Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
Dakujem za info michala a nejake foto sa nahodou nenajde? :-) este som rozmyslal, kam tam umiestnit DJ, aby nezavadzal, lebo v jednom rohu je vstup na WC a zasa aby mali aj casnici kadial chodit...hmmm, musim to este premysliet.
Odpovedať
Profilova fotka
Strana - ja som tam bola na stuzkovej, stoly boli do tvaru U po celej miestnosti, 15 ziakov + rodicia a ucitelia. DJ mal stol vpravo od vstupnych dveri a tancovalo sa v strede medzi stlpami. Miestnost trosku mensia ale velmi pekna.
Odpovedať
Profilova fotka
cerler, hmmm, takze sa mam aj ja na to pripravit? :) lomnicka, takze aj ty si v klube "plneho nosa" so mnou? :-D u mna je to takto v zime normalne :))) joooj, skusala si krasne saty? no chcela by som ich vidiet, to je strasne...tie saty su cim dalej tym krajsie :))) ja som si z minuleho roka odniesla z veltrhu takmer vklbene rameno a strasnu migrenu....a to som si vyskusala len nejake 2 saty a bolo po srande... a ako som sa na to tesila |-| michala, ahoooooj :-)
Odpovedať
@sasettka to by sme uz tusim mohli zalozit aj stranu... :-D ... no veru, skusala...tieto http://www.salondiamond.sk/antonella-... boli nadherne... :-) @michala plny nos, bolava noha :-( ale tesim sa, ze snezi... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ej bistu, tak tie su suprovske, dobre ti sadli? ach, hned som presla vsetky saty na tej stranke, no zas som slintala :-p juuuj, ja bych tusim zas sla skusat, minuly rok som v tejto dobe mala uz par salonov presnorenych :-D :-N
Odpovedať
@sasettka sadli... ;-) maggie ma pekne modely...a v blave maju tiez nadherne satocky...
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, ako ide život? My od novembra točíme ŠTVRTÉ kolo virózy a chrípky. Ja osobne do toho ešte 2x seknutie v krížoch a 2 žlčníkové záchvaty. Mne osobne ten sneh lezie na nervy...
Odpovedať
Profilova fotka
ešte otázka - neviete ktorá je to téma s tými vtipnými príhodami na svadbe? Nemyslím gratulácie, ale príhody. Ja to tu akosi nemôžem nájsť.
Odpovedať
michala: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... je to sice nazvane Trapas vo svadobny den, ale povacsine same vtipne prihody ;-) Btw, damy s citom pre modu mozete mi pls poradit? Nvm sa totiz rozhodnut, akej farby vestu+koselu pre zenicha - ja snehobiele satky, bordova kyticka + on bledohnedy oblek... Kuk album a vopred dakujem za akekolvek napady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monitt - bledohnedý oblek, v tom tóne s jemným vzorom kravata a z toho istého materiálu vesta, snehobiela košeľa. bordóve pierko bude mať. Mali by ste perfektne ladiť. A ďakujem z link
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, rozmýšlam, že by som si ako súčasť make-upu dala nalepiť na tvár kamienky, asi 1-3 niekde pri obočí, nemáte niektorá skúsenosti s týmto druhom make-upu, potešili by ma poprípade aj nejaké foto. dakujem
Odpovedať
ahojte nevestičky neviete mi poradiť s firmou AT studio Trnava Vaše skúsenosti s fotkami a videom ako ste boli spojkní prípadne čo sa vám nepáčilo alebo ak máte skúsenosti s niekým iným rada si pozdrem poslite link na ich webovu stránku. dakujem všetkým za odpovede môžete mi písať aj IP. pekný den.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@gabika skusenosti s tym nemam, ale videla som to na fotografiach a na figrinach vlani na veltrhu v blave (ale nespomeniem si na nazov)...podla mna je to elegantne, ak sa to dotvori nejakou "malbou" na tvar...ale, ze kde a kto by to robil tuto v okoli, netusim... @michala my tocime druhe kolo...mam plny nos :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som skoro uz zdrava... od podnelka ficim uz do prace po 7 týždnovej marodke... tak sa tesim, ze sa aj oteplilo... len tuna sa nejak nic nedeje... zeby tento rok nebolo vela svadieb v TT? len sem tam sa tu nejaka nova nevesticka ukaze :-( zdravim michalu aj lomnicku :-) a vela zdravicka...
Odpovedať
Ahojte, hlasim sa do klubu. ;)
Odpovedať
Profilova fotka
fuska - tak vitaj... :) a kedy mas svadbu... zatial nevidim ziadny album...
