Nevesty z Trnavy, pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte trnava a okolie, nemali ste niektora skusenost s phoenixom na kapitulskej?
Odpovedať
noo,pisala som mail do Blissu a odpisali mi len strohe NEUPRAVUJEME. takze nic... lomnicka,ani ja nechodim kozmeticke,len by som potrebovala nejaku na svadbu,na make up. bojim sa ist hocijakej,nech ma moc nezmachli :-D
Odpovedať
prajem vsetkym trnavcankam vsetko dobre do manzelskeho zivota...ja mam svadbu buduci rok :)
Odpovedať
@lucida jasne, rozumiem, ved kozmeticka nesmie chybat...tiez som zhanala pred dvoma rokmi...nakoniec to hladanie za mna vyriesil niekto iny...a bola som milo prekvapena... :-) verim, ze ti babulky poradia... ;-)
Odpovedať
lomnicka trojstvrtove mam na mysli kratsie rukavy tak po lakte, diky zajdem tam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeee, jeeeeeejda, som tu 100rokov nebola :-N ako sa maaate? :)) lucida, mna machlila taka sympaticka pani v parfumerii Christy pred Frantiskanskym kostolom a veruze som aj bola spokojna ;-) hm...a z Blissu by som veruze ani inu odpoved necakala... :-| a gracy, ja som mala tak po lakte bolerko, ako lomnicka pisala, bolo zo Šarmu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
blbost :-D nemala som po lakte, ale skusala som tam aj take ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj sasettka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj sasettka :-)
Odpovedať
sasettka nieco take hladam, som myslela ze do kostola mi staci zavoj aby mi zakryl ramena, ale co moze byt aj chladno a je to aj pekne do kostola to mat :-)
Odpovedať
Ahojte, dakujem za typ na tu galanterku. Zhanam satenove ruzicky, ale kralovsky modre, co vyzera byt problem a lepidlo na textil. Ako ta galanterka sama o sebe je super. Fakt dobry vyber, len teta bola dost sialena. Zrusila ma jak sykorku a jednala som mnou jak s malym deckom, Neustale mi tvrdila, ze tie ruzicky nikde nezozeniem, lebo taka farba neexistuje a s tym lepidlom mi tiez moc nepomohla. Tak asi pozriem u nas v Ba. :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj o tej tetuske som pocula, ze tak jedna so zakaznikmi :-D :-D :-D ja som na nu stastie nemala, stale mi nite predaval chlap, ale kolegyna co tam chodi je z nej na nervy, :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cerler, achooooooj, no uz ti je lepsie? citala som, ze nejak dlhodobo si PN... tiez sa nemozem dockat jari... a v manzelstve ako? paci sa? :-) gracy, noooo, v kostole sa vraj patri mat zakryte ramienka :))) a hej, asi by mi bola zima, kebyze ho nemam....a v ktorom kostole mate svadbu? a satky mas odkial, ked zhanas len bolerko?
Odpovedať
Článok sa načítava...
vsetkym buducim nevestam i tym byvalym zelam vela lasky :-D
Odpovedať
sassetka,dakujem za radu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka: citim sa vzdy zrana ok, ale navecer mi je hrozne - nieco mi sedi stale na prieduskach... som uz z toho na nervy... ale inak ok - aj v tom manzelskom zivote :-) ja sa stazovat zatial nemozem. a co sa týka tej temy bolerka - ja som povodne ziadne nechcela... ale mama ma prehovorila, ze nech si nejake vyberiem (neplatila som zan) a ked sa mi bude zdat teplo, tak ho vyzleciem. nakoniec som ho mala celu svadbu... v kostole to bolo fajn, aspon som nemala odhalene ramena... a nechytila som prievan a nasledne bolesti z krcnej chrbtice, co obcas mavam. bolerko bolo uplne jednoduche, nie cipkovane... hoc sa mi tie velmi pacia, ale k mojim satam sa nehodili... bolerko som si vyzliekla az doma :-) trocha este banujem, ze som pozabudla aspon na jednu svad. foto bez neho, nakolko horna cast mojich svad. siat bola velmi pekna... a mam len foto zo skusky... kt. nie je az tak dokonale :-(
Odpovedať
Profilova fotka
toto je pekne bolerko: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
@gracy6 prepac, som zle precitala... :-o ...som citala trojvrstvove, miesto trojstvrtove... :-S drzim palce, aby si nasla... @veronicka lepidlo na textil skus na stefanicke v predajni s maliarskymi potrebami v pasazi pri malom rime..je tam sice nie velmi mila dama, tá ta uz len myslienkami vytlaci z predajne, ale hadam sa ti podari.. @sasettka a tebe sa ako dari v manzelskom zivote? @cerler bola si velmi elegantna a krasna ...a to bolerko vyzera akoby bolo rpesne k tvojim satom...
Odpovedať
Profilova fotka
a este par boleriek: :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... trocha extravagantnejsie: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... vImageID=3776682#navigator farebne uplne odlisne k satam: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... alebo mat zaujimavy zavoj a nim zakrit odhalene plecia... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
to extravagantbe sa nejak nepodarilo... toto je ono... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
sasettka v kostole sv. Mikulasa budeme mat, a saty mam z Myjavy zo salonu betty tam mi ponukli len jedno bolerko ale sa mi nepacilo takze tak :-|
Odpovedať
ahojte ja som tu nova..zatial citam vsetky prispevky v tejto kategorii uz som nalepena na pc asi pat hodin mam taky dojem ze sa stavam zavislaaaa...tak len tolko zatial inak mam hrozne vela otazok a ani som netusila kolko detailov sa musi prejst pri jednej svadbe
Odpovedať
@cerler nadhrene bolerka si nasla... :-) @gracy6 a budes mat tie satky, co mas na konci albumu? @livkaslivka ono ta to prejde, ked budes ma to velkom dni...ale to je v pohode ;-) ...ak mas odkial cerpat info, tak preco nie :-) ...a ked mas otazky, tak sa pokojne pytaj...ak budeme vediet, odpovieme...ze, baby? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cerler, hmmm, aj ja som mala pred vianocami cosi podobne, necitila som sa chora, ale pokasliavala som....po takom cca mesiaci to preslo :-N a inak waaaaaaaaw, krasne bolerka si nasla, jedno krajsie ako druhe :))) lomnicka ahooooooooj :))) ani ja si nestazujem, je super to manzelstvo :) a ty ako? lucida - no nemas za co :-D livkaslivka, no vitaj, hej, hej, budeme sa snazit poradit :)))) no ja som prvykrat na mojejsvadbe bola nalepela cely den :-D :-D :-D gracy, tak sa teda skus ist kuk do toho Sarmu, hadam tetula pozicia ... :) jeeej, aj my sme sa tam brali x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka: ja som tiez min. 3x prechodila podbny kasel a takto to nakoniec skoncilo... ;-) livkaslivka: vitaj... a kedy planujete svadbu? ja sem chodim, aj ked sa ma to uz vlastne ani netýka, ale obcas su tu super inspiracie, hoc nie zrovna na svadobne saty... napr. na spolocenske... :-) pekny slnecny den zelam vsetkym
Odpovedať
lomnicka ano, to su tie saty asm 3158 co maju aj v diamonde, len moje su biele ;-)
Odpovedať
cerler len kde v tt sa take najdu ;-)
Odpovedať
@gracy6 diamond ma dobry vyber...v bratislave maju nadherne modely...v nitre som este nebola... bolerka take, ako sem hodila cerler, tak to bude tazke hladanie...ale skus ten sarm...mozno...alebo ak poznas dobru krajcirku... @sasettka momentalne s plnym nosom...na veltrhu som si skusala jedny krasne satocky..na viac skusania nebol cas..a ani sa mi nechcelo...nemam rada zimyu, lebo chodim ako cibla naobliekana a vemi sa mi nechce vyzliekat a obliekat...celkom ma prekvapila ponuka weddhousu v bratislave...niektore modely sa mi velmi pacili na prehliadke na veltrhu...
Odpovedať
Ahojte, baby, zhanam niekoho kto mal svadbu v resturacii Relax na druzbe, preddtým sa to tusim volalo Brick...Je tu nikto taký, kto by vedel dat nejake referencie alebo blizsie info...Celkom nad tym uvazujem, ale zda sa mi to male pre cca 70 ludi a neviem si tam dost dobre predstavit to sedenie, kedze su tam stlpy. Budem rada,ak sa niekto ozve, dakujem ;-)
Odpovedať
ahojte, ja mam saty z BLISSu...som nadmieru spokojna s postojom dvoch pani v salone...super Zanetka mi poradila, usije mi na mieru bolerko kazda mame asi ine skusenosti.
Odpovedať
Profilova fotka
strana - dá s tam pohodlne sedieť 64 ľuďom, takže tých 6 tam natlačíš, sedí sa na jednej strane stĺpov a pod oknami, pri bare sa tancuje. Personál tam bol veľmi príjemný a ústretový, neviem, ako je to teraz, ale prestorovo je to jeden z tých lepších. Ahojte ostatné, ako sa darí? livkaslivka - pýtaj sa, mi ti tú svadbu urobíme ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?