Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ivinka new look - mrkni album, na chvilu 🙂
    a musim priznat, ze najprv to bolo fajn, aj ked ma to robi starsou, myslela som, ze si na tu tmavu farbu zvyknem... ale neda sa! ja chcem byt opat blond 😞 neviem si pomoct, blond sa citim ako ja, teraz som trosku ako v cudzej kozi... uz nech sa to "vymyje" a este aj na dovolenke to trosku vytaha slniecko 😉 ale aspon mam perfektne vyzivene vlasky, tak stalo to zato 😉
    a k tomu este co cert nechcel, v piatok sa mi urobil na pere herpes! som zdesena, lebo v zivote som to nemala... ale bolo len otazkou casu, kedy to od draheho dostanem... ale aj tak si skor myslim, ze som to "chytila" v jednej restauracii... opat raz sme skusili nieco nove, a to na skvele odporucania! a to vam bol taky pajzel!!! urcite som to chytila tam, lebo ked som to za tych 5 rokov nechytila od draheho, tak preco by som to mala chytit prave teraz? no nie?

• zlatik a nemas ty rodinu na "slovinkach"? som si mrkla slovenku, tak mi to napadlo 😉

• Na Slovinkach nemam rodinu, aspon o tom neviem. No, je to mozne, ze z pohara si mohla chytit herpes. Ja to neznasam, ale pomaha mi tea tree olejcek

• Sponzor fóra
  • megy no nie kazdy je tak "poctivy" ze za sebou vsetko vyprace a vyumyva! poznam jednu osobu, kt ked sa stahovala z bytu tak vsetko vycistila, vyluxovala este aj okna umyla, nech si ti novi majitelia nemyslia, ze si kupili "chliev" 😃 a pritom bol v tom byte stale ukazkovy poriadok 😃 😃

• To mas pravdu megy 😉
    aj ked ja som tiez "takyto" najomnik, ... ale fuj... mi sme teda poriadny najomnici 🙂 a chlapcom v byte sme zakazali fajcit 🙂

• kupila som si v sobotu vectavir a aj som si myslela ze to pomaha, zacala sa mi robit chrasta, ale vcera sa mi to akoby "rozmocilo" 😞 neviem, kupila som si aj cajicek na posilenie imunity, aj echinaceolve kvapky, tak snad to rychlo prejde, viete si predstavit ake muky prezivam, ked sa chcem nalicit? pomoooc

• no uz som tu, bola som plnit brusko 🙂
    SIMI nahodou, mas to super ostrihane...ani ta farba nie je zla, asi sa ti to zda, ze je to moc tmave,kedze si zvyknuta na blond, ale podla mna nevyzeras staro ! a co sa herpesu tyka, mne tiez pomaha ten tea tree olejcek...

• SIMI a inak....prave som zabila Bethovena 😃 😃

• simasi ja som tiez "herpesovy typ"ja ho mam vzdy pri strese alebo nejakej zmene a hlavne sa bojim ze sa mi zrobi pred svadbou 😠 😠 😠 😠 mne pomaha herpesin alebo zovirax masticky.
    a mne sa tiez paci tvoj novy look 😉 😉 🙂
    kati no ved to!!!!ja som nechapala jak tam mohli zit 😐 😐
    a ja som uz tiez napapana 😎 😎

• aj ja mam uz po chutnom obede a pucim do seba oblubenu milku tender 😃

• ja som prave spasala lieskovce obalene v karamele a mam chut si ist pospat 😴 😴 😴
    a je tu vobec niekto?ci sa vam nechce pisat????
    a ako budete travit velkonocny pondelok????cakate kupacov,alebo idete niekam von?

