Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
megy - tak ti držím palce aby všetko vyšlo podľa vašich predstáv. ;-) supolienka - my sme mali DJ-ja, ale on je z PP a momentálne pracuje v Anglicku, takže ti asi veľmi nepomôžem.
Odpovedať
No, hadam nejakeho toho dj-a najdem. Meggy2 drzim palce na svadbe. My mame mat tych 80 ludi, takze mozno by sa to na tej Flore aj nejako pomestilo, ale uz sme sa rozhodli pre Levocu, aj tam je pekne. Inak manzelov mate tiez zo Spisa alebo nie? Lebo my budeme riesit este aj ine zvyky - kedze drahy je zo stredneho Slovenska.
Odpovedať
ja mám manžela z Popradu, zvyky sme veľmi neriešili, mali sme len odpýtavanie a redový, inak nič zvláštne.
Odpovedať
ahojte, moj je zo Spisa ale on o ziadnych zvykoch nemal ani potuchy :-D , v podstate sme to spravili rovnako ako livi - bolo odpytavanie a redovy...celkom mi stacilo :-D
Odpovedať
No ved ja tiez nie som na tie zvyky zatazena, tiez to spravime tak, ze odpytavanie a redovy bude, nechcem ani zacepcovanie ci odcepcovanie ci co to vlastne je. Poradte co musim uz teraz riesit - mame do svadby necelych 6 mesiacov, stale sa mi zda, ze je este cas, takze zatial mame iba zarezervovanu salu. Saty mi ma sit ta moja krajcirka. Neviem, ci uz mam zhanat aj obrucky, topanky atd....
Odpovedať
..ahooooj...!tak ako bolo? ...a co sa tyka priprav supolienka,ja asi niesom prave dobry priklad,ale moje pripravy zacinali asi 3mesiace vopred co sa tyka siat,topanky som si si kupila pred dvoma tyzdnami a moj drahy este nema koselu ani kravatu :-S :-S ,ale pohoda..... :-D :-D ....ale uz mam stresy lebo mi vobec nechuti jest :-S
Odpovedať
megy klidek ;-) , uzivaj si to...mas pred sebou najkrajsi den v zivote resp. jeden z tych najkrajsich...nestresuj, len si to uzivaj :-) supolienka salu mas, takze pozhanaj cim skor hudbu a saty...resp. vsetkych dodavatelov - lebo sa moze stat, ze nebudu mat volny termin a tym sa ti zuzuje vyber...ostatne veci, ktore dokazes kupit v obchodoch a teda nemusis sa spoliehat na terminy nakupis aj v priebehu mesiaca...nie je problem...takze vykasli sa teraz na obrucky, topanky a pod. a hladaj DJ, pekara, kameru, foto... ;-)
Odpovedať
.....ved to je ten problem ze ja si to vobec nepripustam,moja mamka vravi ze sa tvarim akoby som ani ja svadbu nemala.....ale podvedomie neoklames :-N :-N ..a stretko vyslo? :-)
Odpovedať
nevyslo... :-( , nakoniec sme sa streli len my dve s livi...ako uz byva zvykom ...treba to napravit!!! ;-) a uz mas vsetko prichystane? skoda, ze nemate svadbu 12teho, prisla by som sa na vas pozriet :-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) ako hovorí Lenka - najprv si treba zabezpečiť také veci, ako sálu, kameramana, fotografa, pekára, dj-ja a potom tie ostatné. my sme kupovali obrúčky až na poslednú chvíľu, ale výber obrúčok je široký, to si stačí zabezpečiť aj tesne pred svadbou.
Odpovedať
jasne, my sme obrucky davali robit mesiac pred svadbou...skor nam ani nechceli vziat objednavku :-p cau livi, uz som to vcera nestihla - domov som prisla az vecer o siedmej...aspon som nasim pomohla na zahradke
Odpovedať
to nevadí. a čo dnes po robote - nezastavíš sa na skok?
Odpovedať
Článok sa načítava...
....praveze mam pocit ze nemam nic....ale ked si to tak spätne kontrolujem tak mam vsetko ;-) ....v piatok mam skusku ucesu tak som zvedava....v utorok nechty...a od stredy mam dovolenku ;-) a aj v pondelok....a potom vam napisem ze ako bolo :-) :-)
Odpovedať
musim skocit po robote pozhanat sestre podväzok - chce kupit kamoske...neviete kde maju? nech nebeham po celom meste...a potom ak stihnem tak pridem. megy tak to sa tu este zastavis nie?
Odpovedať
skús v nejakom svadobnom salóne - ja som tak kúpila môj.
Odpovedať
no ved chcem ist pozriet ako je CSOBcka hore na poschodi, tam by to mohli mat
Odpovedať
ja si myslím, že v tam to určite zoženieš.
Odpovedať
mne sa tu dnes strasne nechce byt...zajtra tu nebudem - idem sa skolit :-D az na to ze odchadzame uz o 4tej rano!!! :-p ]-( Livka dneska si do 6tej? na obed nejdes?
Odpovedať
hej, ale nemôžem odísť z kancelárie, lebo som tu sama.
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooojte baby, tak uz som aj ja v praci konecne...teda bohuzial :-S sami nic nechce :-( inak straaaaaaasne ma to mrzi , ze to nevyslo, ale bohuzial, nedalo sa :-( clovek mieni...a ten hore meni... co uz, snad nabuduce...
Odpovedať
škoda..snáď nabudúce. ;-)
Odpovedať
ahoj ivi...nevadi, snad nabuduce a vo vacsom pocte ;-) , hlavne ze je vsetko ok
Odpovedať
Profilova fotka
a ako ste travili vcerajsie volnicko ???
Odpovedať
ja asi tak, že som bola v práci. no čo už, keď robím v takej robote ako robím..
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI a este stale trcis v robotke ? :-S
Odpovedať
ahojte, vam poviem, ze som prisla z prace o piatej a teraz je tristvrte na sedem a ja stale ako debil trcim na nete a citam si vase diskusie. A medzitym kukam hokej - vyhravame 2:1 - zatial. Ale uz vypinam to PC lebo pridem o chrbat a oci a zerie to cas - musim ist zehlit... Ja som az do piatku sama v jednoizbovom byte, drahy odisiel na sluzobku do Talianska, takze mi je smutno... :-( Inak kde vy vsetky pracujete? Co sa tyka DJ-ov, mam kontakt na dvoch, musim im zavolat. pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj supolienka, ja tiez mrkam jednym ockom na hokej, druhym pisem pracu do skoly a robim si tahak na sobotnu skusku :D
Odpovedať
No tak hokej sme prehrali, ale nezblaznim sa kvoli tomu. ivinka, prajem pevne nervy na ucenie a uspesnu skusku. Ja to uz mam chvalabohu za sebou. (tu skolu myslim) Svadbu este nie ha-ha-ha. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
SUPOLIENKA nooooooo k tomu hokeju...no comment... a co sa skoly tyka, tak to je v pohodicke, nakolko ja to beriem tak, ze "skola hrou" :-)
Odpovedať
ahoj,tak prechrali sme :-( ]-( ....aleee pohoda..... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?