Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • neviem čo myslíš - na čom sme sa dohodli?

• LIVI no veruze sama... taky maly narcisko 🙂 hehe
    DZULI a mas pravdu, myslim, ze len veci ktore robime pre radost nas skutocne naplnaju... aj ked...ktovie... mozno raz budem slavna fotografka 🙂 ked vyrastiem hehe alebo v buducom zivote 😃

• livi...no včera ste niečo spomínali, že by sme mohli skočiť na kávu...😉

ivinka...a potom keď niekde uvidím tvoje fotky..tak si poviem...: veď to je tá baba z pokecu..túú poznám..😉
    ty počuj..nerozmýšľala si urobiť si z fotiek obrazy do bytu?? ja na tvojom mieste ich tam už mám. 😃

• Sponzor fóra
  • no konkrétne sme sa vlastne nedohodli, veď uvidíme kedy nám to vyhovuje všetkým trom a niekedy bud. týždeň to upresníme 😉
    tak ja už frčím na vlak, majte sa pekne, krásny víkend 😎

• DZULI aj ja ich mam... 🙂 uz ani nemam volne miesto na stene 🙂
    LIVI paaaaaaa a krasny vikendik prajem

• no idem aj ja,. tak sa majte

• Ahojte 🙂

• DOBRE RANKO
    tak ako po vikende baby ???
    ja mam skusku za Ackoooooooo 🙂 😃 😉 hura huraaaaaaaaaaa

• ahoj,peknek ránko!!!!
    ....my sme sa vcera prestahovali do nasho bytu...ale som si pripadala ako "v cudzom meste",aj vy ste mali taketo pocity?

• ivinka blahozelam, supeeeer!!!

megy ja som v nasom bytiku s manzelom byvala uz pred svadbou a vtedy som si pripadala "cudzia" ale teraz v pohodicke....a celkom som si zvykla tak cca tyzden - kym som sa zbavila takeho pocitu, ze niekto tam bol predtym a kym sa mi podarilo zbavit sa zapachu po cigaretach - ti najomnici hulili fakt vsade 😠

• MEGY hratulujem ! a neboj, ked si to zariadite , tak to bude oki...
    LENI dik !

• a ivi blahozelam!!! 🙂
    a to este nemame zaluzie a ani zaclony tak si pripadam ako vo výklade 😠 😠
    ....som pocula ze teraz ma prist ta prava zima so snehom a mrazmi a tak som dufala ze to uz nepride.. 😞

• MEGY no vidis, ked to budes mat peknucke utulnucke, hned bude ten pocit urcite lepsi !!! neboj
    a ja som tiez o tej zime pocula, dokelu 😐

• nooo vraj ma byt az -20 stupnov koncom tyzdna - ZAMRZNEM 😞

• LENI to vazne? uff... tak to je peklooooooooo !! 😞

• Sponzor fóra
  • aky ste mali vikend?

• no ja som v piatok drvila na skusku, v sbootu som bola doobeda v skole, poobede vegetik , sama doma, tak som si spravila vanicku a komplet ocistu tela aj duse 😉 vecer som bola posediet s kamoskami na vinku... pekne sme potiahli, 12-hodinovku do ranka do 6.00 🙂 tak som v nedelu vyspavala, a len tak hnila pred telkou a vecer prisiel darling, bol cely vikend v ZA u rodicov rozlucit sa so psikom, idu ho zajtra dat utratit 😞

• ahojte 🙂 mne dnes meškal rýchlik 45 minút, no keby som vedela, mohla som si dlhšie pospať 😠 😴
    víkend mi ubehol hrozne rýchlo, v sobotu som upratovala, drahý bol v práci. v nedeľu sme šli do Tatier, ale len tak na kávičku.
    a to myslíte vážne s tými teplotami? ejha, budem sa musieť poriadne teplo obliecť 🤔

• LIVI no ze vraj je to vazne tak, ze ma prist este riadna kosa 😞 brr

• my sme si tiez vikend krasne uzili, vcera sme si este kupili puzzle, takze skladame o dusu 😃

• LENI super a ake puzzle ?

• Van Gogha - Rest From Work, uz sme od neho mali aj Starry Night - ale sme ho darovali...zboznujem jeho obrazy 😵 naaaadhera

• LENI tak to je supeeeeer a das si to potom aj zaramovat?

• mňa včera napadlo, že zútulním náš bytík spoločnými fotkami, našla som niekoľko rámov, tak som tam hneď šupla nejaké fotky 🙂 už si pomaly začínam zariaďovať bytík podľa svojho vkusu. tak sa vždy vytešujem, keď urobím nejakú zmenu v byte. 😃

• LIVI to poznam, ja ked som sa nastahovala, tak som sa tesila z kazdej blbosti a malickosti, z kazdeho klinceka, co som vrazila do steny 🙂

• tak tak, to poznam 😃

ivinka zaramovat ho nedam, ale na stenu ho urcite zavesime - uz nam takto visia dva - ale to postavil manzelik - jeden je obrovsky - 9000 alebo mozno aj viac 🤔

• http://www.vggallery.com/painting/p_0686.htm - tento skladame a tento sme mali, ale nevedeli sme ho v byte umiestnit kedze je modry, tak sme ho darovali jednym kamaratom do ciech - ti maju cely byt v modrom 🙂
    http://www.vggallery.com/painting/p_0612.htm

• kraaaaaaaaaasa 😉

• niekedy premyslam ci nie su puzzle strasny gyc, ale pacia sa mi tak preco nie...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov