Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
ja viem... a pravdupovediac frflali presne tí, od ktorých by som to asi aj čakala ;-) jooj, mne sa tak nechce robiť..... :-D :-D
Odpovedať
@ljenocka dakujem...
Odpovedať
za málo..... som zvedavá, ako budú vyzerať profi fotky..... :-) :-) sa toho dosť obávam, tak dúfam, že fotograf bude retušovať o život :-D :-D
Odpovedať
ahojte, ljenocka, tak vitaj medzi nami, manzelkami :-) ;-) aj ja chcem vidiet nejaku fotkuuuu :-) z ludi, co neboli spokojni a frflali, si nic nerob. pomysli si, ze si urobila vsetko preto, aby sa dobre citili a stalo to vela namahy a aj penazi a ked sa oni rozhodli frflat, je to len a len ich problem... taki ludia sa totiz najdu vzdy... zial... netreba si nimi kazit naladuuuu :-N
Odpovedať
vivere - kuk IP a ďakujem za privítanie v klube manželiek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ! ljenocka , aj ja chcem foto!! ja som stráááásne zvedava... nemohla som prist, boli sme mimo TT... ale uz ked pocuvam tie chvaly :-))
Odpovedať
ahoj katrin to nevadí.....pohodička..... pošlem odkaz do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeem!!
Odpovedať
ljenocka ---- ahoj :) tak vitaj medzi nami.... keby som nebola cely vikend prec, urcite by som sa prisla na teba pozriet aka si bola pekna :) tak ti aspon takto symbolicky trasiem ruckou a zelam ti vela stasticka a hlavne lasky :)
Odpovedať
Profilova fotka
ljenocka: pekna si bola, sa mi paci , akí steboli vysmiati :-))) ozaj a nemala si ty mat ine saty?? ci ktora to mala mat take s takou sirokou suknou, som myslela ze ty, nie??? taka fotka pri fontane alebo mi uz preskakuje :-p :-o :-D
Odpovedať
elanor ďakujem za uvítanie aj za gratuláciu :-) ... to nevadí.... pošlem aj tebe aspoň odkaz na fotečky do IP katrin nie, nie. ja som od začiatku mala mať tieto šaty.... ale tie šaty pri fontáne ukazovala .... joooj, teraz si ani ja neviem spomenúť.... ale no... rýchlo.... včul si nespomeniem......hlava deravá :-( no, vysmiati sme boli.... teda snažili sme sa :-)
Odpovedať
ja uschneeeeeeeeeem vy ste mali svadbu u naaaaaaas.... no toto :-D ljenocka, co hovoris na nasho farara?
Odpovedať
Článok sa načítava...
hihihi vlastne je to celkom logicke ze HO.... z toho si nic nerob, sedim na kabli :-D :-D :-D
Odpovedať
no však elanor, keď som z HO, tak svadba v HO, ná nééééé :-) no, ja sa nebudem rozpisovať o farárovi..... asi si myslíme to isté :-D ....... proste sme to vytrpeli, ako hovorí môj manžel a hotovo :-D :-D a veru naši hostia ho riadne okomentovali - keď niekto svadobnú kázeň začína o rozvodoch, tak všetci len čučali, že teda fakt "optimistické" na sobášnej omši.... :-D
Odpovedať
ljenocka - mno to vies ked mne az potom doplo... neva... a najvacsia sranda natom je, ze po taaaakej dobre co si piseme, som prisla nato ze ta vlastne poznam (ty mna asi tiez, ze?) hihi nuz myslim ze si to vystihla presne (a tvoj manzel tiez). nuz kazdy sme nejaky, ze ano... len ti farari by sa uz konecne mohli spravat ako farari a nie tak ako sa pravaju... na druhej strane - svadba je taku aku si ju spravime my, a nie aku ju ce farar. hlavne ze sa lubite ;-)
Odpovedať
elanor to nevadí... lepšie neskôr ako nikdy, nie??? :-D :-D oni proste majú veci, ktoré sa snažia pretlačiť do tvojho povedomia.... a veľa veľa mladých ľudí s tým nesúhlasí a nepripustí si to.... a to ich štve.... okrem teda veľa iných vecí.......... je to strašne o prístupe toho kňaza k ľuďom.... ak je nepríjemný kňaz, ľudí do kostola v živote nedostane, aj keď sú veriaci..... naopak, keď je kňaz dobrý, ľudia mu tam idú sami..... a presne tak - hlavne, že sa lúbime..... a to my sa lúbime.... od kedy sme svoji, tuším ešte viac :-D :-D :-D je to také pekné :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Leni, gratulujem, veci mi odovzali vporiadku. A pošli mi IP na foto. A kašli na všetkých, podľa mňa tí, čo frfľali, by frfľali vždy, aj keby si sa rozkrájala, niektorí to majú v povahe. A ako sa cítiš? Je to zmena? Katrin, tak ako? Už je to OK? Lomnicka, a ostatné, kedykoľvek tá káva.
Odpovedať
Ahoj Michala, som na teba akurát myslela, že ti musím zavolať, či ti vrátili veci v poriadku.... tak som rada, že hej :-D Zmena?? Vieš čo, myslela som si, že nebude žiadna.... ale nejak sa cítim inak.... tak krajšie.... neviem, čím to je, ale tuším mám toho svojho mužíčka ešte radšej ako za slobodna.... a dúfam, že mi to vydrží čo najdlhšie :-D :-D fotečky pošlem do IP... teda odkaz.... už som hrozne zvedavá aj na nejaké iné, lebo toto sú len od jednej osoby a ešte sa ku mne iné nedostali..... a tajne dúfam, že od fotografa budú aspoň nejaké pekné, lebo som sa tak nejak šklebila, furt sa snažila usmievať, tak dúfam, že aspoň čo-to bude použiteľné :-D
Odpovedať
ljenocka / to je uplne normalne... mz sme na seba tiez po svadbe pozerali ako cez ruzove okuliare, vsetko bolo akesi krajsie. len sme po sebe zmurkali, usmievali sa ako slniecka na hnoji... :-D :-D :-D no proste vsetko je odvtedy akesy krajsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
JA už ani neviem, aké to bolo po svadbe. Pamätám si únavu a potom prácu v jednom kole. A ešte, že som si svoje dlhé vlasy dala radikálne skrátiť na chlapca. ;-)
Odpovedať
michala fakt si išla na chalana??? :-D . Ja sa tiež chystám trošku ostrihať, len ešte presne neviem ako....
Odpovedať
Profilova fotka
ahohte: no ja som vo faze, ze si naopak nechavam rast vlasy uz niekolko rokov, ale potom to nevydrzim, lebo vzdy sa mi zacnu zdat uz moc znicene konceky a idem po noznice.... michala: ano vsetko je uz v najlepsom poriadku, boli sme teraz cely cas spolu tyzden a aj predtym bez dvoch dni tyzden , ked sme to riesili... a uz chvalabohu je vsetko za nami, aspon dufam, ze ozaj za nami... ale nedovera je tam stale nejaka.. to vidim podla otazok, co mi dava... proste sa chalan raz sklamal a uz sa boji.... ach jaj... ale inak bolo super. Boli sme v Radvaňi na Dunaji, to by ste baby neverili, ake mame pri Dunaji pieskove plaze, normalne jak pri mori ! Kika sa aj okupala v Dunaji, kupala sa kupala, aj s ostatnymi detmi a potom sme my sli na cln, vosli tam po clenky a zvrieskli,aka bola ta voda studena.... ladová !! a decka stale " super vodicka, neni studena!" no fakt,, decka sa vyblaznili na skutri a motorovom clne od znamych a my sme mali pokooooj a popijali vinko a pivko.. proste super.. a druhy den sme sli do Šturova, tam som nebola presne 21 rokov ! je to tam dobre, ale neviem si predstavit, co by som tam robila tyzden , uz vobec neviem, co by ta tyzden robil Danko. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Áno, na chalana, mala som 3 cm vlásky. Jednak som chcela zmenu a jednak som mala za sebou ecperimenty so zaručene šetrnou trvalou (Vlasy mi zredli a zjemneli), pravidelnou zmenou farby, žehlením, saunovaním, solárkom, morskou vodou a podobne. Vlasy rástli dosť rýchlo, ale nie tak, aby som bola spokojná a tak som si ich dala predĺžiť a teaz ich mám po zadok. Je to 5 mesiacov a ešte stále ma to baví s nimi niečo robiť. Katrin, tak to je fajn. Ja som sa celé leto nikam nedostala a vyzerá to ešte tak na 3 mesiace, že tu budem priklincovaná. Pracovne som bola v Tatrách (nebol prúd a tak) a chystám sa do Čiech, ale taká normálna dovča, to som nemala. Asi keĎ bude to zvracanie zase s krou, tak pôjdem.
Odpovedať
Profilova fotka
michala: no miška, ja som si oddycha super... a este k tomu aj počko vyslo, takze som aj opalena ! a este aj na tento víkend hlasia horucavy akolo 30 °C , som pozerala rano Iľka na Markize... takze huráá, lebo od pondelka sa ochladi... ja sa tesim ako sa este opalim , ja som taký slnkomil :-))))
Odpovedať
michala tak to je iná odvaha - 3 cm vlásky..... tak na to nemám :-D katrin tak snáď už bude s drahým fajn.... držím palce :-) to som rada, že má byť pekný víkend... nech si ho užijeme s drahým..... dúfam, že po dlhšej dobe bude zase kľud a pohoda a budeme oddychovať :-) dlho tu nebola dominika.... neviete čo je s ňou?
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem,ci ta nie je tehotna a ci nema nejake problemy... so ked je v nemocnici a nema net?? :-o dufam, ze nie.... hadam je OK.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby. neviete mi povedat úradne hodiny farskeho úradu sv. mikulasa v TT? potrebujem si tam ist pre jednu ziadost.
Odpovedať
Profilova fotka
katrin, ja mam mat take saty s velkou suknou a fotkou pri fontane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
akurat som na to prisla !!!! presne si ma predbehla asi o 10 sek. ;-)
Odpovedať
ahojte baby, ljenocka, konecne som teraz mrkla fotky. boli ste taki zlatiiiii.... a saty boli na tebe fakt pekne.... a kyticka.... hmmmm, peknucka.... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?