok)
Odpovedať
Ja som inak chcela úplne hladké jednoduché bez kamienkov - tak sme urobili kompromis. Ale kurník drahé boli ako šľak!!!
Odpovedať
no veru, dost vysli, asi je kimgold nejaky lepsi :-) juj, ja som hore chcela napisat, ze nase boli za 10 a pol nie na :-) x-)
Odpovedať
Nuž v tomto sme nemali šťastie, ale nebanujem.
Odpovedať
ahoote babulky... idem dnes lietat po uradoch...zboznujem urady...a potom idem mrkat parkety...ideme prerobit stuplikovi detsku izbu... prstienky - baby a ked si prinesiete svoje zlato, je taka moznost, ze vam z neho urobia obrucky a ze budu lacnejsie? @cerler prijemne vyberanie... :-) ostatnym babulkam prijemny den... ps: neviete o nejakej praci? pss: dajme stretko...
Odpovedať
ahoj lomnicka, uffff, lietanie po uradoch nezavidim... vela zdaru zelam ;-) pokial ja viem, tak zo svojho zlata by mali robit sperky, aspon kedysi v predajni zlatokovu som taku moznost videla, ale vtedy som este o obruckach neuvazovala :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
CAUTEEE, ja suhlasim so stretkom.. kedy, kde??? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nelly: dakujem za www... ani lahsiu stranku si mi nevedela dat - velký vyber... z tych co tam je sa mi pacia: ale bez ocka - moderný dizajn c. 225 ale z bieleho zlata - lesk pripadne 198 v mojom albume mam aj nejake alternativy... ale necham to radsej na osobne stretnutie v zlatnictve... a ked sa nam total nebude nic pozdavat - skocime do tej BA :-)
Odpovedať
cerler, dobry vyber, su velmi pekne. my mame tie 175, ale lesk a mat su naopak :-) este mozes skusit zlatnictvostacho eska, tiez je tam vela obrazkov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem vivere - idem hned pozriet... tie vase tiez pekne, mne sa pacia podobne ale v hranatejsom prevedeni - detto ako mam v albume - tie dvojfarebne variacie...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za www... mne sa pacil z opat bohatej ponuky - s oznacenim 020. uf, uz mam toho na dnes dost... vsetkym dakujem, dam vediet co sme vybrali :-)
Odpovedať
tak dobru volbu zelam ;-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?