Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • emka, ja ti neporadim, nebola som tam.
    lenka, opera bola celkom fajn, len strasne dlho trvala - aspon mne sa tak zdalo. 1. dejstvo trvalo 1,5 hodiny, bola som strasne unavena, zivala som tak, ze mi tiekli slzy (mozno si naokolo mysleli, ze ma to tak dojalo... 😃 😃 😃 ), tak som manzelovi navrhla, aby sme sli domov. ten nechcel, ma operu rad, ale nakoniec sa mi podarilo ho prehovorit na McDonalda (je hned vedla divadla) 😃 😃 😃 smiali sme sa, ze sme hrozni kulturni barbari - utiekli sme z opery do Mekaca... 😃 😃 😃

• to je ten na letnej?

ja som tam bola, dokonca som si rezervovala saty, ale potom som rezervaciu zrusila- lebo to nebolo to prave a saty ktore sa mi tam zapacili najviac si tesne predomnou rezervovala ina slecna...ale tety mi vysli v ustrety, boli mile a v pohode mi vratili zalohu, mali tam najkrajsie saty vramci SNV - aspon si myslim 🙂

• ides obehat salony smka, alebo si uz niekde bola ?

• Sponzor fóra
  • dobre ráánko vsetkym!!!!
    .....tak na mna uplne sedi ten vcerajsi vraj najdepresívnejsi den.... 😢 😢
    emka:ja som v tom salone bola,velmi ochotna obsluha ale na mna mali maly vyber siat,ak mas tenku postavu tak si mozno vyberies 😉

• Bola som tam už a páčili sa mi tam dvoje šaty ale niektoré už majú rezervované, dnes cez obed idem ešte pozrieť jeden salón v PP a keď si nevyberiem tak pojdem pre tie do SNV, záloha je 2000,- a že sa už potom nedá zrušiť tak neviem teraz ako sa mám rozhodnúť

• ja som si pre zmenu vyhliadla saty v PP a som zo SNV 😉 😉

• ako ze sa neda zrusit? mne zalohu vratili, v zmluve to mali, ze ju vratia...ale mozno to zmenili...dost ma presviedcali aby som si to premyslela

• Ahojte. Ja nemám skúsenosti so salónmi v SNV, bola som len v spomínanom v PP. ale tiež som mala v zmluve, že zálohu nevracajú. no myslím, že to záleží od ochoty majiteľa.

• ahojte... som tu len na skok...kedže včera som nebola v práci..dnes som ňou zavalená 😐

emka..ja som v tom salóne bola len pozrieť a tá baba bola celkom príjemná....ja som si šaty rezervovala až v PP...potom som už nijaké nehľadala..

• leni..a tie puzzle su krásne.... mi už s tým naším vrcholíme..😉 včera sme ho skladali do 23 hod.. 😛 ...ale tiež si asi ešte nejaké kúpime do chodby...😉

• cafte baby, tak ja som sa prave konecne dovalila z dalsej skusky...cesta z TT do BA nam trvala hodinu a pol, proste peklo...nasnezi tu 5cm snehu a hned je tu kalamita, pomoc 😞

• a ako dopadla skúška ivi?
    u nás tých centimetrov bude oveľa viac..sneží tu už od rána neskutočne a nechce prestať. a to bude minimálne do piatku 🤔 no nemohlo to radšej tak nasnežiť na vianoce? 😠

• veru veru, krasne snezi...

dzuli my sme tiez vcera satvali do 23.00, a potom som si spomenula, ze som ani v sprche nebola 😃 tak som sa tam odplazila a sla spat...dnes to dokoncime🙂

• co to trepem - stavali nie satvali 😃

• Leni - vy ste kde kúpili to puzzle Van Gogha a koľko vás to vyšlo?

• Sponzor fóra
  • LIVKA este neviem, vysledky az v piatok najskor, ale snad v pohode 🙂
    LENI kolko je to kuskov? a ako dlho vam to trvalo ???

• kupili sme ich v Lidli v PP za 166 SKK, ma to 1000 ks a zacali sme stavat v nedelu vecer... - nie su to tie "znackove" puzzle preto ta cena, ale farby su pekne

• inac livi maju tam aj Anne Gedes - peknucke 🙂

• no super, a ja som myslela, že to bude oveľa drahšie..skočím pozrieť 😉 mne je jedno, či značkové alebo nie.

• no ved v podstate to jedno aj je...bezne taketo "znackove" stoja okolo 400 Sk a mozno aj viac - podla motivu

• baby co dnes robite? viem ze snezi, ale nechce sa vam skocit ku mne na kavu? zase mi "odpadla" anglina a chlapi maju futbal...

• ivka, blahozelam! tusila som, ze si na skuske, ked si sa od rana neozvala... 😃 urcite bude v pohode. len este neviem, ako dopadla ta skuska, z ktorej si prisla potom ku mne?

• ja sa dnes vlastne ponáhľam domov, ale vo štvrtok máš tiež angličtinu? lebo ja budem u našich - ale môžme sa v podstate stretnúť aj večer 😉

• TINKA blahozelat zatial nie je k comu 🙂 vysledky az v pondelok, a ta vtedy dopadla na tak, ze B-ifloska som vraj 🙂

• vo stvrtok musim na anglictinu 😞 , tak nic...este si pockam na Juliu, snad tu nakukne

• a vo štvrtok večer máš niečo?

• no tak sa majte pekne, pekný zvyšok dňa 🙂

• ivka, no jasne B-ifloska... 😃 😃 😃 ostatne budu hadam A-bsolutna hviezda... 😃 😃 😃
    aj vam pekny zvysok dna, idem nakupovat... 😃

• Dobre ranko,

huraa vcera som to puzzle doskladala 😃 , vyzera krasne
    livi, zatial nemam nic na stvrtok vecer, 🙂

• TINKA no ved ostatne mam A-bsolutne skvelo 🙂 tak uz bolo treba aj jednu B-iflossku znamku do zbierky 🙂
    inak dobre ranko baby
    LENI odfot a ukaz 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov