Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • no Taliani nemajú voľno, takže máme toľko práce ako inokedy 😐

• jaaj...tak aspoň sa nebudeš nudiť... 😉

• ja este stale neviem...je mozne ze to budem vediet az dnes vecer alebo zajtra rano...dnes mi kamoska leti domov, neviem kedy dorazi a ci bude moct zajtra prist do KE, takze podla toho toho uvidim...

Julia skoda, ze ste sa nepristavili...cakala som, ze pojdete dolu a nie hore 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte. Poradte mi kde v SNV sú kozmetické salóny a kde super nalíčia.dik

• leni..tak potom ma to napadlo...ale šli sme niečo zobnuť a potom sme utekali na tie poruchy... 😉 no nič... možno nabudúce.. 😉

mirecka...tak s afroditou nemam dobre skúsenosti - to je pod levočsk.bránou....čo som bola celk.spokojná, tak oproti záložni Fabo - pri detskej poliklinike.. jednoducho a pekne 😉

• ahojte baby! je tu vobec niekto? 😎

• ahoj maťa, ako sa máš?

• cauko, ty si sa tiez niekde vyparila a nic... 😎
    uz je to fajn. prve tri mesiace boli strasne narocne... 😐
    a ty ako? uz sa nieco rysuje?

• nie nič sa nerysuje 😉 ....a tiež mam kopec práce, takže nestíham pokecávať..😉
    takže si spokojná... bola si teraz niekedy tu na východe?

• tusim na velku noc... 😉
    najblizsie sa chystam 8.6., ideme oslavovat Rastove promocie..

• ejha...tak konečne bude mať kľud 😉 a na dovolenku sa niekde chystáte?

• netusim... a vy?

• noo ani my nevieme...uvidíme čo sa naskytne..😉

• no poradit si mohla... 😉
    ja fakt neviem, este som ani nerozmyslala nad dovolenkou..

• dobre rano 😉

• Sponzor fóra
  • dobré ráno...tak konečne piatok..huráááá 🙂

• huraaaa 😃

• chcem sa spytat, nepozna niekto super romaticke miesto tu niekde na okoli? moze to byt v prirode alebo aj v meste...ale niekde kde je sukromie a nie vela ludi - najlepsie ziadni 😃 , moze to byt aj dalej nielen v okoli SNV, ale nie zas v BA 😃 tak do 50 km...

• Dievcata,
    ak ste mali (budete mať) sobás v kostole, ako ste riešili, resp. budete riešiť výzdobu?

• mne ju spravili na objednavku - cca 3000 Sk - v zavislosti od poctu zivych kvetov, cim vacsi kostol tym viac kvetov potrebujes 😐 , v ktorom kostole budete mat?

• vo velkom - na namesti
    a vyzdobu si objednavala v kvetinarstve?

• zuzky tak to ti asi nepomôžem,,, ja som mala svadbu na dedinke a tam mi zdobila kostol jedna známa 😉...ale myslím že v kvetinárstve by ti vedeli poradiť...alebo sa spýtaj na fare, ako to funguje..😉

• zuzky mne to spravila jedna pani zo Smizian - ma predajnu resp. nieco ako kvetinarstvo pri podjazde...robieva casto svadobne vyzdoby do kostola - akekolvek...fakt mi to spravila presne podla mojich poziadaviek a predstav...kostolik tu v SNV je mensi, takze tam toho staci asi menej...ale pokial viem, tak by nemal byt problem objednat si to aj v kvetinarstve...

• leni tak ako?

• ahojte baby, chcem sa vas opytat, co ste mali na obrucky - krabicky alebo vankusik? Ak vankusik, tak ako sa potom v rychlosti tie obrucky "odmotaju ci odviazu" z toho vankusika? Co odporucate? Co ste mali na satach navrchu? V oktobri uz bude troska chladno...

• dobre ranko!!!!

supolienka obrucky sme mali normalne na takej tacke - zabezpecili v kostole...dali sme ich tam tusim tesne pred svadbou....mam rada klasiku, takze ziadne vankusiky a pod. sa nekonali

• Julia prepac, v piatok som nemohla - mali sme navstevu z CR...

• cafte babulky dobre raaaaaaaaaaaaaanko
    kde je cerstva nevesticka MEGY ??? som zvedava, ako jej to dopadlo.... 😉

• uziva si krasne prve dni manzelstva... 😃
    ja sa uz tesim na fotky, dufam ze nam nejake ukaze 🙂

• ahojte baby, tak ako po víkende? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov