Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luciiiiiiiii tak ako ste sa mali ??? je tu ticho, lebo som tu tusim sama :-(
Odpovedať
nie si len ta podvadzame v inych temach :-D , mate nieco nove?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no teeeeeeeeda a to sa smie? :-) inak dobre ranko Vam prajem ;-)
Odpovedať
ahoj :-D dobre ranko... :-D ivinka ked tie temy su ako magnet, nedalo sa odolat :-D vcera boli u nas svokrovci - a boli nadseni nasim vytvorom - uz aj oni chcu pasy do obyvacky :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI a kde si bola ? v akej teme ? no a odfot ten bytik konecne, som zvedava aj ja na tie pasy :-)
Odpovedať
ahojte Lienka, no vidis, zbytocne si bola smutna z tej oranzovej ;-) nabuduce si na to spomen a hned bude den krajsi :-D ivinka, no ako vzdy ked sme doma... nieco som si naplanovala, a mamina mi to vsetko zmenila, tak to skoncilo tak, ze sme boli prevazne doma, napchavali sme sa a cumeli na TV 8-( samozrejme mamina stravila skoro cele sviatky v kuchyni...naco som ja mala nervy, lebo ako vzdy naladovala nam auto vselicim, a teraz to musime poctivo tlacit :-S , od babky sme vyfasovali vajicka, a ked sme ich vykladali drahemu sa prekotila krabicka a nasupu 10 vajec popraskalo, tak som ich uvarila, nech ich nemusim hned vyhodit... tak teraz tlacime varene vajicka... brrr uz mi lezu usami :-D a "kupacka" ako vzdy, ti isty kupaci ako kazdy rok :-D len som si uvedomila, ze dat 20 Sk mojmu "naj" kupacovi je trapne, kedze uz vyrastol (192cm) a ma uz 16 rokov... takze sme s maminou zdvihli "sadzbu" a bol z toho tak prekvapeny a vyteseny, ze nas to fakt dojalo :-D :-D
Odpovedať
ahoj, takze je po diete a schudnutych kileckach? alebo prechadzate na vajickovu dietu? :-D simi fakt som stastna, ze to nakoniec dobre dopadlo, ale vyzeralo to vselijako...no aj tak sme upustili od povodneho planu aby to nejako vyzeralo...ale fotit este nemozem - nemam cim, som nedisciplinovana, nemam baterky :-D este vzdy :-D inac u nas kupaci neboli - len taki pocerni, ale som neotvorila ... ale aj dobre lebo aj tak bol vsade bordel a vobec som nemala naladu na nejake oblievanie a co uz celkom neznasam su vonavky ]-(
Odpovedať
jeminenku,mne teraz napadlo, ze som ti mohla dat pre inspiraciu www.wallpainting.sk :-S
Odpovedať
mrknite na "manzel byl nevěrny" ... 8-) sto ludí sto chutí
Odpovedať
to teda, mrkam tam, uz neviem co si mysliet, naozaj sa mi nepaci ze niektori beru manzelstvo ako nieco co nema cenu a ze ked si to rozmyslia tak sa jednoducho rozvedu alebo si najdu "bokovku"...pre mna je to nieco posvätne a nielen manzelstvo ale aj "obycajne" priatelstvo... jednoducho nechapem ak dvaja spolu chodia a jeden zacne zahybat...preco? a naco? ved nema zavezky, moze odist a viac neublizovat...a uz vonkoncom nechapem ak sa takyto par zosobasi =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooooo presne to nechapem ani ja ! podla mna nevera vznika vtedy, ak ludia nie su s niecim spokojni... a ak nie som spokojna tak predsa treba ist za tym , kde spokojna budem nie? a netrapit toho druheho nejakymi klamstvami a ofajčmi :-( toto ja fakt nikdy nepochopim !!! a ako vravi moj ocino "kazdy problem sa da riesit! " zaklad je komunikacia a tolerancia...
Odpovedať
presne tak suhlasim!!! vsetko treba vydiskutovat.... pred niekolkymi rokmi (mala som 17)na diskoteke - som dostala navrh od chlapa - na jednu noc ...samozrejme som odmietla a asi o tyzden na to som ho videla so zenou a malym deckom ako tlacia kociar!!! bolo mi z neho zle...dodnes som na seba hrda, ze som nikdy nebola s nikym "na jednu noc", citila by som sa tak "lacno"
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj baby :) Vidim ze tuna to veslo pokracuje aj po tej dlhej dobe co som sa neukazala - super! Len dzula niekam zmizla ... :) Ale zaujimavu temu ste vytiahli na svetlo :-N Nevera :-D Len neviem ci nas buduce nevesticky viac nevystrasi nez povzbudi :-D
Odpovedať
zdravim elle ;-) , to by skor malo vystrasit nas - uz vydate, vy si to mozete este rozmysliet :-D , ale nie je pravda, ze tieto temy sa na toto forum velmi nehodia a urcite nedodaju odvahy nikomu z nas... a ako sa ti dari, preco si sem tak dlho nic nenapisala?
Odpovedať
Jaaaj lenka, ja neviem kde mi hlava stoji:))) Pisem bakalarku, ucim sa na skusky a ani nie dva tyzdne po skuskovom mi zacinaju statnice tak to chcem stihnut tak aby som mala na statnice aspon mesiac na ucenie :-( Ale inak sa mi dari celkom dobre :) Uzila som si skvelu Velku Noc na Slovensku :-D .... Kedysi som bola rada že už idem naspat, dnes mi je smutno ked odchadzam :-D Milujem to tam :) A mas pravdu, svadbu si rozmysliet mozme, ale my to rady riskneme :-D :-p A hlavne, tam kde dokazu partneri konverzovat, tam sa i takyto problem da vyriesit ....
Odpovedať
ja keby som sa nieco take dozvedela uz asi nekonverzujem, uz iba mlatim!!! :-D :-D :-D ach jaj statnice mi nespominaj, dodnes ma boli brucho ked si na nich spomeniem, neznasam take extremne navaly stresu - vzdy vsetko zabudnem ]-( ,bezne skusky v pohode, ale statnice.... :-p a kde studujes? myslim v akom meste, teda si na Slovensku? a co mas za temu na bakalarku?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ked to tu tak citam, asi je najvyssi cas zacat sa ucit na zajtrajsiu skusku :-D
Odpovedať
Nie Leni, niesom na SVK, studujem i pracujem v Prahe ... luskam Politicky management ale do politiky sa mi zatial velmi nechce :D V bakalarke skumam vyvoj volebneho systemu od r. 1989 a porovnanie ČR vs. SR. Česka verejna sprava ma vobec nelaka tak som si vybrala temu aspon tak aby mi bola srdcu blizka ked uz som Slovenka :-D .... ale poviem ti, už teraz stresujem že to nestiham. Asi sme rovnake v tomto - skusky mi nevadia ale veci ako maturita a prijimacie skusky - to neznášam! Vtedy zabudnem vačšinu veci :-D Ja,ak by ma priatel alebo manzel podviedol, asi by som to vediet ani nechcela :-D Vzdy by som premyslala nad tym preco... A ak mi to uz povie tak nech mi rovno povie ci to bolo z tuzby po zmene alebo z lasky :) Podla mna v tom je dost velky rozdiel - jednorazovú neveru by som asi odpustila :) Mozno je to mojou povahou - sama som v tomto prilis komplikovana :-D
Odpovedať
brrrr nechcem na take mysliet.... :-| noooo to je tema, znie to zaujimavo, celkom by ma zaujimali vysledky - k comu to speje :-D ...tak nech sa ti ju podari uspesne dopisat ;-) ...aaaaa s tou maturitou som tiez tak stresovala - total okno =-) aj Praha je fajn, naozaj krasna, ale mne je tam vzdy smutno - tak nostalgicky smutno - mozno preto, ze zakazdym ked som tam bola uz bolo chladno - jesen, zima a vsetko bolo sede..., zit by som tam nevedela....
Odpovedať
ivi staci precitat, aj tak bude za A, no nie? ;-) sikula
Odpovedať
Leni mas to vidiet teraz - je tu nadherne ;-) Ja si ten život tuna ani neuvedomujem - na prechadzke som nebola ani nepamatam. Mne sa zivot odvyja hekticky- po praci sa po veceroch ucim a vikendy tiez :) Priatel sa smeje ze nezijeme- prezivame :D Ale este to tie dva roky vydrzim (chcem ist na magisterske) a potom sa vratim k svojim zalubam (knihy, sport, turistika) :-p Praha je nadherna ...ale doma je doma a Slovensky raj ma teraz pre mna omnoho vacsiu cenu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI noo tahaky su spravene, este to raz precitam a finito !!! :-) tak ja letim, krasny vikend babulienky ;-)
Odpovedať
dobre ranko ,krasny vikend zelam :) nevesticky & svadobni prislusnici :-D kto vie odporucat schopnu kozmeticku,ktora nalici ?
Odpovedať
Dobre ranko, tak ako po vikende?
Odpovedať
ahoooj tak som tu :-( :-( :-( po dllllllllllhom vikende uz od stredy. verlauti ja sa idem nalicit ku kozmeticke co je oproti kaviarni rapsodia a je to kozmeticky salon Delfi,licila kamosku na svadbu minuli rok a bola len tak jemnucko ale zaroven aj vyrazne,no neviem aky mas vkus ty a neviem ani ako nalici mna ale kamosku nalicila super ;-)
Odpovedať
no a ako bolo v BA? nakupili ste? :-)
Odpovedať
nakupili nakupili joooj super bolo a teeeeplo,hned by som sla zas :-) :-) :-) a teraz sa mi nechce robit!!!!!! a v piatok idem do brna za sesterkou tak si tiez spravim vylet a tiez nieco nakupim ale uz nieco na seba duuufam :-N :-N :-N drahy ma vyzenie z domu.
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby, no ja po vikende skvelo, skuska spravena, som fajne opalena, cely vikend som travila na slniecku na chate v prirode, takze paradicka... MEGY a co ste kupili??? LENI ty si co porabala ?
Odpovedať
tak blahozelam ivi!!!!!! :-D ja som mala uuuplne pohodovy vikendik, v sobotu - klasika upratovanie, poobede sme sli na nakupy do PP a potom na prechadzku do Lopusnej doliny, vecer sme dostali navstevu tak sme kecali do noci a v nedelu sme boli u nasich na prechadzke (po prvy krat peso sme k nim sli :-D, neverili vlastnym ociam) a tak..., fajny bol vikendik slnieckovy :-D
Odpovedať
nooo tak barove stolicky take jednoduchucke,lampy,nejake pohariky,kosicky,svietnicky a sviecky a take drobnostky.este nemame zariadeny bytik tak neviem sa celkom orientovat vo farbach takze skor take neutralne veci som kupovala,ale vedele by som tam stravit aj cely den ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?