Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
padlo tu slovo "STRETKO" ? som zaaaaaa. kedy a kde?
Odpovedať
@elanor zajtra podvecer?
Odpovedať
Profilova fotka
kedy, kde,kto? Ja sa pridám...
Odpovedať
škoda, že som BA
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mame stretko?? jupiiiiii :-D kedy a kde teda??? no sice neviem ci mozem tak vyskakovat..neviem ci uz mame nieco v plane... ale isla by som pravdepodobne... inak dobre ranko vsetkym..
Odpovedať
Profilova fotka
cauko vsetkym :-) vecer idem oslavovat s kamoskami narodky, tak nehrozi...navyse vcera sme to s manzelom vonku nejak "prevínkovali", tak ani tam neviem ci pojdem :-p 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby!!! Tak konecne po troch tyzdnoch som tu... hned z dovolenky som isla este na par dni na PN, aby som sa spamatala, na dovci som totiz totalne ochorlavela a aj Danko, ja som prekaslala celu dovolenku, nastastie baby to obislo. Zdravim Dominiku, niekedy si musime to kafco zo soboty zopakovat :-))) Kukam ( este som si nestihla precitat , co ste popisali) ze mate stretko. skoda, ze som neni tento vikedn v TT, urcite by som dosla. Inak Dominika, nadherne fotky, najviac ma asi zaujala ta na schodoch s tym dlhym zavojom, fakt pekne fotkecky, velmi prirodzene e usmiate :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
Dominika: teraz som si precitala diskusiu, bola si zlata ako si napisala, ze ti tu chybam :-))) ja som sa tiez uz nevedela dockat, ale kedze doma net nemam, nic ine mi neostavalo... aj Danko sa mi smial, ked som mu vcera vecer hovorila, ze idem konecne do roboty po 3 tyzdnoch, ze ci budem cely den kecat s Trnavackami :-))))) No jasne , ze hej.,.. bud. tyzden tu totiz budem mat perno a asi nebude moc cas...eSTE K TYM DOVOLENKAM , CO SME SA BAVILI AJ V SOBOTI( SORRY, clicla som na Caps Lk) ...kamoska sa vratila z Egypta , isli z Azur Reisen, ze 5* hotel... 17 dni... tak ich okaslali, pobyt im skratili prakticky o dve dni, delegata cely cas nevideli, ovocie mali cely cas len zlty malon, osatatne jedlo OK, ale mali hnacky a tak.. no des, nestalo ich to tiez malo a dosli sklamani, cely turnus bol tak nastvaty, ze sa hend utekali stazovat... predstav si , ze ich vystahovali v nedelu rano a leteli domov az v pondelok rano... sila.. hlavne pre tych, co tam boli s malymi detmi...otrasne! Michala: Miska, prosim ta posli mi nejake foto zo svadby Lucie... diky :-))) mozes na: katrin21@azet.sk
Odpovedať
Profilova fotka
dnes tu nikoho neni :-(( no co uz, aspon ma nema kto sfungat za moje nekonecne preklepy :-D :-D I´m really sorry :-p
Odpovedať
ahojte babulky... vcera som nic nevybavila...:-( idem dnes...a nebol ani dobry den... :-( skoda pisat... :-( stretneme sa o 17.-tej? ale miesto, povedzte vy... odchadzam vybavovat... pekny dnik
Odpovedať
ahojte :-) konecne piatok a mna caka 2-tyzdnova dovolenka 8-) 8-) 8-) zajtra letime do turecka, tesim, tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
konecne sem niekto zavital.. akoj Lomnicka:-))) Tak som sa docitala aj ja , ze co to bolo to FKK.. uz som davno nepouzila nemcinu.. aj som zabudla... he he... tak to ta obdivujem.... inak jedna taka plaz je medzi Tučepi a Podgorou, nadherna, da sa tam uist z cesty medzi olovovnikmi.. ale asi tam bude aj lepsi pristup .. my sme to objavili min, rok... je taka priprodne nedotknuta, nadherna.. len sme nevedeli , ze aj FKK.. az pokym sa pred nami nezorvalili dve fest ale fest tucne nemky, vaziace asi tak 100 kg a vek asi tak 70 rokov... skoro nam s Dankom prislo zle... az potom sme si vsimli, ze kje tam tych nahych akosi viac... ale voda nadherna... mozem poslat foto...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahooooooj Katrin :-) tak aj ja som tu, len sa zda ze nie som.. moc nepisem ked tu mam klientov nemozem... :-) ako sa mas? uz ste zdravi s Dankom? :-) a tu kavicku velmi rada, mozme aj kazdy vikend : ))
Odpovedať
Profilova fotka
huráá, konecne Dominika :-)) No ja som len za, len asi kazdy vikend nie som v TT, lebo tento rok Danko tolko nemaka na stavbe, tak moze chodit na vikendy aj on za mnou, ako napr. teraz.,. moja dcera v stredu zrdhla zase prec so svojim otcom , takze sme free az do konca buduceho vikednu.. a to asi budeme v TT tak po pripade sa este dohodneme.. No s tym zdravim... ja som bola v pondelok u mojej dokt., hrdlo ciste, ale ked mi chytila uzliny, az som zjojkla.. a ona ze... " aha..." tak mi supla antibiotika , len na tri dni, co sa potom este uvolnuju v tele.. a celkom mi to dobre padlo, zostat este doma... ved vies, ako sme boli zbití v sobotu... tak som oddychovala, skoro cele dni sama, malá chodila k nasim, nejak jej boli teraz vzacni...a vcera som sa uz bola dat vypisat, lebo nechcem vidiet v pondelok ten chaos , co tu bude, tak som sa chcela trochu aklimatizovat.... Danko u doktora bol tiez , ale nechcelo sa mu cakat, mal roboty vyse hlavy... ale uz sa citi lepsie aj on, aj ten strasny herpes uz vyzera lepsie :-D :-p :-D chudacik , jemu sa to vzdy vyhodi, ked ma oslabeny organizmus... ale tento bol rekordny... cela spodna pera jak keby si dal napichat Botox.. :-D :-p ale uz je OK.. Mali by sme si vymenit potom t.č. nech sme operativnejsie.. ozaj,... som postrehla v diskusii, ze ta nebavi ta nova praca.. to je novinka.. ved si pisala kedysi, ze mas lepsiu poziciu aj plat nez predtym tusim v Ba.. ale asi ta ta praca ako taka nebavi, co? to ako znama teraz z dovolenky , robi na uverovom v Unikredite a ide tam umriet od nudy a tak celkovo...,, ale to by bolo na dlho, tpo skor na tej kavicke.. len som chcela vediet, co ide na nervy v tej praci tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja... cisla si vymenime, napiseme si do IP? ci? no aspon ze je vam lepsie....tie trojdnove antibiotika su dobra vec, nemusis stale jest pirule a aj tak sa v tele aj nadalej uvolnuju tie ucinky...poznam... mna to tu velmi nebavi, to je pravda... akoze plat mam lepsi aj poziciu ako v Bratislave.. ale aj odbor je to tu iny a velmi ma to nebavi... respektive, mozno by ma to bavilo ale musela by som byt v Trnave, lebo mne sa sem nechce cestovat..to je najvacsi problem... a zase, viem si predstavit aj inu pracu, hlavne aby bola taka aby ma bavila....a v Trnaveee.... ;-( ale kde taku zohnat????? vies ako je to tazko? : (( ja by som chcela nieco svoje, kde by som si bola sama sefom....
Odpovedať
Profilova fotka
domi: no to poznam... ja mam tiez super praltenu pracu, tu a obavam sa , ze ani v TT by som taku nenasla len tak.. a to je aj dovod, preco tam este nie som..... ale ked tak pozeram profesiu, obcas su tam nejake dobre ponuky, ale vacinou po okoli, Galanta, voderady, a tak,.. a ja chcem nieco s taliancinou a to je veeelky problem.. nejake kontakty mam,tak o rok uvidime, co sa postasti... a s tym HC,... no bud rada, ze aspon chodis vzdy opacnym smerom nez je spicka.. lebo ist poobede do Hlohovca z TT je otrasne... ked idem v piatok okolo 4-5 do TT a vidim tie kolony od kruhaca az na most... tusim cely Hlohovec robi v TT... takze aspon o toto si usetrena.... ja neviem, ci by ma praca v banke bavila.. tiez snivam , ze raz nieco sama.. ale co?? mam kamarat v IT, ktory chcel nech si otvorim butik, ze mi bude zhanat v Milane hadry a tak... ale ked mam teraz dobru pracu, tak sa mi nechce.. spodnikanim su strasne starosti.. vsetko na svoje za aj proti.. takto aspon stiknem a mam pokoj.. ked podnikas, myslis na to stale, ziadne volno a tak.. inak nezarobis... zacarovany kruh... :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kočky, dnes sa s vami neuvidím, idem do BA na hrad na Bolka s dcérou. po protekcií máme posledné 3 lístky. Len aby nepršalo. K podnikaniu sa tu nebudem vyjadrovať, je to na osobnú diskusiu. Katrin, čo tie preklepy??????? (toto ti chýbalo) No, lomnicka, hádam si si nemyslela, že na úradoch vybavíš všetko a za jeden deň? To by si musela byť superman. A bol štvrtok - to sú zvyčajne krátke dni. Domi, už to vydrž, podľ mňa to máš za pár, vidím to taak na jeseň a potom sa hodíš na rizikové... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
michala: prosim, ak mas cas, hod nejake fotky Lucie... a s tymi preklepmi mas pravdu.. ja ked to tak po sebe citam, si predstavujem, ako si musite o mne mysliet, ze som uplny dement... no co uz... tie moje klaviristicke prsty klepu moc rychlo... :-|
Odpovedať
@michalôa potrebovala som infosky...kedze som od pondelka bez prace... @katrin no vidis..dnes mi ponukali jedno miesto, kde je vhodna aj, nj, taj.j...a potom prisiel drahy s jednym genialnym napadom, ci ponukou od jeho kolegyne...praca von...na rok...si neda vysvetlit, ze ja nemienim vo svojom veku ist von...a ze chcem ist robit nieco uplne ine..resp.pokracovat v tom, co som zacala a posuvat sa dalej...a vraj mam prekonat svoju lenivost...ty kokso, no ma tak nasr.l ...dari sa mu to posledne tyzdne absolutne s prehladom, pretoze nemienim spravit veci tak, ako si to on predstavuje... tak co, baby, dame, ci nedame dnes tu kavu? baby podme na tu kavu, lebo ma vystrie...potrebujem vyfucat a aj sa s michalou porozpravat.. @michala, ides? hod mi, pls, do ip cislo na seba...maila mam, ale cislo telef. dik...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...dnes mi drzte palce..za chvil vyrazame aj s drahym na opacny koniec nemecka stretnut sa s celou jeho nemeckou familiou a povedat im ze sa berieme...som zvedava na tie reci....no ale ved aspon nebudem vsetko rozumiet :-D tak si uzite kavu..uff aj ja by som si dala, len musim ist este kolac dokoncit a mam poslednych 10 minuuut...skratka stresss
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka.. hod mi do IP co to bola za firma... ved ja viem aj tu NJ aj AJ aj TJ... aj ked NJ musim trochu oprasit, ale uz poctivo kukam satelit, tak hadam sa mi to rati, vedela som super... kedysi..... dam si do databazy....
Odpovedať
@lubiduch myslim na teba a drzim palce...dopadne to dobre..uvidis... :-) stastnu cestu...
Odpovedať
Profilova fotka
kati, rada ti pošlem, ale nemám meilovú adresu. Teda asi mám na poboxe, ale tam mi to nejaký spyware zablokoval.
Odpovedať
Profilova fotka
miska: vsak si vytvor napr. na azete ako mam ja... mas obrovsku schranku a bez problemov... trva to par minut.... odporucam. aj ked azet ako taky inak nevyuzivam.. baby , ja zachvilku padam, tesim sa na vikend a na slnko , oc vraj konecne bude. Tak huráááááá. ahojte
Odpovedať
@katrin ahooooj...pekny vikend.. pekny aj ostatnym babulkam... tak som polietala vsetko, co som chcela, okrem zivnostenskeho...a tak..mam dost..som hladna ako vlk...idem si dat granadiiir...
Odpovedať
Profilova fotka
kati, ja nemám tvoju meilovú adresu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lomnicka, ta to vieš variť? Toto jedlo mi ostalo zahalené.
Odpovedať
@michala chceš recept? drahy prisiel dnes necakane skor domov a sli sme lietat po obchodoch, bo zhaname plavajucu podlahu, bo chceme trocha zmien v byte porobit...stuplikovi detsku izbu...tak sme chodili...mam za dnes nabehane 100km po Trnave... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ď za recept, vyskúšam, ak to ide aj z nových zemiakov. Nebehajte poTrnave, v Baumaxe majú za dobé ceny.
Odpovedať
@michala sme sa viac menej rozhodli nakupit v diego predajni..ale zastavime sa aj v blave...lebo som zvedava na nabytok do detskej... dik za radu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?