Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, keby mal clovek este huste tmave vlnite vlasy.... x-)
Odpovedať
a vyzeral jak Angelina Jolie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ju nemam moc rada, tento styl podla mna velmi pristane Adriane Sklenarikovej...Angelina je pre mna moc pozerka, nekukam ani jej filmy, a ako si mohla s hentym "teploskom" zacat, nechapem, ved billy bob thonton je 100x viac sexy x-) .... :-)
Odpovedať
ja nie som nejaký veľký fanda ani jednej "hviezdy".... ale páčia sa mi jej vlasy a face, aj keď pery by som jej teda zmenšila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam strasne rada Jima Carreyho, vyzera byt taky pohodak, inak nesledujem tie "tuctove celebrity" a uz vobec nie tie slovenske :-D :-D ale dostali sa mi teraz na mail tie fotky s detmi, co maju tie dvojicky...a zdalo sa mi to cele take umele a afektovane, aka sa robi velka "matka" a on vyzera zenskejsie ako ona...no nie su mi skratka sympaticki, tak hladam chyby :-D :-D :-D
Odpovedať
ja zahraničné celebrity takmer nesledujem.... na to mám kolegyňu.... tá vždy na mňa vyvalí nejaké meno zo zahr. šoubiznisu a ja na ňu vždy nechápavo kukám, že to kto je??? toho poznám??? :-D :-D a slovenské "celé v riti" /alias celebrity/ už vôbec.... keď vidím durianovú, drobovú a podobné hviezdy, tak sa celá vyhádžem :-D . a relácie typu prominenti úplne nemusím....
Odpovedať
Profilova fotka
presne :-p
Odpovedať
no tak ja za 14 minút prchám... ešte mi volali, že si mám prísť vyzdvihnúť kvety na výzdobu do kostola.... fasa.... tak letím..... baby čaute, objavím sa v utorok snáď už ako vydatá žena :-D pa
Odpovedať
Profilova fotka
tak si to, leni, uzi a nech vam to vyjde ;-) a nezabudnu pravou nohou ;-) drz sa...
Odpovedať
ljenocka - kráááásny svadobný dník prajem aj ja a nech sa všetko vydarí tak, ako mááá k téme bulvár a celebrity: mne sa Angelina s Bradom naopak veľmi páčia ako pár. Minule som v časopise MIAU čítala o Angeline veľmi zaujímavý profil. Je obdivuhodné ako sa napriek svojej divokej minulosti zmenila. Apropo ... Billy Bob Thorthon ju nechal kvôly tomu, že si adoptovala malého Madoxa. To bol začiatok konca ich vzťahu. Brada považujem v prvom rade za skvelého herca. Odporúčam vám kočky kuknúť si príležitostne film BABEL - hrá tam tak presvedčivo a skutočne bez make-up u a s vráskami okolo očí a vyzerá tak skutočne a na svoj vek. Kráááásny a emočne veľmi silný film. Ja im veľmi prajem, aby im ich vzťah s Angelinou vydržal a nezničil ho bulvár. Hovorte si čo chcete, ale tie detičky sú krásne - hlavne tá ich malá Shiloh a Madoxx s Pax-om. Naše pseudocelebrity, ktoré sa potrebujú pravidelne otrčať v sprostých rozhovoroch s Erikou Judíniovou, alebo v nejakej inej stupído relácii teda netankujú ani mňa. Zajtra konečne odlietame na 2 týždne na dovolenku. Bože, neskutočne sa teším. Včera sme sa s manželkom vracali domov a na letisku v BA asi okolo 21,30h práve vzlietalo lietadlo. Už sme sa v ňom videli. Užite si ešte kráááásne letné dníky, ktoré nám ešte ostávajú do konca leta. Ahojet :-)
Odpovedať
@ljenocka vies ako som dopadla s mrknutím sa na teba v sobotu? no, neprídem, bo mám prácu...to je fakt jak na potvoru..a tak som ti chcela prísť aj pomôcť s výzdobou...prepáč..budem na zámku... :-( inak tie šatočky rímskeho charakteru by ti šli... @hanka pravda by jej šli? mne sa veľmi páčia takéto línie, ohoz a celý ženský face z toho obdobia, nevynimajuc egypt..tak to jemoja srdcovka... ja som 300 zacala, ale nedopozerala..nemusim taketo filmy...jedno sa ale musí uznať a to, že je farebne a svetelne paradne spravený... @beju a nemusela som ani babel..odkedy mam stuplika, tak sa akosik nezvladam taketo filmy...a filmy, kde sa bojuje a ublizuje a tak..a myslim si, ze brad je excelentny herec akych je malo... inak želam prijemnu dovolenku... celebrity - kapitola sama o sebe...tv nesledujem a teda ani tie nase damy...dnes som sa podozvedala take veci, baby, ze dviham obocie a som rada, ze nie som v ba-e...aj ked dnes som sa stretla s velmi interesantnym panom..caka ma tazka makačka...držte mi palce...jo, a tym mojim chlapskym idolom hereckym je christian bale... 8-)
Odpovedať
baby..naaaa, kde ste? :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
servis lomnicka ja som tu ale predpokladam, ze na Slovensku je rovnako krasne ako tu a baby su vylezene niekde vonku ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@bebecko a ja som odfrčala pozrieť ljenocku...jeee..táááá bola nááádhernááááá...no a tak odpovedám teda až teraz..ale idem spať, bo už nevidím a padám na nos...ani riady som neumyla...sa mi vážne nechce..som dva dni bola do tretej hore a vstavala o pol siedmej..tak končím... paček..a peknu nedelu vsetkym...
