Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • 😃 je to fajn ked nieco nove v byte pribudne, uplne to zmeni cely priestor 😵 mam rada take zmeny

Ivka ja by som rada, ale zistila som, ze nemame do fotaku baterky ci co, a mam problem upravit fotky tu v robote do formatu, ktory sa sem na stranku zmestil - mame tu nainstalovane cudne programy, take nahrazky wordu, excelu a pod...takze aj preto tu nepridavam dalsie fotky - uz som chcela aj popolnocne sem dat a nic... 😞 ale ked budem mat trosku viac casu, tak sa s tym pohram....alebo pridete ku mne na kavej 😃

• a byvame na Gorazdovej 😉

• to je niekde ako je policia vsak?tak to mate super polohu 😉 😉 vsade blizko.

• Sponzor fóra
  • presne tak megy...a vy ste kde kupili bytik?

• LENI tak mi ich kludne posli, ja ti ich zmensim, no problem...
    inak ja som tiez cez vikend chytila taku sajbu , ze som prestavovala nabytok v obyvke 🙂
    Gorazdova to je tam niekde ako je stare kino ze?

• my mame byt na zapade1 ale celkom fajn poloha lebo sme hned na zaciatku v tej prvej 13-tke pri skole,takze nejaky hluk sa nas ani tak netyka.povodne sme chceli na tarci,to bol moj sen-ja som tam byvala 12rokov,nenormalne sa mi tam paci ten klud,zelen a ze mas aj kde ist len tak na prechadzku.ale chceli sme 3izbovy s balkonom a to je na tarci nerealne pripadne tak za 1milion korun,tak sme to riesili takto. 😦 😦

• ...ze 3izbovy s balkonom za milion 😃 tak to je v BA veru pekna utopia 😉 ma to pobavilo riadne 😬

• a to je cena 3izboveho prerobeneho alebo nie? resp. za kolko m2 ?

• ....ja viem ale medzi tarcou a zapadom je rozdiel v cene takych 200 000.
    ...a aj platy mate urcite ine ako my.... 😒 😒 😒

• tie ceny tu su este celkom nizke, ked to porovnam s PP alebo KE (tie dve mesta si mozu podat ruky, co som dost prekvapena 🤔 )
    ivinka a ty mas vlastny byt, alebo si v podnajme, alebo ho mate spolu s drahym?

• halooo baby je tu niekto, ja sa nudim a chce sa mi spat, pomoc!!! 😴

• som tu ale popri aj pracujem, lebo dnes odchadzame do tej blavy a musim mat porobene niektore veci vies???? 🙂 🙂
    ja si ani neviem predstavit platit viac za hypoteku ako platime teraz a popritom este aj ako tak kulturne zit. 😠

• kolko m2 mate bytik megy?

• LENI ja mam chvalabohu vlastny, (a drahy ma tiez svoj vlastny)
    ked som ho kupovala pred 3 rokmi, tak som mala v SNV na sidlisku Vychod skoro taky isty velky, ten sa predal za nejakych 700 000, co bola na tu dobu uplne skvela cena, ale tu v BA som kupovala 92m za 2 mil. ,co bola tiez skvela cena, nakolko ta pani bola v casovej tiesni a tak sla s cenou dost dole
    momentalna cena toho bytu je asi 3,8 mil., proste brutal, ako ceny stupaju 😞 a to som donho okrem plastovych okien nic neinvestovala a aj tie som mala nastastie za "babku" , kedze mi ich robili spišiaci

• 74m2 plus pivnica 1,5x1m 😃 😃 😃 😃
    vy??

• Sponzor fóra
  • MEGY 74 je celkom v pohode nie? mate aj balkon ?

• my mame okolo 60

• Dobre ranko nevesticky vam zelam 🙂
    terminy sa blizia? 😃

prosim vas poradte, hladam nejaku talentovanu kozmeticku,ktora vie krasne nalicit (vo Spisskej).
    Poradte nejaku.
    Kadernika ste spominali toho pri metropole,ak sa nemylim. Ktoreho presne?

• ahoj verlauti, co to -co to, kde sa flakas, mas vela prace ze sem nechodievas castejsie? 🙂
    kadernika Peta sme mysleli, ked tak premyslam tusim len on cese na svadby...a kozmeticku priamo v SNV nepoznam aby som ti mohla odporucit

• no flakac som 😃

Cese ten peter len nevesty? alebo celkovo na svadby? ja to potrebujem na svadbu,ale zas nevesta niesom.
    No vyskusam,co povie 🙂
    Len s tou kozmetickou/vyzazistkou by som hrozne potrebovala pomoct- najst nejaku spolahlivu dobru,co vie co robi,nieze budem vyzerat ako saso 🤔 😃

Co nove vo spisskej?

• v pohode cese aj "nenevesty" 😃, ale on je skor za jednoduchost preto necakaj nejake vycesane drdoly...

skoda s tymi kozmetickami je to tu horsie, bola tu jedna ozaj perfektna, ale ta uz nerobi 😐, poznam este jednu mladucku viem ze ta chodi aj domov malovat, ale neviem este ma nelicila (akurat pred mojou svadbou mi robila mihalnice, obocie...lebo moja bola na marodke a to dievca ju zastupovalo)...ale vies co som robila ja? presla som par "salonov" a pozrela si ich albumy, hned som vedela co mozem cakat, len na to asi nebudes mat vela casu vsak?kedy ides na tu svadbu?

a co nove? to by som aj ja rada vedela, uz som nebola normalne v meste ani nepamatam, vzdy nim len tak preletim ...

• no pravdu mas, bude dost malo casu, teraz necham moju mamku zarezervovat nejaky termin. ja pridem tak den-dva pred svadbou.A to je uz väcsinou vsetko zarezervovane

no snad sa tu dnes najde niekto ,kto nam dvom spisiackam povie co je noveho v meste 😃

• breeeeeeeeeee raaaaaaaanicko 😃

• ahoj 😃

• LENI ako sa mas dnes? ake mate pocasie?

• tusim rano prsalo, ale teraz to vyzera celkom ok 😉 ,nemam tu momentalne sefov, takze sme trosku kecali s kolegynou a zase som unavena, len by som spala, uz mi to nepride normalne 😠
    fotak som zatial nenasla, este nemam vsetko upratane, takze budem sa musiet viac pousilovat aby som mohla pofotit co som chcela

• LENI jasneeeeee pofot, ja ti to upravim, nie je problem... 😉

• Dobreeeeeeee raaaaaaaanko.... 😃

• dobre ranecko!!!

• ahojte, dnes je tu akosi ticho 😒
    my sme mali trosku predlzenu dovolenku, ale uz zarezavam aj ja 😉
    pekny den vsetkym 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    FOTODUHA7
    Púchov