Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
urcite sa dohodnete na vyzdobe ;-)
Odpovedať
snáď áno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, ako sa mate? ja uz ani nestiham sledovat co pisete.. :-) ljenocka, aku farbu vyzdoby planujes?
Odpovedať
Profilova fotka
leni, super preplatok, tak ste sa nabalili :-D :-D ;-)
Odpovedať
ahoj dominika ja budem mať krémovo-zlatú..... hani nooo, drahý si robil srandu, že ma za to pozve na obed :-D . Som mu povedala, že to by tak vyšlo leda tak na pivo a utopenca :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) a ty nemas nejake fotky domu? kde to vlastne staviate? x-)
Odpovedať
ja fotiek mám "mrte", ale všetky doma... tak nejaké hodím potom na net a pošlem ti odkaz.... my už postavené máme.... vlastne môj drahý "zrušil" dom po starých rodičoch a postavil nový..... takže náš už stojí nejaký ten rok.... vlastne teraz boli pred mesiacom dva roky, čo tam už bývame..... takže my už 2 roky zariaďujeme a pracujeme jak včeličky...... nie je to taký katalógový dom, lebo nás nepustili základy toho domu, ale snažili sme sa z neho urobiť to najkrajšie, čo sa dalo..... vlastne ja keď som sa dala dohromady s drahým, tak hrubá stavba už stála..... a dom stojí kúsok od Jablonice.... neviem, či to tam vôbec poznáš, je to už "za horou" ako ja hovorím :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trochu to tam poznam , chodime na hrad Branc, nie je to tam nikde po ceste? :-) tak sa tesim na foto x-)
Odpovedať
No, ja zas neviem, kde je Branč :-D :-D . ale tipujem, že niekde smer na Brezovú pod Bradlom??? ak hej, tak áno, to je po ceste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
je to z opacnej strany Senice ako je Jablonica :-) no nic, trosku mimo :-D tak vy ste najprv byvali a potom svadba :-) aj ja som to tak chcela, ale manzel zase opacne, ale dobre to bolo, ako nam zomrela teta som bola rada, ze sa dozila mojej svadby este 8-( a teraz mam tolko starosti, ze keby mala byt svadba v aprili buduci rok, tak neviem :-) inak takto pred rokom nejak sme sa dohodli, ze sa vezmeme a uz je aj po tom :-) to len taky sentiment :-p :-D :-D
Odpovedať
je to po ceste z Jablonice na Brezovú pod Bradlom.... Senica je iným smerom... :-) no, tak ja som ešte stále zamestnaná v BA, takže ja bývam aj v BA.... je to teda ešte stále také rozkúskované, ale už to beriem veľmi dlho za svoj domov...... no, my, keďže už bolo postavené, tak sme sa nasťahovali.... svadba až doteraz nejak nevyšla /časové dôvody, rodinné dôvody/, takže najprv bývame a ž potom svadba.... jáááj, počkaj takto za mesiac... už aj ja budem len sentimentálne spomínať :-D
Odpovedať
Ahojte baby uz som tu strasne dlllllho nebola. Akosi nebol cas .... takze od dnes sa zacinam naplno venovat svadbe len neviem ako to zvladnem zo zahranicia.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
jaaaj baby tak vam zavidim ze byvate uz na svojom. neviem sa dockat kedy s drahym budeme mat nieco SVOJE. ja mam totiz desny zmatok z tych domovov co ja mam. V byte mojich rodicov v TT stretnem tak akkurat sestru,nasi si vzdy v praco- to je moj povodny domov. S rodicmi sa stretame cez vikend na jahodniku na chate, to je druhe doma. tretie je v nasej izbicke v nemecku u draheho. a stvrte doma su moje nekonecne privaty v BA. chvalabohu uz len jeden rok. Kto mi zavidi moje domovy? 8-) ja sebe teda nieeeeeee. Najlepsie je mat 4 zubne kefky, 4 hrebene a tak...
Odpovedať
ljenocka, tak ako? dohodla si sa na vyzdobe? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... uz som späť po troch dnoch "porady" v Kremnici.. jedine super na tom bolo preostredie, vrele odporucam pension Stefanshof.. proste nadhera, idealne na taky romantikus vikend, kusok odtial je velikanske kupko termalne, v pensione maju koniky, taky maly bazenik, nadhernu zahradu a v zime je za nim aj vlek.. domaci su skvelí, splnia, co Vam na ociach vidia, a dole maju taku pivnicku - spravenu ako banu, kde po veceroch pozyvaju hosti popijat do neskorej noci... dokonca maju aj karaoke.Jaaaj, to sme sa vyblaznili, ved uz bolo na case po hodinach pocuvania prezentacii.. fuj... ale uz aspon viem, co mam v mojej novej pridanej prac., naplni caka a ze toho bude fakt pozehnane....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak eletriku sme mali až po piatej- provizórne a na druhý deň zase bez elektriky, lebo sa to generálne opravovalo. No a potom nešiel internet a tak som tu až teraz. Vy ste toho popísali... KAtrin, už som o tom penzione čítala na internete taký článok, kde písali, že im nebolo čo vytknúť. To sa často nestáva. NO idem zase do terénu, buem tu po druhej.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... ked sa pozriete na cas, kedy vam pisem, budete si asi mysliet, ze mi sibe. ale tu v anglicku sa moj zivot a doterjsie zvyky uplne otocili. do postele sa nikdy nedostanem skor ako o tretej rano a potom vyspavam do jednej. a to som chodila doma spat o deviatej a spala som najdlhsie do pol osmej. a to uz bol rekord. takze k veci: ahoj ljenocka. co sa ti podarilo povybavovat v malom rime? co sa tyka zacepcenia, ja budem mat cepiec, ktory mi usila elanorina svokra a drahy neviem co. ale my budeme mat odcepcenie so suorom, takze predpokladam, ze nejaky ten sirak mu prinesu. ahoj dominika, neviem, ci sa mi to len zda, ale po svadbe sem chodievas zriedkavejsie. ale mozno sa mi to len zda, lebo teraz ako som v londyne sem moc nechodievam. ozaj len obcas, ked mam v praci volno a poziciam si notebook od kamarata. co mas nove? ako dopadli honeymoon? babenko sa este nezadarilo? ahoj hani. necitala om vsetko, co ste od mojho odchodu do UK popisali, lebo je toho strasne vela, ale vidim, ze uz pomalicky finisujete s bytikom. tak gratulujem. dokonca som citala, ze mas nejake fotky bytiku na modrej streche. kde presne? ja som na tu stranku este nezavitala. budem tam potrebovat aj nejaky nick alebo heslo, pod ktorym si najdem tvoje fotky? podla tvojho opisu to mate doma krasne, tak som zvedava na foto. ahoj katrin. takze na sluzobke bolo fajn? a kto sa ti zatial staral o tvoju malu? bola v TT u priatela? a ty si este nenahovorila draheho na svadbu? :-D ahoj michala. este si stale na dovolenke? a ahojte vsetky ostatne kocky, ktore sem chodia... :-D :-D :-D vas este nepoznam, tak neviem co konkretne vam napisat.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smeji :-) tak to je naozaj trosku skore ranko, ci este neskora noc? :-. :-N :-D fotky som stiahla, lebo sa tam zmesti len nejakych 50 a sa mi nechcelo vyberat, ale inak to tam funguje ako tu a mas tym vzdy aj ten isty nick :-) tak tebe sa to tam tiez krati,ze? kedy sa vratis? 8-) a dalo ti to tam nieco? =-)
Odpovedať
smeji noo, snáď sú tie najpodstatnejšie veci už v Malom Ríme dohodnuté...... sľúbili mi, že v piatok by nemal byť problém, že keď privezieme nealko a alko, že by som si vyzdobila stoly.... nejak poobede... tak dúfam, že to v svadobnom týždni neodvolajú :-D objednali sme už aj menu, dohodli víno, ubytovanie, vypočítali nám cenu.... no proste všetko... tak dúfam, že všetko klapne.... už sa to neskutočne kráti :-| hanka ja som fotky nejak nepriniesla.... mala som čo cez víkend robiť.... z piatka na sobotu bola taká dažďová a veterná smršť, že sa nám vylialo blato až do dvora... hrozné.... trávnik celý zablatený, príjazdová cesta bola kompletne pod vrstvou blata..... priekopy nestíhali brať vodu..... a navyše.... moje krásne muškáty, ktoré som "opečovávala" sú úplne v prdeli... zostali mi z nich také skromné pahýle.... bolo mi do plaču, keď som to ráno všetko zbadala :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
:-o |-| 8-( leni, to mi je luto :-( tolko skody.... ja som vcera viezla par veci na byt (kuchynskych...) a isla som s malou dusickou, ci nemame okna zatecene a mama sa mi smiala, ci vobec strecha stoji, ale nastastie vsetko ok... moja mamina mava tiez muskaty krasne a ked uz su velke a tazke staci ked naprsi trochu a uz sa prekoprcnu a spadnu...tak to je smola...v piatok sme s ocinom poskladali postel a rosty, natiahli matrace, tak som vcera testovala :-D aspon, ze na svadbu vsetko bezi ako ma :-) a kto bude ubytovany u Vas? ci Vy? =-) :-)
Odpovedať
hani noo, ja som chodila v noci po dome a čakala, kedy nám kde vyvalí okno.... taký vietor som ešte nezažila... a do toho krúpy.... proste bolo bielo jak na vianoce..... :-( mne sa muškáty prekotili minulý rok, tak tento sme si už na okná dali vyrobiť také tie kované ozdobné zábrany... takže spadnúť nespadli, ale proste sú jak také chúdiatka.... proste len pahýle... som to chcela vyhodiť ,ale mama ma ukecala, že je eštelen polovica augusta, že oni sa ešte zoberú..... tak v utorok sa chystám ich pohnojiť... aj trávnik poriadne "vysprchovať" od toho blata, čo tam bolo a pohnojiť ho..... nemala som odvahu liať do neho vodu včera..... no vyzerá to proste jak po pohrome.... takže si sa včera už vyvaľovala na novej posteli?? a čo?? dobrá?? môže byť do manželského života? :-)))) no, na svadbu veru niektoré veci nebežia ako majú.... ďalších troch ľudí sme škrtli... jeden pár odvolal, lebo im umrela krstná a jedna single osoba odvolala, lebo jej umrel kamarát...... som z toho strašne smutná... pôvodný počet ľudí je už "skresaný" o 15 ľudí..... :-( :-( ... a to ešte ďalší traja sú otázni.... ubytovanie myslím, že sme dohodli v Malom Ríme... budeme tam mať izbu my - mladomanželia a potom ešte kamošky, čo prídu z BA a z Čiech tam budú spať... ostatní sú viac-menej miestneho "charakteru", takže ich porozvážame domov.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... ako ste vikendovali, my uplne vegetne... kamoska opatrovala znamym 6 tyzdnove steniatko, tak sme sa s nim boli pomojkat ( maly Jask Russel- inak sa mi nepaci, ale to steniatko nemalo chybu, taka mala gulka).. a inak sme len lenosili a spali do 11-tej. Ja som zase sama, dcerenka este zostala u babky v MT a tak vcera ked odisiel Danko , mi zostal prazdny byt a ticho... V praci sa na mna to nejako vali moc, riaditel mi dava ulohy, ktore ani nemam ako splnit, jedine ak budem otravovat inych ludi , lebo od chlapika, co odchadza sa neda cakat ziadna pomoc.... no proste zufalstvo.. musime do 10/9 doriesit sponzorske veci a pod. a ja nemam ziadne podklady.... a to som si chcela zajtra brat dovcu.. ale len pokial mi riaditel nedal ulohu, co treba splnit do stredy., :-S slak ma trafi....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pozeram vas, no take dlhe prispevky sa mi ani citat nechcu.. :-D tak vas aspon pozdravim, ahojte...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som vietor opät prespala...len rano som sa zobudila, ze mi je teplo, lebo manzel v noci pozatvaral okna a smial sa mi, ze ja by som aj koniec sveta prespala, aj keby mi strechu nad hlavou zobralo...no co uz, aspon som sa nebala :-N 8-) minus 15 ludi...fuuuhaaaa :-. tak to je dobre - ....no kym to nie je niekto superdolezity, tak ok, ale aj tak to mrzi....presne tak som to myslela s tymi izbami :-) ci len vy, alebo aj niekto iny... postel je super ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
este som chcela ahoj Katka, ahoj Domi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Smeji, ahoj... no aj ja som si vsimla ze sem chodim uz zriedkavejsie. Respektive ja som tu kazdy den aspon raz, ale casto ani nenapisem, ked vidim tie dlhe dialogy od bab co si pisu.. :-D nechcem sa do nich miesat... a tak.. neviem.. inak sa mam fajn, teraz oddychujem doma od prace... uvidime dokedy :-) nove mam...co ja viem... :-) aaa nieco aj mam, ale to vam prezradim az neskor.. ;-) hani, ahoj.. :-)
Odpovedať
dominika je záhadná jak hrad v Karpatoch :-D no ale snáď nám oznámi to, čo chceme počuť :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co chceme pocut? =-) mna nejak nic nenapada :-D :-D 8-) kedy sa ma vratit smejka? nevies, leni?
Odpovedať
hanka no že či náhodou dominika nie je tehu :-D fúha....viem, že smejulienka išla na dva mesiace, ale kedy odchádzala, to neviem.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?