Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Lomnicka, aj ja zhanam nabytok do detskej, mam taku dilemu, paci sa mi taky polsky , vola sa Molgosia, ma dvierka take bledo zelenkave, do tyrkisova, ale mozu byt aj len bukove alebo modre... a potom este taku detsku Zuzia, co chodi v letakoch, ta je zas smotanovo- jelsova... ale ked mne sa viac paci sektor, ako ta Malgosia.. vyzivam sa v premiestnovani, len to vyjde viacej... a neviem sa rozhodnut... ach jaj, to su starosti... ako ste si uzili vikend , baby? my navstevovo, vo finale som sa na slnko ani nedostala... ale aj tak bolo fajn...
Odpovedať
@katrin presne asi tu modru skombinujem s bukom...nasla som ten nabytok ale pod nazvom KASIA...ale je to to iste... zuzia je pekna...lenze ja nemusim taketo cele stenove zostavy..akosik mi to nechuti.. :-N a paci sa mi ešte sektor GALAXY a ALPIK (alebo tak nejako...krupica som si to nezapisala, len vytlacila sektory...hihi... a to este hladam dobry motiv na stenu..chcem malovat..nielen stenu, ale aj balkon.. idem vratit dvd do pozicovne.. vcera som si mrkla Mariu antoianettu z roku 2006 s kirsten dunst...zamilovala som sa do toho filmu...farebnost, svetlost a svetelnost filmu, jednotlive zabery, skvela hudba o kostymoch a vyprave ani nehovorim...skvele..skvele..ak mate rady historicke farebne filmy tak trochu inak, odporucam... zatial papa
Odpovedať
Profilova fotka
Čavte, konečne som sa vrátila a trochu popíšem. Kati, pošlem tui to do pol hodiny. Lomnička, ja modrú neznášam a to mám celú kuchyňu a kúpeľňu v tejto farbe, tak si zvykám. Ona je to totiž elegantná a dôstojná farba. Máriu Antoinetu som nevidela, iba o nej čítala aj o tom filme. Asi si to pôjdem požičať. Momentálne si trénujem nervy. Psa som vyvenčila a odviedla k mame (býva podo mnou) a už hodinu ho počúvam ako zavýja a zúri, že nemôže byť so mnou. Ani nie tak so mnou, ako na mojom gauči a s kocúrovými hračkami. Ak sa máti do 20 minút nevráti, budem ho musieť vziať k sebe, aby nerušil nočný kľud. Beštia krpatá.
Odpovedať
@michala tak ako? vydrzala si? alebo tvoja "bestia krpata" ? asi by som hned po prvom zavyti letela po neho. modra - je to najoblubenejsia farba stuplika...a zlta...lenze jemnu zltu na nabytok som zatial neozhnala a ona modra je prilis tmava, takze uvidim...ponachadzala som tyrkysovu, oranzovu, ruzovu, fialovu a tak, to ano..ale jemne modru, ci jemne zlta - nic... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte bebulky! vy nemate co po nociach robit ?? :-D :-D :-D lomnicka: poznam aj Kasiu,maju viac kusov ale je to to iste, ibaze ooomnoho drahsie, aj pani v predajni u nas mi tak povedala... mne sa tiez ta modra zda tmava a skor pre chlapca, zvazujem skor tu zelenkavu, ta je krasna, ale chcela by som to vidiet na zivo... nevies, ci niekde v TT to nemaju vystavene? Zostava co chcem ( skrina, stol+nadstavec, suflikova skrinka s policami a sktrinkova ) vyjde 15 000 v akcii... ale je fakt pravda, ze ani ja nemam rada pevne steny ako ta Zuzia, a preto rozmyslam , ze aj ked stoji viac, tak je lepsie mat sektor... Len teraz po dovolenke sa mi to vidi dost, lebo Kika najnovsie vymysla, aby som jej dala operovat uska, lebo jej odstavaju ( predtym , ked bola mensia a bolo to skoro zadara, ani pocut... taraz si to dalo jedno dievcatko a uz to chce aj ona, lebo vraj Lea povedala, ze to neboli... ked to povie mamina, to nestacilo ]-( ....) Tak neviem, co skor .... Dnes robim do tretej a potom som si povedala, ze idem rovno na kupko , co mamme tu po ceste domov... co sa budem doma nudit, ani Kika tam nie je... Michala: to mas vyhodu, ze mas mamu tak blizko... ani ja inak modru v byte moc nemusim a tiez ju mam v kuchyni na doplnkoch :-D , zacalo to s bledomodrym odkvapavacom.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
smozrejme ahojte babulky, nie bebulky... ach jaj....
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-) super tema :-) ja momentalne beham po nabytkoch aj normalka aj virtualne - zariadujeme cely byt - zatial je vsetko biele - ja to milujem a len drevene schody, podlahy, nabytok (stoliky, stolicky) sklenny a kovovy - sedacka, kuchyna biele, roldory zrkadlove a spalnu zufalo nevieme vybrat 8-( a ked bude vsetko na miestach "capnem" nejaku farbu (vankuse, wallpainting a doplnky do kuchyne + ine doplnky - aj ked vsetok riad do kuchyne a vazy a svietniky uz mam sklene a biele v podstate...) uvazujem nad peknou jablkovo zelenou alebo silne cyklamenovou - manzel cyklamenovu nemusi a zelena je vraj studena,ale tu by este bral...jemu sa paci tehlova, ale pre moj "feeling" priliz zemita...no neviem...hlavne ma stve ta postel ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, si tu? =-)
Odpovedať
ahopj kocky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Áno som tu. Čo sa týka našej beštie krpatej - je to 9 ročný koker. Samozrejme rozmaznaný. Smozrejme, všetko, čo psy obvykle nesmú, on môže a ani sa nepýtal. Podľa mjho brata - on si t vybral- Tak si vybral že najlepšie spanie je na posteli na poduške, že najlepšie sa televízor pozerá z môjho gauča, že rezne musí najprv ochutnať on a podobne. Včera som to vydržala, pes ostal len zavýjať, čo sa dalo vydržať. Už mu ustupujeme vo všetkom, tak jediná tvrdšia ruka je odo mňa. Ja mu dám niekedy aj zopár po zadku, lae to celá rodina nevie vydržať, že bol potrestaný a trpí. Tak sa zvyčajne moje výchovne metódy minú účinkom.
Odpovedať
ahojte babulky...pekny dnik vam zelam... @katrin zelenkava je tiez fajn, ale musela by som omalovat nanovo detsku, co chcem len minimalne (nejaky wallpainting, alebo len casti steny - predstava by bola)...stena je zlta a to sa mne teda do kombinacie s tou zelenkavou nehodi..a ako som pisala stuplik je do modrej zblaznena... my sme natrafili na tento nabytok tuto kusok od nas..ja tomu hovorim priemyselna zona, lebo su tu vsakovake firmy na kope...je to v jednom hangari na ceste smerom na vyjazd na bratislavu na dialnicu na lavej strane..fu ale nespomeniem si na nazov...ale ak pojdes pomaly, tak si to vsimnes...a..tusim sa to vola MEGA nabytok...maju tam este jednu zostavu s kuskami oranzoej...vola sa flipper...a je tiez velmi pekna... no a to, ze co povie mama, tak to ide jednym uchom dnu a druhym von, tak to poznam...velmi sa pacia dcerke, ze nosim nausnice..ale ona ani za pana si nechce dat prepichnut usi..ked sa narodila, tak mi to drahy nedovolil, teraz to tak trochu ajlutuje..nuz, co uz... @hanka akurat vcera som citala o farbach do izieb..resp. konkretne do detskych izieb..ale nedavno vobec o farbach... mne sa velmi paci kombinacia pistacie pripadne zeleneho jablka a takej mahagonovo gastanovej farby do kuchyne... a teraz si ideme dat pretiahnut gauc...letim o chvilu vybrat potah, lebo drahy vcera nevybral, vraj si mam vybrat ja...chcem kombinaciu vanilkova/biela kava s bordo /vinovocervenou a tmavohnedou do obyvacky...nasla som v diego predajni nadherny koberec za 15 tis. ...lenze ten musi este pockat, lebo ideme strhavat oblozenie a dalsie drobnosti...vidis, to je celkom dobry napad odfotit a potom dat foto...urobim... @elanor ahoj slniecko... @michala psi zivot jen iekedy velmi zaujimavy...ked som bola sama,t ak som si uz uz skoro nasla stvornoheho priatela kokra...lenze prisla ponuka pracovna, tak som sa stahovala...a koker ostal na povazi...
Odpovedať
Profilova fotka
lomni....uha...to je mna priliz vela farieb a aj dost tmavych :-D o psikoch by sme vedeli teda vsetci hovorit...v sobotu sme boli na dvore pozerat s mojim labradorom ohnostroj (jedny mali u nas svadbu) a on sa tak chudak bal, ze sa skoval do priestoru na popolnicu (asi 15 x 15 cm) a ma asi 40 kg a bol tam uplne namackany, bolo mi ho luto, ale musela som sa na nom smiat - tie vyplestene obrovske cierne oci :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@hanka a to netusis, kolko tmavej tu je..drahy je zblazneny do ciernej, takze to postupne "zosvetlujem"...vsetko je tu hnede a to roznej hnedej...nedrzi to pokope, je to rozhadzane a pritom monotonne...nabytok taky podostavany a co aj novy, tak to je drevo, ktore podla mna skor patri na chatu, rovnako ako drevene oblozenie...a mna uz ide porazit...aspon, ze okna sme vymenili, lebo aj tie mali tmavohnede ramy...no to bol des...drevene oblozenie budem s chutou rubat zo steny dole...aj tak sa na to chyta len bordel a neviem na to nic zavesit...
Odpovedať
@hanka ozaj, ty si buses sama malovat na stenu, alebo mas niekoho,kto to robi? alebo firmu?
Odpovedať
Profilova fotka
no sama urcite nie (to vidiet, ze ma nepoznas) :-D :-D este neviem...strasne sa mi paci jedna tapeta, co som nasla tu na nete do spalne, su na nej len obrovske zelene listy (je to fototapeta) tak uvidim, este vobec nemam predstavu...mna strasne laka ta cyklamenova, musim nejak manzela presvedcit 8-( a ten obklad ti nezavidim :-| to uz dnes nie je nic moc, my sme to doma ú nasich konecne dostali na jar dole :-p ja najviac milujem tie obrovske okna co mame v byte...ale manzel na ne nadava, ze je tam strasne horko potom ]-(
Odpovedať
farby modra - vyvolava pokoj, utlmuje aktivitu, ukludnuje a posilnuje mentalnukoncentraciu tyrkysova - zvysuje kreativitu, prebudza umelecké sklony a stimuluje schopnosť učenia zelena - prináša pocit harmonie, kľudu a uvoľnenia, zlepšuje pamäť, tlmí nervozitu a podporuje spánok zltá - osviežuje, povzbudzuje, zvyšuje výkonnosť a prináša chuť do práce, je farbou radosti a optimizmu oranžová - vesela a dynamická, podporuje myšlienkovú aktivitu a povzbudzuje vytrvalost cervena - vzbudzuje aktivitu, dodáva vitalitu a motivuje, neodporuca sa pouzit na velkych plochách, pretoze vyvolava agresivitu a napätie ruzova - vyvolava pocit pohodlia, komfortu a znizuje agresivitu, kladne posobi na všetky typy fobii fialova - nestala a nepokojná, pomáha prepájať prácu ľavej a pravej mozgovej hemisféry hnedá - prináš pocit bezpečia a istotu, utišuje nepokoj, vnútorné konflikty a vstrebáva energiu kto vie, ako to funguje pri vyzdoe svadobnych stolov a tak...
Odpovedať
lomnicka - jeeeee ze slniecko :) pekne od teba ;-) jaaaj babulky uz pomaly ratam hodiny do dovolenky. Zajtra sa trosku "ulejem" bo musim ist lekarke. Vo stvrtok to musim v praci este nejako vydrzat, a v piatok rano huraaaaaaa na letisko... Dovolenkaaaaaaaa :-D
Odpovedať
@hanka ja tiez milujem velke okna...a tesim sa na to, ako si zavesim zaclony, aby som mohla vytiahnut zaluzie hore, pertoze si pri spustenych zaluziach, pretoze zaclonu v obyvke mame miniaturnu, pripadam ako vo vazeni... ozaj a este musim zruzit hnusne tmavohnede parapety...idem kupit samoleoiacu tapetu... cyjklamen je na mna velmi vyrazna farba, ale samozrejme zalezi od inenzity odtiena a kde a ako sa pouzije...takze som zvedava, ako to urobis...velmi rada sa pozeram na to, aku maju ludia pri zariadovani fantaziu...a ako maju zariadene byvanie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak zelena a ruzova su ok :-)
Odpovedať
@elanor a kam mate namierene?
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: kamoska my byt ladeny do zelena, steny myslim, a je to naaadherne! ked sa da spravny odtien, tak to vobec neposobí nejako moc chladne a hlavne zalezí na aku svetovu stranu mas izbu... na juznej si mozes dovolit viac... ja som tiez maniak do zariadovania, teraz som kupila nove Pekne byvanie a Styl byvania a v jednom z nich je byt cely v bielom.. to ale zas nie je nic pre mna... napr. kuchyna taka cela biela, este aj dlazba na zemi vyzera podla mna az hrozne strilne a nemocnicne... ale ak si das nejake farebne steny , bude to OK... dokonca kamoska povedala taku mudru vec, ze kupi biele skrinky do detskej, lebo biele je vzdy biela a kazdy iny kus bude rovnako biely, a dyhy ma kazdy vyrobca iny odtien, aj ked je to trebars buk a pod... ja som mala napr. detsku izbu taku slonovu kost a bolo to super, vsetci mi ju vzdy obdivovali.ale zas nebola uplne biela... Lomnicka: to myslis ten nabytok ze je niekde tym smerom, ako stavaju pracovnicky a su tam predajne aut? no tak pojdem v sobotu alebo piatok vecer mrknut.. Keby chcel moj mat cierny nabytok, tak by mi to pripadalo ako v hrobe, Je milujem farby, obyvacku mam zlto(do oranzova) -oranzovu( 1 stenu, ale vyraznu) a sedacku mam smotanovu. ... Inak v letaku tej Kasie je detska zelenkava so takou zltooranživou stenou, pekne... ale ak mas taku svetlu zltu-ostru, tak to asi nie...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: ja som si malovala sama... doslova.. kupila som farbu, aj si ju namiesala , kupila valcek a hura do toho... a je to OK ku podivu.... dovaha, co?
Odpovedať
@hanka este otazka je, ze co, ak tie farby skombinujes... ako som pisala, stuplik je modrozlto naladeny...od malicka si vybera veci modre a zlte...