• ahojte, simasi aj mne sa pacis a vobec mi to nepride take tmave 😉 ani starsie nevyzeras,
    megy, pozeram ze nasi najomnici boli este celkom "slusni" 😃 aj ked tie cigarety mi riadne vadia vsetky steny su normalne sive a lampy na vecku a kupelni neboli priehladne ale hnusne zlte az hnede, a tiez sme prisli k nejakej zelenine lebo nemali odmrazenu mraznicku (co nechapem ako sa im to podarilo za tak kratky cas)

• mnam a ja som dnes vyskusala kavenky capucino, mnamusky perfektne su 😃

ja dufam, ze ziadni kupaci nebudu, dufam ze ani vela navstev, ze budem jednoducho spat, vytesovat sa z bytika a oddychovat pri telke a v posteli 😃

• no tak dakujem baby, hned mi je lahsie na dusicke 😉
    dik za rady ohl herpesu, dokupim si ten olejcek
    a do tretice, ja nechrumam ziadne keksiky, ani cokoladky, ja som dnes za "zdravu vyzivu" takze jogurticek, bananik, slivky a kalerabik -moja najnovsia vasen 😃 len ma to jednu chybicku krasy, je sice chutny a chrumkavy, ale po nom mi smrdi cela kancelaria, takze ked sem niekto dojde musi si mysliet ze som sa tu ... 😃 😃

• 😃 prdoska 😃

• Sponzor fóra
  • a ja mam nakupene kalerabiky na veceru 😉 😉

• no teeeeeeeda holky, vy tak zdravo zijete ? asi by som mala zacat aj ja... 😃

• a ako ich pripravujete megy? ja mam tiez rada kalerab, ale len ked je este "mlady" taky neprerastany tymi "zilkami" 😃

simasi, ale aspon mas pokoj a velmi ta zakaznici "nerusia" co? 😃 ja som raz takto kupila vajcovy salat a tiez to tu tak smrdelo a ani vyvetrat to neslo 😬

• ja si ich len nakrajam a chrumkam pri telke,ale tiez mam rada len "mlade". 😛 😛

• 😃 joj ale by som spala, cely den ledva udrzim viecka, je to normalne?

• LENI asi je,lebo ja som na tom tak isto... a nic akosi nepomaha 😞

• tak ja uz za chvilku padam a idem popozerat nejake satky do mesta,joooj keby som tak nieco nasla ze mam pokoj 😬 😬 😬
    ja by som tiez lahla a spala 😴 😴

• MEGY a aku mas predstavu ???

• no jo, ja ich kupujem na kila, drahy sa len smeje, lebo najprv som si kupila jeden, potom dva, potom styri a teraz naposledy 10! ale som nastvana, lebo niektore maju divnu prichut nejakej chemikalie alebo pesticidu? no fuj!OK, ja uz pomaly padam domkov, pekny zvysok dna prajem 😉

• aj ja ficim domkov, je krasny slnieckovy dnik, jaaaaj tesim sa
    majte sa
    pa

• dobre raaanko 😉 😉

• MEGY ahoj, aj vam ostatnym dobre ranko... je tu dnes niekto ?

• nooo tak asi sme tu len dve 😉
    vcera som bola na tie saticky a jedny som aj nasla ale nekupila mam ich odlozene,ale neviem sa rozhodnut 😞 😞 sú sice korzetove ale sukna je uzka nie taka princeznovska a korzet je sikmo strihany a su takej zelenkavej farby no neviem,co poviete?alebo aspon ty ivi???

• MEGY no zavisi od toho, aky si mala pocit, ked si si ich obliekla a videla sa v zrkadle... ja vzdy davam na prvy dojem... ak ti sadli a mala si z nich radost , tak nespekuluj a kup si ich 😃 a este jedna mala rada... ak ich kupis, tak uz v ziadnom pripade nepozeraj po ziadnych inych 🙂 lebo budes mat stale dalej vacsi pocit, ze si si nevybrala dobre 😒

• necitila som sa v nich aj mi celkom sadli,ale kdesi som citala ze korzetove uz niesu v mode,ale take co v mode su tak mne nesedia(vies take tie kratucke do A-cka)este pojdem dnes s kamoskou a uvidim,ale uz by som to chcela mat za sebou,ze mam o jednu starost menej 😉 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov