Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahojte baby, januskav, my mame svadbu v Gastrodome, mali by sme mat asi 80 ludi. Inak my mame ist do BA od augusta, ako sa byva vo velkomeste?:-) Ja sa aj celkom tesim, hlavne ze budem mat lepsie moznosti na nakup handier a hlavne, ze by ma tam mala cakat zaujimavejsia praca, ako je ta, co robim teraz. Baby, uz som mala na muske jedneho DJ-a zo Svitu, co hral na kamoskinej svadbe pred 2 rokmi a uz som mu chcela volat, ale dozvedela som sa, ze uz nehra... Som z toho nervozna, lebo uz som si myslela, ze DJ-a uz mame v suchu... :-) Baby, zaciatok tyzdna... Este 4 dni do vikendu, katastrofaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte milé nevesty, sice nie som zo Spisa ale zo Zahoria, vydavat sa budem v Markušovciach a svadobna hostina bude v Spisskej v hoteli Metropol. Mate nejake skusenosti odtial (ci uz pozitivne alebo negativne)? Dakujem a zelam prijemny den...
Odpovedať
dobre ranko ;-) ten piatok je stale daleko a roboty neubuda... :-p sofia myslim, ze sa nemusis bat o sluzby v Metropole, zatial som nic negativne nepocula...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ráno.... nooo jooo už aby bol piatok.... 8-) sofia..lenka má pravdu... ani ja som nič zle o metropole nepočula :-) leni...tak čo povieš na piatok cca o 16.40?
Odpovedať
ahooj...skoro som nemala svadbu :-( :-( ....v stvrtok mi vzali ocka do nemocnice rovno zo sluzobky v BA takze sme tam v sobotu boli a hrozila mu operacia hrubeho creva takze sa mala rusit svadba...ale na stastie mu vcera vraveli ze zatial NIE tak sme leteli prenho,ale este mam v nemocnici aj buduceho svokra a jeho by mali pustit zajtra tak dufam ze so dobre dopadne a vydam sa ;-) ;-) ......nepisala som lebo som mala stresy a verte ze vobec nie zo svadby :-( :-(
Odpovedať
ahoj megy, to je hrozne co tu pises :-S , ale dufam, ze vsetko dobre dopadne a ocko bude v poriadku! Julia neviem ci budem piatok v SNV - je to este vo hviezdach - dozviem sa to mozno v stredu alebo az vo stvrtok :-| , takze ak budem tu, tak sa mozeme stretnut budem len a len rada :-)
Odpovedať
ahojte baby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
megy...tak to je hrozné..tak tiež držím prsty... leni...ok...tak daj vedieť čo a ako... ahoj livi...pripojiš sa aj ty ak to vyjde?;-)
Odpovedať
ahoj Juli, rada by som sa pripojila, uvidíme ešte čo a ako ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby, co noveho ? ako sa mate ?
Odpovedať
ahojte, tak ako? ivinka bolo to stretko v snv? nasa dovolenka bola super, ale lepila sa na mna sama smola :-(
Odpovedať
simasi tak popis....preco smola? ake ste mali pocasicko, hotel, sluzby...ste opaleni, oddychnuti? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
SIMI ajoooooooooooj no ako? chval sa, prehanaj....stretko bolo, ale ja som nakoniec nemohla :-( takze snad inokedy... posli foto mailikom, tesim...
Odpovedať
lepila sa na mna sama smola :-( najprv som si spalila zadok! potom som sa vyhadzala - alergia na slnko, potom sme zistili, ze ak chceme ist na nejaky vylet, tak len cez anglicku cestovku, ktora tam ako jedina fungovala... hmm bolo to drahsie a na prd, prehliadka pamiatok pre anglicanov bola len z autobusu, zastavili sme sa az v 2 pamiatkach!! hlavne ze sme potom mali 3 hodiny "rozchod na obed" v pristave, kde bolo mrte ludi a nedalo sa tam ani sadnut na ten obed... samozrejme rano sme 2 hodiny zberali tych blbych anglicanov po hoteloch, a poobede sme ich zase rozvazali spat... blbych preto, lebo cely cyprus sa z nich ide zblaznit! vsetko im prisposobuju, co je pochopitelne, ale ked vsade robia len tie ich jedla, to nam uz fakt slo na nervy... hotel bol v pohode, az na kuchynu... mali prepracovany recyklacny system stravy... co sa zvysilo z ranajok pouzili do obeda, co sa zvysilo z obedu pouzili do vecere.. a tak dookola, takze nic nevyslo nazmar! a ked si sla mamina zobrat take masko, vyzerajuce ako chutna fasirka, tak kuchar (slovensky chalan) na nu skrikol, nech si to nebere, ze je to "stare".. viac mi netrebalo... personal boli sami slovaci,poliaci... boli mili... plazovy hotel plaz nakoniec vobec nemal.. leto to co tam bolo opodial sa ako piesocna plaz ani netvarila... a slnecniky a lehatka co mali byt zadara, samozrejme boli platene... a posledne tri dni, nam prsalo, burka jak z hororu... v Larnake odial sme odlietali bol kalamitny stav, prekotene auta, strnhnute strechy, el stlpy... strasne som sa bala letu, ktory bol fakt (pre mna) hrozny, z tych turbulencii mi bolo strasne zle... aha to najpodstatnejsie den pred odletom, vecer sme sli akoze nakupit nejake darceky skratkou pri mori (chvilu neprsalo!) a par metrov od hotela som si vyvrtla nohu, ale tak strasne, ze som sa bala, ze ju mam zlomenu... vtedy som zistila, ze som si zabudla zdrav.karticku... hmm pri baleni som ju nasla :-N ale nastastie nemam ju zlomenu, len silne vyvrtnutu ;-) po prilete sme sli hned na kramare a o tej "pohotovosti" radsej pomlcim, OK? si viete predstavit... Takze baby, ak Cyprus, tak urcite nie Protaras !!! ale inak bola to super dovolenka,fakt!! aj pre maminu aj pre draheho, aj pre mna:-) :-) uz rozmyslame o druhej... ak to vyjde tak bud autom do chorvatska, alebo v septembri do tunisu, alebo egypta :)
Odpovedať
Profilova fotka
JA CHCEM FOTKY !!! JA CHCEM FOTKY !!!! JA CHCEM FOTKYYYYYYYYY !!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no simasi - tomu sa hovorí smola :-| ale aspoň ste si to užili aj napriek tým problémom :-)
Odpovedať
my chceme fotky!!! :-D ufff ale "potesi" ked sa tak "dari"...inac to jedlo, to ma vobec neprekvapuje...pocula som uz horsie pikosky, takze kym to samo nechodilo po stole tak ste to mali este cerstve :-D
Odpovedať
Profilova fotka
LENI presne tak, v tychto krajinach je to s jedlom typicke... :-(
Odpovedať
ahojte baby, čo tu dnes nikto nie je?
Odpovedať
babyyyy kde steee
Odpovedať
dobre ranko!!! pozeram, ze vcera tu nikto nemal cas ani nakuknut (teda okrem livi :-D )
Odpovedať
ahojte ;-)
Odpovedať
ahoj livi, tak ako dneska? mne sa tu nechce sediet, ale vobec!!!
Odpovedať
ani mne :-p už sa neviem dočkať kedy bude pol štvrtej
Odpovedať
zajtra mas volno?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... tak ja mam zasa kopec roboty,,,to som si teda dala... simasi..tak tá dovolenka znie fakt hrôzostrašne... :-( leni a livi...ani mne sa tu nechce sedieť...a už viete niečo o zajtrajšku? ináč leni...to bola náhoda, včera, však? mi sme boli na poruche automatov..a tak sme si urobili aj výlet...boli sme aj v kine..kde nás bolo dokopy 6 ľudí - parádna romantika.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeeee babulky, krasny dnik vam prajem...
Odpovedať
Profilova fotka
ivinka aj tebe.... ;-) ináč dnes tu mame uplne mrtvo --polovica ľudí ma dovolenku... :-( to bude deň
Odpovedať
ja mám zajtra voľno, takže teoreticky sa môžme stretnúť.
Odpovedať
Profilova fotka
tak uvidíme čo Lenka a ak tak prakticky sa stretneme ;-)...livi vy dnes asi tiež nebudeme mať veľa práce, ked má skoro celá europa voľno ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?