Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ahoj luciiiiiiiii tak ako ste sa mali ???
    je tu ticho, lebo som tu tusim sama 😞

• nie si len ta podvadzame v inych temach 😃 ,
    mate nieco nove?

• LENI no teeeeeeeeda a to sa smie? 🙂
    inak dobre ranko Vam prajem 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj 😃 dobre ranko... 😃
    ivinka ked tie temy su ako magnet, nedalo sa odolat 😃
    vcera boli u nas svokrovci - a boli nadseni nasim vytvorom - uz aj oni chcu pasy do obyvacky 😛 😃

• LENI a kde si bola ? v akej teme ? no a odfot ten bytik konecne, som zvedava aj ja na tie pasy 🙂

• ahojte
    Lienka, no vidis, zbytocne si bola smutna z tej oranzovej 😉 nabuduce si na to spomen a hned bude den krajsi 😃

ivinka, no ako vzdy ked sme doma... nieco som si naplanovala, a mamina mi to vsetko zmenila, tak to skoncilo tak, ze sme boli prevazne doma, napchavali sme sa a cumeli na TV 😦 samozrejme mamina stravila skoro cele sviatky v kuchyni...naco som ja mala nervy, lebo ako vzdy naladovala nam auto vselicim, a teraz to musime poctivo tlacit 😒 , od babky sme vyfasovali vajicka, a ked sme ich vykladali drahemu sa prekotila krabicka a nasupu 10 vajec popraskalo, tak som ich uvarila, nech ich nemusim hned vyhodit... tak teraz tlacime varene vajicka... brrr uz mi lezu usami 😃
    a "kupacka" ako vzdy, ti isty kupaci ako kazdy rok 😃 len som si uvedomila, ze dat 20 Sk mojmu "naj" kupacovi je trapne, kedze uz vyrastol (192cm) a ma uz 16 rokov... takze sme s maminou zdvihli "sadzbu" a bol z toho tak prekvapeny a vyteseny, ze nas to fakt dojalo 😃 😃

• ahoj, takze je po diete a schudnutych kileckach? alebo prechadzate na vajickovu dietu? 😃

simi fakt som stastna, ze to nakoniec dobre dopadlo, ale vyzeralo to vselijako...no aj tak sme upustili od povodneho planu aby to nejako vyzeralo...ale fotit este nemozem - nemam cim, som nedisciplinovana, nemam baterky 😃 este vzdy 😃

inac u nas kupaci neboli - len taki pocerni, ale som neotvorila ... ale aj dobre lebo aj tak bol vsade bordel a vobec som nemala naladu na nejake oblievanie a co uz celkom neznasam su vonavky 😠

• jeminenku,mne teraz napadlo, ze som ti mohla dat pre inspiraciu www.wallpainting.sk 😒

• mrknite na "manzel byl nevěrny" ... 😎 sto ludí sto chutí

• to teda, mrkam tam, uz neviem co si mysliet, naozaj sa mi nepaci ze niektori beru manzelstvo ako nieco co nema cenu a ze ked si to rozmyslia tak sa jednoducho rozvedu alebo si najdu "bokovku"...pre mna je to nieco posvätne a nielen manzelstvo ale aj "obycajne" priatelstvo...
    jednoducho nechapem ak dvaja spolu chodia a jeden zacne zahybat...preco? a naco? ved nema zavezky, moze odist a viac neublizovat...a uz vonkoncom nechapem ak sa takyto par zosobasi 🤔

• nooooo presne to nechapem ani ja ! podla mna nevera vznika vtedy, ak ludia nie su s niecim spokojni... a ak nie som spokojna tak predsa treba ist za tym , kde spokojna budem nie? a netrapit toho druheho nejakymi klamstvami a ofajčmi 😞 toto ja fakt nikdy nepochopim !!! a ako vravi moj ocino "kazdy problem sa da riesit! " zaklad je komunikacia a tolerancia...

• presne tak suhlasim!!! vsetko treba vydiskutovat....
    pred niekolkymi rokmi (mala som 17)na diskoteke - som dostala navrh od chlapa - na jednu noc ...samozrejme som odmietla a asi o tyzden na to som ho videla so zenou a malym deckom ako tlacia kociar!!! bolo mi z neho zle...dodnes som na seba hrda, ze som nikdy nebola s nikym "na jednu noc", citila by som sa tak "lacno"

• Ahoj baby 🙂 Vidim ze tuna to veslo pokracuje aj po tej dlhej dobe co som sa neukazala - super! Len dzula niekam zmizla ... 🙂 Ale zaujimavu temu ste vytiahli na svetlo 😬 Nevera 😃 Len neviem ci nas buduce nevesticky viac nevystrasi nez povzbudi 😃

• zdravim elle 😉 , to by skor malo vystrasit nas - uz vydate, vy si to mozete este rozmysliet 😃 , ale nie je pravda, ze tieto temy sa na toto forum velmi nehodia a urcite nedodaju odvahy nikomu z nas...

a ako sa ti dari, preco si sem tak dlho nic nenapisala?

• Jaaaj lenka, ja neviem kde mi hlava stoji🙂)) Pisem bakalarku, ucim sa na skusky a ani nie dva tyzdne po skuskovom mi zacinaju statnice tak to chcem stihnut tak aby som mala na statnice aspon mesiac na ucenie 😞 Ale inak sa mi dari celkom dobre 🙂 Uzila som si skvelu Velku Noc na Slovensku 😃 .... Kedysi som bola rada že už idem naspat, dnes mi je smutno ked odchadzam 😃 Milujem to tam 🙂
    A mas pravdu, svadbu si rozmysliet mozme, ale my to rady riskneme 😃 😛 A hlavne, tam kde dokazu partneri konverzovat, tam sa i takyto problem da vyriesit ....

• Sponzor fóra
  • ja keby som sa nieco take dozvedela uz asi nekonverzujem, uz iba mlatim!!! 😃 😃 😃

ach jaj statnice mi nespominaj, dodnes ma boli brucho ked si na nich spomeniem, neznasam take extremne navaly stresu - vzdy vsetko zabudnem 😠 ,bezne skusky v pohode, ale statnice.... 😛
    a kde studujes? myslim v akom meste, teda si na Slovensku? a co mas za temu na bakalarku?

• nooo ked to tu tak citam, asi je najvyssi cas zacat sa ucit na zajtrajsiu skusku 😃

• Nie Leni, niesom na SVK, studujem i pracujem v Prahe ... luskam Politicky management ale do politiky sa mi zatial velmi nechce 😃 V bakalarke skumam vyvoj volebneho systemu od r. 1989 a porovnanie ČR vs. SR. Česka verejna sprava ma vobec nelaka tak som si vybrala temu aspon tak aby mi bola srdcu blizka ked uz som Slovenka 😃 .... ale poviem ti, už teraz stresujem že to nestiham. Asi sme rovnake v tomto - skusky mi nevadia ale veci ako maturita a prijimacie skusky - to neznášam! Vtedy zabudnem vačšinu veci 😃

Ja,ak by ma priatel alebo manzel podviedol, asi by som to vediet ani nechcela 😃 Vzdy by som premyslala nad tym preco... A ak mi to uz povie tak nech mi rovno povie ci to bolo z tuzby po zmene alebo z lasky 🙂 Podla mna v tom je dost velky rozdiel - jednorazovú neveru by som asi odpustila 🙂 Mozno je to mojou povahou - sama som v tomto prilis komplikovana 😃

• brrrr nechcem na take mysliet.... 😐

noooo to je tema, znie to zaujimavo, celkom by ma zaujimali vysledky - k comu to speje 😃 ...tak nech sa ti ju podari uspesne dopisat 😉 ...aaaaa s tou maturitou som tiez tak stresovala - total okno 🤔

aj Praha je fajn, naozaj krasna, ale mne je tam vzdy smutno - tak nostalgicky smutno - mozno preto, ze zakazdym ked som tam bola uz bolo chladno - jesen, zima a vsetko bolo sede..., zit by som tam nevedela....

• ivi staci precitat, aj tak bude za A, no nie? 😉 sikula

• Leni mas to vidiet teraz - je tu nadherne 😉 Ja si ten život tuna ani neuvedomujem - na prechadzke som nebola ani nepamatam. Mne sa zivot odvyja hekticky- po praci sa po veceroch ucim a vikendy tiez 🙂 Priatel sa smeje ze nezijeme- prezivame 😃 Ale este to tie dva roky vydrzim (chcem ist na magisterske) a potom sa vratim k svojim zalubam (knihy, sport, turistika) 😛
    Praha je nadherna ...ale doma je doma a Slovensky raj ma teraz pre mna omnoho vacsiu cenu 😃

• LENI noo tahaky su spravene, este to raz precitam a finito !!! 🙂
    tak ja letim, krasny vikend babulienky 😉

• dobre ranko ,krasny vikend zelam 🙂

nevesticky & svadobni prislusnici 😃 kto vie odporucat schopnu kozmeticku,ktora nalici ?

• Dobre ranko, tak ako po vikende?

• ahoooj tak som tu 😞 😞 😞 po dllllllllllhom vikende uz od stredy.
    verlauti ja sa idem nalicit ku kozmeticke co je oproti kaviarni rapsodia a je to kozmeticky salon Delfi,licila kamosku na svadbu minuli rok a bola len tak jemnucko ale zaroven aj vyrazne,no neviem aky mas vkus ty a neviem ani ako nalici mna ale kamosku nalicila super 😉

• no a ako bolo v BA? nakupili ste? 🙂

• nakupili nakupili joooj super bolo a teeeeplo,hned by som sla zas 🙂 🙂 🙂
    a teraz sa mi nechce robit!!!!!!
    a v piatok idem do brna za sesterkou tak si tiez spravim vylet a tiez nieco nakupim ale uz nieco na seba duuufam 😬 😬 😬 drahy ma vyzenie z domu.

• dobre ranko baby, no ja po vikende skvelo, skuska spravena, som fajne opalena, cely vikend som travila na slniecku na chate v prirode, takze paradicka...
    MEGY a co ste kupili???
    LENI ty si co porabala ?

• tak blahozelam ivi!!!!!! 😃
    ja som mala uuuplne pohodovy vikendik, v sobotu - klasika upratovanie, poobede sme sli na nakupy do PP a potom na prechadzku do Lopusnej doliny, vecer sme dostali navstevu tak sme kecali do noci a v nedelu sme boli u nasich na prechadzke (po prvy krat peso sme k nim sli 😃, neverili vlastnym ociam) a tak..., fajny bol vikendik slnieckovy 😃

• nooo tak barove stolicky take jednoduchucke,lampy,nejake pohariky,kosicky,svietnicky a sviecky a take drobnostky.este nemame zariadeny bytik tak neviem sa celkom orientovat vo farbach takze skor take neutralne veci som kupovala,ale vedele by som tam stravit aj cely den 😉 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov