Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ahoj nelly my máme obrad o 15,30... stretávame sa na fotenie o 11,30- 12,00 v Trnave... lenže môj drahý musí byť už o 14,30 najneskôr u seba doma, aby zobral rodičov a svojich svadobčanov a išli k nám domov na odobierku..... a on býva od trnavy cca 35 km.... ja to stíham, lebo však ja budem doma u našich čakať na drahého, ale on to nestíha... tak preto sa s tým "trápim"
Odpovedať
Profilova fotka
nelly prosím ťa aj mi máme sobáš na úrade o 16,00 a preto sa ťa chcem spýtať,koľko ste mali jedál a hlavne ako ste ich mali časovo podávané?Dakujem za odp. :-( :-D
Odpovedať
risk66: my sme mali obrad v kostole, hostinu v malom rime a ako sme tam prisli tak nam dali polievku+hlavne jedlo, potom okolo 20.30 hod zacali podavat druhy chod / to sa nas prisli opytat kedy chceme dalsie jedlo/ a po polnoci sme mali svedske stoly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni, poplatok v Smoleniciach nie je 1000 korun na hodinu, ale tisicka za hocaky cas, ked zaplatis, mozes ist na nadvorie a dovnutra a byt tam kolko chces (to len na doplnenie) :-) bolo odporucane, sa vopred telefonicky alebo mailom ohlasit... my sme mali cas skrateny tym, ze sme mali este aj obed o 13,00 pred sobasom, kde sa stretli obe rodiny, potom isli pre mna domov, sobas o 15,30-16,00, kym sme prisli (gratulacie, cesta. rozbity tanier atd.) o 17,00 bola polievka + hlavne jedlo, 20,00 boli pecene kuriatka (to prisli akurat kamarati pozvani na vecer), 22,00 teply bufet (vysmazane a varene jedla) a 00,30 svedske stoly - rolady a studene misy....takze obed + 4 chody ;-) pocas toho zakusky, torty, ovocie....neviem, ci som na nieco zabudla, ale v skratke to podstatne.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. prajem dobre ranko :-D . ja som totizto ponocovala, tak teraz vstavam. to je u mna tu v Anglicku bezny rezim. ljenocka, tak ty si sikulka. menovky hotove... toto mna este len caka, ked pridem domov. ale vyzdobu na auto chcem zo zivych kvetov, tak aspon s tym sa nemusim babrat. hani, to na to som uz prisla aj ja, ze zostanem sama slobodna medzi vami po lenkinej svadbe :-p inac baby, ked tutak pisete o tom pocasi... ja mam z toho strasnu traumu. lebo za cely cas, co som tu v londyne, svietilo slnko dokopy asi az tyzden a to som sa aj tak nemala kde opalit. a ja som biela ako riaditel vapenky a saty mam takisto snehobiele, takze sa z toho stresujem, ze co budem robit. jednoznacne sa nechcem vydavat takato biela, takze sa modlim, ze ked pridem domov, este bude svietit slnko a stihnem to doopalovat. co poviete, je sanca? ake je u nas pocasie a ake hlasia? eli, teraz si na koni ty. len si pekne zacni klast podmienky. aby si nemysleli, ze ta jak nejaku sliepku len tak rychlo uzemnia...
Odpovedať
Profilova fotka
hani, prave sem pribudol novy album. vola sa "Zuzka a Danko" nick ma zuzenka. svadbu mali 2.8. v Trnave. nema ta nevesta na sebe tvoje saty aj s bolerkom?
Odpovedať
ahojte dievcata. ljenocka, ja som mala samodrzky gatta za cca 200 korun, nemala som nakremovane nohy a ani som nevedela, ze ich mam. podvihla som ich jediny raz, az vecer. v pohode vydrzali az do prezliekania. co sa tyka fotenia, fotky z okolia hrubeho kostola su krasne, svagor ma take, su krasne. este sa da fotit aj zahrade hotela dream, ale neviem, ci vas tam pustia, oni to mali vybavene ;-) risk66, my sme mali tiez sobas o 16.00. o 18.00 bolo prve jedlo, chvilu potom kava a zakusky, ak mali hostia chut. o deviatej bolo druhe jedlo, cca o jedenastej torta a cca o pol jednej treti chod. myslim, ze to bolo celkom dobre nacasovane.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, aj ja sa bojim tych samodrziek. rozmyslam, ci kupit podvaykovy pas, alebo tie samodrzky. mamina mala jedny perfektne, tie drzali aj po 20. oprani a potom si kupila dalsie a tie jej po 2 krokoch spadli. a to mala oboje drahe z beponu. a co sa tyka nacasovania svadby, my sme to asi pokaslali, lebo mame sobas o tretej a chceli sme sa fotit az po sobasi. no lenze to uz bude oktober a sobas budetrvat nejaku pol hodinu, potom sa premiestnit do hotela, nejaky ten mladomanzelsky tanec, prve jedlo a potom sa ist fotit? v oktobri uz asi bude sero. strasne ma to stve, ze nam to asi nevyjde. chcela som, aby ma moj drahy videl prvykrat az v kostole. tak si pomaly zvykam na to, ze to tak asi nebude.
Odpovedať
jeeej, smejulienka, vy ste to chceli tak na romantiku? ze by ta videl prvykrat az v kostole? to musi byt super... ale ak budes mat krasne pocasie, tak to opadane listie /ak bude/ bude na fotkach velmi posobive... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano vivere. pridka romantika. ved este uvidime. mozno to nakoniec nejako vyjde. myslis, ze uz bude opadnute listie? no som zvedava, ako to dopadne. ale urcite by som uvitala, keby ma zenich uvidel prvykrat az pred oltarom. to je prudka romantika :-D
Odpovedať
no... uvidime, ako bude pocasie napredovat smerom k zime... mozno uz nieco popada... my mavame vtedy hody, tak budem na teba mysliet, nech je pekne ;-) a mozno to tak zladite, ze vam romantika vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smejulienka: nebudeš sama, ved aj ja zostavam slobodna... aj lomnička.. béééé , :-( aj my sa chceme vydáááááť!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
katrin, neboj, aj ty sa vydas ;-) :-) len to asi chce spravny cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate pravdu. predsa len nebudem slobodna sama :-D katrin a pytala si sa tvojho Danka, ci sa este chce zenit v zivote? vies ako, to treba chlapa do toho nenapadne dotlacit. hlavne nech si mysli, ze na to prisiel sam :-D :-D :-D
Odpovedať
smejulienka, mas pravdu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ano... aj predvcerom... on chce.. ale nepovie mi kedy... a ja som povedala, ze len spolu zit ja neuznavam, takze ak raz bude chcet byt so mnou, mali by sme sa vziat... ja som v tomto staromodna.. ved to nemusi byt teraz, ale tak o rok.... ja nemam preco cakat, viem, ze ho lubim a ze si rozumieme... a on mi povie, ze aj tak som uz jeho zena.,.aj bez papiera.. len mne to nestaci.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
smeji: a bacha.. on sem obcas mrkne., ze co tu vypisujem.. pssst! ;-) Danko, o tebe len v dobrom!
Odpovedať
Profilova fotka
katy, tak v tom ta chapem. ja by som sa tiez chcela vydat na tvojom mieste. ja som asi tiez staromodna ;-) vivere ;-) sak chlapi neeeeee?
Odpovedať
Profilova fotka
ale co uz... a raz som sa mu zo srandy vyhrazala, ze ak budeme mat babo a nevezme si ma dovtedy ( a tehotna sa vydavat asi nechcem), tak sa to male bude volat ako ja... teda po mojom byvalom manzelovi.... he he e :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, uz som ticho :-D :-D esteze moj drahy sem nechodi. to by bol niekedy prekvapeny, o com tu dokazeme klabosit...
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz koncim na dnes, tak zajtra rano... majte sa babulky !!
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa katrin. paaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
smeji, nie su to moje, aj mamina moja mi hned volala :-) toto su neon od Pronovias (alebo st.patrik =-) ) povodne som ich chcela ale uz podla obrazku mi segra povedala, ze som na ne krpata ]-( ale su velmi podobne, akurat ze moje mali krajku po celom obvode a hentie maju vzadu taku obycajnu latku aj vlecka bola krajkova u mna....ale su velmi podobne 8-) tieto neon ma teraz velmi vela dievcat, su pekne ( aj ked pre mna nie az tak ako boli moje ;-) ) a s tym, ze bude jedina slobodna som to myslela v dobrom :-D :-D ze uz jedina bude chystat a my len vysedavat doma :-D :-D baby na vas som veru zabudla :-N maj sa Katka ;-)
Odpovedať
čaute baby.... tak ja už mám prvý skrášľovací svadobný krok za sebou..... kozmetička ma opečovala ako sa patrí - masáž nevynímajúc... jéééj, som "vrnela" blahom jak mačka :-D a dnes namiesto obeda ma čaká kaderníčka..... mám už dosť vypelichanú farbu, tak dúfam, že mi to nechytí na tmavšie, než chcem..... ale však ešte za 1,5 týždňa trošku vyzmývam.... smeji no, neviem, či sa ešte opáliš... sú dni, keď je 30 stupňov, potom zas dni, keď je 22.... je to leto nejaké už divné.... aj hovoria, že už leto nie je to, čo bývalo...... ale tak možno skús solárko - to je istota.... .síce ja som nikdy v solárku nebola, ale keby som nebola bývala na dovolenke teraz pred svadbou, tak by som určite išla do solárka párkrát, aby som chytila trošku farbu.... inak som včera stretla jeden pár, ktorý má ísŤ na našu svadbu a tá baba ma nevidela dobrý rok a zahlásila mi: Jéééj, akásik si plnšia v tvári, nie??? som Ťa ani nespoznala....... :-( . To mi chcela ako naznačiť, že som stučnela????? som z toho zostala taká nejaká nie úplne happy :-( hani inak včera som dokúpila i samodržky - majú silikon tak, ako si písala... tak dúfam, že budú fajn... inak všetky predavačky ma nahovárajú na biele pančuchy, keďže je to na svadbu. som sa im snažila vysvetliť, že mne sa to nepáči, lebo to vyzerá neprirodzene, keď vyhrniem šaty a pod tým také smrteľne biele nohy..... a kukali na mňa jak na debila.... .tak neviem.... som nejak mimo módy?????
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leni :-) poznamky o tom "ako si zoženstela" a "nepribrala si?" a "ako ti to svedci teraz, ked si tak pribrala..." poznam aj ja :-p :-p :-p uz len mavnem rukou a skomentujem hned aj ja "a vy este stale byvate u rodicov?" alebo "a ty este stale nikoho nemas?" alebo "to stale este robis v tej starej robote?" a pod.....musis najst slabu stranku a zavrez dotycnej hu...usta... :-p :-D no to si nacala u mna temu - biele alebo hnede pancuchace...mala som z toho nocne mory pred svadbou :-D :-D lebo biele sa mi zdali presne ako hovoris neprirodzene, ale k tomu mojmu "erotikus" korzetu som nebola celkom zmierena s tou hnedou cipkou....nakoniec som kupila biele sietkovane, s velkymi okami....to je taky kompromis....aj ked som hovorila, ze som nakoniec nemala vobec nic na sebe :-D a este jedna vec sa na mne smial fotograf aj s manzelom, ja nemam rada tie fotky, kde ma nevesta vyhrnutu suknu a akoze si popravuje podväzok...a fotograf hned, ze "no a dvihni si suknu a akoze si popravujes pancuchy" a ja len, ze "no to teda nie" a som prevracala ocami a moj muz sa len rehotal a fotograf, ze "no aj som si myslel, ze to nebude v tvojom style..." a v konecnom podvezok mal vtedy vo vrecku kamarat, co nas viezol na fotenie, lebo ako som spravila rano do auta 2 kroky, tak mi spadol a som ho vykopla zrovna do neho :-D a pancuchy som tiez nemala, tak by to bolo o to trapnejsie na tej fotke :-) tak ja som fakt nic na sebe nemala - esteze nohavicky som si aspon dala :-D ;-)
Odpovedať
hani :-D :-D :-D
Odpovedať
hani no, ale najlepšie, že práve tá, čo mi to povedala tuším z roka na rok priberá a priberá.... nechcem jej krivdiť, neviem či náááhodou nie je tehotná, tak som jej to nechcela oplatiť rovnakou narážkou na jej "plnosť" tvarov... :-D . Pritom ja už niekoľko rokov som na rovnakej váhe a teraz som dokonca tie 4 kila na 90 dnovke zhodila a držím si ich "dolu"..... no a poznámka ako ti to svedčí, keď si teraz pribrala - tak za toto by som normálne vraždila :-D :-D ja som rozmýšľala, že si kúpim aj biele aj hnedé pančuchy, ale potom som si povedala, že baba čo špekuluješ, nepáči sa ti to, tak si nenechaj vnútiť názor tety predavačky.... tak som zobrala hnedé, teta na mňa divno kukala a ja som spokojná išla preč :-D :-D ja som strašne zvedavá, aké pózy my budeme hádzať na fotení :-D ... ja zase nemusím fotku typu - strom /hrubý kmeň/ a na ňom odfotená jej a jeho ruka ako sa približujú k sebe s tým, aby vynikli obrúčky..... uuuuuuaaaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D kazdy mame svoje oblubene ;-) ja hovorim hned fotgrafovi "no pocuj kamos, so mnou to bude tazke, ja nie som nejak extra fotogenicka, ani foteniachtiva, ale budem sa snazit, ale musis ma instruovat..." a on "to hovori kazda a za 5 minut uz to ide same..." prosim pekne za 1,5 hodiny uz bol hotovy, lebo zistil, ze ja naozaj ee a stale len a kam mam pozerat?, kde mam mat hlavu? a on, ze ved sa tvar uplne prirodzene, ako by som tu ani nebol, no to ale ked je blizko mna fotak to ja nedokazem, hned stuhnem...a nakoniec povedal, ze taku osobu este nefotil, ako ja, co vobec nema nijake sebapredvadzacie vlastnosti :-D :-D a ja som uznala, ze to maju modelky tazke a vydychla som si jedine, ked sme pauzovali a odlozil fotak a smiali sme sa na blbostiach, ako vzal fotak, bola som hotova :-D :-D sa cudujem, ze tie fotky vyzeraju tak uvolnene, musim mu zlozit poklonu ;-) kto vas to foti?
Odpovedať
no veď práve preto som zvedavá aj ja, ako to dopadne, lebo fotky od nášho fotografa vyzerajú také pohodové, že nijaké moc pózovačky a to som práve zvedavá, ako to dopadne u nás - obaja nefotogenickí :-D :-D fotiť nás bude martin goffa z BA.... voľakedy mal aj www stránky, ale už ju nemá.... hovoril, že sa už chce orientovať na iné ako na svadby, tak ju ani neobnovoval..... z tejto stránky fotil tieto baby /ani neviem, či tu ešte majú albumy/: jasminka, denbabe, chick, barbora, luculka....
Odpovedať
Profilova fotka
no parada, pekne fotky, bude to super x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?