Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ja som tušila, že to takto dopadne 😞 ale čo už

• cafte babulky....pekny dnik vam prajem 😃

• ahojte - mame krasny den a este k tomu piatok!!! 😃 co viac si clovek moze priat 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj Leni, veru veru, aj u nas je krasne slnieckovo huraaaaaaaaaa tesim sa 😉

• ahojte, Leni ako dopadlo školenie?

• 😛 vsetko bolo v polstine, ale svedske stoly boli super 😃

• prajem krasny piatok. aj ja pochadzam zo spisa a o par dni sa budem vydavat. az teraz som sa tu zaregistrovala hoci napady na svadbu som tu cerpala od zaciatku. no pri pohlade kolko stran to zapisali kocky zo spisa som sa len pousmiala, sme asi riadne klebetne 🙂

• baby kraaaaaaasny vikendik vam prajem... ja zdrham pre dnesok 🙂

• hallo...kukuč...je tu niekto? po dlhom čase sa hlásim 😉....ale dnes len na skok..no asi už budem mať viac času sem zájsť, lebo sa mi už skončili ružové časy 😞
    ...odpadla mi jedna funkcia...takže sa budem nudiť 😛

• tak asi už každý víkenduje...tak idem aj ja... budeme oslavovať, takže sa moc teším 😉 tak v pondelok...pááááá

• ahoj Juli, vitaj 🙂 ja tu dnes tvrdnem do šiestej. som rada, že si napísala. my máme tiež oslavu, ale až v nedeľu mamka má narodky a ty čo budeš oslavovať?

• ahoj januskav, vitaj, ja som tu tiez kvazi nova. A ja mam tiez svadbu v Levoci. Kde to mas?

• dobre rano!!! Julia supeeer ze si spät, tesim sa 😉
    januskav vitaj medzi nami "klebetnicami" 😃

• ahoj supolienka. obrad bude vo velkom kostole na namesti a potom svadobna hostina v kongresovej sale v divadle. nejako sa mi moja mala svadba rozrastla a bude tam necakane vela hosti 😬

• pekne rano aj tebe lienka111 a dakujem za privitanie. klabetna som obcas viac ako je zdrave ale to je asi choroba z povolania, som pani ucitelka 😃

• Sponzor fóra
  • aaaale pozrimeze a kde ucis? v Levoci? nepozname sa?

• je mi luto ale v levoci uz nebyvam peknych par rokov. ked som v 18 sla na vs do bratislavy, tak som sa uz nevratila. a pred 2 tyzdnami ked sme si s drahym kupili byt sa zo mna stala uz petrzalcanka 😃
    ale svadbu budem mat v levoci kde som sa narodila, chodila na gympel a kde je cela moja rodina, nooo a mozno sa aj pozname 😉

• aj som chodila na gympel do Levoce 😃 kolko mas rockov ak sa smiem tak netaktne spytat? 😃

• ha ha ha smies sa netaktne spytat 😃 maturovala som v 94 a co ty? mali sme sancu sa stretnut na skole?
    pred mesiacom mi bolo 31 a ak si este zvedavejsia tak pokojne ti napisem, ze za tym nickom je jana kedzuchova 😃

• 😃 no to sme nemali -koncila som v 2000 😃 ale mozno som ta videla visiet na nejakom table 😃 😃

• ha ha ha tak to urcite, pokial viem tak na poslednu chvilu sme vtady nieco spachali a je to niekde na stene 😃
    a ty pracujes niekde v okoli levoce?
    strasne mi levoca chyba a uz sa neviem dockat akotam budem zase cely tyzden pred svadbou

• ahojte baby, tak uz som tu 😃

• pracujem v SNV, ale na Levocu mam pekne spomienky a z casu na cas sa tam vzdy zastavim, ze co je tam noveho 🙂

• ako inak po vikende? my mame v robote vela ale nemame sefov-co je na jednej strane super a na druhej des a hruza... a okrem toho som nervozna ako pes, tak sa tu musim ventilovat 😃 popiste volaco nech sa z toho cim skor dostanem 🙂

• ahojte...tak po víkende zas makáme 😉...mne dnes šéf oznámil, že budem zastupovať novú kolegynu..takže zasa budem mať roboty až až...ale dúfam že sa mi podarí sem mrknúť...

ivinka..ja som oslavovala..🙂
    leni...tak čo nové..neskočíme niekedy na kafčo? už sme sa dlho nevideli..

• aa vítam všetky nové nevestičky... my ideme toho roku na dve svadby...takže si zaspomínam...a aj závidím..chcela by som to ešte raz zažiť..😉

• upss...pomýlila som si livi s ivinkou... (tie oslavy)

livi ..a ty ako sa máš...už ste zabývaní v bytíku..?

ozaj baby boli ste na tom stretku? ja som nemohla dôjsť, lebo som bola mimo a došli sme domov až okolo 21-vej... 😐

• uz ti ta kopa prace zacinala chybat co? no dlho si si od nej neoddychla 😃 ale dobre nie, si v podstate rada...?

stretko by sme mohli dat...povedz kedy ja sa prisposobim (teda okrem ut. a stvrtka)...to predtym stretko nevyslo, prisla som len ja a Livia, takze v pohode

• noo áno som celkom rada...aspoň sa tu nebudem nudiť...a zarobím 😉

tak ja porozmýšľa a ti zavolám... ide ma šéf zaúčať takže 😛 ...

• hmmm vela zabavy 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Svadobná fotografia v profesionálnej kvalite
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.