Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
emka, ja ti neporadim, nebola som tam. lenka, opera bola celkom fajn, len strasne dlho trvala - aspon mne sa tak zdalo. 1. dejstvo trvalo 1,5 hodiny, bola som strasne unavena, zivala som tak, ze mi tiekli slzy (mozno si naokolo mysleli, ze ma to tak dojalo... :-D :-D :-D ), tak som manzelovi navrhla, aby sme sli domov. ten nechcel, ma operu rad, ale nakoniec sa mi podarilo ho prehovorit na McDonalda (je hned vedla divadla) :-D :-D :-D smiali sme sa, ze sme hrozni kulturni barbari - utiekli sme z opery do Mekaca... :-D :-D :-D
Odpovedať
to je ten na letnej? ja som tam bola, dokonca som si rezervovala saty, ale potom som rezervaciu zrusila- lebo to nebolo to prave a saty ktore sa mi tam zapacili najviac si tesne predomnou rezervovala ina slecna...ale tety mi vysli v ustrety, boli mile a v pohode mi vratili zalohu, mali tam najkrajsie saty vramci SNV - aspon si myslim :-)
Odpovedať
ides obehat salony smka, alebo si uz niekde bola ?
Odpovedať
dobre ráánko vsetkym!!!! .....tak na mna uplne sedi ten vcerajsi vraj najdepresívnejsi den.... ;-( ;-( emka:ja som v tom salone bola,velmi ochotna obsluha ale na mna mali maly vyber siat,ak mas tenku postavu tak si mozno vyberies ;-)
Odpovedať
Bola som tam už a páčili sa mi tam dvoje šaty ale niektoré už majú rezervované, dnes cez obed idem ešte pozrieť jeden salón v PP a keď si nevyberiem tak pojdem pre tie do SNV, záloha je 2000,- a že sa už potom nedá zrušiť tak neviem teraz ako sa mám rozhodnúť
Odpovedať
ja som si pre zmenu vyhliadla saty v PP a som zo SNV ;-) ;-)
Odpovedať
ako ze sa neda zrusit? mne zalohu vratili, v zmluve to mali, ze ju vratia...ale mozno to zmenili...dost ma presviedcali aby som si to premyslela
Odpovedať
Ahojte. Ja nemám skúsenosti so salónmi v SNV, bola som len v spomínanom v PP. ale tiež som mala v zmluve, že zálohu nevracajú. no myslím, že to záleží od ochoty majiteľa.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... som tu len na skok...kedže včera som nebola v práci..dnes som ňou zavalená :-| emka..ja som v tom salóne bola len pozrieť a tá baba bola celkom príjemná....ja som si šaty rezervovala až v PP...potom som už nijaké nehľadala..
Odpovedať
Profilova fotka
leni..a tie puzzle su krásne.... mi už s tým naším vrcholíme..;-) včera sme ho skladali do 23 hod.. :-p ...ale tiež si asi ešte nejaké kúpime do chodby...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, tak ja som sa prave konecne dovalila z dalsej skusky...cesta z TT do BA nam trvala hodinu a pol, proste peklo...nasnezi tu 5cm snehu a hned je tu kalamita, pomoc :-(
Odpovedať
a ako dopadla skúška ivi? u nás tých centimetrov bude oveľa viac..sneží tu už od rána neskutočne a nechce prestať. a to bude minimálne do piatku =-) no nemohlo to radšej tak nasnežiť na vianoce? ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
veru veru, krasne snezi... dzuli my sme tiez vcera satvali do 23.00, a potom som si spomenula, ze som ani v sprche nebola :-D tak som sa tam odplazila a sla spat...dnes to dokoncime:-)
Odpovedať
co to trepem - stavali nie satvali :-D
Odpovedať
Leni - vy ste kde kúpili to puzzle Van Gogha a koľko vás to vyšlo?
Odpovedať
Profilova fotka
LIVKA este neviem, vysledky az v piatok najskor, ale snad v pohode :-) LENI kolko je to kuskov? a ako dlho vam to trvalo ???
Odpovedať
kupili sme ich v Lidli v PP za 166 SKK, ma to 1000 ks a zacali sme stavat v nedelu vecer... - nie su to tie "znackove" puzzle preto ta cena, ale farby su pekne
Odpovedať
inac livi maju tam aj Anne Gedes - peknucke :-)
Odpovedať
no super, a ja som myslela, že to bude oveľa drahšie..skočím pozrieť ;-) mne je jedno, či značkové alebo nie.
Odpovedať
no ved v podstate to jedno aj je...bezne taketo "znackove" stoja okolo 400 Sk a mozno aj viac - podla motivu
Odpovedať
baby co dnes robite? viem ze snezi, ale nechce sa vam skocit ku mne na kavu? zase mi "odpadla" anglina a chlapi maju futbal...
Odpovedať
ivka, blahozelam! tusila som, ze si na skuske, ked si sa od rana neozvala... :-D urcite bude v pohode. len este neviem, ako dopadla ta skuska, z ktorej si prisla potom ku mne?
Odpovedať
ja sa dnes vlastne ponáhľam domov, ale vo štvrtok máš tiež angličtinu? lebo ja budem u našich - ale môžme sa v podstate stretnúť aj večer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA blahozelat zatial nie je k comu :-) vysledky az v pondelok, a ta vtedy dopadla na tak, ze B-ifloska som vraj :-)
Odpovedať
vo stvrtok musim na anglictinu :-( , tak nic...este si pockam na Juliu, snad tu nakukne
Odpovedať
a vo štvrtok večer máš niečo?
Odpovedať
no tak sa majte pekne, pekný zvyšok dňa :-)
Odpovedať
ivka, no jasne B-ifloska... :-D :-D :-D ostatne budu hadam A-bsolutna hviezda... :-D :-D :-D aj vam pekny zvysok dna, idem nakupovat... :-D
Odpovedať
Dobre ranko, huraa vcera som to puzzle doskladala :-D , vyzera krasne livi, zatial nemam nic na stvrtok vecer, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA no ved ostatne mam A-bsolutne skvelo :-) tak uz bolo treba aj jednu B-iflossku znamku do zbierky :-) inak dobre ranko baby LENI odfot a ukaz :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?