Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ahojte baby...

ivinka nádherné autičko..😉..paráááda

leni...prajem ti všetko len to najkrajšie k meninám a nech sa ti splni všetko po čom túžiš 😉

• LENI ozaj VSETKO NAJ !!! nech sa ti splni vsetko, po com ti srdiecko pisti 🙂
    DZULI ahoooooooooj, aky si mala vikend ?

• dakujem 😵 😃

ivinka a vy mate aku strechu 😃 ?

• Sponzor fóra
  • Julia ako sa mas? pocuj okolo 12teho koncim s anglinou, takze budem mat kopec casu...to by sme sa konecne mohli stretnut, co povies?

• ivinka....noo víkend bol taký návštevný....ako skoro každý..kedže cez týždeň nič nestíhame...🙂

leni..no už by sme mohli 😉..teším sa...tak sa potom dohodneme... a mam sa po starom 😐

• 😐 , a chodievas este cvicit?

• noo ani nie... akosi to nevychádza... na taebo vôbec...a do posilky len sem-tam...vieš raz sa mne nechce,alebo nemôžem..potom zasa kolegyni...a samej sa mi nechce... 😛 ...takže som zlenivela..! 😒 ale aj ked je horuco tak v posilke je to o život... 😛

• hmmm, a co praca mas toho teraz vela?

• inac ja som sa pekne zagulatila, takze uz sa chystam makat do posilky - po 12tom a pravidelne!!! 😃

• 🙂 ...ale také hrozné to určite nebude 😉.... a práca? noo je toho dosť...ako kedy... a ty? nič nové na obzore?

• LENI mame aj soft aj pevnu, ako som pisala, obidve...

• nieee 😐 , cele sa mi to trosku zamotkalo, nateraz musim byt spokojna...

• jaj ja ze si mozes vybrat, nevedela som, ze sa da mat obidve spolu 🤔 ...lebo v tom EOSe je tusim len ta pevna...

• LENI no, mozes si vybrat, ci platno alebo pevnu, da sa to premontovat za sekundu...

• 😃 😃 ja to uz teraz chapem, len som si myslela ze sa to da kupit len zvlast - bud ako verzia s pevnou strechou alebo verzia s platenou. 😛 ...no je to jedno, ale je ozaj krasne, tak nech vam dobre sluzi 😉

• Sponzor fóra
  • nooo uvidime, snad bude dobre sluzit... ked uz si ju drahy tolko vysnival... 😃 aj ked... neviem si celkom presne predstavit, ked dojde rad na tie moje sny, kam poskladame tie decka 🙂 asi budeme kociky na motuzikoch za sebou tahat 😃

• ...ahoj,no konecne uz mam volnejsie ze sa k vam mozem pripojit 😵 😵
    ...ivi kraaasne auticko,ale fakt kam date kociarik 😃 😃 😃 ....aj moj drahy rozmysla kupit nove auticko a vysvetloval mi uz musime take ze sa vojde aj kociar aby sme vzdy nemuseli uplne rozoberat este aj kolieska,i ked neviem kam na to chodi ze "kociarik" 😛 😛 😛

• čaute baby,ivinka fakt nádherné autíčko-ale fakt tak len pre dvoch.Ked prídu detičky tak budete určite
    potrebovať niečo vačšie 😃 😃 😃
    megy:tak sa mi zdá,že Tvoj manželík rozmýšla ako ten môj ked sme sa vzali.Už sa oženil tak už rozmýšľa nad detičkami.Je to veľmi zlaté a prirodzené aj ked sa mi zdá že Ty máš ešte strach/ja som ho mala tiež ako Ty/a preto si ešte užívajte seba a ono to s detičkami príde samo-myslím ten pocit chcenia.
    A čo sa týka ešte auta-my máme XSARU a už sa mi zda mála a to hlavne teraz ked sa chystáme na dovolenku.Chcelo by to už COMBI verziu. 😵 😵 😵

• ....hej mas pravdu ajam,ja milujem deti...ale vlastne este asi nie 😉 😉
    .....a on tuzi po takych autach sice su combi ale pre nas asi skor nedostupne combi 😒 😒 ,este nemame splatene jedno 😴

• vsetkym lenkam ...
    ...vsetko naj!!!

ivinka... no ked pride babo, tak bude tvoj drahy velmi trpiet 😃 ... nieco podobne preziva aj kamoskin manzel... kedze sa musi vzdat svojho dvojmiestneho veterana... no co neurobi pre rodinu😉

• ...zlaty kamoskin manzel 🙂 🙂 🙂 🙂

• No ak to bol jeho sen tak je veľmi pekné,že si ho splnil a ked prídu detičky tak potom auto možete vymeniť za iné podľa potreby.Ja by som si ho na Vašom mieste užívala a tešila sa z neho pokiaľ je to možne/ale to Vy dvaja určite robíte 😉 /.Ve sny sa majú plniť,ak by sme nesnívali tak by sme nemali pre čo žiť 😉
    lenka:všetko naj nech máš pekný tento ako aj ostatné dni 🙂

• dakujem 😃 😵 , mam naozaj krasny den a super naladu 😃 , vytesujem sa z novych kvietkov co som dostala od svokrovcov...konecne mam orchideu!!! 😃

• SIMASI no,,,bolo mi slubene, ze ked mi zacne rast brusko, tak dokupime druhe auto, rodinne... tak snad trpiet nebude... 😉
    AJAM no mas pravdu, sny su na to, aby sa plnili...a kedze jeho sen je uz splneny, tak dufam, ze teraz pridem na rad ja...a Sara alebo Samko 🙂 😃 😵

• a vieš,že aj ja som túžila po Sáre? A bol z toho Jakub 😢 ale teraz by som ho nevymenila za nič na svete!!!!! 😃 😃 😃

• my uz jednu Sarinku v rodine mame - tiez bola po troch chlapcoch tou "vysnivanou" 😃

• AJAM no v podstate je to jedno, ci Sara, ci Samko, ci Jakub... hlavne, ze to je zdrave nie? 😉
    LENI no okolo mna sa to tiez hemzi samymi Sarinkami 🙂 tak uvidime, ci si o nerozmyslim a nezmenim to na nejaku Ninu 🙂 alebo nieco ine 🙂

• ...a mne sa paci Samuel a Petra,a drahemu Adam,na dievcatko asi nemyslel 😃 😃 😃

• ...znamej sa teraz narodil syn a dali mu meno Sedrik-zaujimave ale asi by som nemala odvahu 😉 😉

• ja zase poznám Simeona 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov