Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • dobréé ránko...

leni...tak ja som včera nestihla sem nakuknuť..😉..ale aj tak sme hneď po práci išli v tom nečase do Popradu...noo poviem Vám..hrôza...prišli sme až večer o 23 hod...
    škoda že som sem nepozrela...lebo by sme skočili hneď do Lidla mrknúť sa na puzzle.. 😐

noo vo štvrtok by som možno aj ja mohla... aa dnes?? čo robíte?? ja som asi do 21 hod. sama... 😐

ivinka...tak gratulujem k úspešnej skúške 😉

• DZULI dik moc... 😉

• ja nemam nic take na praci co by nepockalo, mozeme skocit na kavu dzuli 🙂
    ivinka netusila som, ze si taka bifloska 😃 , teeeda blahozelam !!! 😉

• Sponzor fóra
  • LENI ja nei som bifloska, proste...stastie 🙂 a dakujeeeeeeeeeeeeem

• leni...okey..a mohla by si aj tak okolo 18,30 hod??...možno aj skôr...len ja mám o pol piatej jedno stretko..no nerátam že bude dlho... 😉

• dobre ranko! zas zatazovy stupen 5-tka. odpadaaaaavam..........
    ivka, ale tolke stastie zas mat nemozes...priznaj si, si bifloska s A-ckami... 😃 😃 😃

• TINUUUUUUUUUUUUUUS ahoooj neodpadavaj 🙂 chyt sa ! 😃
    noooo nieco mam snad aj v hlave 🙂 ale prevazne je to o stasti 🙂

• ivka, prosim ta, nehovor to takto nahlas a na fore...potom budu chciet ist studovat aj ostatne a budu nam brat fleky... 😃 😃 😃 samozrejme, ze to nie je o stasti... 😃 😃 😃

• TINKAAAAAAAAA 😃 😃 😃

• vidis, uz tu nie su a vsetky si na nete hladaju nejaku skolu.... 😃

• mozem, preco nie... 😉

• TINKA zeby ??? a ako ide zaucanie tvojej nahrady ???

• tina...no mne škola nehrozí...aspoň myslím 😬 ... už sa ti to kráti... tešíš sa??

leni okey...a kde dáme stretko?? prideš ku mne alebo niekde v reštike?? ozaj nevieš lívia dnes nemôže??

• ako povies mne je to jedno 🙂
    neviem co livka, pockame co napise, ale jej to asi viac vyhovuje zajtra - to bude v SNV...mne je to prakticky jedno, takze ak by to vyhovovalo aj tebe zajtra mohli by sme sa stretnut zajtra vsetky tri...

• noo so zajtrajšom ešte neviem presne..lebo možno príde kolegyna..ale to sa ešte uvidí...
    ok...počkáme na Liviu a uvidíme čo a ako..😉 a ako v práci? máš tam šéfov? moji konečne vypadli na celý deň preč... 😃 😃

• Sponzor fóra
  • bolo by fajn keby sme to vedeli sklbit lebo bud dnes alebo zajtra chcem zajst k rodicom...

v robote pohoda, sefov tu sice mam, ale nejako sa mi nechce, som unavena, takze neprehanam to s robotou 🙂

• noo práve som sa pýtala kolegyne, tak vravela že nepríde..takže môžme to nechať na zajtra 😉... ozaj tá kolegyna má ísť zisťovať do nejakých fitness čo a ako... tak potom ak niečo zistí tak dám vedieť... 😉 že konečne začneme so sebou niečo robiť 😉

• ahojte - konečne som sa tu dostala. super, zajtra sa môžme stretnúť všetky tri. 🙂 mohli by sme sa stretnúť tak o pol siedmej? mne tak zhruba ide autobus do mesta.

• super...mne to vyhovuje...akurát stihnem dovtedy navariť..😉

• Ahojte, ja tak skoro nemozem - to som este na anglictine, ale mala som vcera rozhovor s mamkou, tak neviem ci nepojdem hned po angl. k nasim, je to dost dolezite 😞

• dobre ranko...vcera sme tomu moc nedali, co? sotva par prispevkov...
    ivka, nahrada uz je zaucena, teraz este cistim maily a tak...
    julia, tesim sa, ale aj sa obavam...tak je to ale prirodzene...

• breeeee raaaaaaanicko baby 😉

• dobréé ránko...
    😴 😴 😴
    leni veď uvidíš, ak nie tak nevadí 😉

• dobré ránko 😴

• jasne, ved je este len rano...uvidime,

• dnes tu tiez viazne debata...mate vela prace?

• ja som mala doteraz. ale už môžme pokecať 😉

• aj ja som uz free... 🙂

• ja som dnes sama, takze to s pracou neprehanam 🙂

• inac vraj "uz" mame hotove DVD zo svadby

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Fotograf Peter Duchovič
    Bánovce nad Bebravou
    Svadba - pre Vás sú to okamihy šťastia a radosti. Pre mňa tie najatraktívnejšie motívy na fotografovanie. Z vášne pre fotografiu som sa stal svadobným
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.