Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes predposledny den v praci....uz len zajtra a 10 dni volna x-) vrhnem sa na upratovanie, stahovanie, sebaskraslovanie a relax x-) x-) prave cumakujem na nete Dominikansku republiku, keby mi vysli vsetky plany ako chcem, buduci Silvester travim tam, vyzera to tam ako v raji x-) x-)
Odpovedať
hani mmm, dominikánska.... nooo, to už hej :-D ....
Odpovedať
Profilova fotka
ty mas aku vysnivanu destinaciu? :-) ja mam Bora Bora, ale tam to vyjde na jedneho, ako Dominikanska pre 2 :-/, tak to este bude vela silvestrov, kym sa tam nahodou ocitnem :-D :-D :-D
Odpovedať
ja tuším nemám žiadnu.... ale určite by som aspoň raz chcela ísť niekam ďalej... nemyslím dovolenku typu Chorvátsko, Grécko, Turecko, Egypt..... myslím niečo ako dominikánsku republiku, bali, mexiko, florida... alebo niečo také.... proste vidieť úplne iný svet, mimo európy..... ale neviem, či sa mi to niekedy vyplní..... :-) voľakedy som snívala o plavbe na takej tej obrovskej lodi a na rôznych zastávkach navštíviť rôzne ostrovy a tak..... ale nejak ma to prešlo.... :-) .. asi sa bojím morskej choroby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej s tou plavbou je to pekna predstava veru :-) ale to by som musela mat zaneprazdneneho manzela, co zaraba miliony a ja sa mozem 3 mesiace plavit po svete :-D :-D nie, ked mas tie peniaze zarabat ty :-D :-D :-D
Odpovedať
hanka a ake stranky prezeras, co sa tyka tej Domce?
Odpovedať
no jasné :-D .. to bol len taký pubertácky sen.... lebo moja teta s ujom na takej lodi boli a keď prišli, tak som po takej plavbe túžila..... a naivne som si v tom veku myslela, že raz možno niekedy na takú plavbu budem mať :-D :-D nevadí, snívať treba, no nie?? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zatial mam zmaknute invia, satur - idem po tomto hotely: GRAND PALLADIUM BÁVARO RESORT http://www.satur.sk/grand-palladium-b... ale jeden moj znamy tam bol cez nejaku cestovku, co robia obrovske zlavy, ak ste velka skupina (ich bolo 12), ale u mna je to skor taka "motivačka", tak sa kocham obrazkami x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to ako dlho oni na nej boli? ja som myslela, ze tie plavby trvaju mesiace.... =-)
Odpovedať
no su to pekne cenove palky :-D
Odpovedať
čítala si už aj tému dominikánska republika??
Odpovedať
Profilova fotka
ani nie, ma to nebavi, hovorim, ze to je este len na inspiraciu...budem potom blizsie hladat, ked to bude realne :-) zatial je moja uloha zohnat prachy a potom informacie pridu aj same :-D :-D :-D ved este neviem, ci dozijem tohto silvestra, nie este buduceho :-) :-D a co chces este doladovat na svadbu? nieco este nemas? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som myslela, že to už tento silvester chcete ísť.... takže vy až ten next... aháá.... ale mne sa zdá, že lepšie je tam ísť niekedy v marci.... eeehhh??? myslíš, čo idem dolaďovať s Miškou?? Chcem ešte zohnať ten širák pre môjho drahého..... no a mkrnem, čo tam majú :-) . Keď už idem do Malého Ríma, tak sa stavím za ňou....idem dnes vyzdvihnúť víno, nahlásiť presný počet ľudí a ešte sa popýtať, či nemajú detskú stoličku a tak..... a akurát som počítala včera večer, že koľko nealko kúpiť..... hani, vy ste si kupovali?? ak hej, tak koľko ste brali?
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaale kde tento :-DDD som vsetko nasetrene vrazila do bytu, ved aj to Turecko sme zrusili kvoli domacemu kinu.... :-p :-D :-D no my sme nealko kupovali (mali sme vsetko od coca cola a pepsi kola + miticku, lebo som chcela kvalitne, aby ludom nebolo zle...) z kazdeho druhu strasne vela, lebo sme mali toho plnu pivnicu a ked to zbadala obsluha povedali, ze toho mame viac ako ked je u nas futbalovy turnaj :-D :-D a asi aj bolo, lebo este zostalo aj mamine teraz na 50-ku (kde bolo 50 ludi a bolo to 4.augusta, kedy bolo strasne horko), na opekacky cez leto a este zostalo nejakych par prepraviek, co mame v pivnici....ale nasi su extremisti typu "len aby nebolo malo", tak neviem ako to chodi v restikach....a aky mate nakoniec ten pocet konecny? :-)
Odpovedať
no svadobčanov je 46 ks a + 10 ks prevádzkoví ľudia /foto,kamera,muzikanti,šoféri.../ ja som sa pýtala segry, ktorá si tiež kupovala nealko na svadbu, tak mi akú takú predstavu dala, ale aj tak to neviem odhadnúť.... nakoniec som zvolila: 6 kartónov minerálka jemne perlivá, 5 kartónov sýtená, 2 /alebo 3/ kartóny Coca Cola, jeden kartón tonic /podaktorí jedinci pijú len fernet s tonicom/, 1 kartón sprite ... a ešte nejaké džúsy.... premýšľala som ešte že fantu, ale segra ma zabrzdila, že nech neblbnem.... najviac sa pije u nás víno - k tomu bude teda buď minerálka /k bielemu/ alebo coca cola /k červenému/.... k fernetu alebo ginu teda tonic..... a tí,čo budú nealko účastníci, tak buď teda sprite, alebo colu, alebo džús... majú na výber..... čo ty na to ako odborník?? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D no neviem, mozno toniku by som pridala, ale neviem, lebo napriklad moja segra pije len tonik, ale ja napriklad tonik nepijem :-D a ved ked to mate v restike v najhorsom sofer vybehne do tesca nakupit, ked povedia, ze nieco dochadza, nie? :-D :-D :-D moja mama tiez chaosila, ze co ked bude chybat to, alebo to, som jej povedala, ze nech sa neboji, ze v najhorsom sadnem do clia a pred zacepcenim to pol kila krkovicky stihnem kupit aj v tescu, ved je nonstop :-) ;-) :-D ale samozrejme, ze vsetkeho bol prebytok, kuchar to zhodnotil, ze podla zasob ide o svadbu pre 200 hosti :-D :-D (bolo nas 80...)
Odpovedať
no ja to tiež hovorím, že však sa sadne do auta a dokúpi.... tiež si z toho nerobím nejaké big vrásky, to len mama stresuje :-) . asi by tiež mala najradšej všetkého 100% viac... :-D ... a keď sa opýtam, že prečo, tak mi povie, že pre istotu :-D :-D idem na obed... teda vlastne namiesto obeda idem na gelové nehty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech sa ti pekne vydaria :-) ja mam miesto obeda zmrzku z mekaca :-D
Odpovedať
ljenocka, my sme mali nealko 2 litre na hlavu plus asi 10 l rezerva. zostalo nam asi 15 litrov nealka. mali sme mineralku sytenu, jemne sytenu /spolu cca 20 litrov/, sprite /k fernetu/, tonic /k ginu, ale tusim iba 8 litrov/, kolu a tusim 10 litrov dzusu pre deti. zo vsetkeho zostalo :-) a este sme mali ochutenu mineralku tu priesvitnu pomarancovu a citronovu budis. vies, niekto vylucha aj tri litre a niekomu za cely ten cas staci pol litra alebo aj menej...
Odpovedať
vivere a koľko ste mali ľudí cca? no, zas neviem písať, lebo dlho som nemala gelové nehty, tak si musím zvykať bušiť do klávesnice s dlhými paznechtami..... ale urobila mi ich krásne... som spokojná, len dúfam, že do soboty vydržia :-D
Odpovedať
jejda, vsak ja uz ani nevieeeem :-) :-) :-D :-D :-D myslim, ze nas bolo 42 vratane dvoch malickych deti a dvoch pubertacok, dj, kameramana a sofera. a vecer prislo tusim pat ludi.
Odpovedať
no, nás je trošku viac, ale keďže hovoríš, že Vám ešte zostalo, tak pre nás by to možno bolo akurát.... tak si píšem.... urobím potom nejaký rozumný priemer :-D díky, díky, díky :-D som prišla od tej nehtárky taká potešená.... mi hovorí, že jéééj, jaká si schudnutá :-D . no tak to vždy poteší :-D
Odpovedať
nemas za co ;-) myslim, ze tie dva litre na hlavu plus nejaka rezerva bude ok. pripadne skoci niekto do tesca dokupit, ako pisala hanka ;-) jej, co som sisi, bolo nas 42 bez tych malickych deti a vecer prislo 7 ludi.
Odpovedať
nevadí.... skúsim to prepočítať na "hlavu" x 2 litre, uvidím, či mi vyjde veľká diferencia oproti tomu, čo mám naplánované teraz.... jééj, baby, ja už by som najradšej išla domov a zobrala si voľno. ale dovolenku sa mi brať nechce a nárok na voľno nemám.... tak trčím v práci :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm inak mne v praci dali volno, ze ked mam svadbu v sobotu, tak mi daju volno v piatok...neviem, sme citali ten § aj 5x, ale jasne urcit, ci mas alebo nemas narok, aj ked je svadba v sobotu sa neda....preto je ten znak § taky zamotany, lebo tak to je :-D
Odpovedať
hanka, ja som rozlustila v §§§ iba to, ze volno by bolo, keby svadba bola vtedy, ked musis ist do prace... ljenocka, prerataj pekne :-)
Odpovedať
babulky - podla zakona oficialne je volno v den svadby - teda pre vecsuniu nas je to sobota (ktoru mame volnu tak ci tak). to ze nam da zamestnavetel volno v piatok je len a len na jeho dobrej voli...
Odpovedať
Profilova fotka
noooo kedze nasa spolocnost ma 3 advokatov a s ;-) ;-) ;-) mi vsetci povedali, ze mam narok, uz som to na ustavny sud nenahlasovala :-D :-D :-D je tam ze "na ucast na vlastnej svadbe" a oni usudili, ze aby som sa v psychickom zdravi zucastnila potrebujem aj den predtym volno, kedze svadba je cez vikend a odklepli mi to, za co posielam pusy :-D ;-) takze som len tym chcela povedat, ze to zalezi velmi na zamestnavatelovi, ako si to "vysvetli"...
Odpovedať
hanka no presne. ja som nadávala a tiež mi personalistka povedala, že mám nárok v deň svadby..... takže pekne dovolenka a fungujem.... zamestnávateľ na mňa hodil bobka a že keď chcem, nech si čerpám dovču..... a bolo vymalované :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm tak ked ti to aj sef povedal....ale mne presonalistka tiez, ze eee...tak som sa vystverala na "vyssie" poschodie a advokat (sef predstavenstva inak) mi povedal, ze mam a bolo :-D asi si sa pytala nespravnych ludi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?