Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
helouuuuuuuuuuuuu dvojickaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovedať
no dobre, lucim sa, idem trosku popracovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LUCIK tak paaa pekny dnik a prijemny zazitok u kadeernicky ;-)
Odpovedať
no zvyknu sa lepit, ale mi ich nemame nalepene, len su zlozito strihane a ten nabytok...je to len jedna skrinka ale je svinky tazka :-D, tiez to budeme vsetko prikryvat, co ine nam ostava...a obyvacku a kuchynu budeme malovat, takze prach nebude, len neviem co spalna a pracovna... ja tiez nemam rada ked mam spat sama, ale inac mi samota nevadi a vychutnavam si ju - az do chvile ked idem spat... ked nemam "rameno" pod hlavou ani nezaspim :-D a vlastne aj ta jeho vona mi chyba a fajne teplucko.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no s tym spanim je to horsie, to uznavam...ale samotu si niekedy tiez raidne vychutnam :-) raz za cas je to super !
Odpovedať
raz za cas hej, ale aj tak nemam rada taketo piatky, to som rada ze je konecno volno a mozeme byt spolu a nemusim ist skoro spat a ked si tak chlapi vyrazia a ja trcim doma...ked by sme mohli niekam vyrazit spolu... ]-(
Odpovedať
no ved o to ide ze sa bojim kedje tma a spat sama (som jak decko).-ja potom pocujem rozne zvku a tak |-| |-| i ked neviem preco musia ist chlastat sami,ved ja mu nic nezakazujem :-( :-(
Odpovedať
no to tiez nechapem...ale u nas je to zrejme tak, ze som jedina co nezakazuje a tak ostatni chlapi nechcu brat frajerky lebo sa zbytocne hadaju a tak si vymyslaju panske jazdy...no lenze mna to nemusi zaujimat, je to ich problem nie moj ci nas a kvoli tomu mame potom spory my dvaja - hlavne ze oni z toho vyviaznu "bez ujmy" ]-( ...uz som to aj drahemu povedala -ten so mnou suhlail, ale co z toho... :-|
Odpovedať
u nas je to podobne.....ja tiez idem z casu na cas na "damsku",ale to je kavicka po robote maximalne do tej 19.00.no oni?skor jak o tretej rano ho ani necakam a to musia prejst vsetky bary v meste ]-( ]-( ]-( . a tiez so mnou suhlasi,ale predsa nemoze trhat partiu nie?????
Odpovedať
no na toto pomozu jedine "babske jazdy" ;-) a megy, zapni si radio :-D kedysi ked som obcas doma musela spat sama (lebo drahy bol na rybach) tak som si zapla radio a nepocula som ziadne zvuky... raz som sa zobudila nato, ze mi niekto "zaklopal" na ram postele, cela som zaliezla pod perinu, a povedala som si, ze je to vyplod mojej fantazie, a veru aj bol :-D
Odpovedať
no mne sa to stalo dnes v noci a to som spala s drahym,normalne som pocula ze nieco buchlo o ram postele,pozrela som sa a peto mal blizko ruku tak mozno on ale hned som si spomenula na moju zajtrajsiu noc :-S :-S :-S a nad radiom som aj ja rozmyslala,diiik :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ved nebud sama a doma, sprav si aj ty damsku jazdu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no lenze ja tu takmer nikoho nemam :-( a vacsinou ak niekomu zavolam tak uz ma na vecer program - oni si to totiz chlapi neplanuju :-S , ale mne sa ani nechce tulat po nejakych damskych jazdach, ja sa chcem zabavat ako partia spolocne, ved ked sme to mohli takto robit pred svadbou, preco nie po nej? ja vlastne ani neviem kedy sa to cele takto zmenilo, ze sa to rozdelilo na zeny a chlapov... =-) nechapem
Odpovedať
Profilova fotka
LENI tak to je blbe... nemas ziadne kamosky ? :-( alebo chod s manzelkami tych chalanov, s ktorymi idem vonku drahy, hm ?
Odpovedať
u mna je to obdobne,ale ja viem kedy sa to do...., totiz ked som s mojim drahym zacala chodit pred piatimi rokmi tak sme chodili vzdy von s jeho partiou a s nimi sme vlastne dodnes partia a s mojimi kamoskami som bola len sporadicky a teraz oni maju uz tiez svoje zabehane zivoty-takze asi tak. a presne chlapi si to neplanuju idu a hotovo. ]-(
Odpovedať
u nas sa to zmenilo tym, ze ja som mala vsetkych kamosov na VS a drahy tu v SNV tiez nemal nejakych super kamaratov a tak sme vsade chodievali spolu -on sa bavil s mojou partiou v KE a ja s jeho tu v SNV lenze ked sme si nasli obaja pracu sa to zmenilo - ja v robote nemam nikoho v mojom veku takze si nemam kde rozsirit okruh svojich znamych a on robi pre svojich kamaratov(viac-menej rovesnikov), takze tam sa lahko skamarati vzdy s niekym novym, kolegami, atd...ich manzelky ci priatelky velmi nepoznam, videli sme sa len parkrat...keby som nemala Liviu a Juliu - z tohto fora, s ktorymi obcas zajdeme na kavu, tak sa tu zblaznim!!! :-(
Odpovedať
ja som velmi spolocensky zalozena, potrebujem okolo seba ludi...toto mi tu chyba, na intraku by sa mi to nikdy nestalo, no ale zase az take tragicke to nie je... :-D
Odpovedať
tak si zrobime damsku mi? ;-) ;-) ja sa tiez s priatelkami mojho draheho kamaratov nepoznam,lebo bud su dost prelietavy alebo su sami =-)
Odpovedať
:-D preco nie, budem len rada...poslem ti cislo do IP ;-) , skocime niekedy na kavej
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, tak moj drahy nastastie uz vobec nechce absolvovat panske jazdy, dokoncaaj jeho partia to berie tak, ze k nemu patrim, takze ho nikam nevolaju sameho. Pred tym, nez sme zacali spolu chodit, tak on mal svoju partiu v Smizanoch a ja v Levoci, lenze odkedy sme spolu, tak ked nas volali na kavu, tak vacsinou sme chceli byt sami, alebo nas zavolala naraz moja aj jeho partia a ked sme isli von s jednymi, tak sme vlastne nemohli byt s tymi druhymi a tak po par mesiacoch sa nam uz takmer ani neozvu a tak nemame poriadne ziadnych kamaratov, co nas oboch mrzi, lebo by sme sa chceli priatelit tiez s nejakymi parikmi, proste normalnymi mladymi ludmi, ktory nechcu kazdy vikend travit v podnikoch pri popijani.
Odpovedať
fajn posli ja poslem tiez :-D kavu nepijem ale dam si zeleny caj ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Treba si hladat novych kamosov, lebo niekedy je cloveku smutno
Odpovedať
no len niekedy je tazke aj hladat...esteze existuje internet :-D zlatik vy ste tiez skoncili trosku smutne ale stale mozete svojim kamaratom zavolat a niekam spolu vyrazit, nie?
Odpovedať
to mas pravdu zlatik,potom zijes len sama so sebou a je ti fakt smutno a nastupuju depky. ;-( ;-(
Odpovedať
som nervozna ako pred prvym rande :-D , uz len pol hodku a bezim domov! kedy zvyknes koncit v robote megy?
Odpovedať
ja som tiez nervozna leni :-D :-D -co ked sa ti nebudem pacit :-D :-D ja koncim vzdy o 15.30 ;-) a zlatik ja tiez netuzim po partii s ktorou sa chodi len pit :-|
Odpovedať
Profilova fotka
LENI z coho si nervozna? :-) inak baby, ak mate deficit kamosov, kludne nejakych poziciam, ja ich mam asi milion... mam zas opacny problem, ze ich skoro vobec nestiham vsetkych tak, ako by som chcela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ked pojdete niekedy spolu na kafe, tak sa mi ozvite, sla by som s vami ;-)
Odpovedať
:-D :-D :-D sa tu rehocem az ma brucho boli
Odpovedať
Profilova fotka
co keby ste si spravili vylet do BA a dali by sme kafe vsetky spolu ? aj so SIAMSI a Tinkou ? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?