Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • Caute baby, neviete mi poradit kde maju peknu bizuteriu? Minule som bola v MAXe a predstavte si, obidve predajne bizuterie su zrusene. Skoro ma porazilo.

• pri tych najmoch a cenach... 😒 , ja som si nahrdelnik kupila v SNV v Hypernove - v jednom tom butiku, mala tam toho malicko ale ovela lacnejsie nez v nejakom bizu obchode...

• a pekne vecicky mali aj priamo v niektorych salonoch - fakt krasne, ale dat za bizu 1000 -ku a viac sa mi zdalo vela 😒 ...

• Sponzor fóra
  • leni ja som kupovala listok normalne na autobuske......dalo si aj kratsie len 6hodin z PP ale kym som sa rozhybala a pochopila postup (lebo je to nejaka studentska linka) tak uz bolo neskoro 😐 😞

• ved ja som tiez sla normalne a nie tym studentskym 😉 to uz som studentka nebola 😃 , ale zas co si to budes komplikovat cestou do PP, ...

• MEGY a nemala by si to jednoduchsie vlakom ? z PP iceckom do BA a potom nejak kombinovat s busom ???

• Ahojte dobre ranko,
    vlakom je to minimalne raz take drahe 😐 ako autobusom...

• LENI dobre ranko
    jaaaaaj aha, to som nevedela, akosi nemam sajn, kolko stoja vlaky a busy, dlho som nikam nesla, len autom 😞

• no ja som uz tiez taka pohodlna, ak mam niekam cestovat vlakom alebo busom, som chora 😃 a to som pritom takto cestovala pomaly kazdy den 🙂

• Dobre ranko kocky, konecne je piatok. Je tu z vas niekto?

• no ja som mala vzdy to stastie , ze som to mala do prace asi 200m 🙂 tu v BA je to obrovska vyhoda...
    Zlatik vitaj, sme tu 🙂

• ivinka ty sa mas... ja cestujem z DNV... takze nikdy neviem, kedy presne dorazim do mesta 😃 esteze, sa to stava len minimalne, chodievame s drahym spolu autom 😉

• SIM nooo neviem ako sa mi to tak vzdy postastilo, ale stale si kazdy robil srandu, ci si vyberam pracu podla miesta bydliska 🙂
    a co planujete na vikend?

• ani sa nepytaj 😐 idem malovat balkon.zabradlia 😒 😃 😃

• SIMASI parada, pridem ti pomoct? 😉

• Sponzor fóra
  • nemas lepsi program na vikend?

ale nie, bude to pohodicka, a berieme si aj gril a budem "grilovat" obed, a ked bude svietit slniecko tak sa aj trosku opalim, pred tou dovolenkou 😉 uz len 11 dni, jupiii (teraz sa uz nemylim 😉 )

• simasi a kam to idete? ja som zabudla

• cyprus

• SIM nooo ved vies, ked mozem, pomozem...a slniecko a gril ja tiez mooooozem 😃

• inak zo mna je uz skoro polocigoska 🙂 a to som bola len 2dni na slnku 😃 ja mam tak brutalne vela pigmentu, ze mi staci uplpne malinko a hned som jak ciganske dzecko 😬

• tak to ti mozem len zavidiet, ja sa mozem prazit cele dni a nic...aj pred svadbou som chodila do solarka spolu so sestrou - ona bola ako ciganka a ja biela 😃

• LENI to vazne? Ani pri mori sa neopalis?
    inak ako to vyzera s fotkami bytiku ? hm ?

• teraz pre zmenu hladam tu nabijacku 😬 , asi kupim aj normalne baterky, uz na to cele nemam nervy 😠

ivi pri mori som este nebola - takze neviem, ostava to takym mojim malym snom, nie je to smiesne pri podmienkach ake teraz mame? ze mozeme cestovat vsade a za celkom prijatelne ceny?

nam tento rok zase nieco skazilo nase plany a tak zabavu musime odlozit, snad to nakoniec bude stat za to! 🙂
    ok pomaly koncim, krasny vikend vsetkym!!!

• Ahoj kočky 🙂 Leni, mohla si si prikupit este dalsie baterky už i s pribalenou nabijackou.Cenovo to vyjde vacsinou vyhodnejsie. Aspon budes mat nahradne a ked sa ti jedny budu nabijat, dalsie mozes pouzivat 😉 Ja takto nosim pre istotu troje 😃 Jednorazove baterky napr mne vo fotaku nevydrzia (dokonca raz vydrzali AŽ na 7 fotiek vysokej kvality v technickom muzeu a potom mi fotak umrel ...hrozne 😞 Asi mi predali stare baterky 😠 )
    Ivinka, ty sa mas 🙂 Ja som na tom ako Lenka, dokonca som bruneta s tmavymi ocami, ale to je snad vsetko - inak som tiez bleda ako stena a slniecko ma co robit aby mi farbu zmenilo 😞 Esteze to solarko existuje - ja ho totiz pouzivam i zo zdrav. dovodov. Lekarka mi radila more, a nielen ona...Slana voda by mi podla nich pomohla ... no neviem, nejak som sa k tomu este nedostala. Som totiz rada ak mozem dovolenku stravit doma - na Spiši 😃 Aj ked niekedy sa to viac podoba agroturistike nez dovolenke 😃
    Meggy, co si si to vybrala za spoj do toho brna? Ved to je hrozne, 8 a pol hodiny - tak dlho ja jazdim autobusom do prahy ak nahodou nejdem autom (Turismom zo Spišskej či Levoče to trva 8 hodin a 15 minut). Dufam ale ze ti ta cesta vylet neznechuti a ze si ho poriadne uzijes 😉 Ja sa tu bohuzial budem zase ukazovat pomenej, neviem kde mi hlava stoji. V skole na nas tlacia, v praci na nas tlacia.... budem rada ked sa do juna kedy budu tie statnice nezblaznim 🙂)))) Ani domov asi dovtedy nepridem - a to tam chodim kazdy mesiac nacerpat novej energie 😎 )
    Tak pekne si ten vikend baby uzi

• cafteeeeeeee baby, dobre ranecko, tak ako po vikende ???

• ahoooj celkom fajn 🙂 🙂
    len sa citim strasne nevyspata 😐 😐 😐

• ahojte, tiez som nejaka unavena 😐 mali sme sportovy vikend 😃

• no teeeda co vas tak unavilo kocky ??? 🙂

• mna asi ten pohyb a ranne vstavanie...ale inac sa citim skvelo aspon co do nalady 😃

• nooooo ja sa citim tiez skvelo, az na to, ze som si rano umyla zuby namiesto zubnej pasty s indulonou 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov