Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no super, tesis sa ? uz bolo na case 4mesiace po svadbe nie ? :-D
Odpovedať
ja budem zajtra sama - u mňa to znamená, že sa tu možno ani nedostanem :-|
Odpovedať
ani velmi nie, mam pocit, ze sme svoji uz celu vecnost...uz ma nebavi ani na fotky pozerat...ale sestra a rodicia sa urcite potesia, budu to pozerat dalsi mesiac kazdy vecer (sestra isto ako ju poznam, je svadbovy maniak) :-D
Odpovedať
no super Leni - potom môžem niekedy mrknúť?
Odpovedať
zajtra budem zrejme tiez sama, kolegyna berie dovolenku a uvidime co sefovci
Odpovedať
jasne livi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI a segra je uz vydata? kolko ma rockov ?
Odpovedať
je single - zatial a je o tri rocky odo mna starsia :-)
Odpovedať
a sestra trošku nežiarlila, že si sa vydala ako prvá? mne by to asi bolo trochu ľúto, keby som bola vo veku tvojej sestry single a moja mladšia sestra by sa už vydala. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
este stastie ze nemam mladsiu sestru :-)
Odpovedať
no niekto nepociťuje potrebu sa vydať napr. v našom veku - mne sestra povedala, že na ňu by to bolo ešte skoro a že ona sa tak skoro nevydá - ale tomu verím, lebo ona je úplne iný typ ako ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooooo ved dnesny boom je taky, ze baby s vydajom cakaju az okolo 30ky :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som si to pôvodne tiež neplánovala tak skoro - ale človek mieni.. :-D a dnes som rada a nemenila by som.
Odpovedať
ivi - a ako pokračujú tvoje prípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI nooo zatial zbieram a triedim material....v hlave :) o 2tyzdne idem domov , tak pobeham mozno nejake salony na vychode a potom zacnem plnou parou riesit :-N
Odpovedať
no veď času máš ešte dosť ;-) a budete to mať nakoniec v prírode ako si chcela?
Odpovedať
ako dlho budes doma?
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI to este neviem na 100% uvdiime ako sa doma poradime a dohodneme... LENI chcela by som si zobrat dovolenku, takze aj s vikendom tak 4-5 dni
Odpovedať
no tak to budes mat cas pobehat to tu...a co fotograf, kamera, hudba a pod...? a tiez co sa saly tyka - ak sa tak rozhodnes - uz aj ju rezervuj, ten datum bude dost nabity a mozes mat problem nieco vhodne najst...my sme rezervovali Floru vo february a to uz mali vsetko obsadene - resp. termin svadby sme si zvolili podla nich (vtedy sa im nahodou nieco uvolnilo) rovnako to moze vyzerat s kostolom (ozaj, budete mat svadbu v kostole?)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no ved tak to planujem... v podstate je to rezervovane tak na 50% uz to staci len potvrdit na 100% a fotograf+kamera+hudba -kamosi, kostol nehrozi, najvacsi problem budu asi vazne saty :-(
Odpovedať
zajdi do Presova, je tam fura salonov ak si uz tam nevyberies... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uvidim, pobeham SNV, mozno PP, a potom smer PO a mozno aj KE...
Odpovedať
aj vam tak snezi? mna neskutocne to pocasie uspava, uz nech je zajtra |-|
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja som bola v meste aa nieje to veľmi príjemné... ale za oknom to ujde.. ;-)
Odpovedať
baby nehnevajte sa na mna ja dnes nemozem :-( , musim ist vecer k nasim
Odpovedať
to nevadí, tak sa dohodneme inokedy ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, tesim sa , ze sa mi podarilo "zakopnut" o tuto webstranku :-D velmi sa mi paci, ako sa tu medzi sebou bavite, je to uplne super ;-) Aj ja by som potrebovala Vasu pomoc, a sice: so svetkym :-x Hladame - saty ( kupa / pozicovna)- odkial, kde je najvyber a rozumne ceny - kadernik/ kozmetik - kde a kto je ten NAj vo SNV? - pozvanky/ oznamenia - kde dostat najkrajsie? alebo lepsie povedane kde spravia na zelanie a za kolko? - miestnost/ restauracia_ to je to co ma najviac zaujima- ake su vase skusensoti a odporucania s restauraciami vo SNV? Uvitam akykolvek co aj najmensi detail ohladom restauracii, a konkretne veci ako su cena, co svetko ponukaju, kde, kapacita, servis.... Dakujem - Dakujem :-D
Odpovedať
Dobre ranko :-D verlauti vitaj v klube :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, dobre ranko VERLAUTI vitaj medzi nami spisiackami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko.. a máme tu konečne piatok :-D verlauti vitaj...;-) ...tak ja ti opíšem len reštiku,lebo kaderníčka bola kámoška, oznamka sme si robili sami a šaty to je individuálne podľa vkusu...no mne sa tu v SNV nijaké nezapáčili...mala som z popradu salón Sissi..majú aj www.stránku ;-) takže čo sa reštiky týka..mi sme mali na družbe lebo sme mali až 140 ľudí..a tam bola kapacita najväčšia... a boli sme spokojní..lebo dalo sa s nimi dohodnúť..a čo sa výzdoby týka..tiež som bola spokojná.. ale to tiež závisi od náročnosti.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?