Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobréé ránko... leni...tak ja som včera nestihla sem nakuknuť..;-)..ale aj tak sme hneď po práci išli v tom nečase do Popradu...noo poviem Vám..hrôza...prišli sme až večer o 23 hod... škoda že som sem nepozrela...lebo by sme skočili hneď do Lidla mrknúť sa na puzzle.. :-| noo vo štvrtok by som možno aj ja mohla... aa dnes?? čo robíte?? ja som asi do 21 hod. sama... :-| ivinka...tak gratulujem k úspešnej skúške ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
DZULI dik moc... ;-)
Odpovedať
ja nemam nic take na praci co by nepockalo, mozeme skocit na kavu dzuli :-) ivinka netusila som, ze si taka bifloska :-D , teeeda blahozelam !!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ja nei som bifloska, proste...stastie :-) a dakujeeeeeeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
leni...okey..a mohla by si aj tak okolo 18,30 hod??...možno aj skôr...len ja mám o pol piatej jedno stretko..no nerátam že bude dlho... ;-)
Odpovedať
dobre ranko! zas zatazovy stupen 5-tka. odpadaaaaavam.......... ivka, ale tolke stastie zas mat nemozes...priznaj si, si bifloska s A-ckami... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
TINUUUUUUUUUUUUUUS ahoooj neodpadavaj :-) chyt sa ! :-D noooo nieco mam snad aj v hlave :-) ale prevazne je to o stasti :-)
Odpovedať
ivka, prosim ta, nehovor to takto nahlas a na fore...potom budu chciet ist studovat aj ostatne a budu nam brat fleky... :-D :-D :-D samozrejme, ze to nie je o stasti... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
TINKAAAAAAAAA :-D :-D :-D
Odpovedať
vidis, uz tu nie su a vsetky si na nete hladaju nejaku skolu.... :-D
Odpovedať
mozem, preco nie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKA zeby ??? a ako ide zaucanie tvojej nahrady ???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tina...no mne škola nehrozí...aspoň myslím :-N ... už sa ti to kráti... tešíš sa?? leni okey...a kde dáme stretko?? prideš ku mne alebo niekde v reštike?? ozaj nevieš lívia dnes nemôže??
Odpovedať
ako povies mne je to jedno :-) neviem co livka, pockame co napise, ale jej to asi viac vyhovuje zajtra - to bude v SNV...mne je to prakticky jedno, takze ak by to vyhovovalo aj tebe zajtra mohli by sme sa stretnut zajtra vsetky tri...
Odpovedať
Profilova fotka
noo so zajtrajšom ešte neviem presne..lebo možno príde kolegyna..ale to sa ešte uvidí... ok...počkáme na Liviu a uvidíme čo a ako..;-) a ako v práci? máš tam šéfov? moji konečne vypadli na celý deň preč... :-D :-D
Odpovedať
bolo by fajn keby sme to vedeli sklbit lebo bud dnes alebo zajtra chcem zajst k rodicom... v robote pohoda, sefov tu sice mam, ale nejako sa mi nechce, som unavena, takze neprehanam to s robotou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo práve som sa pýtala kolegyne, tak vravela že nepríde..takže môžme to nechať na zajtra ;-)... ozaj tá kolegyna má ísť zisťovať do nejakých fitness čo a ako... tak potom ak niečo zistí tak dám vedieť... ;-) že konečne začneme so sebou niečo robiť ;-)
Odpovedať
ahojte - konečne som sa tu dostala. super, zajtra sa môžme stretnúť všetky tri. :-) mohli by sme sa stretnúť tak o pol siedmej? mne tak zhruba ide autobus do mesta.
Odpovedať
Profilova fotka
super...mne to vyhovuje...akurát stihnem dovtedy navariť..;-)
Odpovedať
Ahojte, ja tak skoro nemozem - to som este na anglictine, ale mala som vcera rozhovor s mamkou, tak neviem ci nepojdem hned po angl. k nasim, je to dost dolezite :-(
Odpovedať
dobre ranko...vcera sme tomu moc nedali, co? sotva par prispevkov... ivka, nahrada uz je zaucena, teraz este cistim maily a tak... julia, tesim sa, ale aj sa obavam...tak je to ale prirodzene...
Odpovedať
Profilova fotka
breeeee raaaaaaanicko baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobréé ránko... |-| |-| |-| leni veď uvidíš, ak nie tak nevadí ;-)
Odpovedať
dobré ránko |-|
Odpovedať
jasne, ved je este len rano...uvidime,
Odpovedať
dnes tu tiez viazne debata...mate vela prace?
Odpovedať
ja som mala doteraz. ale už môžme pokecať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som uz free... :-)
Odpovedať
ja som dnes sama, takze to s pracou neprehanam :-)
Odpovedať
inac vraj "uz" mame hotove DVD zo svadby
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?