Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • takze drobnosti na svadbu? 😉 joooj ja tiez zboznujem taketo obchody a predajne, mohla by som v nich byt od rana do noci 😃

• LENI dakujem... no tak to si mala fajn vikendik...
    ja sa tiez uplne vytesujem z toho pocasicka...aj ked som sa prave dozvedela, ze od stredy sa ma zase brutalne ochaldit 😞 sakra 😒

• no to hej, ja uz vobec neviem co na seba, raz je teplo potom zima 😒

ivinka a co pripravy, saty, pozvanky...a priestor? bude to predsta pod holym nebom? 🙂
    uz sa tu takmer vobec nebavime o svadbe - o chvilu nas tu zrusia 😃

baby pochvalte sa ako postupujete s pripravami, celkom som zvedava...aspon si zaspominam 😃

• Sponzor fóra
  • LENI bude veru bude... presne tak, ako som si vysnivala... 😉

• 😃 to je super, budu aj stany?

• ivi zase mas uzasnu fotku... 😉 ja dnes idem kupit tie baterky do fotaka...kolko teraz stoja take dobijatelne tuskove - cca? 🤔

• ja som kupovala dobijatelne nedavno , 2ks stali tusim okolo 300-400 Sk, neviem presne a dufam, ze ked ich kupis, tak pofotis to vase farebne veldielo v bytiku, tesim sa 😉

• a vy ste malovali sami leni???

• Dobre ranko 😃
    baterky mam 😉 takze mozem fotit...
    megy jasne ze sami...uz by som malovanie nikdy nezverila "profesionalovi", po tom co som videla co spravili sestre - mala vsade smuhy a my sme zviknuti si robit veci sami 😉

• ahooooooj,tak to je super ze steto zvladli sami,tesim sa na fotky 😉 😉

• LENI tak to je skveleeeeeeeeeeeee !!! tak dnes po praci sup sup do fotenia ! 🙂
    inak dobre ranko prajem, ja som si dnes akosi dlhsie pospala 😉

• jeeej zlatik ma fotky siat aj obrucky v albume 😵
    pekneeeee, zlatik odkial mate obrucky?

• booze ako sa mi dnes nechce robit 😞 😞 😞 😞
    mne sa to uz blizi baby a mam pocit ze nemam nic pripraven 😞 😞 ,sak ani nic nepripravujem 😃 😃 .mam kupene saticky obidvoje a to je vsetko,vobec sa nezaujimam o vyzdobu a podobne veci,som ja normalna????

• megyyyy ved mas este mesiac casu 🙂 nestresuj 🙂

• ani si nerob starosti, je to zbytocne, ved oni ti to tam vyzdobia - len sa s nimi dohodni na farbe...ozaj kde to vlastne mate? hotel Cingov?

• Sponzor fóra
  • Caute kocky, ja som tu na fore nebola skoro tyzden, tak ani neviem co mate nove.
    Ano Leni, vcera sme kupili obrucky. Bola som s Petkom v Kosiciach, lebo som bola na skoleni, sli sme kupit pribor a sli sme okolo klenotnictva a tieto mi tak padli do oka, ze sme ich hned kupili.

• 😃 super, su velmi pekne 😉

• Juuuj dakujem. Ani si nevies predstavit ako sa z nich vytesujeme, vcera sme ich ani nechceli dat z ruky. 🙂 boli sice drahsie, ako sme predpokladali, ale ak ich mame mat do konca zivota, tak nech to stoji zato.

• tiez sme si to vraveli 😉

• INak ako Leni? Co mas nove, ako v praci?

• svadba bude v park hoteli 😉 😉 a ste ma upokojili ze si nemam robit starosti,aj tak si tu vyzdobu nikto nevsima 😉 😉
    aj my uz mame obrucky a boli este lacnejsie ako nam vraveli tak super 😉 😉 .

• Megy, a kedy sa dockame albumu?

• ZLATIk, MEGY za kolko mate obrucky ?

• ahojte, dnes je tak pjekne 😉

• ivinka, no tak ten fotograf, tak ako som predpokladala...uchyl... ozvala sa mi jedna modelka, ze vraj tento piatok fotime... trosku som z toho bola mimo... kedze pan fotograf sa mi vobec neracil nezmieniť, ze mam v piatok ist licit... 😦
    ale uz dohadujeme fotenie s inym, a vyzera to realne, tak sa tesiiiim 😉
    a ohl. tej "nevery" niekoho som tam nastvala, hovori si "justice" a porad mi napisal, ze nech sa v SNV stretneme!!! som to nepochopila... z jeho vyrokov sa mi zda ze je skor zena, nie chlap ako sa opisuje...

• on ti napisal, ze sa chce v SNV stretnut? 🤔

• tusim si tam nasiel aj "obhajkynu" 😃

• mne sa nechce robit 😞

• no toho "justice" som si teda vsimla... podla mna je to len nejaky "rypak" co sa nudi .... tak sa tu zabava a zabija volny cas 🙂

• my mame za 7500,-super cena,ja to uz slubujem ze pofotim a dam to tu 😬 😬
    leni ani mne a to som tu nebola 3dni tak meskam s terminmi 😴 😴

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov