Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
megy a nebude ta tvoja kyticka z tolkych kvietkov trosku tazka? lienka, tak to boli riadny fuseri :-D dufam, ze nas taketo veci obidu... lebo my sme taki "pritahovaci" podobnych malerov :-D :-D ja som si bola dat zmensit snubny prsten, a ked mi ho dali, objavila sa tam taka akoby miniryha, tak som im to dala spat, ze to tam nebolo, ale oni, ze som si to nevsimla, ze to tam urcite bolo ]-( no neviem, ktora baba si svoj snubny na ktory caka 5 rokov neobzrie z kazdej strany aj stokrat za den... a oni ma tam presviedcali... ale potom to trosku zahladili, ci vylestili, tak to bolo OK :-D :-D ale ten zduty ksicht predavacky, si este pamatam :-D :-D nasi mi tam kupovali prstienok k narodkam, ale ja som nechcela ten co sa mi straaaasne pacil, lebo bol s briliantmi, a ta cena bola pre mna (za kus kovu so sutrami :-D ) neprijatelna, aj ked nasi chceli, ja som to od nich nemohla prijat. a ta predavacka sa k nam spravala ako k nejakym chudakom!!! brrr, keby mi tam drahy nekupil snubny a nemusela som si ho tam ist zmensit a samozrejme nedali mu poukazku na zlavu z dalsieho nakupu, tak tam nikdy nic nekupim...
Odpovedať
...tak to ti ja simasi neviem,ja som im len ukazala fotku a to mi vraveli tety :-S ..draheho skoro vystrelo :-D :-D z tej ceny.
Odpovedať
my mame briliantiky, jeden kamen vyjde cca na 2tis. ak sa nemylim =-) boooze to uz bolo davno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeeeeeeee babyyyyyyyy hura huraaaaaaaa piatok !!! :-D co mate v plane na vikendik ?
Odpovedať
my máme v sobotu oslavu - ideme k jednej kamoške a v nedeľu budeme leňošiť ;-) a ty ivi?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zajtra skusku, tak dufam,ze vecer budes tiez dovod na oslavu :-) a chcela by som ist niekam nas slniecko chytat bronz
Odpovedať
tak držím palce na skúške ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI dikeeeeeeees ;-)
Odpovedať
je tu ešte niekto?
Odpovedať
Ahoj babenky, prajem vam pekny vikend.... a kto ma dovcu aj v pondelok tak prekny prelzeny vikend :) :-D
Odpovedať
ajaj...chybicka sa vludila : pekny PREDLZENY vikend :-D
Odpovedať
Dobre ranko :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
DOBREEEEEEEE RANKO, ako ste vikendovali ???
Odpovedať
dobré ránko. ivi - ako si dopadla na skúške?
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI no neviem, vysledok az o tyzden, ale snad to mam... :-) teda dufam, rada by som to mat cim skor za sebou, nechcem stravit leto nad knihami :-D takze ak som spravila, tak to bude uz 2. v poradi a potom uz "len" 8skusok...
Odpovedať
strasne vela skusok mate ivka... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
LENI no veru, vela... v zime sme mali 11 a teraz mame 10, dve uz mam za sebou a jednu mi mozno odpusti pan profesor, lebo som mala "vzorovu" semestralnu pracu, tak povedal, ze udeli par vynimiek a nebudeme musiet robit skusku v letnom semestri, tak snad sa to podari aj mne a tym padom ma uz bude cakat "len" 7 :-D
Odpovedať
uau to by bolo super ;-) drzim vsetky prsty, nech sa ti to podari :-)
Odpovedať
no máte toho naozaj dosť, uff, ale držím palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, este si na mna pamatate z cias davno minulych? :-N hadam ano, rada by som este obcas pokecat s vami, aj ked ja uz takmer tri mesiace patrim skor do tem na modrom konikovi,kedze som sa 13.2.2007 stala maminou ;-) , vadi?
Odpovedať
ahojte... anape blahozelam! ja som sa tu tiez neukazala presne 3 mesiace...sorry, fakt som nestihala... ivka, vdaka za SMS, ani na tu som nestihla odpovedat. V praci su nenormalne fofry, az sa bojim povedat, ze dnes je to ako-tak dobre... ;-) tak klopem na vsetky strany, aby to tak aj zostalo... :-D
Odpovedať
ahojte tina a anape. anape - blahoželám :-) jasné, že nevadí..a aké máš pocity ako čerstvá mamina?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem dievcata ;-) pocity? su nadherne a je to tazko opisat, to sa musi zazit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
velmi sme to babo chceli, no ked som otehotnela tak ma mordovali otazky typu ci to zvladnem a tak... je to asi ina zodpovednost a prezivanie,kedze uz mam 28 rokov a bola som zvyknuta na urcity styl a pohodlie zivota, no darmo som sa obavala, je to nadherneee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
TINKAAAAAAA no vitaj stratena :-D ja uz som si myslela, ze si zmizla z povrchu zemskeho ANAPE gratulujem !!! LENI, LIVI dikes moc, snad to zvladnem, chcela by som cim skor, neraad by som leto travila nad knihami :-S
Odpovedať
no tak to je super, teším sa s tebou ;-)
Odpovedať
Ahojte Spisiacky, tak ako? Tiez som tu dlho nebola, akosi nebol cas. ANAPE gratulujem
Odpovedať
anape, to je skvele! ja mam tie iste pocity (ako to zvladnem), tiez mame uz urcity zivotny styl, tak si ma upokojila ;-) ivi vdaka a drzim palce na skuskach! ved to zvladnes, co je to pre teba 10 skusok?!!! :-D my sme uspesne odovzdali diplomovku v stredu minuly tyzden :-D (teda manzel odovzdal :-D :-D :-D ). 28.5. ma obhajoby a 7.6. sa z neho slavnostne stane Ing.! to je sranda! :-D
Odpovedať
anape, super!!!! :-D to je nadherne!!!tak nech ste zdravi obaja...a mate bambulku ci bambuliaka :-D ? tinka a co ty, nie je ti luto za starou pracou? :-)
Odpovedať
ahoj lenka, luto mi az tak nie je, aj ked je pravda, ze som mala cas na tuto web stranku kazdy den... ;-) nevies nieco o julii?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?