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka, ty nespávaš a ani nepozeráš TV? Aha, teraz čítam tvoju poslednú správu. To sme na tom rovnako. Ja mám navyše aj strašnú svalovicu. TAk čo, bude tento týždeň tá káva v MR?
Odpovedať
@michala nieco mi v tv uslo? veď mi povedzte... spať? čo je to spať? :-o káva? ná šak dajme...kedy a kde?
Odpovedať
čaute baby.... tak sa odo dneška premiestňujem od nevestiek čakateliek do klubu mladých dám čerstvo vydatých :-D svadba bola krásna, zabudli sme kyticu na fotenie, rozbili svadobné poháre hneď po prvom zábere na zámku, ale inak pohoda.... počasie vyšlo ideálne.... ďakujem všetkým zlatým babulám, ktoré na mňa mysleli a lomnicke, že ma prišla pozrieť, aj keď som nemala moc času sa jej venovať, čo ma mrzí ;-(
Odpovedať
@ljenocka tak ti teda este raz gratuuuulujeeeeem... :-) sa mi neospravedlnuj...boli dolezitejsie veci ako ja..som rada, ze som ta mohla vidiet..bola si krasna...
Odpovedať
ďakujem... aj za kompliment aj za pochopenie :-D len ma trošku mrzí to, akí vedia byť ľudia nevďační a nepríjemní.... zažila som to na vlastnej koži a veru som mala niektorým sto chutí povedať, nech idú do horúcich pekiel..... stále na niečo frflali a nech idem vybaviť toto a tamto, lebo sa im to nepáči...... a potom poznámky v nedeľu.... jedným sa nepáčilo toto, druhým tamto..... ja viem, že a nedá ulahodiť všetkým, ale kurnik šopa, tak mňa to všetko stálo strašne veľa síl a úsilia, robila som to nielen pre seba ale i pre tých ľudí, ktorí tam boli pozvaní ako hostia a oni to neocenili :-| no nič... to len tak na margo "vďačnosti" ľudí......
Odpovedať
ljenocka chceme vidiet fotecky :-)
Odpovedať
nelly zatiaľ mám len fakt také amatéroš, rozmazané..... :-|
Odpovedať
to neva aspon jednu :-) a ako si bola spokojna s malym rimom?
Odpovedať
kuk IP.... dám ti tam odkaz na pár fotečiek.... ale hej, bola... jediné, čo by som im "vytkla" bolo, že sa tam mohla častejšie ukazovať obsluha. ja viem, že toho asi mali veľa - spratávať a chystať ďalšie jedlá, ale človek keď chcel kávu, tak musel za nimi chodiť až do kuchyne... to bolo asi jediné negatívum.... inak 100 % spokojnosť aj s cenou, aj so službami, aj s hotelom....
Odpovedať
dakujem :-) bola si krasna. odkial si mala saty?
Odpovedať
ďakujem :-) . zo salonu El z Bratislavy.... boli krásne..... :-) , aj som sa v nich dobre cítila.... takže soj bola spokojná....
Odpovedať
poznam ten salon, byvala kolegyna z blavy mala tiez odtial, maju super vyber siat x-)
Odpovedať
majú a za super ceny si myslím.... moje stáli 9 900 SKK, čo je na blavu a na šaty maggie sotero podľa mňa super cena :-)
Odpovedať
@ljenocka aj ja si prosim...nech juk juk... dakujem... kde je salon el? to ako hostia frflošili?
Odpovedať
lomnicka kuk IP salon El je v petržalke, kúsok od železničnej stanice petržalka.... hej, hostia frflošili.... :-(
Odpovedať
@ljenocka to si z toho nic nerob...ludia su naozaj nevdacniiii...bez ohaldu na to, ci svadba, alebo neico ine...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?