Odpovedať
@katrin21 malovat aj ja nemam problem malovat...moji skoro svokrovci sa (v dobrom) bavia na tom, ako sa u nich na baraku realizujem...aj ked len v pivnicnych priestoroch..zatial...a ide mi to celkom dobre...detsku namalovali chlapi na zlto, ked som chodila este do prace, tak si dali brigadu...ale aj tak nam potomprisli robit kurenie a tak je tu a tamobhoreta stena a tak podobne...treba to dotvorit... ale tie ornamenty, tak to som chcela vediet..ono, nasla som jednu firmu z novych zamkov, ktora to robi...len tie prace nie su az take, co by som si predstavovala...takze dumam nad tym, ze si zozeniem meotar a hor sa na to...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: ja sa po stenach chystam malovat aj kuch. linku... totiz , priatel byva v prenajatom byte , kde nechce investovat, ved naco. ale videla som , ako si suseda dala premalovat nabytok do detskej izby po manzelovi na jemno zlto a je to tak pekne, ani to nevidno... tak si kupim ten isty typ farby, dalsi valcek, drahy rozoberie tu linku( apson dvierka) a ide sa na to, len este neviem, kedy,. ale je tak v dezolatnom stave, ze sa na nu nemienim este dva roky kukat... a aj steny ma vsetky biele, sedacku bledu trochu vzorovanu, obrazy bledo hnede, koberec bezovy, zavesy biele!!!! hrozne!!! mam z toho depku, chybaju mi tam farby, tak aspon jednu stenu za sedackou chcem omalovat takou jemnou zelenkavou ( jablokovo-hraskovo neviem aka....) taka ..ku kvetom super... Inak ja ked som si zacala malovat chodbu a volala som ocinovi, ze potrebujem stetec( na roky a vrchy), ze nech mi donesie, tak ked ma videl, len medzi dvermi konstatoval - no, to bude vyrezat- a isiel radsej prec... dopadlo to vsak dobre, aj mamina sa cudovala , aj segry, normalne vymalovane, aj vdaka dobrej farbe zn., Clasic color... odporucam.
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka - no nad tym som neuvazovala, ale to uz by asi muzovi oci vypadli :-D :-D :-D ja keby som nieco nakreslila tak by to bolo s prepacenim ako 5 rocne dieta s osobitnej skoly... :-D :-D katrin...ja milujem biele a sklenne-kovove zariadenie - strasne som tuzila po tocitych vnutrobytovych schodoch zo skla a ocele, ale...300 tis. a manzelove protesty...tak su drevene a navyse v uplne inom odtieni ako som povodne chcela...ale sa zase nezblaznim z toho...vedla nas, co maju byt si ich dali prestriekat na bielo (som ticho zavidela) a este ich nemaju namontovane a uz ich maju poodierane...tak uvidime...
Odpovedať
@katrin21 nie tam..to je, ked prichadza od bratislavy...ale dobre...prichadzas z dialnice od bratislavy, ides, ides po hlavnej, prides k takemu velkemu trojuholniku, stale pojdes rovno (neodbocis do prava), stale rovno smerom ku kruhovemu iobjazdu k lidlu...na kruhaci sa das smerom na zelenec, majcichov (lidl mas po pravej strane)...ides ides rovno rovno, prides ku kruhacu (tam uz ja hovortim, ze je koniec trnavy, lebo potom je len pole), na kruhaci sa das do lava - smerom na bratislavu...a je tam kopec dvorov, kde su vselijake stavebniny a tak..nadok, tatrachema...a vlastne z tej cesty len odbocis do dvora k hangaru, vlezies a kukas..a nakupujes..
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: aha.... tak to som predtym zle pochopila, ale uz mi to je jasne... viem kde.... tam volakedy drahemu parkovavali kamiony na takom parkovisku... hanka: no tak schody dat prestriekat... to nem dobry napad.. moc vela zataze, hned sa osucha, oderie...
Odpovedať
@katrin21 ano, tam kusok... @hanka byvate v domceku, ci v byte? babulkty, musim ist...idem na jedno pracovne stretko..drzte palce..idem odprezentovat nieco, co som este nerobila...uvidim, ci tymto smerom pšenka pokvete... baby, chcem si skusat svadobne saty...kto pojde som mnou?
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, ja pojdem velmi veeeelmi rada, ak chces... a uz sa vari drahy rozhybal??????? hurááááá
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?