Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ina vcera som sa s tymi satami sekla, co mala ta Zuzka (ci ako sa volala), co sme sa bavili, ze mala saty ako ja, je to iny model, teda ona to pisala, ze to nie je neon....musim kuknut rozdiely =-)
Odpovedať
uvidíme :-D :-D :-D čítala som, že ste polemizovali o šatách.... inak sú veľmi pekné.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hanka, ty si mala tusim tu suknu uz od hora, ona ma este viac zníženy pas a tiež si mala inú šnurovačku vzadu, nie? ale oboje su nadherné...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Katka :-) nie, ja som mala suknu tiez zdola (len ja som to mala sikmo) a snurovacku som nemala vobec, lebo saty mi sadli akurat a myslim, ze jasmine ani nerobi snurovacky....ved co budem polemizovat, ak chcete vidiet rozdiel, pridam porovnavaciu fotku :-) su krasne, uznavam, ze moje boli "prezdobenejsie", ale ked ja milujem krajku :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to som myslela, ze si to mala tak sikmo , zacinalo to vyssie na lavo a koncilo nizsie na pravej strane. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, ja som myslela, ze som mala akoze suknu uz od pasa :-) teraz ked somspravila ten porovnaci album, tak je to veru velky rozdiel (o postave uz ani nehovorim) :-p :-D :-p :-D :-p :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte trnavacky tak uz aj mna to caka a dufam ze uz nic do toho nepride lebo ma uz raxne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) pekny termin...fuuuha...to bude casu na detaily ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nemala som to v profile zmenene lebo najprv sme chceli 10.10 ale kedze si nechcem pokazit svadbu s MS tak sme to presunuli na este krajsi datum 19.9.2009 :-) jeeej ani mi nehovor dufam ze bude na to cas lebo pri malej toho asi vela nestihnem a navysse ked drahy v oktobri odxadza do nemecka-na jar alebo zaciatkom leta chceme ist za nim a asi v auguste spat tak neviem ci mam uz teraz nieco vybavovat alebo cakat
Odpovedať
Profilova fotka
ja co si pamätam tak sme vsetko zajednali hned po stanoveni terminu a potom prislo take "hluche" obdobie a potom nejak 2 mesiace pred nastalo detailove sialenstvo...no mas to ale skomplikovane dietatom a cestou prec, ale tak mas zase viac casu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som cez vikend drahemu povedala, ze na svadbu, ktoru chceme RAZ ( ak BOH konecne dá ) budem potrebovat min, 30 tisic, a to som myslela len saty, obrucky( zlata mame kopec, takze len robota), oblek a foto.. + nejake posedenie s najblizsou rodinou , no Max 35tis.. a on.. doriti a neni to skoda???? No nezabili by ste ho? :-D Tak ja uz skrtím, zjednodusujem, tym padom aj mega prípravy odpadaju a on mi toto zahlasi... a pritom sak saty by som si aj tak platila ja, tie si neodpustim, dam na ne tak do 10 000,-. Jaaaj, len kedy to bude...
Odpovedať
Profilova fotka
hani no sak toho sa aj ja bojim budem odkladat a zrazu nastane obdobie kedy si budem nadavat preco som to skor nevybavila katrin tyx 30tis.si myslela na celu svadbu?ja uz teraz vidim ze 150 to bude len tak |-| =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hedunka? no... lenze, my sa obaja berieme druhykrát, takze jednu velku svadbu a vyhodenie penazi sme uz zazili, aj ked moja vtedy v roku 2000 tiez vysla na 22 tis, cize 11 pre kazdu stranu a + moje saty a oblek... a nic tam nechybalo, ale nebolo to v restike, to by sme sa nedoplatili, bolo to na takej peknej chate v Bojniciach, hostia tam aj spali... takze super. a teraz by sme mali tak max 25 ludi, len nejaku restiku mensiu, strednu triedu, urcite nie Hotel Prestige a pod..., kde sa da trochu trsnuť, ani neviem, ci hudbu, alebo by sme si len nieco pustali... takze mylsim, ze by nam to vyslo. Ani svadba by mozno nebola do rana, mozno tak do 1 v noci... A dva mesiace su podla mna haba dej na pripravu....
Odpovedať
Profilova fotka
hedu: ja som tu uz kedysi pisala, ze 150 tisic by som na svadbu nikdy naozaj nikdy v zivote nedala!! na to si az prilis vazim hodnotu zarobenych penazi, ci uz mojich, alebo rodicov. ved co vsetko za to mozes mat, napr. aku uzasnu min. tyzdnovu svadobnu cestu a nie jeden den... chapem, ze kazda o tom sniva... a je to pekny a vyznamny den.. ale realne obzretie späť a to nie preto, ze som sa aj tak rozviedla, ale tak celkovo mi hovori, ze na tom jednom dni aj tak nezalezí, dolezite je , co ten den znamena a co bude po nom.... takze by som to neprehanala.... da sa spravit aj za menej penazi vela muziky, hlavne ak je dobre osadenstvo na svadbe :.)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne kat xapem ta ale pre mna to bude vynimocny den a dufam ze iba jediny ;-) a ked mam na to rok cas tak si chcem vsetko pekne pozhanat a urcite budem mat super pocit ked mi hostia povedia ze to bola dokonala svadba :-p :-D dovolenku som si uzila tento rok 2x na malorke a kedze uz mame dieta mne zase na tyx "libankax"nezalezi vies?pozri ked pocitam ze budeme mat okolo 70ludi a na jedneho 1000sk tak to uz je len 70tis.a nehovorim fotograf, kamera, saty, oblek bla bla preto je pre mna lepsie to vybavovat postupne aby neprisiel frmol a luto tolko vyhodenyx penazi/naraz/ boli sme na svadbe ktora bola len tak v hostinci, pustali sme si my cd-cka, jedli sme asi iba 2-3x a som povedala radsej sa zrieknem vianoc a budem mat krasnu svadbu so vsetkym cim ma byt ale kedze ty sa ides vydavat 2x uplne to xapem taka mini to by som aj ja potom tak riesila ale prvu/dufam ze jedinu/chcem mat poriadnu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. v prvom rade sa musim pridat k polemizovaniu, ci biele alebo nejake telove samodrzky. aj ja mam biele saty a tiez uz som nad tym rozmyslala, akej farby kupit samodrzky. ale mne sa tiez zdaju tie biele take mrtvolne. asi to poriesim tak, ze co mi prve padne do oka, to beriem. co sa tyka fotenia, vrcholne nenavidim tie fotky s padajucim podvazkom. a ked este manzel podvazok akoze ide dvihat zubami, z toho som uz uplne znechutena. a takisto neznasam fotky, kde sa dvaja objimaju okolo stromu. asi take nieco, ako pisala ljenocka. pacia sa mi prirodzene fotky. nieco v style skombinovania tzv. casopisovych fotiek s pridanim romantiky. pacia sa mi tie fotky, ktore su akoby fotene do katalogu. ale nemozu to byt len take umele fotky. jadnoznacne z nich musi vyzarovat laska. napriklad sa mi velmi pacili dominikine fotky. tie splnaju moju predstavu. no a co sa tyka vyhodenia penazi na svadbu. je jasne, ze kazda chce svadbu taku, ako by to malo byt iba raz v zivote a je to ten najdolezitejsi okamih v zivote. tak si to predstavujem aj ja. ale na druhej nevyhadzujem peniaze na totalne zbytocnosti. napr. na cokoladovu fontanu atd. ale svadbu v hoteli prstige si neodpustim. a katrin, mylis sa. svadba v prestigi vyjde uplne narovnako ako v inom hoteli. vobec to tam nie je predrazene.
Odpovedať
Profilova fotka
smejulienka presne tak ani mne sa nepacia tie klasicke fotky na zemi v zahrade kde sa drzia a tak ja som si vybrala fotografa podla tortelinky/uzivatelky/lebo ma neskutocne krasne fotky tomasko sa mi ozval a potesil ma ze ma termin volny tak som si ho hned zajednala a budes taka dobra a poslem si do ip kolko vas to vide v prestigi??dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
hedunecka, tak to ti presne nepoviem, kolko nas to tam vyjde, ale je to okolo 900-1000 sk na osobu. a v tom je vsetko, vratane vyzdoby, prestierania, kvetov a zaplatenia casnikov a kuchara po druhej hodine. takze ja som neskutocne spokojna... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to som pocula aj ja, ze je to normalna cena a este navyse je to jeden z mala podnikov, kde sa vojde aj velka svadba, lebo odsunu tu strednu prekazku a vznikne obrovska sala....my tam chodime sice len sem tam na veceru, ale toto som pocula... =-)
Odpovedať
presne baby my sme tam mali svadbu a bola myslim velka, konkretne sto ludi a stale kopec miesta na tancovanie a o saloniku ani nehovorim....... uzasne a ano, cena bola cca 1.000,- na osobu a uvarene super, obsluha genialna, pani Benedikovicova mila a ustretova, ja nemozem povedat kriveho slova a izbu sme mali tiez krasnu. Rohova vana, postel plna ruzi.................. wow do kelu, skoda ze uz je to prec............. :(
Odpovedať
ahojte baby... hanka podarilo sa mi odfotiť menovky /konečne :-) /....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj... ahoj, leni, no KD (klobuk dole) pekna prplacka x-) a k vyzdobe sa uplne presne hodia, na 1*** ;-)
Odpovedať
to KD je dobréé :-D :-D a vieš čo, ja som myslela, že to pôjde pomaly, ale ku podivu to išlo docela rýchlo.....večer pri telke som lepila... je pravda, že to navliekanie guličiek na mašličku bolo peklo, ale to som si spravila už dávno predtým... teraz som len strihala a lepila....a bola som sama prekvapená, že sa mi podarilo tak ulahodiť farbu aj papiera aj mašličky..... musím sa priznať, že sa mi veľmi páčia :-) .... zase raz za čas som na seba pyšná :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej, su naozaj velmi elegantne ;-)
Odpovedať
Ď. joooj, ja mám dnes zase takú nechuť do roboty, že až no.... a ešte som sa dozvedela, že ešte budúci týždeň v pondelok musím na služobku :-| .... no som úúúúplne nadšená....
Odpovedať
Profilova fotka
ja si idem dat prave podpisat dovcu na 2-5.9. - za 4 dni dovolenky je v podstate 10 dni v kuse volno x-) a v pondelok idem zubarovi 8-(
Odpovedať
inak ten náš svadobný víkend je fakt super.... fakt za pár dní dovolenky máš neskutočne veľa voľna.... ale my si už dovolenku neberieme..... potom si len niekedy pôjdem vybaviť nové doklady, ale na to vyčerpám asi ten jeden deň, čo mám zo zákona nárok.... aj keď neviem, či to stihnem všetko za jeden deň.... fuuuj, zubár... aj ja by som mala ísť... plne si to uvedomujem, ale nejak sa tam nemôžem dohrabať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som stihla obciansky, vodicsky aj pas (vodicsky a pas mi dosiel neskor ale)...a teraz aj obciansky uz asi budes musiet cakat, ja mam este stary...cez to volno budem sa bud doma opalovat a ked by bola zima, budem uz stahovat nejake veci do bytu, upratovat tam a vybalovat....maju nam zajtra robit roldory, tak uz budem mat aj kam :-D ja idem zubarovi uz 2-hy krat za tento mesiac - raz ides na prehliadku a ked ti nieco najde, tak ti to nerobi hned, ale ta objedna, takze o to horsie, ze viem, ze sa bude vrtat 8-( ale mne to nejak nevadi, som zvyknuta na zubara od malicka, nie je to prijemne, ale nejake hysaky z toho nemam...to by si mala vidiet mojho muza :-D :-D :-D on nema ani jednu blombu, krasne zuby a vzdy mu len trochu obrusuje zubny kamen a minule tam tak chudak stonal, ze zubar stale len "ukludnite sa, pan Simo, dychajte z hlboka....otvorte usta...ukludnite sa...." az do cakarne to bolo pocut, ja som sa musela rehotat :-D :-D :-D chlapi....
Odpovedať
no ja mám problém, že najprv musím na obecnom úrade zahlásiť trvalý pobyt, potom si v senici vybaviť občiansky, potom letieť do trnavy odhlásiť auto a potom ho prihlásiť v senici.... no tak som zvedavá, ako to stihnem... nový pas asi ani nebudem vybavovať..... zatiaľ nikam nejdem.... :-D :-D no chlapi a ich "historické - hysterické" záchvaty z doktorov - to mi niečo hovor..... môj drahý ten si radšej od kolegu požičal kvapky do očí, aby nemusel ísť k doktorovi.... keď som mu povedala, že kto mu určil diagnózu, tak povedal, že on s kolegom hovoril a že bolelo ho to tak isto a tie kvapky mu pomohli, tak pomôžu aj jemu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D to ano... no zmenu mena na aute mi vybvil manzel, ale ja som nemenila bydlisko, tak to bola len formalita. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?