Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
Dovolím sa pripojit ku konšpiračnej teórii o Dominike.... DOminika, ved si mi na kavičke spominala, ze si s dovolenkou uz skoncila, ze ju mas vycerpanu... tak akoze si doma?? ;-) podla mna ... baby nebudu daleko od pravdy... bude asi bejbino.... hmmm???? :-p :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanka: dakujem za pozdrav :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
a to je dovod na take tajnosti? 8-( som myslela, ze nieco zaujimavejsie...aj ked pre buducu matku, je to asi dost zaujimave :-D :-D tej sa to tyka bytostne dost :-D :-D mna sa vcera kamaratka pytala, kedy ja budem mat a ona ma 3 deti, no diky, tak mi ponatahovali psa, mali sme chudaci obidvaja dost na tyzden :-D aj ked sranda bola, teda pes sa velmi nebavil, ale co uz, nemoze byt taky rozmaznany :-D :-D tak ak je to Domi tak a ty si to tak chcela, tak gratulujem z celeho srdca :-) , ale nezavidim ;-) 8-)
Odpovedať
ahojky babuleky "moje" ;-) tak som konecne po dlho case zase tu medzi vami... :-D po skvelej dovolenke, zase zarezavam v praci :-S :-S :-S ja chcem este dovcuuuuuuuu...
Odpovedať
Profilova fotka
no ahoj Nori :-) tak bolo skvele, no to je super :-) a co je inak nove? :-)
Odpovedať
hani co nove? spusta suvenirov, 2je boticky typise arabise, bluzka (pre mna aj pre draheho) typise arabise. biely piesok zo Sahary, cerveny od Tatatuinu a sedy z plaze zo Zarzisu a kooopec musli. mno a hlavne nase 2 male koberceky k posteli typise arabise z tavy. inak ostatne po starom :) nie nevratili sme sa traja... :-D este mame cas... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
x-) x-) no wow parada x-) a s pracou ako? =-)
Odpovedať
ahojte :-) uz tyzden zarezavam v praci, na dovce bolo super, velmi teplo 8-) baby chcem sa opytat nepoznate nejakeho dobreho gynekologa v tt? doteraz som chodila do ba, ale uz tam ani nepracujem, tak sa mi tam uz nechce chodit. diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
JA som nebola na dovolenke, ja som bola v Tatrách pracovne. A ešte ako to dopadlo! Domi, myslím, že je to nábeh na bejby a tak je radšej doma a má "chrípku". Alebo sa mýlim? Hani, ta si aká pragmatická... Čo byt? Katrinm, užívaš samotu?
Odpovedať
Profilova fotka
hej Miska, to som az velmi, niekedy na skodu veru... :-p ale drzim palce, tym co nie su ;-) a vedia to tak pekne napisat, ja az ked po sebe kolkrat precitam, tak si uvedomim, ze to mozu niektori zle pochopit a co sa ja vlastne k tomu vyjadujem a tak...ved naco polemizovat, sak Domi pride a vyvali to na nas ;-) co budem "vypravat" o byte, ved sa stav s Lomnickou a Katkou, nech uz je babinec, ked bude ;-) hlavne uz mame skolaudovane a tak cakam na zavedenie plynu - vodu a elektriku mame este stavebnu, musia nahodit hodiny a budem kompletna (ha ha ha...) a este take drobnosti, ved to poznas, to cely zivot clovek zutulnuje.... jej take pracovne cesty aj ja by som brala x-) x-) ;-)
Odpovedať
hani zjtra poobede idem na pohovor, a rano ma caka pokec so sefikom mojim, asi ma bude cet ukecavat aby som zostala, bo baba co mala nastupit po mne, dala v skusobnej hodinovu vypoved. z tyzden a pol to nikoho naucit nestihnem... tak uvidim ze co sa bude diat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babeny. dnes zase ako vcera pisem v neskoru nocnu {alebo v skoru rannu?} hodinu. doteraz som si pozerala ostatne nove albumiky, co tu pribudli. takze vsetkych {ktori samozrejme maju o to zaujem :-D }informujem, ze priletim na Slovensko 28.8., takze uz len 9 dniiiiiiiii. sa tesakujem, lebo konecne uvidim zase mojho draheho. hani, dalo mi to tu asi tolko, ze mi spadli z nosa ruzove okuliare, ale aspon som sa co to poducila v anglictine a s tym som sem isla. baby, potom by sme mohli dat nejake stretko, ked pridem. ja som sa totizto videla nazivo iba s Dominickou a Eli. a tak som si vas tu vsetky oblubila, ze chcem spoznat aj tie ostatne. hani, no teda skoda, ze nuvidim fotky tvojho noveho bytiku. som sa tesila. a uz viem, ako to chodi na streche. vcera som tam este brazdila a ticho zavidela ;-) ahoj eliiii. tak uz si spat z dovci? no muselo byt teda supis, zavidim ;-) baby, normalne ste ma vystrasili, ako ste tu pisali o tych burkach u nas. nasi mi sice pisali, ze u nas su burky, ale ze az taketo, to som ani netusila. predpokladam, ze aj mamina musi mat nacisto omlatene muskaty na oknach... Domi, nebodaj sa vam podarilo babenko? ale pssssssssssssssssssssssssssst, aby sme to tu vsetky nezakrikli 8-) No babusky, asi idem zdriemnut a zajtra {teda vlastne uz dnes} cez den sa tu urcite vyskytnem. tak sladko dosnivajte svoje snicky x-) :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a skoro som zabudla na ljenocku. ale len skoro :-D ... takze paradne ste vsetko v malom rime povybavovali. nas toto este len caka. tie spravne fofry nastanu, az ked pridem domov. a teda viem, ze to nijako nepotesi, ze vam vypadlo zo zoznamu pozvanych 15 ludi. ale tak co narobite? a kolko vlastne ludi budete mat na svadbe?
Odpovedať
smeji no tak po návrate by sme fakt mohli dať stretko.... ja už som motorizovaná, takže by som sa dúfam už mohla zúčastniť i ja :-) ..... to už budeme mať my po svadbe, takže ja už stresovať nebudem, tak bude viac času.... však potom dohodneme.... no, mali sme mať 63 a máme 48 hostí /to je len rodina/ potom 4 ks muzikanti, 3 ks šoféri a kameraman a fotograf.... tých ale počítam vždy tak samostatne, ĺebo to sú takí "prevádzkoví" hostia :-) júúj, ja mám dnes pol dňa dovolenku, to je žúžo :-D ... idem sa vyvaliť kozmetičke na kreslo, nech ma skrášli, objednala som si aj masáž, tak sa teším.... minule som tam ležala jak skapacina, keď mi masírovala tvár.... bolo to úúúúžasné :-D
Odpovedať
a zabudla som včera odfotiť menovky na stôl, čo som robila..... sa mi veľmo páčia.... si ich musím pochváliť :-D dodatočne odfotím a dám foto.....
Odpovedať
Profilova fotka
dnes obe ranne vtacatka :-) norika, no to bude zase "prijemne" co? :-D :-p smeji, za chvilku zostanes slobodna len ty, ked bude mat lenka potom :-) a potom budu uz pomaly Vianoce a na jar zacnu pribudat zase nadejne mladomanzelky :-) a my uz tu budeme "stare" harcovnicky :-D :-D :-p tak pekny den vsetkym 8-)
Odpovedať
ahoj hani... no, veru... ešte toť si mala svadbu ty a to už sú 4 mesiace fuč... čo?? a ja o pár dní už budem tiež len spomínať a smiať sa tým nervom, ktoré človek pred svadbou prežíva :-) no proste už budeme staré manželky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no inak isla by som veru niekam na svadbu, musim ponahanat nejake kamaratky....alebo niekoho z rodiny...no ked tak rozmyslam, nejak skoro to nehrozi u nikoho ]-( este bude zo mna aj dohadzovacka :-D :-D hod potom leni tie fotky menoviek ;-)
Odpovedať
aj ja by som išla na svadbu :-). ako hosť :-) musím dnes zobrať z domu foťák a doniesť ho do BA, aby som ich odfotila... potom dám fotečky... len som si kúpila mäkký papier, tak sa trošku "rozchádzajú". Ale snáď do svadby vydržia :-D
Odpovedať
hani - presne ako som predpokladala - ukecavacka ci bych necela zostat. a ze ako nenanapdne isiel - ze ako sme sa mali na dovolenke a ze jak sa mam a podobne. a ze teda ci by som necela zostat... uvidim co dnes na pohovore, ci to bude nieco dobre abo ne. a pak sa rozhodnem, samozrejme si budem klast nejake tie podmienky, teraz som v brutalnej vyhode a prevahe. ked ma tak straaaasne cu (resp. nenormalne ma potrebuju, bo to co robim nikto iny nevie, a za necely tyzden a pol to ani nikomu poriadne nestihnem vysvetlit, bo je toho straaaasne vela). takze si budem urcite pytat vacsi plat, ved to co mam teraz je s prepacenym uboha almuzna od nich... uvidime...
Odpovedať
Profilova fotka
leni, ja som robila teraz mamine na 50-ku take s levandulou (mala fialovu vyzdobu) a hlavu som si trieskala, ako dopadli, kazdy to aj tak odsmaril na bok :-| mne sa strasne pacia inak tie na nejakom ovoci - jablcku, pomaranci...no som zvedava x-) norika a kam pojdes na pohovor? ja tiez rozmyslam nad zmenou, ale u nas je to tazko zo zvysenim platu, platy su skoro vsade rovnake, lebo ta auditor vzdy moze drzat v sachu, lebo vie, ze potrebujes prax ]-(
Odpovedať
hani no, ja mám také krémové a na ne som pripevňovala mašličku, na ktorej je navlečená zlatá gulička....dokonca som sa trafila aj do farebného zladenia papiera a mašličky, tak som rada... ešte musím nejak dorobiť ozdobu na auto... tá ešte nie je hotová... a včera som si kúpila podväzkový pás a pančuchy... fúha a takmer tisícka v pr*eli :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uha, no ked chces byt herecka :-D :-D ja som mala nakupeny korzet s podväzkami, 2-je sietkovane pancuchace, 3-je nohavicky....no nakoniec som mala akurat tie nohavicky, lebo saty boli cele vystuzene az pod zadok a bolo horko :-D :-D
Odpovedať
no ja som sa bála samodržiek, že by mi to padalo...skúsenosti s nimi sa rôznia, jedni hovoria, že držia, iní, že nie.... tak som vsadila na podväzkový pás a pančuchy.... snáď to vydrží.... len asi si tiež musím kúpiť ešte jedny náhradné pančuchy, pre strýčka náhodu :-D inak aj mne sa páčili celé tie korzety, ale ja pod šaty nebudem mať ani len podprsenku, takže korzet by mi bol tiež na dve veci.....
Odpovedať
Profilova fotka
ja milujem samodrzky, ine pancuchace ani nenosim, lebo neznasam tie nohavice pancuchove, ma to nejak potom vsade skriabe :-p tie co maju silikon ti budu drzat na 100%, moja mamina nechcela verit a som jej nanutila na jeden ples a bola velmi spokojna, ze sa ani nepohli...ja milujem cierne sietkovane samodrzky z Beponu, stoja nejak 250 sk,ale vydrzia aj pohromu ;-) minule som sa ulakomila na take obycajne za 60 korun a doma som zistila, ze nemaju silikon a po 2 krokoch mi spadli, tie uz potom naozaj len k podväzkovemu pasu...ale nejak ked teraz rozmyslam posledne plesy aj svadbu som absolvovala uplne bez pancuch, to mi je najlepsie aj ked to je tusim proti "etikete" :-D :-D :-D ktovie ake budte mat pocasko vlastne...a kde sa budete fotit? teda chcete? :-)
Odpovedať
ja by som tiež najradšej išla bez pančúch, keď bude teplo, len sa bojím, že ma otlačia topánky :-| . A byť už na obrade s otlakmi jak hrom /ja som na ne dosť "náchylná"/, tak to radšej pretrpím pančuchy.... ja sa dosť bojím toho počasia, lebo posledný trend je, že týždeň - krásne počasie, víkend - hrozne škaredé.... hlavne nech neprší.... a nech trošku svieti slnko a ja budem spokojná... no, pôvodná idea bola, že začíname v TT pri hradbách, pofotíme a pôjdeme na nádvorie Smolenického zámku.... ale zistila som, že nestíhačky jak hrom.... stihneme maximálne TT, Smolenice nehrozia..... nevadí.... keďže sa stretávame s kameramanom a fotografom v hoteli, tak som im povedala, nech pofotia výzdobu, mňa akože pri obliekaní a pôjdeme v kľude po TT pofotiŤ sa..... videla som fotky tam od hrubého kostola a od hradieb a myslím, že úplne v pohode stačili...... neviem, čo myslíš ty??? kde ešte v TT sa dá fotiť okrem tej "oblasti" pri hrubom kostole???
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem v tomto skor rodene trnavacky :-) ja som tiez chcela tam pri Hrubom kostole, ale zamotali sme sa v Smoleniciach a tiez sme nestihali (teda som si ja myslela, nakoniec sme dorazili na sobas skoro hodinu pred a pan farar nas vital este vyjaveny v rifliach, ze kam sa tak ponahlame :-D) tam su velmi pekne foto a potom sa mi pacia aj tie z hotelov roznych... moja idea bola fotit sa v Maxe, pri tych vselijakych presklenych zabradliach, lebo by nas to asi tak uplne najviac odrazalo (sklo, kov a nakupne centrum :-D :-D :-D ) ale manzela vtedy pochytila romantika, tak sme boli v Smoleniciach, ale boli tam este asi 4 pary okrem nas a to mi bolo trochu proti srsti...ale inak som bola s fotenim, pocaskom, atmosferou a nakoniec aj s vysledkom spokojna ;-) na to pocasko ti budem drzat palce, lebo pamätam moje stresy - cely tyzden krasne jarne teplucke pocasko a v piatok prisiel taky vichor a dazd, ze ako som behala este, vzala som si svetrik a kozenu bundu a ked som Petovi povedala, ze ja nemam ani na saty nijaky kabatik ani kozusok zostal v soku, ze v najhorsom vybehne este v sobotu pre nieco do salonu, co vydesilo mna :-D ale nakoniec sa v sobotru zase pocasko umudrilo, bolo nadherne teplo a aspon sa zakusky cez noc neroztopili ;-)
Odpovedať
ja som práve chcela skombinovať smolenice a hrubý kostol.... len sa musím rozhodnúť, čo uprednostním, lebo oboje nestíhame :-( .... a fakt neviem, pre čo sa rozhodnúť.... inak úplne si viem seba predstaviť, že tiež nebudem vôbec nadšená z toho, keď bude ďalších 5 párov pobehovať popri nás.... ale tomu sa nevyhnem... viem..... a ďakujem za držanie palcov :-). snáď to pomôže... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved asi rozhodne za teba pocasie - pekne pri hrubom, skaredo - Smolenice...a kto vas bude fotit? at?
Odpovedať
ahojte :-) ljenocka: my sme sa boli fotit najskor v smoleniciach na predvori a aj vo vnutri nieco lebo na predvorie ta nepustia len ak zaplatis 1000 Skk na hodinu a to potom mozes ist aj do vnutra a potom sme sa boli v meste, pri hradbach a v pohodicke sme stihali. my sme mali obrat o 16 hod., neviem kedy mate vy. co sa tyka samodrziek tak ja som mala na svadbe tiez, predtym som ich nikdy nemala, som sa trochu obavala, ale uplne super drzali a to som ani nahradne nemala v zalohe :-) len sa nemozes nakremovat /nohy/ potom by ti mohli padat :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?