Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
no Taliani nemajú voľno, takže máme toľko práce ako inokedy :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj...tak aspoň sa nebudeš nudiť... ;-)
Odpovedať
ja este stale neviem...je mozne ze to budem vediet az dnes vecer alebo zajtra rano...dnes mi kamoska leti domov, neviem kedy dorazi a ci bude moct zajtra prist do KE, takze podla toho toho uvidim... Julia skoda, ze ste sa nepristavili...cakala som, ze pojdete dolu a nie hore :-D
Odpovedať
Ahojte. Poradte mi kde v SNV sú kozmetické salóny a kde super nalíčia.dik
Odpovedať
Profilova fotka
leni..tak potom ma to napadlo...ale šli sme niečo zobnuť a potom sme utekali na tie poruchy... ;-) no nič... možno nabudúce.. ;-) mirecka...tak s afroditou nemam dobre skúsenosti - to je pod levočsk.bránou....čo som bola celk.spokojná, tak oproti záložni Fabo - pri detskej poliklinike.. jednoducho a pekne ;-)
Odpovedať
ahojte baby! je tu vobec niekto? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maťa, ako sa máš?
Odpovedať
cauko, ty si sa tiez niekde vyparila a nic... 8-) uz je to fajn. prve tri mesiace boli strasne narocne... :-| a ty ako? uz sa nieco rysuje?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nič sa nerysuje ;-) ....a tiež mam kopec práce, takže nestíham pokecávať..;-) takže si spokojná... bola si teraz niekedy tu na východe?
Odpovedať
tusim na velku noc... ;-) najblizsie sa chystam 8.6., ideme oslavovat Rastove promocie..
Odpovedať
Profilova fotka
ejha...tak konečne bude mať kľud ;-) a na dovolenku sa niekde chystáte?
Odpovedať
netusim... a vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noo ani my nevieme...uvidíme čo sa naskytne..;-)
Odpovedať
no poradit si mohla... ;-) ja fakt neviem, este som ani nerozmyslala nad dovolenkou..
Odpovedať
dobre rano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno...tak konečne piatok..huráááá :-)
Odpovedať
huraaaa :-D
Odpovedať
chcem sa spytat, nepozna niekto super romaticke miesto tu niekde na okoli? moze to byt v prirode alebo aj v meste...ale niekde kde je sukromie a nie vela ludi - najlepsie ziadni :-D , moze to byt aj dalej nielen v okoli SNV, ale nie zas v BA :-D tak do 50 km...
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata, ak ste mali (budete mať) sobás v kostole, ako ste riešili, resp. budete riešiť výzdobu?
Odpovedať
mne ju spravili na objednavku - cca 3000 Sk - v zavislosti od poctu zivych kvetov, cim vacsi kostol tym viac kvetov potrebujes :-| , v ktorom kostole budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
vo velkom - na namesti a vyzdobu si objednavala v kvetinarstve?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzky tak to ti asi nepomôžem,,, ja som mala svadbu na dedinke a tam mi zdobila kostol jedna známa ;-)...ale myslím že v kvetinárstve by ti vedeli poradiť...alebo sa spýtaj na fare, ako to funguje..;-)
Odpovedať
zuzky mne to spravila jedna pani zo Smizian - ma predajnu resp. nieco ako kvetinarstvo pri podjazde...robieva casto svadobne vyzdoby do kostola - akekolvek...fakt mi to spravila presne podla mojich poziadaviek a predstav...kostolik tu v SNV je mensi, takze tam toho staci asi menej...ale pokial viem, tak by nemal byt problem objednat si to aj v kvetinarstve...
Odpovedať
Profilova fotka
leni tak ako?
Odpovedať
ahojte baby, chcem sa vas opytat, co ste mali na obrucky - krabicky alebo vankusik? Ak vankusik, tak ako sa potom v rychlosti tie obrucky "odmotaju ci odviazu" z toho vankusika? Co odporucate? Co ste mali na satach navrchu? V oktobri uz bude troska chladno...
Odpovedať
dobre ranko!!!! supolienka obrucky sme mali normalne na takej tacke - zabezpecili v kostole...dali sme ich tam tusim tesne pred svadbou....mam rada klasiku, takze ziadne vankusiky a pod. sa nekonali
Odpovedať
Julia prepac, v piatok som nemohla - mali sme navstevu z CR...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babulky dobre raaaaaaaaaaaaaanko kde je cerstva nevesticka MEGY ??? som zvedava, ako jej to dopadlo.... ;-)
Odpovedať
uziva si krasne prve dni manzelstva... :-D ja sa uz tesim na fotky, dufam ze nam nejake ukaze :-)
Odpovedať
ahojte baby, tak ako po víkende? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?