Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
LENI neboooooj to zvladnes!!! :-)
Odpovedať
:-p tak to vyzera...vobec nie som nadsena, ...cakaju nas tazke min. dva tyzdne - s drahym sa uvidime asi len vecer v posteli :-|
Odpovedať
Profilova fotka
LENI nebud smutko, o to viac si budete vzacnejsi... ! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
DOBREEEEEEEE RAAAAAAAAAAAAAANKO dievcinky ;-)
Odpovedať
dobré ráánko.máme tu piatok :-) dnes sa mi vôbec nechcelo vyliezť z postele |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI ahoj, no veruze ani mne... ale nastastie je piatok...tak to nejak zvladneme, nie? ;-)
Odpovedať
no jasné ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a co s tym pondelkovym stretkom baby ??? :-.
Odpovedať
no ja prídem určite. končím v práci o šiestej.
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI a uz ste sa dohodli presne , ze kedy a kde ???
Odpovedať
nie, zatiaľ sme sa nedohodli. môžme sa ešte dohodnúť v pondelok v priebehu dňa
Odpovedať
Profilova fotka
oki mozme, snad sa mi podari dostat na net... posnazim sa keby nahodou nie, tak ti poslem do IP moje tel.c. a budes taka dobra, posles mi smsku s infom, kedy a kde? dikeeeeeeeeeeeeeeees ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasné pošlem ti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oki tak ja ficim pomalinky smer vychod, tak sa majte baby, krasny vikendik Vam prajem a v pondelok sa vidime, tesim sa.... paaaaa :-D
Odpovedať
pekný víkend aj tebe ;-)
Odpovedať
prijemne dobre ranko :) este raz by som sa chcela podakovat kockam,ktore reagovali na moju prosbu o kontakt na Peta Tomka,dakujem Vam velmi pekne. Bola som tam a bola som velmi spokojna :) Ozaj preco nefunguje lady.sk ?? myslela som,ze len maju problem so serverom,ale zas az 3 dni???? =-) prijemne vstavanie :)
Odpovedať
Ahojte vsetky? tak ako dnesne stretko, plati?
Odpovedať
ahoj Leni, ja končím o šiestej, potom môžem
Odpovedať
jee az o siestej? :-| , ale nevadi aspon si trosku doma upracem... ja som dnes taka unavena, vobec nevladzem rozmyslat a neviem ci nemam horucku...som tam pekne zmrzla ]-(
Odpovedať
no bola tam riadna kosa..a ty si tam musela byť 3 dni :-p
Odpovedať
Ahojte baby, ja som dalsia zo Spisa :-) . Pozeram, ze vy tu fungujete uz dlho a poznate sa, ale hadam vam nova osoba nezaskodi. Budem rada, ak budem moct pocut vase pripomienky resp. skusenosti o svadbe, ta nasa bude na jesen. Zatial caute
Odpovedať
vitaj supolienka ;-) dneska mame stretko, nechces sa pridat? my sa tu totiz pozname len z tychto stranok a osobne sme sa vacsina nevideli,ale dnes sa to dufam zmeni... ;-)
Odpovedať
inac chcela som spravit tie fotky a ono to nejde...asi tam treba dat nejaku pametovu kartu alebo take nieco :-p
Odpovedať
Leni, máš IP
Odpovedať
Ahoj lienka111, dakujem za pozvanie, ja momentalne zijem a pracujem v Martine, takze stretko dnes nie je mozne. Som z dedinky par km od SNV, ale od jula minuleho roku byvam s drahym v jeho rodnom meste.
Odpovedať
no super z Martina tu este nikoho nemame :-D , skoda, ze nemozes, ale mozno niekedy nabuduce... a co uz ta "chytila" svadobna horucka a pripravy? ;-) ....
Odpovedať
no mame momentalne take divoke obdobie, lebo v lete menime pracu a aj mesto, takze je rok plny zmien... Stale si hovorim, ze do oktobra je este casu dost, len aby som to nepresvihla. Svadbu mame v Levoci v Gastrodome - inak bola som pozriet aj na Flore, len sa mi to tam zdalo male. Riesim saty, chcela som si dat usit, kedze mam rada len jednoduche veci, tak krajcirka, ktora mi sila saty na stuzkovu a promocie, by to zvladla, len kamosky ma prehovaraju, ze preco si nechcem saty pozicat. Takze fakt neviem. Nechcem mat zivu hudbu, takze zhanam DJ-a, ak nejakeho poznate, dajte vediet... Aj sa na ten den tesim, ale aj uz by som ho mala rada za sebou a mala sväty pokoj :-) Inak vy viacere ste uz po svadbe, vsak? Ako? Nezrutili sa idealy?
Odpovedať
hmm na Flore je optimum tych 80 ludi...DJ mala livi, ale inac neviem, nepoznam... co sa siat tyka nenechaj si ujst to skusanie - je to celkom prijemne ked ta navlecu do krasnych siat ako od princezny :-D hoci take nechces...no ale preco neskusit, ved kedy najblizsie si budes moct splnit detske sny ;-) a mozno pritom natrafis na take, co sa ti budu pacit, jednoduche a krasne ;-) a ak nie, tak krajcirka to vyriesi...no a na zaver svadobny den bol krasny, ale manzelstvo je este krajsie ;-)
Odpovedať
ahooj,ja len na chvilku lebo mam kopec roboty,to dnesne stretko ma mrzi ale fakt nemozem,na buducu sobotu je svadba a frmol okolo nej akurat dnes ]-( ]-( s ....budem rada ked sa stretneme niekedy po svadbe hmmm?
Odpovedať
akurat som ti chcela pisat megy...skoda, no ale pred svadbou je to pochopitelne... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?