Odpovedať
@fuska vitaj... @cerler ako po 7 tyzdnovej "chorobnej dovolenke"? tesim sa slniecku, ktore sem tam vylezie, ale takato zima ma uz nebavi :-| ...keby bolo sniezika, tak by to uslo :-D ...ale videla som uz snezienkyyyy... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lomnicka: nooo prvy den v praci po tak dlhej dobe... mala som narodky - tak som to ani nevnimala... chytila som akurat prievan a bolela ma hlava... ale mamina mi to premasirovala a dnes som uz fit... a v praci docela tiez a to pocasie - bola by som rada, keby uz bolo jarne, slnecno aj teplo aspon by sme zacali byt viacej vonku - na zahrade... pokupili sme semena do uzitkovej zahradky (mrkva, petrzlen, hrasok...) a chcela by som konecne vysadit aj nejake kvety... a ak by bolo este niekde pri TT snehu tak taka jednodnova lyzovacka by bodla... uf - pred rokom som pomaly davala dokopy nase svadobne pripravy :-)
Odpovedať
@cerler Ahoj, dakujem. 22. maja. Album nemam, vsetko mam iba v PC. ;) @lomnicka Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
fuska: pekny datum, ta 22 :-) skus si vytvorit album, aby sme vedeli co sa ti paci a co zhanas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vedeli by ste mi poradiť ohľadom kameramana, prípadne aj fotografa v Trnave a okolí. Videla som zatiaľ len prácu Foto-video Klčo, fotky sa mi veľmi páčili, ale s tým videom si nie som istá. Pravda je že ceny majú celkom uspokojivé. Nejaké zostrihy som videla aj od AT studio, to bolo celkom fajn, ale 360EUR sa mi zdalo za video veľa. Neviem teda či som naivná a aj iní majú takéto ceny, ale nechcem vyhodiť toľko peňazí za video. Ďakujem veľmi pekne za prípadné odpovede.
Odpovedať
Ahojte kocky, vedeli by ste mi prosim povedat (tie, ktore ste mali svadbu v kostole sv. Mikulasa), ako dlho predtym ste tam boli odniest dokumenty a dohodnut sa na terminoch nauk? Dakujem :-)
Odpovedať
@monitt Ahoj, my mame svadbu 22. maja a za kaplanom, alebo kto to bol, som bola niekedy v polovici januara. Povedal, aby sme prisli po Velkej noci spisat zapisnicu a potom mame prist na 3 stretnutia, ktore sa konaju o 19:30 v pondelok, utorok, alebo stredu. Takze pripravu stihnes za tyzden, alebo za tri tyzdne...
Odpovedať
ahojte, babule... ako sa vam dari? som bola na navsteve, teraz dohanam vsetko, co 2 tyzdne stalo... asi sem najblizsie dni opat nemrknem, ale aj tak vas zdravim a vela elanu pri pripravach... inak, cestou do skoly som si vsimla novu pozicovnu svadobnych siat v hoteli, v hoteli...nooo...neviem nazov..v hoteli vedla synagogy...dole je cokoladovna, potom predajna siat, potom roh, zabocit do ulicky smerom ku hrubemu, kaviaren s recepciou a pozicovna...tak kto chce lietat po salonoch, moze si zapisat dalsiu zastavku... ;-) @z.junasova mne sa velmi paci ten prvy model siat, ktory mas v albume...myslim si, ze vazi tak cca 12 kg...ale je prenadherny...teda mne sa paci...
Odpovedať
Ahojte, zaujimalo by ma, ktorych fotografov a DJov z okolia TT ste kontaktovali, a ktorych ste nakoniec vybrali. Potrebovala by som tuto info na inspiraciu, pretoze sa vobec neviem s priatelom na tomto dohodnut. Dakujem.
Odpovedať
Ahoj fuska, my sme nakoniec bookli DJa z BA, lebo vsetci vychvaleni DJi z TT a okolia uz boli na nas datum rezervovani :(. Tiez som zhanala podla referencii :-)
Odpovedať
@monitt Takze v TT uz nenajdem. :D A kolko platite za DJ a fotografa? Mne pridu tie ceny hrozne premrstene. Nejde ani tak o peniaze ako o princip, ze si niekto zapyta 400 alebo 500 eur...
Odpovedať
fotografa mame znameho z SC, takze podla toho aj cena... co sme usterili, sme zainvestovali do DJa, lebo na nom podla mna stoji a pada cela zabava... napisem ti do ip :)
Odpovedať
@monitt Ok, vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kočky x-) tak my sme vcera prosim pekne po polroku dostali svadobne videjko :-D to tak dakedy dopada, ked mame kameramana znameho :-N ale ved neva, mne to nejak nechybalo, to skor cela rodina sa nic ine nepytala, len ze kedy bude video....no chapete to? :)))) bavite sa tu o DJ? my sme stavili na zivu hudbu + lacnejsi DJ a dopadlo to super, az teraz na videu som videla, ako sa ludia na svadbe blaznili :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?