Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... pozeram, ze pisete o tatrach, dovolenke a pocasi... ja som uz tyzden po dovolenke... bolisme este dalej ako lomnicka az v pieninach... a pochodili sme toho vela... kazdi den super prijemne pocasie... len jeden den prsalo, ale nie natolko, ze by sme nezvladli pozriet spissky hrad... malo to tiez svoje caro :-) a co sa tyka ceny za ubytko a vylohy pocas tyzdna za stravu, vstupy na hrady a muzea a cestu pltou po dunajci... tak cca 3 500 na osobu... co sa mi zda docela lacne... a terat robim poriadky - umyla som zrovna okna :-) a tesim sa na obed :-) este ze som vcera navarila :-) a to pocasie - ja som pozerala na www.travel.sk/pocasie/ - predpoved podla lokality 6dni
Odpovedať
lomnicka,vivere ďakujem za tipy.... presnejšie to bude asi budúci týždeň, ale skúsim mrknúť..... a budem si želať a prosiť, aby bolo pekne :-D :-D
Odpovedať
lomnicka, s nasimi panmi spisovatelmi mas pravdu. krasne boli tie ruzove kvetiny, co vsade kvitli, ale bolo to take smutnokrasne... ljenocka, aj my ti budeme pomahat v zelani si pekneho pocasia ;-) cerler, hmmm, pieniny.... tam sme boli minuly rok kuknut, lebo pri ture predosly den do nitky premokli, tak sme mali dalsi den v teniskach a nie turistickych topankach :-) a vybrali sme sa do cerveneho klastora a naozaj sa cudujem ludom, ktori na slovensku nenajdu nejaky krasny kut...
Odpovedať
@cerler na spiskom hrade som este nebola...ja hrady a zamky a kastiele a letohradky mozem..so stuplikom ked bude vacsi a budem mat peniazky, tak skusime chodit...mam kamarata, ktory ma pochodene cele slovensko a pozna snad kazdy dreveny klincek na slovesnku... ak to vezmes na osobu, ze nemas rodinu, tak sa to celkom da...ale ak vezmes, ze mas rodinu a s nou kracas, tak je to celkom drahy spas...hadam sa to zlepsi...hadam sa zlepsia sluzby, pristup a nase penazenky to budu zvladat.. aj ku mne by si mohla prist upratovaaaat... :-N ;-)
Odpovedať
fidorka ty si niekde v zahraničí a nestíhaš vybaviť svoju svadbu?? dobre som to pochopila?? cerler díky, tam už som mrkala... ja mám najvyšší životný výkon v Tatrách - Rysy.... ufff. doniesla som si odtiaľ zápal močáku, ale inak krásne zážitky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: na viacerych miestach mali rodinne vstupenky - cenovo vyhodnejsie - tak by sa snad dalo aj s detmi... ja ked raz budem mat deti... tak pochodime najprv slovensko... (hrady, zamky... az ked budu vacsie... inak je to pre ne otrava)... tak ako sme my za mladi pochodili so svojimi rodicmi... a potom ma bude snad lakat aj to more... kt. teraz zrovna nemusim... mna skor laka sever... tam som bola par krat... kazdi ma odhovaral, ze tam bude v lete zima... a pocasie vzdy vyslo podla predstav... aj v Norsku :-)
Odpovedať
@cerler hmmm...chcela by som vidiet polarnu ziaru...ale mne sa do takej zimy nechceeee... ano, rodinne listky su fajn...ale mohli by zlavit kusok viac ako len 10, ci 20 korun...a tiez chceme pobehat najprv tu na slovensku...mozno sa potomkovi bude pacit na hradoch a zamkoch...bojnicky sa jej zatial paci...asi preto, ze sme tam boli na vianoce a na rozpravkovy vikend... :-) @ljenocka ja mam do ysky Solisko...ale zbehla som magistralu zo strbskeho plesa na skalnate pleso a odtial lanovkov dole...a potom este nejake tury, ty brdo, ale mam v tom chaos, na ktorej chate a kde...boze to bolo davno...no normalne sa musim pozriet do starych map, lebo tam som si davala aj peciatky z chat a znackovala cestu a miesta, kde som bola...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky... napadlo ma, ze mozete poradit... mala som dva tyzdne dovolenku, posledny tyzden som si chcela pochodit svadobne salony a popozerat konecne nejaky ten vyber siat... no zacala som od topanok... a bola som nemylo prekvapena, ze ziadne mi nepadli do oka... bola som pozriet len klasicku obuv - tu v TT a v BA poradte, kde ste si vy zhanali - kupili svadobne topanky? ja tuzim po vysokych... total nejakych jednoduchych a sucasne vynimocnych... strihom alebo nejakym detailom... a mozno, ak by sa dali nosit aj neskor :-) vsade som videla len tie "spicate"... co bohuzial nie je moj styl... a urcite sa v nich zle chodi... a potom som uz po salonoch ani nezacala chodit, tak som bola znicena tym otrasnym vyberom... alebo skor tym, ze vobec nic poriadne ani vo vybere nemali... :-| tak d. zrovna som pooberala, vyumyvala majoranku... tak to tu krasne rozvoniava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kočky, dnes tu budem iba sporadicky. Cerler, toto je otázka, ktorá tu trápi nevesty neustále. Ide skôr o náhodu, keĎna niečo natrafíš. Neexistujev najbnližšom okolí obchod, ktorý by spĺňal tvoje predstavy. Chce to obehávať a obehávať. Biele a smotanové topánky nie je to, čo by sa extrémne míňalo a preto nie je záujem mať to v ponuke, zvlášť, keĎ teraz fičia ostré farby. Pokiaľ viem, dosť sa osvedčila Danea - či tu alebo v BA. Je to v Pepe pasáži a internet. Teraz sa chce posťažovať, ale najprv otázka: Neviete, kedy končia tie dychovkové a ľudové nedele? KAždý víkend to musím počúvať a včera som chytila nervy z cimbálovky. Je tožáner, ktorý faktnemusím a "Strýci" sa hovadsky snažili. Aké to tu plánujete stretko? A čo Dominika, už niečo prezradila?
Odpovedať
ahojte, cerler, aj ja som chcela topanky nositelne aj po svadbe, ale nenasla som take. ale nejako ohnivo som ich ani nehladala :-) nakoniec som kupila v od jednota, v obuvi vizvary jednoduche smotanove topanky so 6 cm podpatkom znacky graf. boli pohodlne. celkom sa mi pacil vyber topanok aj v od aso, ale tam mi ziadne nesedeli.
Odpovedať
ahojte cerler: ja som tiez chcela take co aj potom budem nosit, ale nenasla som, sice tie co som kupila su pekne, ziadne spicate a su take moderne, farba nie biela, neviem ju presne popisat. kupila som ich v MT-shoe. ak chces predam ti ich :-)
Odpovedať
cerler srdiecko, presne ako hovori Michala toto trapi asi kazdu jedna kocka tu predavala krasne skusim ti to najst a hodim ti na ne link oki?
Odpovedať
Článok sa načítava...
cerler - ja som mala az 3jo topanok pripravenych, nakoniec som pouzila, 2je. sandalky na opatku som kupila v rene - tie som nakoniec nemala balerinky s kvetinkou a malym opatkom + cipkove balerinky - daichman
Odpovedať
cerler tie co som chcela, uz tu nemaju- asi ich kocka predala, sa ani necudujem ale podla mna su aj tieto sladucke............. ale 100 ludi, 100 chuti.......... ;-) ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby.... Mne je strasne smutno, stalo sa nieco hrozne...je mi nanic, nic ma nebavi... Moj Danko mi neveri a ja hop pritom tak strasne lubim... Je mi hrozne...
Odpovedať
Profilova fotka
co tu nikto nie je? aj tak dobre...asi bude lepsie s tym nikoho nezatazovat... aj tak si to musime vysvetlit len my... ale ked on si neda povedat, je tak tvrdohlavy.. a chce ma trestat za minulost spred 6 rokov... ak sa rozideme, bude to moj koniec... je pre mna vsetkym.. ach baby, ako vam zavidim, ze ste stastné, aj som bola... verila som, ze bude vsetko super, ved od sameho zaciatku som bola k nemu cestna a nikdy by som ho ani nepodviedla, ani neoklamala.. a on mi neveri... myslí si, ze som ina nez ma pozna.. ze sa pretvarujem... je mi hrozne. Mozem len dufat a verit, ze nasa - jeho laska je silnejsia nez nieco, co nema ziaden vyznam a nic spolocne s nasim vztahom. Je to ako blesk s jasneho neba... davaja ludia, co sa tak lubia, co si tak rozumeju.. a zrazu si jeden vezme nieco do hlavy , na zaklade jednej chyby z minulosti a vsetko visí na vlasku... Dnes sa ma spytal, ci by sme sa nemali radsej rozíst... AKO !! Ako sa mam rozist bezdovodne s clovekom ktoreho milujem, pre ktoreho by som spravila vsetko !! ako!!! bOze, radsej uz ani nejdem nic pisat... tato stranka ma byt o pozitivnych veciach a ja mam teraz strasný smutok v dusi, Je to nespravodlive. A som bezmocna... Zúfalé !!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj katrin, upodozrieva ta z nevery?
Odpovedať
katrin, skuste sa pokojne porozpravat, skuste si veci vysvetlit, urcite sa vsetko vyjasni a bude vsetko v poriadku. krizy byvaju, s tym sa nic neda robit, urcite nie som jedina, ktora si to mysli a ktora to zazila. chce to hlavne pokoj a komunikaciu. drzim ti palce, aby ste si to vyjasnili... dnes uz padam z prace, ale zajtra mrknem, co ste pisali... nezabudni, ze nakoniec vzdy vyjde slnko.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, ak je to naozaj len nedorozumenie a on ta naozaj miluje, urcite sa to vyriesi, drzim palce |-|
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, buĎ sa zle vyspal, alebo sa mu v práci nedarí a ty si zástupný problém, alebo jeho obľúbení športovci sklamali, alebo mu niekto niečo nakukal. Myslím, že netreba do neho rýpať a nechať ho vyšumeť. Potom sa POKÚSIŤ normálne porozprávať. Nič s tým neurobíš, je to chlap. A povedz mu presne to, čo si napísala sem. To by malo stačiť. Ovšem, za predpokladu, že nie je žiadna iná na obzore a on hľadá zámienku na rozchod. Nebudem ťa ďalej trápiť, budem na teba myslieť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, ste zlate... No, on ma nepodozrieva z nevery, to by asi musel byt slepý,aby nevidel, ze ho lubim, ale skor sa bal, ze to spravim mozno neskor.. to by bolo nadlho... ja som z toho normalne bola na nervy... od soboty som mala totalnu hnacku a to som skoro nic nejedlam vcera som utekala asi 6x.... nastastie vcera vecer sme sa uz dokazali normalne porozpravat, asi pochopil, ze minulost je minulost ( aspon to dufam) a dnes som s nim a len to je dolezite a milujem ho ako koňa... :-) a strasne sa na neho tesim., Dnes idem po praci aj s malou za nim do TT a potom ideme asi zajtra alebo pozajtra pozriet znamych niekde ku Komarnu na nejaku chatu... ma byt pekne, tak dufam, ze si to uzijeme a vsetky chmáry budu zažehnane a vyjde opat slniecko, Ja ho fakt velmi lubim a ta predstava z posledných par dni, ze by som ho mohla stratit napriek tomu, ze som nic zle nespravila, ma ulne ubíjala... Viem, ze krizy su v kazdom vztahu, u nas este nijake neboli, mame skor problem so ziarlivostou , alebo ako by som to nazvala, ale kazdy ma nejake chyby a aj ja ich mam urcite milion. A v nedelu sa tesim na opekacku na stavbe v Bielom Kostole, budeme u nas opekat so vsetkymi okolitymi susedmi... bude to sranda, ohnisko sme si spravili s tehala sediet budeme na fošniach a tak... paci sa mi, ze este tam ani nikto nebyva a uz su z nas kamarati :-)) Tak hadam uz to slniecko , co dnes rano vyslo bude svietit... ;-)
Odpovedať
ahojte babule katrin no vyzerá, že ste to poriešili s drahým, tak budeme držať palce, nech teda to slniečo svieti už stále nad vami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka : dakujem ;-)
Odpovedať
katrin za málo.... drž sa a uži si pekne víkend s drahým... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... Miska, vsetko bolo ok? Katka, drz sa... Ahoj Leni, tak ako? :-D :-D este dokazes nieco zjest? ja som tyzden pred svadbou pila len ananasovy dzus :-D :-D :-D
Odpovedať
katrin, aj ja vam drzim palce ;-)
Odpovedať
Ahoj Hani.... no, priznám sa, že nemôžem :-( ... aj kvôli svadbe, aj kvôli starenke.... včera bola na operácii a ešte sa neprebrala a trošku sa to skomplikovalo :-( :-( :-( .... tak sa modlím za nejaké pozitívne správy dnes z nemocnice :-( ale inak už mi dobre "lepí" aj zo svadby.... v sobotu sme definitívne absolvovali pána farára..... mali sme aj náuku o plodných a neplodných dňoch.... som si hneď na Vás všetky spomenula a veru mala som čo robiť, aby som sa nesmiala.... :-D :-D a akurát píšem ľudom z mimo slovenska itineráre na cestu, ako sa dostať do Trnavy a tak..... nedokážem ani pracovať, stále myslím na to, čo ešte dovybaviť :-D :-D ....
Odpovedať
Profilova fotka
vivere, hanka a ostatne : strasne pekne Vam dakujem... tfu tfuj tfuj, musim si poklopat, ale hadam to uz bude OK, drahy mi volal, a bol to konecne zas moj Danko , ktorý my lubi :-)))) ljenocka: uff, starka sa hadam preberie a vsetko dobre dopadne... aj mne sa kamoska vydava 30 .8 na Bojnickom zamku, skoda ze sa na nu nebudem moct ist pozriet, lebo budem prec... O kolkej mas svadbu ty, a kde? mozno ak budeme na byte, ba som skocila mrknut do kostola :-)) aj Kika sa rada pozrie na nevestu
Odpovedať
Profilova fotka
a este si v praci? =-) co uz na to nevybodnes? ja viem, setris volno :-) od kedy si doma? s babakou mi to je luto...mne zomrela babka rano v den stuzkovej a pritom mamina sa tak tesila, bola som predsetkyna triedy, nasi mali miesto v prvom rade....nakoniec tam mamina sedela opuchnuta, cela v ciernom, no des :-p tak sa drz 8-( a pocitaj dni ;-) :-D :-D
Odpovedať
no tak som to tu napísala a padol nám internet, takže ešte raz: katrin no, asi to budeš mať trošku ďaleko - my máme sobáš o 15,30 hod v Horných ORešanoch.... jediná Elanor to má po ruke :-) ... ale keby ste sa nudili baby a chceli si urobiť výlet, tak ste "vítané" :-D :-D :-D hani no, práve mi volali, že starenka sa prebrala... ufff, chvalabohu, dúfam, že to vydrží... aj keď už na svadbe nebude, ale nech sa aspoň potom poteší z videa a fotiek.... tak dúfam, že to dobre všetko dopadne..... padol mi riadny kameň zo srdca... no, voľno mám len vo štvrtok poobede... na obed si idem pre šaty - sa už teším..... a potom už len domov..... v piatok je štátny sviatok, tak som rada..... asi by som si ani viac voľna nebrala. aj keď som v práci nepoužiteľná, ale nevadí.... doma by som bola ešte vo väčšom strese ako som teraz v práci.... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?