Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Zlatik tak to teda dobre poznam. nasi susedia (nad nami) kym nemali dieta tak ta zenska stale pobehovala po byte (neviem ci trenovala na maratan, alebo co?) bolo to pocut, akoby behala v drevakoch alebo lodickach... a teraz ked maju dieta, tak to po nej zdedilo, ked vonku prsi, a nejdu ho "vyvencit" tak beha z jednej strany na druhu stranu bytu... :-S a este zboznujem, ked ona kazdy den, a to prisaham, kazdy jeden den vysava a este ma jeden skvely zvyk, vecer zvykne presuvat nabytok, resp. taha stolicky... niekto by si mohol mysliet, ze to prehanam... ale nie... tiez nechapem, preco a naco tak casto hybe tym nabytkom... mozno maju skryty trezor, alebo co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Simasi, tak to mame rovnaky udel. Normalne vcera mali navstevu a tak ich bolo pocut do nasej kuchyne, ze aj pri zapnutej telke som pocula zretelne utrzky rozhovorov. Cibrim si nervy :-D
Odpovedať
inak tu v BA sa robia take "babske zajazdy" do Rakuska na "burzu" chodi tam moja nast. svokra so sestrou, a nosia od tial skvele vecicky, da sa tam kupit uplne vsetko od detskej postielky po motorovu pilu... :-D a najlepsi je ten porcelan co odtial nosia, neskutocne, a za take ceny, ze sada 6 poharov za 1euro a podobne, alebo original anglicky porcelan za 6salok s podsalkami za 18eur a tak... su tam veci pouzivane ale aj uplne nove este zabalene... minule kupili babke bavlnenu napinaciu plachtu za 2 eura! no nekup to! nabuduce sa tam chystame s drahym s nimi :-D sa tesim, lebo salocky a porcelan to je moje :-D
Odpovedať
no jo, mne to az tak nevadi, len niekedy, ked napr. boli ma hlava, a som rada ze som doma v tichu... suseda odvedla si zapne Vondrackovu na plne pecky az sa mi pohariky trasu takze ten ramus zhora nepocujem... vtedy ozaj saliem... raz jej bol drahy vypnut poistky! :-x kazdy sa na to stazuje a ona nic,... tak niekedy ked chyti drahy nervy, tak im pustime nejaky dobry "house" alebo "rap" na maximum... a vtedy sa otriasa cela bytovka...alebo raz bola u mna kamoska s dcerkou a malu sme dali spat, a ti hore mali navstevu tak ten ich maly (vtedy mal tak2 roky) vkuse behal a skakal a krical a to bolo uz 23.hod... ta nasa mala bola z toho zhrozena, tak sme im boli povedat, nech sa trosku ukludnia... nehovorim, raz za cas OK, ale aj tak trosku ohladuplnosti voci susedom by nezaskodilo...
Odpovedať
a v nedelu rano sa zobudzam na vysavac nado mnou, tak toto mi vadi zo vsetkeho najviac!! lebo v nedelu rano sa mi najlepsie spi :-D
Odpovedať
baby neviete o niekom kto zhana Feliciu Combi? chceme ju predat a nedari sa nam :-S
Odpovedať
byvame spolu od januara vo vlastnom,ale musim priznat ze som si musela zvykat-ani neviem preco ale vsetko mi bolo take cudzie a chcela som utekat domov :-S ,ale uz je to v pohode a som straaaaasne rada ze sme sami :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMKAAAAAAAA ahoj, tak ako dopadol "new look" ? cakam foto ! inak ja uz som spat, bola som sa troska poflakat a natlacit nieco do bruska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Simasi, a co si bola u kadernicky?
Odpovedať
daj foto simasi, a neviem o nikom kto by zhanal auticko =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ficim aj domkov, krasny vikend vam prajem babulky majte sa pa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
DOBREEEEEEEEEEEEE RAAAAAAAAAAANKO tak ako ste vikendovali babulky ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ranko :-) celkom fajn vikendik,noc sama som prezila a vcera sme boli v tatrach na hrebienku :-) kraaasne tam bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY no vidis, velke dievca ! chvalim ta ! ze si prezila :-)
Odpovedať
ale budila som sa az kym neprisiel :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm...to je sila zvyku, ze? :-(
Odpovedať
dobre rano, baby zaspavam tu |-| , ale okna mame vymenene :-) super ake ticho byte, ale este vzdy sa brodim bordelom :-D no nevadi...este ideme malovat, ale to uz bude hadam v pohode.
Odpovedať
jooooj nezavidim leni :-| :-| .aj nam by trebalo este co to porobit,ale odkedy sme sa nastahovali tak sme este nerobili NIC. ]-( ]-(
Odpovedať
a ved sa nemate kam ponahlat, je tak? my sme si tiez nemysleli, ze to bude tak skoro, ale dostali sme velmi dobru cenu a tak sme ani nevahali a malovat bolo treba tak ci tak...ti najomnici nam to tam pekne ocmudili...boze ta spina je hnusna, oni fajcili tusim aj vo vani =-) , ale aspon budem spokojna ze mam vsade cistucko a "po svojom" - drahy sa zo mna smeje, ze konecne sa budem citit este viac ako doma - lebo si to zariadim podla seba (som zvedava, lebo som si zase vymyslela malovat steny nadivoko- potom dam vediet co z toho vzniklo :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
LENI odfot to a picni sem fotky, som zvedava :-) inak ja som dnes tiez total off, zaspala som o 1.00 a o 4.00 som sa zobudila, ked drahy fical na letisko :-( takze moc som spanku neublizila a zacinam to citit :-(
Odpovedať
jasne, len najprv pomalujeme, potom snad najdem niekde fotak a dam to sem :-D uz sa velmi tesim :-) a kam ti odletel drahy ivi? inac my sme tiez spali na u nasich na starom gauci, ktory sme asi pokazili =-) no boli ma cely clovek...dnes tu budeme vsetky zivat vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
siel sluzobne do Bruselu na 4 dni...takze som sama samucka :-) ale len do vecera, lebo vecer pride nasvstevka z vychodu, nasi zajtra letia do UK za braskom, takze dnes pridu ku mne, prespia a rano zas veziem na letisko ich :-) mam to pestre... a zivam veru statocne! na plne vrata :-) ani kafe a mate nejak nepomohli, skusim este colu a redbull :-)
Odpovedať
achaaa, no dobre takze teraz budes spinkat sama...
Odpovedať
to ti verim leni ze chces mat cisto.my ked sme kupili byt tak pred nami sa ten byt 10 rokov prenajimal,najprv sme ani nic nechceli robit ze pockame kym budeme mat "nejake"peniazky :-D :-D ,ale ked sme ho videli tak sme sa ani nestahovali skor kym sme cele jadro komplet nedali prec a aj linku aj gumy na podlahach a drahy menil aj celu elektriku.teraz uz je to kompletne ciste a "nove". ---keby ste videli tu kupelnu :-| :-| :-| a to tam zili s dvoma malickimi detmi a v sifonoch......no otras.
Odpovedať
Ahojte :) ja zareagujem len tak trosku ohladom oprav v byte... megy2 - mas pravdu, ze ked chces normalne existovat v byte je potrebne najprv vsetko vymenit, pretoze ani tie najdokonalejsie cistiace prostriedky tomu uz nepomozu... lenze ked v tom byte zijes len v podnajme (teda len docasne) nebudes predsa investovat do niecoho co nie je tvoje... Aj ja byvam v podnajme a je to katastrofa... ale nic sa s tym zial neda robit, len sa odstahovat :-D aj ked sa s ostatnými spolubyvajucimi snazime, aby to ako tak vizeralo... ale aj tu by pomohlo len jedno, vsetko vymenit...
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no, dnes nebudem sama :-) ale od zajtra uz ano... MEGY tak to verim...to musel byt "pohlad pre Bohov" :-|
Odpovedať
katuska ja nevravim ze mali opravit nieco alebo menit aleeeeeeeee....nam dali majitelia kluce od bytu s tym ze najomnici sa uz vystahovali ze maju odnesene vsetky veci ze byt je prazdny aaaaaaaaa my sme tam prisli a cigaretove ohorky vsade,na zemi flase od vodky poloprazdne,v drese bola hnusna mastna neumyta panvica a spajzova skrinka nevypratana vo flasiach suchy chlieb a este jedna lahodka....v kupelni vo vani pouzite hubky a holiace ziletky. :-S
Odpovedať
coto coto prerabame? ja som v sobotu upratovala a stihla som len kuchynu a oprat obliecky... lebo poobede sme sli nieco riesit a vybavovat ]-( jeden by neveril... neznasam umyvanie chladnicky a sporaku! drahy povedal, ze dnes trosku upraceme :-S kedze som ja tomu v sobotu moc nedala ]-( hmm chlapi! si myslia, ze sme roboti na upratovanie, a k tomu samozrejme mame stihnut este aj navarit, ozehlit... neviem ako vy, ale ja to za jednu sobotu vsetko nestiham a ani nezvladam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, vikend bol super, ale kratky. My sme boli v sobotu s drahym v Polsku, nakupili sme sladkosti, masko, topanky a hlavne krasny kobercek do obyvacky, z ktoreho sa obaja vytesujeme. Kupili sme ho o polovicu lacnejsie ako na Slovensku. Inak Leni, neboj sa pestrych az divych farieb v byte. Ja som vybrala uplne pestre odtiene zelenej, oranzovej, zltej a lila a kazdy kto pride, tak hyka, ake je to pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Simasi, tak ty mas novy hairstyle, je to pekne, pristane ti to. Nie je ti smutno za blond farbou?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?