Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
mmm, ja pôjdem do iného okresu, takže bude komplet nový techničák i ŠPZ-ka.... ozaj a so zdravotnou kartičkou je to ako?? stačí im napísať a niekde si ju vyzdvihnúť??? a btw.... poslala banka napr. novú platobnú kartu, keď sa mení meno??
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som v spolocnej zdravotnej - dosla som tam (je to pri maxe) povedala som co a ako ukazala novy obcansky a ona mi na pockanie dala novu karticku, ale v inych poistovniach neviem =-) a v banke mi dali na vyber (mam TB) ci pockam do expiracie, ze mi potom daju uz s niovym menom, alebo chcem hned novu, kedze som nechcela, mam este staru a funguje...jedine kreditku musim podpisovat stale zevraj starym menom, ale kedze ju nepouzivam, tak neviem... a este v Orange, som len dosla ukazala novy obciansky a prepisali mi to tam...takisto aj v SlSp., kde mame hypoteku (tam bol treba aj sobasny list) ...ine ma uz nenapada... :-)
Odpovedať
díky za info, Hani :-D Ja to asi budem mať trošku sťažené tým, že budem mať aj zmenu trvalého bydliska v novom okrese.... myslím si, že kopu dokladov si budem musieť vyzdvihnúť už na pobočkách v novom okrese..... no však uvidím....
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, to budes mat horsie :-N
Odpovedať
nevadí... stávajú sa aj horšie veci :-) teraz ako chodím na onkológiu za starenkou na návštevu, veru si uvedomujem ešte viac než bežne, že kašlať na všetko ostatné, hlavne, že je človek zdravý..... sú to všetko frázy o tom zdraví, ale bohužiaľ pravdivé.... keď je človek zdravý, želá si tisíc veci.... a keď je chorý, tak len jednu - aby bol zdravý..... :-(
Odpovedať
ljenocka - tie doklady nie sú až taká hrôza. Ja som sa z okresu Komárno sťahovala do Bratislavy a doklady, zmenu mena, trvalého pobytu, zdravotky som si vybavila bez akýchkoľvek problémov úplne hladko. už len pri vyslovení slova onkológia nabehnú zimomriavky..... Mám tiež v blízkom okolí priateľkinu 5 ročnú dcérku s podozrením na leukémiu, tak sa modlíme, aby sa diagnóza nenaplnila. Aký je ten život zvláštny, ako niekoho skúša. Na jednej strane strach o dieťa a včera im pribudol do rodiny nový člen-synček.
Odpovedať
beju no to si ma potešila, že to nebude taká hrúza :-) ja neviem.... v poslednom čase tiež mám pocit, že život je nevyspytateľný a keď je k tebe chvíľu milostivý, tak vzápätí pocítiš také kruté rany, že nechápeš..... :-( . Ale ako hovoril jeden môj známy: Jednoduchý život by vedel žiť každý.......
Odpovedať
ahojky.... ;-)
Odpovedať
áno, ľudia často zabúdajú na pokoru k životu. Mnohí ľudia často všetko berú v živote akosi automaticky.
Odpovedať
ahoj elanor beju tak, tak.... sme si ale začali smutnú tému :-( . ale bohužiaľ "životnú"....
Odpovedať
Dnes som nejaká negatívna kokso. Zase myslím na tú malú Dorotku ... Inak váš všetky pozdravujem kočky. Ak pán Boh dá a bude nám naklonená aj konštelácia hviezd, v pondelok odchádzame s mojim manželkom na 10 dní do Egypta. Normálne tomu nemôžem uveriť. Takí sme obaja unavení z práce, že až.
Odpovedať
Aj keď sa ešte 100% neteším, aby do toho zase niečo neprišlo. Mám trošku obavy z tej Afriky-pravdupovediac ja som sa tam nikdy nejak nebláznila. Môj muž ma teda výberom poriadne zaskočil. Ale apriory mi je srdečne jedno, kam pôjdeme. Len vystúpiť na chvíľu z toho pracovného kolotoča potrebujeme obaja ako soľ.
Odpovedať
Článok sa načítava...
beju tak si to moc užite... viem, o čom hovoríš.... ja som tiež čakala na dovolenku ako na "spasenie"... ale veru už ani neviem, že som niekde bola.... super sme si oddýchli, ale človek vhupne späť do života a o chvíľu je energia načerpaná na dovolenke fuč :-)
Odpovedať
ljenka ďakujeme. máme pred sebou aj celkom fajn víkend. Moja milá svokra oslavuje 50-tku. Teším sa, že sa znova zíde blízka rodina. Pozvaní sú aj moji rodičia samozrejme. Oslavovať sa bude tam, kde sme mali my dvaja zásnuby-pri staručkom domčeku - rodinnej chatke-pod starým veľkým orechom. Jáj teším sa, je tam tak úžasne, dúfam, že bude priať počasie. Svokre sme kúpili kráááásny novučký červený bicykel spolu s mojou švagrinou a švagrom.
Odpovedať
Dnes by som ešte chcela kúpiť veľkú červenú mašľu na ozdobenie. :-)
Odpovedať
beju - drzim palecky nech vam vide pekna dovolenka... ljenocka mas pravdu ja som sa tiez nevedela dockat dovolenky, bolo to ako cakanie na spasenie bozie... len skoda ze tak rychlo ubehla a zese zarezavam v praci a nem cas pomaly ani zachod kedy... inak so sefikom sme sa nedohodli, prevladla zgrglivost firmy, takze definitivne odchadzam... chudatka kelegine su z toho celkom slusne mimo, tajne dufali ze zostanem...
Odpovedať
Ako bolo nori? Kde ste vlastne boli-už si nespomínam.....
Odpovedať
ahojte babule... vratila som sa...budem sa sem kukat na vas velmi sporadicky teraz, lebo doma je bineeeeeeeec...to neupracem ani za tyzden... :-p :-o :-S :-| :-( ;-)
Odpovedať
beju jéééj, to je zlaté, že bicykel... náhodou, parádny darček :-D :-D . Fakt cool :-D elanor máš pravdu...ak tam nie si spokojná a ešte aj málo platia, tak preč odtiaľ.... ja síce radím, radím, ale tiež som v práci, v ktorej moc nie som spokojná :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme mamine kupili vlani k 49-ke bicykel, pekny cerveny a este jej tam ocino dal aj masle a transparenty, ze ju mame radi :-) tento rok na 50-ku sme vyvalili za zlato - nahrdelnik, naramok, nausnice...uz ma toho tolko, ze to nebude mat ani kedy vsetko vynosit, sa jej smejem, ze si potom v starobe moze dat porobit zo vsetkeho aj 3-je zuby :-D :-D ako ta smrt v Perinbabe ;-) ahoj lomnicka, ako bolo? norika, prec odtial, ja asi po tejto sezone tiez vypadnem :-p :-D :-p
Odpovedať
Hani, ty si číslo :-D :-D :-D
Odpovedať
lomnička ahooooj, vitaj zas po dlhšom čase :-D hanka už sme to tu raz písali, ale u Vás doma musí byť riadne veselo pri tých tvojich hláškach :-D
Odpovedať
nuž zlá robota... nič moc. Ja si tiež veľmi dobré pamätám ťažké začiatky v BA-3 roky som vydržala otročiť. V terajšej práci robím už 6 rok a som rada. Roboty je veľakrát po krk, veľa stresov ale vypláca sa mi to dobrým šéfom a ešte lepším kolektívom (4 baby a 19 chlapov-skvelý pomer). A aj po finančnej stránky je to fajn.
Odpovedať
Profilova fotka
inak musim sa pochvalit (ked uz chvalite) momentalne najlepsim hlodom mojej maminy z nedele - bola u nas aj krstna + mamina, ocino, ja a moj muz....tym, ze bola u nas krstna sa mamina trochu zdrzala (zakecali sme sa, ved co...) a zacala varit neskor obed, co moj muz pobehoval uz hladny ako tiger v klietke a stale sa vypytoval, kedy bude obed, lebo pre neho katastrofa, ked nesedi o 12,00 pri stole...a moja mamina (inak seriozna osoba, od nas z rodiny asi najviac...) zapotila :" Hana, ved vyber prsia a chod mu dat...." na co sme sa pozreli vsetky 3 na seba a tak sme sa zacali rehotat :-D :-D :-D a ja hovorim mamine "ze myslis, ze to ho zatial zabavi, kym dovaris?", ale mamina uz sa skoro valala po zemi a slzy jej tiekli, krstna tak isto a moj muz len pokrutil z hlavou a odisiel pozerat telku, pricom si cosi hovoril sam pre seba :-D :-D :-D samozrejeme mamina tym myslela, ze mam narychlo vybrat z chladnicky kuracie prsia a spravit mu ich s cestovinou (co je v podstate jeho najoblubenejsie dietne rychle jedlo...), no to by ste museli poznat moju maminu, ze takato hlaska vobec k nej nepristane a ked si to uvedomila, co povedala, ako sa zatvarila, este aj ocino na nu pozrel vyjavene, kym mu to doslo, co tym myslela ;-)
Odpovedať
Tak toto je doooooosť dobré ..... :-D :-D :-D :-D Že "vyber prsia a choď mu dať" - normálne slovo do bitky!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ved ked ti to uz vlastna mamina odporuci, to je sila, co x-) to uz treba splnit ;-) :-D :-D
Odpovedať
xixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixixi - to musel byť hurónsky smiech!!! Normálne si predstavujem tvojho muža ako hladný a ufrflaný odchádza do izby k telke - hold keď je chlap hladný, tak môžu byť asi neviem aké prsia .......
Odpovedať
ozaj ako ste na tom so sťahovaním? Finišujete už? Registrovala som ťa aj na modrej streche ... Pekné podkrovné bývanie na vás čaká. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aspon bol od neho pokoj ;-) ved vsetci vieme, aki su chlapi prijemni s prazdnymi zaludkami :-D :-D to som zvedava, ako toto ja budem zvladat, ked budeme sami, jeho aj moja mamina su super kucharky a ja sa niekedy "snazim" varit, ale aj tak chodim neskoro z prace...no bud sa nauci sam, alebo kantina :-N len dufam, ze laska naozaj nejde cez zaludok :-N =-)
Odpovedať
Neboj zvládneš to. Môj muž si cez týždeň chvalabohu nežiada teplú stravu-chápe, že keď prídeme domov o 18,00-19,00h, tak sa nebude odomňa dožadovať teplej a čerstvej večere každý večer. Uskopojí sa s teplými chlebíkmi, alebo nejakou narýchlo zeleninovou omeletou, alebo najčastejšie s klobáskou, slaninkou (bože mať tak jeho metabolizmus). Cez víkendy však varím vždy a musím povedať, že ma to celkom baví. Som rada, lebo mu chutí. Je to taký fajn pocit, keď mi po obede poďakuje a povie, že to bolo chutné. Aj keď občas dodá, že jeho mamina robí to alebo ono jedlo tak a tak. Ja sa preto neurazím, dokonca jeho mamine zvyknem zavolať o radu. Zo začiatku som ani ja nebola bohvieaká kuchárka a ešte teda varievam občas z kuchárskej knihy, ale snažím sa lepšiť. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?