Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • jeeej to je super! a ake bolo to vyznanie, lebo Slovenku moc necitam... alebo, zeby som si ju predsa len kupila? 😉

• SIMASI uff to s tym kolienkom nezavidim...brrr 😞

• tak to teda ani ja,ja mam z lekarov panicky strach.
    zlatik blahozelam 😉 😉

• Sponzor fóra
  • ZLATIK jeeeeeeeej super ! gratulujem ! hned ficim do stanku kupit si ju 🙂 ake parfemy?

• To vyznanie bola basen od Goetheho, ktoru som nasla este na zakl.skole v ucebnici nemciny a rezonovala mi v hlave do dnes. "Ty si moja a ja som Tvoj, to mozes verit s istotou.
    Si v mojom srdci ako v hrade,
    niet od brán kľúča, nevyjdeš nikdy stade."

• pekne!!!!!
    stale rozmyslam odkial ta poznam ale este som na to neprisla 🤔 🤔 🤔

• a ja sa snazim prepracovat k netovej verzii novej Slovenky , sakra , ale nedari sa mi 😞

• zlatik blahozelam, na nieco ta skola dobre je , vsak? 😃
    simasi, aj mne to volakedy robilo a lekar vravel, ze mam slabo vyvinutu chrupavku ci co a pichal mi injekcie do zadku 😦 , dost to bolelo ale lepsie ako operacia, vlastne som nedokoncila liecbu a obcas to este na mna "pride", ale inac ok...hlavne to liec zavcasu,

• prave som zistila, ze v mojom okoli sa to dost vazne "ztehotnieva" 🙂 tak uvazujem, co s tym... ?
    kolegynka tvrdi, ze vraj som "na rade" 🙂

• noooo co ty na to?
    ze by sme sa potom presunuli do "modry konik.sk"????????? 😮 😮 😮

• tak ivinka, ved svadbu mas onedlho a potom sa do toho mozete pustit

• MEGY ja uz tam smirujem 🙂 a pomalicky sa plynule presuvam 🙂
    ZLATIK no keby len svadbu, ale ja uz mam na to aj najvyssi cas 😃

• ja tam tiez uz zakukujem tak uvidime co z toho bude.....mozno sa tam stretneme????? 😎 😮

• a kolko mas rokov, ak to nie je tajomstvo?

• ZLATIK velaaaaaaaaa 🙂 ale srandujem, nie je to az take tragicke... mala som 30 a dva mesiace 🙂 ale vraj vyzeram ovela mladsie, tak na 24 a sibe mi niekedy ako 15tke 🙂 najhorsie je, ze prirodu clovek neoklame...a ked "tika...tak tika..." 😃 a ked sa to okolo mna vsetko akosi "ztehotnieva" 🙂 tak je to so mnou este horsie...
    MEGY no ja by som bola len rada 🙂 zalozime temu "maminky spisiacky" 🙂

• Sponzor fóra
  • nooo toby nebolo zle 🙂 🙂 🙂 za nejaky cas!!!!!!!!!!!
    tak mne uz padla papa zajtra 🙂
    a inac ja mam 24v juli a kazdy mi tyka akoby som mala 15,a doktorka mi vzdy povie:"zlatko mam ti dat papierik do skoly"-zlata nie?????

• MEGY to je mile... 🙂 tak pekny zvysok dna...

• ahooooooooooooj pracujete????

• ahoj megy, mne sa tu dnes nechce byt...a musim sa priznat, ze tiez obcas smirujem na modromkonikovi...ale u mna to este tak netika, mozno za rok 🙂 musim si este predtym splnit sen - ist k moru a tento rok to isto nebude 😒 ale nevadi

• oooooooooo k moru to by som sla tiez,moj drahy to povazuje za iste ze tohto roku niekam pojdeme ale ja si tym niesom az taka ista 😬 😬 .
    tak aspon pokecame ked sa nam uz nechce robit nie??? 🙂 🙂

• dobre ranko... ja sa flakam az do pondelka 🙂

• jasne, kecajme...dnes nam idu menit okna resp. dnes a zajtra, ked si predstavim ten bordel, vsetky veci musime balit do folii, normalne si to neviem predstavit, uz nech to mame za sebou

• LENI no mne menili okna pred rokom... presne takto v aprili... bolo to peklo, nezavidim ti... 😞

• boooze tak to vam leni nezavidim ja som rada ze sme ten nas byt ako tak dokoncili,este nam treba zopar veci ale dufam ze z toho az taky bordel nebude 😉 ,a nas okna cakaju tak za 5rokov mozno 😐 😐 .
    a to vam leni menia doma alebo v praci???

• doma megy, preto tu neviem ani obsediet, najhorsie je, ze mame vsade koberce, ale take "priemyselne" a kvoli nabytku ich velmi nemozeme zrolovat(aspon nie v obyvacke), takze neviem ako to budem cistit ak sa zaspinia 😛

• uff leni, tak to bude asi makacka s tym cistenim,lebo mne este skoro mesiac po prerabke okien sadal na zem zo stien stale prach a to som pritom mala vsetko vypratane a pozakryvane 😞
    ake su to "priemyselne" koberce ?

• to su take tie nalepene na zemi a na celej ploche?my mame take v robote a ked nam maluju tak na celu plochu davaju take tenucke igelity. 🙂

• a viete ako sme sa tu bavili o duchoh a ze sa poniektore bojime same doma,tak drahemu prisiel kamos z italie a vcera mi oznamil ze v sobotu maju pansku jazdu 😞 😞

• MEGY a ty sa bojis zostat sama doma? to ja som zas asi opacna, ja si to uplne vychutnavam 🙂

• ale neboj sa 😉
    mala som kamosku, ktora byvala na 3.posch ( v 3posch.bytovke) a ta sa zase bala, ze sa niekto spusti zo strechy a bude jej klopat na okna.....absurdne... tak si z nej moj drahy furt robil srandy, ze on sa spusti a zaklope jej 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre