Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ten modrý je nádherný 😮

• a kdeze mame dvojicku a tinku dneska ???

• asi zarezávajú.. 😃

• Sponzor fóra
  • nooo ani Julia sem nedosla 🤔

• ten modry bol uuuzasny - v skutocnosti ,uvidime ako bude vyzerat tento...

• ahojte, ukradla som si chvilku pre Vas 😃

brasko raz kupil mamine na vianoce puzzle... a stala sa z nej zavislacka, puzzlemanka... 😃 odvtedy sme jej ich museli kupovat pri kazdej prilezitosti, teraz nam visia vsade... a bratrancom, sesterkam, tetkam... kazdemu nieco poskladala a darovala k nejakemu sviatku... raz sme si povedali uz staci... a prestali sme jej to kupovat...
    a tieto vianoce len smutne dodala... a puzzle som zase nedstala... 😞

a lienka, niektore puzzle su fakt gycove... ale niektore su pekne, my sme sa zamerali na malby impresionistov...a zaramovane to vyzera dobre, ako malovany obrazok 🙂

inak dnes sme zacali s drahym s tou 13 dnovou dietkou 😉 zatial pohoda, aj ked nejake snahy ukoncit to (resp. ani to nezacat) uz boli... ale nie z mojej strany 😃

tak pa zatim

• SIMASI ja ju drzim 6ty den a 3kilecka su dolu 🙂 huraaa , zeby naozaj do tretice vsetko naj? 😃
    tak vela pevnej vole zelam !

• no a ja sa prave napchavam cokoladou 😒 ,
    ale asi sa dam aj na na tu dietu, este ju musim doma najst...

• teraz mi napadlo, ze nemame doma vahu...ako zistim, ci som schudla? 😒

• simasi k tym puzzle - taky Monet by sa mi tiez pacil - toho tiez zboznujem...keby som bola tazka miliardarka tak ine nerobim len skupujem ich diela - keby sa dalo 🤔

• no držím vám palce..ja rozmýšľam o tej 90-dňovej rozlišovacej diéte, vraj je to super. ale musím najprv kúpiť knihu
    http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/26/l26717.jpg

• to je nieco ako delena strava?

• LENI tu, co drzim ja, to je ta "mliekova" , mrkni v teme "CICA NEZER" 🙂 Adusha ju tam rozpisala...

• joj ale ja som sa pytala livi lebo mi to nic nehovori...
    a ta tvoja ivinka to je ta co nam rozposlala simasi, nie?

• niečo také, len to je rozdelené aké typy potravín ješ ktorý deň (napr. sacharidy,bielkoviny..). drží sa 90 dní a má dlhodobý efekt. vyskúšala ju sestrina kamarátka a už za prvý mesiac schudla asi 7 kíl. niektoré dni sú ťažšie, ale sú aj dni, kedy si môžeš dať napr. pizzu, čo je super 😃

• Sponzor fóra
  • LENI ano, to je ta od simasi

• ach jaj, mat tak silnu volu 😐

• teraz pozerám, že niečo z tej 90-dňovej opísala veronice v úvode Cica nežer. Ale zdá sa mi dosť tvrdá..
    mne stačí 3-4 kilá dole a mám "svoju" postavu. ale prinútiť sa.. 😠

• LENI neboj, kazdy ju ma... len ju musi v sebe vydolovat 🙂

• LIVI no ja mam zatial 3kilecka dole a dnes 6ty den 🙂

• aj by som sa prinútila, až na to, že to potom treba dodržiavať ďalej..ale budem musieť niečo vymyslieť - aj s drahým, on to potrebuje ešte viac ako ja.

• LIVI no ved uvidime, dokedy vydrzim 🙂 ale myslim, ze ak sa mi aspon trosku scvrkne zaludok a budem si davat pozor, aby som sa nerozozrala a trosku sa hybat, tak by nemal byt problem

• tak ja bezim domov, pekny zvysok dna 🙂

• LENI papaaa pekny vecer

• caute baby! tak ako dnes? udajne bol dnes najdepresivnejsi den v roku...pre mna fakt, a to som sa dozvedela az teraz...
    je tu este niekto?

• no vidis tinus a jak hravo si ho zvladla... prave preto ja horoskopy ani necitam 🙂))

• ivka, od hraveho to malo doooooost daleko... a co ty este v praci? ja sa chystam na operu, tak cakam na draheho, kedy ma vyzdvihne...

• dobre ranko! sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiii. ale cesty su hnusneeeeeeeeeeeeeeeeeeee... 😉

• aj u nas snezi, brrrr
    tak aka bola opera? tvoj drahy ma rad operu? ja by som svojho na to asi nedostala 😐

• Ahojte neviete my poradiť aký je svadobný salón Jassmine v Sp. Novej Vsi? Ći náhodou nemáte s ním nejaké skúsenosti?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.