Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI skveleeeeeeee ! chvalim ta lucik !!! super ! len ta dalej... no ja sa tiez chystam na ozdravovanie... teraz dietka... a od 1.2 prestavam fajcit... dufam ! :-D
Odpovedať
pekny den vsetkym.tak vy ste sa dali na mliekovu dietu?neviem aka to je,ale ja by som ju v ziadnom pripade nemoha drzat :-N ,ja totiz od pol roka mlieko nepijem-nechuti mi ani nic co sa vyraba priamo z mlieka,ako su pudingy a krupice a kakaa atd. aaale,vcera som bola na ten spinning a dnes ma boli kazda kost,ale v pohode,ten super pocit po cviceni sa neda porovnat s bolestou ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
no tak to s tym fajcenim, to mas u mna velke miiiinus! x-) poradim ti, ak chces naozaj prestat fajcit, zacni uz dnes... :-D :-D :-D mam kamaratov, kt uz asi po sty krat prestavaju fajcit... hmmm este stale neprestali... ale tiez iny kamarat sa rozhodol, ze prestava fajcit a pit pivo, a prestal zo dna na den! sice trosku pribral, lebo cigarety nahradil cukrikmi a pivo kofolou, ale uz je tomu tak 1,5 roka a uz urcite nezacne.. obdivujem jeho volu! alebo je to tym, ze robi v Manchestri, a tam su cigarety drahe? :-D ale nie, viem, ze to urobil pre svoje zdraviea aj penazenku. Tak ti budem drzat palce pri "splnani" novorocnych predsavzatí :-D :-D :-D
Odpovedať
megy - ako často tam musíš chodiť, aspoň 2- krát do týždňa, alebo stačí raz?
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI lenze ja som este nezacala prestat fajcit ani raz :-) takze mam snad malilinke plus nie? :-) a prave o to ide, ze mam srtes z toho, ze ked prestanem, tak priberiem... a kedze som po sviatkoch uz aj bez toho dost pribrata, tak najprv dietka a potom cigosky :-)
Odpovedať
megy2 ja si neviem svoj zivot predstavit bez mlieka a vsetkeho co z neho je :-) a krupica? kakao? to su dalsie nase "zavislosti" :-D moj brat je zase zavisly na syroch... jeho chladnicka je plna syrov z roznych kutov sveta... minule mi dal ochutnat super specialitu... nejaku konsku salamu s hluzovkou (lanyz) brrrrr drahe jak "slak" a ta hnusna chut... no to sa nedalo... ale stal nado mnou a cakal ako ocenim tu skvelu lahodku... no musela som to zjest, nebolo uniku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI si to nemala prehltnut a ist rychlo vyplut to na zachod :-)
Odpovedať
hovorim ti, nebolo uniku... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMASI :-. chudatko :-(
Odpovedať
no dobre, idem trosku popracovat. pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa
Odpovedať
fúúúúúúúúúj hľuzovka... :-p :-p my sme to mali v Taliansku, tam sa to volá tartuffo, je to drahé jak sviňa a smrdelo to, až ma z toho nadvihovalo...a Nemci to žrali jedna radosť :-p :-S toto jediné by som ani do úst nevložila :-S je to niečo ako huba, ktorá rastie pod zemou a tí, čo ju zbierajú to robia pomocou prasaťa, ktoré to zo zeme vyhrabe. no úžasná špecialitka. :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
aaa to som videla dokument o tom jak to v nemecku hladaju :-D baby ja som sa teraz tak nazrala - do prasknutia - mam zle svedomie ked to tu citam (ale dala som si len salat) no nic pojdem sa ja spytat na tu strojnicku kedy sa cvici...citim ze som od svadby riadne pribrala... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI to vazne ? brrrrrrrrrrrrrrrr :-( LENI nestresuj, ved salatik je zdravy !
Odpovedať
ten smrad je proste neskutočný... :-p :-S no nie je šalát ako šalát - ja som mala včera cestovinový s majonézou - to asi diéta nebude.. :-D inak - Leni - zajtra je tu aj kolega, takže ak budeš mať voľno, tak daj vedieť a skočíme na ten obed. ;-)
Odpovedať
tak ja som teraz prisla z obedu-zbrojnos. livi:vraveli mi ze ked chcem schudnut tak 2-3krat do tyzdna,ja chcem chodit pon.-str.-pia.ale ze tam maju zeny co chodia aj kazdy den,az taka snaziva niesom :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY a kolko chces schudnut ?
Odpovedať
preboha - každý deň??? to snáď nie, to by som sa zničila :-D viem, že mne by stačilo tak 2-krát. až na to, že neviem, či by som stíhala popri mojom dochádzaní.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVKA a nebolo by pre teba lepsie najst si nejake cvicenie v PP ?
Odpovedať
asi hej :-D už mi drahý vravel, že v PP je jeden chlapík, čo robí tiež spinning - a vraj riadna makačka, možnože tam začneme chodiť ;-)
Odpovedať
ivi:chcela by som takych 5-7kg urcite ,ale ja sa potrebujem hlavne spevnit. livi:ja tiez nechapem tie co su tam kazdy den,ale treneri su tam dvaja a cez den maju spolu aj 4hodiny,tak tych uz lutujem úplne |-|
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no vidis, keby sa na to dal aj manzelik, tak mas aspon sparinga a pojde to lahsie :-)
Odpovedať
no presne, asi začneme od budúceho mesiaca, keď drahý dostane smenovník a určíme si dni, kedy budeme chodiť. ;-) ešte som rozmýšľala aj nad taebom, ale neviem sa dopátrať, kedy a kde sa to cvičí.
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY tak to je podobne ako u mna... aj s kilami aj so spevnenim... LIVI ty sa musis rozhodnut, kazdemu vyhovuje nieco ine, mne osobne viac vyhovovalo taebo ako spinning, lebo pri tom som mala pocit, ze zatazujem cele telo, nie len nohy a zadok
Odpovedať
ten, čo robí v PP hovoril, že je to riadny zaberák - vraj asi tak 40 minút robia spinning - a to striedajú v sede a v stoji a potom ešte 20 min. posilňovňa. tak uvidíme..
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no ved skusis a uvidis, co ti viac sadne !
Odpovedať
cafte baby, len tak na skok. co sa tyka tych svin a ako sa kto ma, pridavam este - super raketova kariera je, ked si lahnete so sefom do postele, hlavne s tym najvyssim. jednu taku tu mame - moj sef ju nazyva "kus kozusinky" - spava s jeho nadriadenym... ivka, mlieko od decka neznasam... spominali ste aj talianske syry - fuuuuuuuuj, bola som v 13.tich rokoch na prehliadke vo fabrike v taliansku - ukazali nam, ako dozrieva syr (10 rokov), a dalsich 10 rokov som na syr ani pozriet nemohla. taky smrad som este nezazila.
Odpovedať
ja zasa talianske syry milujem - parmezán, mozarella...mmm :-)
Odpovedať
livka, aj ja mam rada menovane syry, ale ten smradlavy by si ani ty nezjedla, ver mi... :-D
Odpovedať
ivka, ani som nevedela, ze fajcis. ved za tie 2,5 hodiny, co sme spolu kecali, si si nezapalila... :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?