Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
:-D je to fajn ked nieco nove v byte pribudne, uplne to zmeni cely priestor x-) mam rada take zmeny Ivka ja by som rada, ale zistila som, ze nemame do fotaku baterky ci co, a mam problem upravit fotky tu v robote do formatu, ktory sa sem na stranku zmestil - mame tu nainstalovane cudne programy, take nahrazky wordu, excelu a pod...takze aj preto tu nepridavam dalsie fotky - uz som chcela aj popolnocne sem dat a nic... :-( ale ked budem mat trosku viac casu, tak sa s tym pohram....alebo pridete ku mne na kavej :-D
Odpovedať
a byvame na Gorazdovej ;-)
Odpovedať
to je niekde ako je policia vsak?tak to mate super polohu ;-) ;-) vsade blizko.
Odpovedať
presne tak megy...a vy ste kde kupili bytik?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI tak mi ich kludne posli, ja ti ich zmensim, no problem... inak ja som tiez cez vikend chytila taku sajbu , ze som prestavovala nabytok v obyvke :-) Gorazdova to je tam niekde ako je stare kino ze?
Odpovedať
my mame byt na zapade1 ale celkom fajn poloha lebo sme hned na zaciatku v tej prvej 13-tke pri skole,takze nejaky hluk sa nas ani tak netyka.povodne sme chceli na tarci,to bol moj sen-ja som tam byvala 12rokov,nenormalne sa mi tam paci ten klud,zelen a ze mas aj kde ist len tak na prechadzku.ale chceli sme 3izbovy s balkonom a to je na tarci nerealne pripadne tak za 1milion korun,tak sme to riesili takto. 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
...ze 3izbovy s balkonom za milion :-D tak to je v BA veru pekna utopia ;-) ma to pobavilo riadne :-N
Odpovedať
a to je cena 3izboveho prerobeneho alebo nie? resp. za kolko m2 ?
Odpovedať
....ja viem ale medzi tarcou a zapadom je rozdiel v cene takych 200 000. ...a aj platy mate urcite ine ako my.... :-S :-S :-S
Odpovedať
tie ceny tu su este celkom nizke, ked to porovnam s PP alebo KE (tie dve mesta si mozu podat ruky, co som dost prekvapena =-) ) ivinka a ty mas vlastny byt, alebo si v podnajme, alebo ho mate spolu s drahym?
Odpovedať
halooo baby je tu niekto, ja sa nudim a chce sa mi spat, pomoc!!! |-|
Odpovedať
som tu ale popri aj pracujem, lebo dnes odchadzame do tej blavy a musim mat porobene niektore veci vies???? :-) :-) ja si ani neviem predstavit platit viac za hypoteku ako platime teraz a popritom este aj ako tak kulturne zit. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
kolko m2 mate bytik megy?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ja mam chvalabohu vlastny, (a drahy ma tiez svoj vlastny) ked som ho kupovala pred 3 rokmi, tak som mala v SNV na sidlisku Vychod skoro taky isty velky, ten sa predal za nejakych 700 000, co bola na tu dobu uplne skvela cena, ale tu v BA som kupovala 92m za 2 mil. ,co bola tiez skvela cena, nakolko ta pani bola v casovej tiesni a tak sla s cenou dost dole momentalna cena toho bytu je asi 3,8 mil., proste brutal, ako ceny stupaju :-( a to som donho okrem plastovych okien nic neinvestovala a aj tie som mala nastastie za "babku" , kedze mi ich robili spišiaci
Odpovedať
74m2 plus pivnica 1,5x1m :-D :-D :-D :-D vy??
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY 74 je celkom v pohode nie? mate aj balkon ?
Odpovedať
my mame okolo 60
Odpovedať
Dobre ranko nevesticky vam zelam :) terminy sa blizia? :-D prosim vas poradte, hladam nejaku talentovanu kozmeticku,ktora vie krasne nalicit (vo Spisskej). Poradte nejaku. Kadernika ste spominali toho pri metropole,ak sa nemylim. Ktoreho presne?
Odpovedať
ahoj verlauti, co to -co to, kde sa flakas, mas vela prace ze sem nechodievas castejsie? :-) kadernika Peta sme mysleli, ked tak premyslam tusim len on cese na svadby...a kozmeticku priamo v SNV nepoznam aby som ti mohla odporucit
Odpovedať
no flakac som :D Cese ten peter len nevesty? alebo celkovo na svadby? ja to potrebujem na svadbu,ale zas nevesta niesom. No vyskusam,co povie :) Len s tou kozmetickou/vyzazistkou by som hrozne potrebovala pomoct- najst nejaku spolahlivu dobru,co vie co robi,nieze budem vyzerat ako saso =-) :-D Co nove vo spisskej?
Odpovedať
v pohode cese aj "nenevesty" :-D, ale on je skor za jednoduchost preto necakaj nejake vycesane drdoly... skoda s tymi kozmetickami je to tu horsie, bola tu jedna ozaj perfektna, ale ta uz nerobi :-|, poznam este jednu mladucku viem ze ta chodi aj domov malovat, ale neviem este ma nelicila (akurat pred mojou svadbou mi robila mihalnice, obocie...lebo moja bola na marodke a to dievca ju zastupovalo)...ale vies co som robila ja? presla som par "salonov" a pozrela si ich albumy, hned som vedela co mozem cakat, len na to asi nebudes mat vela casu vsak?kedy ides na tu svadbu? a co nove? to by som aj ja rada vedela, uz som nebola normalne v meste ani nepamatam, vzdy nim len tak preletim ...
Odpovedať
no pravdu mas, bude dost malo casu, teraz necham moju mamku zarezervovat nejaky termin. ja pridem tak den-dva pred svadbou.A to je uz väcsinou vsetko zarezervovane no snad sa tu dnes najde niekto ,kto nam dvom spisiackam povie co je noveho v meste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
breeeeeeeeeee raaaaaaaanicko :-D
Odpovedať
ahoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ako sa mas dnes? ake mate pocasie?
Odpovedať
tusim rano prsalo, ale teraz to vyzera celkom ok ;-) ,nemam tu momentalne sefov, takze sme trosku kecali s kolegynou a zase som unavena, len by som spala, uz mi to nepride normalne ]-( fotak som zatial nenasla, este nemam vsetko upratane, takze budem sa musiet viac pousilovat aby som mohla pofotit co som chcela
Odpovedať
Profilova fotka
LENI jasneeeeee pofot, ja ti to upravim, nie je problem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobreeeeeeee raaaaaaaanko.... :-D
Odpovedať
dobre ranecko!!!
Odpovedať
ahojte, dnes je tu akosi ticho :-S my sme mali trosku predlzenu dovolenku, ale uz zarezavam aj ja ;-) pekny den vsetkym :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?