Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • hmmmm...všetky syry síce nepoznám,možno by mi naozaj "nevoňal", no ja mám celkom rada aj napr. olomoucké syrečky 😃

• mnam syry 😛

• Livka budem doma, zajtra si zavolame - mohla by si dojst trebars aj ku mne...chcem upiect palacinky... 😃

• Sponzor fóra
  • a kde je Julia? asi ma dnes vela prace, keby mohla aj ona...

• mmmm palacinky, už dlho som nemala 😃 no mne je to v podstate jedno, ale kôli mne si nemusíš robiť starosti, mne stačí aj káva 😃

• no Júlia tu myslím nebola ani včera, asi má veľa práce 🤔

• aaale uz sa ich chystam robit treti den, takze piatok to isti - a konecne by som mohla navarit aj ja nieco, nielen manzel 😃

• TINKA vidis... tak som sa rozkecala, ze som na to aj zabudla... a vlastne... tam sa fajci? 🙂

• no dobre, dáme si vedieť zajtra 😉

• aaaaaaaaaaaaaa mam to! ivinka tak trenuj, od 1.2. musis zacat rozpravat este viac, a na cigaretku ani nepomyslis 😃 😃 😃

• dvojicka ty si hlavicka !!! 😃

• ahojte baby...áno mám kopec práce.... ani to tu nestíham čítať... 😐

leni..aj ja sa dnes chystám piecť palacinky 😉 môj manželík ich zbožňuje....

• jeeeeeeeeeeeeeej DZULKA nam ozila !!! 😃

• ivinka...ale tiež len na páár minút..lebo musím bežať vedľa do kancla a makať... takže sa aj lúčim..majte sa krásne...

• aj ja bezim, domkoooooooooooooov
    majte sa
    pa

• Sponzor fóra
  • dobre ranko! neodfuklo vas? 😃

• dobre rano tinka,ja som ani nevedela ze fuka az rano mi to vraveli v praci.
    a u vas to bolo ako?

• TINKA ja som to cele prespala ako mrtvola 🙂))
    MEGY dobre ranecko

• dobré ránko... no to je teda počasie..komu sa chce takto pracovať... 😞 mňa ten klopkajúci dážď na okno uspáva.. 😦

• no ja som sa zobudila o 2:15, ze nieco strasne plieska, akoby nieco uletelo. ked som sa pozrela von oknom, bol to iba dazd, ale vietor bol straaaasne silny, bala som sa. ivka, no a manzel tiez ani nevedel, ze nieco bolo..iba rano bol prekvapeny...
    u nas neprisi, ale este stale fuka. po ceste do prace som videla billboardy po zemi, privesne voziky "oprete" o auta, vyvalene brany, takze poriadne to tu vycinalo. som rada, ze vedla nasej budovy stavaju novu, vyssiu - cca 26 - 27 poschodovu, lebo si neviem predstavit, ako by sme sa dnes zas kyvali (sedim na 19. -tom). raz sa uz totiz stalo, ze som si myslela, ze sa mi toci hlava, ale to sa kyvala budova... 😃 😃 😃 ale pocit to bol velmi neprijemny...

• maťa to vážne sa kývala budova????

ja som tiež pozerala po ceste do práce či niečo neuvidím...ale nič také sa tu neudialo - našťastie...

• TINA to vazne sa ta budova kyvala ? ty koki... uff
    a co planujete na vikendik baby ?

• tak ja ešte neviem... uvidíme..v sobotu budem doma a manželík v práci... 😐 a v nedeľu budeme spolu...ale asi tiež iba taká papučová nedeľa.... a ty??

• ja dnes drvim do ranka bieleho 🙂 zajtra dalsia skuska...
    a cely vikend som sama, lebo darling ide k rodicom do ZA, umiera im psik, tak ho ide asi posledny krat pozriet... 😞

• my budeme dokoncovat nase hniezdocko a mozno budeme prvykrat aj spat uz v dokoncenom 😉 .takze pracovny weekend.
    ale uz by mohlo byt poobedie,vobec sa mi tu nechce byt 😞 😐

• ivi..tak to musí byť pre rodičov riadna strata... 😞

megy... ani mne sa tu nechce byť... dúfam že dnešok nebude taký uponáhľaný ako včerajšok... aa čo ešte potrebujete spraviť v bytíku??

• tak vcera sme este posledny krat malovali chodbu a dnes este dokoncime podlahu a maju nam prist zapojit plyn a zajtra DIGI TV.,a vsetko si este musim poumyvat.takze asi tak 🙂 🙂 🙂

• noo tak to je super.... aaa zariadenie už máte komplet do celého bytíku?? my sme začínali bývať asi tak, že sme spali na matracoch, a varili tak, že sme mali sporák na krabici..😉 ale bolo to super.... 😎 😃 lebo sme boli sami...

• tak spalnu mame komplet a linku s varnou doskou a to je vsetko 😉 😉,piect nebudem neviem ako este dlho a cosa tyka pracky a chladnicky tak to mame "zdedene",a v obyvacke mame staru sedacku a jednu skrinocku na telku 😵 😵
    ale kupelnu mame komplet prerobenu tak to som stastna ze mam vsetko ciste a vlastne.
    ....a v jednej izbe mame uplne skladik 😉 😉 😉 ......takze takto zaciname,ale tiez sme stastny ze budeme KONECNE sami.

• tak určite ten pocit prevyšuje všetky nedostatky...😉 nám ešte tiež treba kopec vecí dokončit... napr. obývačku vôbec nemáme - tam je sklad vecí, lebo taktiež ešte potrebujeme skriňu do spálne... noo a o takých maličkostiach ako zárubne, dvere,skrinky do kúpelne a do chodby..ani nehovorím 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov