Nevesty z Trnavy, pridajte sa

13. dec 201688750
  • monitt : zatial asi okolo 35 ludi...chcem len take male posedenie. Uz ste si boli vybrat menu?

• zuzul77: my budeme mat cca 50, menucko sme uz viac-menej vybrali... pisala som s jednou kockou, ktora tam uz mala hostinu, bola spokojna, len si treba dat pozor na konecny ucet - zaratali im tam dost veci, ktore si ani neobjednali...

• monitt •
     no mne dnes poslali navrh menu, celkom sa mi to pozdava, vyratane na 40 ludi a na osobu nas to vyjde 30€

• Sponzor fóra
  • zuzul77: aj nas to tak vyjde, ale skoro vsade v TT je cca 30€ na osobu... myslim, ze to je slusna cena, dobre tam varia 🙂 my sme si z Barbakanu dali nakalkulovat - veceru (pripitok, predjedlo, polievka, hlavne) + svedske stoly (teple aj studene) + kapustnica po polnoci, plus este kava/1 l nealka/0,5 l vina na osobu... zakusky, torty, pecene prasa 😃, nealko, alko, vino budu uz v nasej rezii... paci sa mi, ze si mozeme tolko veci zaobstarat sami, napr. v Dreame o tom nechceli ani pocut...

• monitt
    no tak my to mame okrem kapustnice cela ako vy...mame tam zaratane aj 1/1 litra vinka na osobu...kolaciky a dake drobnosti ako pagace si prinesieme

• ahojte, tak sa aj ja pridávam- my máme svadbu 21. augusta a mám dosť veľký problém s vínom a zákuskami, neviem koľko ani odkiaľ. na svadbe budeme mať cca 64 ludí - myslíte že stačí 100 l bieleho a 20 l červeného, a 3ks zákuskov na osobu na stôl a 5 ks zákuskov na osobu do krabice (dokopy cca 650 ks )????

viete mi poradiť nejakých dodávateľov, pokiaľ možno čo najlacnejších?

veeeľmi pekne ďakujem

• ahojte chcem sa opýtať, má niekto skúsenosti s takouto formou predaja? sú tam veľmi krásne šaty, ale bojím sa aby som nenaletela:

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=105671

• gabika87
    tak mi mame kolace vlastnu vyrobu,lebo mam maminu cukrarku...ale u nas v Zelenci je jeden sikovny chlapec a robi aj kolace aj krasne torty...este Ti mozem odporucit p. v Majcichove www.monikynetorty.sk. fakt super
    co sa tyka vinka, mam dobry kontakt...vinko aj original stupluje...my mame od neho
    a co sa tyka poctu na osobu, do krabicky je urcite malo 5ks ak nedas spic torty

• zuzl77
    ja som myslela 5ks na osobu - čo je vlastne 10 ks do krabice - takmer 95% máme párov a zvyšným jednotlivcom jasné dám viac

• gabika87: my budeme davat tiez na vysluzku 5 ks na osobu plus kus torty - tak nam to poradila pani, co nam bude piect zakusky, vraj sa to tak dava.

• gabika87...tie satky su tam krasne aj ja som rozmyslala ze si takto nejake objednam,....ale az pri skusani v salone so zistila zeto co sa mi paci v katalogu alebo na vseiaku na kazdej babe inac ukaze, tak by som sa asii bala ze by nakoniec nevyzerali na tele tak super ako na obrazku....

• ahojte trnavacky🙂

my mame svadbu 17. aprila, co je neuveritelne blizko🙂

ak mozem poradit, tak tortu urcite od Moniky Siskovej, uz spominane www.monikinetorty.sk, su krasne a chutne (nasi od nej uz viac krat brali sesterniciam na svadby), dobre skusenosti mame s kolacmi od p. Matulovej, ta ma aj dobre ceny

a co sa tyka bizutky, urcite DaSen, Silvia, ta mlada predavacka je sikovna a vie uzasne poradit, aj ma v oku, co sa komu hodi a tak

• kočky, ak chcete dávať 5ks a kus torty, tak si kúpte tie veľmi malé krabičky s uškami a dajte tam naspodok celú servítku, lebo je to napohľad veľmi málo. Minimálne treba aspoň 10 ks, nakoľko zákusky k svadbe sú menšie ako tie, ktoré sú v cukrárňach na konzumáciu.

• Ahojte,
    neviete poradit nejaku dobru galanteriu v TT. Nasla som len na Trojicnom pri poste a na pesej zone taku staru komunisticku 🙂.
    dakujem 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte, ja sa k Vam pridam, ak mozem, aj ked nemam svadbu v TT, ale nejake drobnosti a veci vybavujem aj tu.

Veronicka,
    ina galanterka mi nenapada, len tie co si nahodila. Co zhanas?

Gabika87
    tie linky, co si tu davala - aj ja nad tym uvazujem, ale viac info najdes tu
    http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=59652&vOffset=9660&vGotoLast=1#end

• veronicka: neviem ci myslis tu istu galanterku ako ja - na pesej zone... ja som zhanala k svadbe stuhy a ine drobnosti prave tu - ta galanterka co myslim je na poschodi jedneho domu na pesej zone... maju tam vela veci a predavaju aj sijacie stroje, podprsenky, plavky... a tych stuh a vsakovakych veciciek tam maju spusta - od vymyslu sveta - len neviem ako sa to tam vola...
    ja si tam kazdorocne chodim kupovat aj stuhy k vianociam - maju tam velky vyber.
    ta predajna je malicka, na poschodi, myslim, ze v prizemi je z ulice pristup do drogeria a knihkupectva 🙂

• cerler - viem, ktoru myslis, niekde tam pri ludovej jedalni, dalsia pasaz a vacsinou tam maju take kabaty a bluzicky v tej brane navesane, ze a ide sa hore po schodoch?
    Veronicka asi myslela - tu na Trojicke (este funguje vobec?) a nieco podobne ako galanter.ka je aj pod stlpami

• ešte je galantéria v pasáži Malý Rím, teda aspoň bola

• ja som myslela tu pod stlpami,ale dakujem pojdem pozriet aj tie ostatne 🙂

• ahojte Trnavacky🙂 potrebujem pomoc! zhanam dobru krajcirku v Trnave alebo v okoli.. kupila som si svadobne saty,ktore treba este trosku zuzit. viete mi niekto poradit? dakujem!

• ianitka: presne tu galanterku som myslela - je sice plosne mala, ale maju tam nozstvo vsakovakych veciciek, a aj poradia, je to myslim taka rodinna firmicka 🙂

veronicka: na na tu galanterku pod stlpami som uplne zabudla... je to ten obchod, co predavaju aj latky? myslim, ze z galanterie tam maju fakt malo, asi najviac vlny a nejake nite...

lucida11: moja mamina si k mojej svadbe kupila krasny kostým... a bolo treba na nom trocha nieco upravit... pani v obchode , kde sme ho kupovali, nam poradila jedny krajcirky, kt. maju svoju dielnu v objekte Tvorsadu - je to taky zeleny dom nedaleko kruh. krizovatky pri Tescu... a bola velmi spokojna... 🙂

• Lucida, skus salon Bliss, myslim ze aj tam by Ti mohli pomoct...

• cerler dakujem ti,urcite sa tam pojdem opytat. a majka...myslis ze mi tam upravia saty aj ked som si ich tam nekupila? dakujem za rady baby 😉

• @veronicka
    a co zhanas ?
    ta galanterka v pasazi, pri ludovej jedalni, nad drogeriou 101 je pfaff...je tam asi najlepsi vyber v trnave...teda, ak nieco potrebujem, tak frcim tam...ale je pravda, ze zalezi od toho, ze co sa zhana...
    galanterka pri poste na trojicke - tak tam som poriadne nikdy nic nenasla, takze tam nechodim...
    pod stlpami su skor vlny...
    galanterka v pasazi maly rim - predvcerom som tam bola, ale nic take som tam nevidela...zeby hore na poschodi?

@lucida
    v jednote na prvom poschodi je upravovna siat, ci opravovna...
    aj v salonoch sa treba opytat, aj ked nie velmi radi prerabaju veci, ktore neboli u nich kupene..ale za optanie nic nedas...

@cerler  a michala
    ahojcek, ako sa dari?

• dakujem lomnicka 🙂))))

• a nepoznate nahodou aj dobru kozmeticku? 😃

• Ahojte, poradite mi prosim v ktorovm salone v tt maju pekne bolerka k sv. satam, letne krajkove s trojstvrtovymi rukavmi

• lomnicka: zdravim... 🙂
    ja momentalne uz piatym tyzdnom marodujem - zapal priedusiek... 😞
    a teim sa uz na jar - bo toto zimne pocasie nie je pre mna moc dobreee

• @cerler
    😞 nepotesi...

@gracy
    co znamena trojvrstvove rukavy?
    krajkove bolerka maju na stefanikovej v sarme...skus sa mrknut...

@lucida11
    neporadim, nechodim ku kozmeticke 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov