Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ahojte baby...

ivinka nádherné autičko..😉..paráááda

leni...prajem ti všetko len to najkrajšie k meninám a nech sa ti splni všetko po čom túžiš 😉

• LENI ozaj VSETKO NAJ !!! nech sa ti splni vsetko, po com ti srdiecko pisti 🙂
    DZULI ahoooooooooj, aky si mala vikend ?

• dakujem 😵 😃

ivinka a vy mate aku strechu 😃 ?

• Sponzor fóra
  • Julia ako sa mas? pocuj okolo 12teho koncim s anglinou, takze budem mat kopec casu...to by sme sa konecne mohli stretnut, co povies?

• ivinka....noo víkend bol taký návštevný....ako skoro každý..kedže cez týždeň nič nestíhame...🙂

leni..no už by sme mohli 😉..teším sa...tak sa potom dohodneme... a mam sa po starom 😐

• 😐 , a chodievas este cvicit?

• noo ani nie... akosi to nevychádza... na taebo vôbec...a do posilky len sem-tam...vieš raz sa mne nechce,alebo nemôžem..potom zasa kolegyni...a samej sa mi nechce... 😛 ...takže som zlenivela..! 😒 ale aj ked je horuco tak v posilke je to o život... 😛

• hmmm, a co praca mas toho teraz vela?

• inac ja som sa pekne zagulatila, takze uz sa chystam makat do posilky - po 12tom a pravidelne!!! 😃

• 🙂 ...ale také hrozné to určite nebude 😉.... a práca? noo je toho dosť...ako kedy... a ty? nič nové na obzore?

• LENI mame aj soft aj pevnu, ako som pisala, obidve...

• nieee 😐 , cele sa mi to trosku zamotkalo, nateraz musim byt spokojna...

• jaj ja ze si mozes vybrat, nevedela som, ze sa da mat obidve spolu 🤔 ...lebo v tom EOSe je tusim len ta pevna...

• LENI no, mozes si vybrat, ci platno alebo pevnu, da sa to premontovat za sekundu...

• 😃 😃 ja to uz teraz chapem, len som si myslela ze sa to da kupit len zvlast - bud ako verzia s pevnou strechou alebo verzia s platenou. 😛 ...no je to jedno, ale je ozaj krasne, tak nech vam dobre sluzi 😉

• Sponzor fóra
  • nooo uvidime, snad bude dobre sluzit... ked uz si ju drahy tolko vysnival... 😃 aj ked... neviem si celkom presne predstavit, ked dojde rad na tie moje sny, kam poskladame tie decka 🙂 asi budeme kociky na motuzikoch za sebou tahat 😃

• ...ahoj,no konecne uz mam volnejsie ze sa k vam mozem pripojit 😵 😵
    ...ivi kraaasne auticko,ale fakt kam date kociarik 😃 😃 😃 ....aj moj drahy rozmysla kupit nove auticko a vysvetloval mi uz musime take ze sa vojde aj kociar aby sme vzdy nemuseli uplne rozoberat este aj kolieska,i ked neviem kam na to chodi ze "kociarik" 😛 😛 😛

• čaute baby,ivinka fakt nádherné autíčko-ale fakt tak len pre dvoch.Ked prídu detičky tak budete určite
    potrebovať niečo vačšie 😃 😃 😃
    megy:tak sa mi zdá,že Tvoj manželík rozmýšla ako ten môj ked sme sa vzali.Už sa oženil tak už rozmýšľa nad detičkami.Je to veľmi zlaté a prirodzené aj ked sa mi zdá že Ty máš ešte strach/ja som ho mala tiež ako Ty/a preto si ešte užívajte seba a ono to s detičkami príde samo-myslím ten pocit chcenia.
    A čo sa týka ešte auta-my máme XSARU a už sa mi zda mála a to hlavne teraz ked sa chystáme na dovolenku.Chcelo by to už COMBI verziu. 😵 😵 😵

• ....hej mas pravdu ajam,ja milujem deti...ale vlastne este asi nie 😉 😉
    .....a on tuzi po takych autach sice su combi ale pre nas asi skor nedostupne combi 😒 😒 ,este nemame splatene jedno 😴

• vsetkym lenkam ...
    ...vsetko naj!!!

ivinka... no ked pride babo, tak bude tvoj drahy velmi trpiet 😃 ... nieco podobne preziva aj kamoskin manzel... kedze sa musi vzdat svojho dvojmiestneho veterana... no co neurobi pre rodinu😉

• ...zlaty kamoskin manzel 🙂 🙂 🙂 🙂

• No ak to bol jeho sen tak je veľmi pekné,že si ho splnil a ked prídu detičky tak potom auto možete vymeniť za iné podľa potreby.Ja by som si ho na Vašom mieste užívala a tešila sa z neho pokiaľ je to možne/ale to Vy dvaja určite robíte 😉 /.Ve sny sa majú plniť,ak by sme nesnívali tak by sme nemali pre čo žiť 😉
    lenka:všetko naj nech máš pekný tento ako aj ostatné dni 🙂

• dakujem 😃 😵 , mam naozaj krasny den a super naladu 😃 , vytesujem sa z novych kvietkov co som dostala od svokrovcov...konecne mam orchideu!!! 😃

• SIMASI no,,,bolo mi slubene, ze ked mi zacne rast brusko, tak dokupime druhe auto, rodinne... tak snad trpiet nebude... 😉
    AJAM no mas pravdu, sny su na to, aby sa plnili...a kedze jeho sen je uz splneny, tak dufam, ze teraz pridem na rad ja...a Sara alebo Samko 🙂 😃 😵

• a vieš,že aj ja som túžila po Sáre? A bol z toho Jakub 😢 ale teraz by som ho nevymenila za nič na svete!!!!! 😃 😃 😃

• my uz jednu Sarinku v rodine mame - tiez bola po troch chlapcoch tou "vysnivanou" 😃

• AJAM no v podstate je to jedno, ci Sara, ci Samko, ci Jakub... hlavne, ze to je zdrave nie? 😉
    LENI no okolo mna sa to tiez hemzi samymi Sarinkami 🙂 tak uvidime, ci si o nerozmyslim a nezmenim to na nejaku Ninu 🙂 alebo nieco ine 🙂

• ...a mne sa paci Samuel a Petra,a drahemu Adam,na dievcatko asi nemyslel 😃 😃 😃

• ...znamej sa teraz narodil syn a dali mu meno Sedrik-zaujimave ale asi by som nemala odvahu 😉 😉

• ja zase poznám Simeona 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov