Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
neviem čo myslíš - na čom sme sa dohodli?
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no veruze sama... taky maly narcisko :-) hehe DZULI a mas pravdu, myslim, ze len veci ktore robime pre radost nas skutocne naplnaju... aj ked...ktovie... mozno raz budem slavna fotografka :-) ked vyrastiem hehe alebo v buducom zivote :-D
Odpovedať
Profilova fotka
livi...no včera ste niečo spomínali, že by sme mohli skočiť na kávu...;-) ivinka...a potom keď niekde uvidím tvoje fotky..tak si poviem...: veď to je tá baba z pokecu..túú poznám..;-) ty počuj..nerozmýšľala si urobiť si z fotiek obrazy do bytu?? ja na tvojom mieste ich tam už mám. :-D
Odpovedať
no konkrétne sme sa vlastne nedohodli, veď uvidíme kedy nám to vyhovuje všetkým trom a niekedy bud. týždeň to upresníme ;-) tak ja už frčím na vlak, majte sa pekne, krásny víkend 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI aj ja ich mam... :-) uz ani nemam volne miesto na stene :-) LIVI paaaaaaa a krasny vikendik prajem
Odpovedať
Profilova fotka
no idem aj ja,. tak sa majte
Odpovedať
Ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
DOBRE RANKO tak ako po vikende baby ??? ja mam skusku za Ackoooooooo :) :-D ;-) hura huraaaaaaaaaaa
Odpovedať
ahoj,peknek ránko!!!! ....my sme sa vcera prestahovali do nasho bytu...ale som si pripadala ako "v cudzom meste",aj vy ste mali taketo pocity?
Odpovedať
ivinka blahozelam, supeeeer!!! megy ja som v nasom bytiku s manzelom byvala uz pred svadbou a vtedy som si pripadala "cudzia" ale teraz v pohodicke....a celkom som si zvykla tak cca tyzden - kym som sa zbavila takeho pocitu, ze niekto tam bol predtym a kym sa mi podarilo zbavit sa zapachu po cigaretach - ti najomnici hulili fakt vsade ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY hratulujem ! a neboj, ked si to zariadite , tak to bude oki... LENI dik !
Odpovedať
a ivi blahozelam!!! :-) a to este nemame zaluzie a ani zaclony tak si pripadam ako vo výklade ]-( ]-( ....som pocula ze teraz ma prist ta prava zima so snehom a mrazmi a tak som dufala ze to uz nepride.. :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
MEGY no vidis, ked to budes mat peknucke utulnucke, hned bude ten pocit urcite lepsi !!! neboj a ja som tiez o tej zime pocula, dokelu :-|
Odpovedať
nooo vraj ma byt az -20 stupnov koncom tyzdna - ZAMRZNEM :-(
Odpovedať
Profilova fotka
LENI to vazne? uff... tak to je peklooooooooo !! :-(
Odpovedať
aky ste mali vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som v piatok drvila na skusku, v sbootu som bola doobeda v skole, poobede vegetik , sama doma, tak som si spravila vanicku a komplet ocistu tela aj duse ;-) vecer som bola posediet s kamoskami na vinku... pekne sme potiahli, 12-hodinovku do ranka do 6.00 :-) tak som v nedelu vyspavala, a len tak hnila pred telkou a vecer prisiel darling, bol cely vikend v ZA u rodicov rozlucit sa so psikom, idu ho zajtra dat utratit :-(
Odpovedať
ahojte :-) mne dnes meškal rýchlik 45 minút, no keby som vedela, mohla som si dlhšie pospať ]-( |-| víkend mi ubehol hrozne rýchlo, v sobotu som upratovala, drahý bol v práci. v nedeľu sme šli do Tatier, ale len tak na kávičku. a to myslíte vážne s tými teplotami? ejha, budem sa musieť poriadne teplo obliecť =-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no ze vraj je to vazne tak, ze ma prist este riadna kosa :-( brr
Odpovedať
my sme si tiez vikend krasne uzili, vcera sme si este kupili puzzle, takze skladame o dusu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI super a ake puzzle ?
Odpovedať
Van Gogha - Rest From Work, uz sme od neho mali aj Starry Night - ale sme ho darovali...zboznujem jeho obrazy x-) naaaadhera
Odpovedať
Profilova fotka
LENI tak to je supeeeeer a das si to potom aj zaramovat?
Odpovedať
mňa včera napadlo, že zútulním náš bytík spoločnými fotkami, našla som niekoľko rámov, tak som tam hneď šupla nejaké fotky :-) už si pomaly začínam zariaďovať bytík podľa svojho vkusu. tak sa vždy vytešujem, keď urobím nejakú zmenu v byte. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI to poznam, ja ked som sa nastahovala, tak som sa tesila z kazdej blbosti a malickosti, z kazdeho klinceka, co som vrazila do steny :-)
Odpovedať
tak tak, to poznam :-D ivinka zaramovat ho nedam, ale na stenu ho urcite zavesime - uz nam takto visia dva - ale to postavil manzelik - jeden je obrovsky - 9000 alebo mozno aj viac =-)
Odpovedať
http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/... - tento obraz mame v spalni :-)
Odpovedať
http://www.vggallery.com/painting/p_0... - tento skladame a tento sme mali, ale nevedeli sme ho v byte umiestnit kedze je modry, tak sme ho darovali jednym kamaratom do ciech - ti maju cely byt v modrom :-) http://www.vggallery.com/painting/p_0...
Odpovedať
Profilova fotka
kraaaaaaaaaasa ;-)
Odpovedať
niekedy premyslam ci nie su puzzle strasny gyc, ale pacia sa mi tak preco nie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?