Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY ono asi vela zavisi aj od priezviska... nikdy by som mojmu dietatku nespravila to, aby sa volalo napriklad Sara Janosikova :-D je dobre, ak ma clovek cit pre zladenie mena a priezviska... a je kopec krasnych mien, takze je si z coho vybrat... mne sa paci aj Nina, Eliska, Ella, Ema... a chalanske Adam, Jakub, Simon ...
Odpovedať
tak tak ivinka,úplne s Tebou súhlasím :-) a na dnes sa s Vami lúčim,detičky sa zobudili tak sa ideme napapať a hor sa vonku,tak možno zajtra =-)
Odpovedať
Profilova fotka
AJAM tak paaaa a pozdravuj deticky... uzite si zvysok dna... :-D
Odpovedať
ja by som chcela Xaviera a Tamarku, ale Tamarka asi nebude lebo drahemu sa nepaci a Xavier je mozno trosku extravagantne meno na SNV :-| ale casu dost, uvidime co pride :-D
Odpovedať
inac mate pravdu s tymi prizviskami...myslite ze Xavier sa k tomu nasmu nehodi :-( ?
Odpovedať
Profilova fotka
LENI ake mas vlastne priezvisko ???
Odpovedať
ahojte babenky, Leni, vsetko naj k meninam - rozmyslala som, ze aku Lenku poznam a poznam len jednu spoluziacku zo strednej, ale s tou sme sa uz dlho nekontaktovali, tak aspon tebe poprajem vsetko naj, aj ked ta poznam len tak "virtualne". Ivinka to auto je skvele, fakt. My sme pred dvoma tyzdnami kupili take male prditko :-D nissan micra, tiez len pre nas dvoch, zatial staci. Ivi a co robis v BA ak sa smiem spytat? My sa totizto od augusta tiez tam stahujeme. Kde byvate?
Odpovedať
Ahoj supolienka
Odpovedať
ahoj mirecka11, jaj, som si nevsimla, ze tu niekto je prihlaseny, skoda..
Odpovedať
dobre ranko :-) supolienka vdaka ;-)
Odpovedať
....caute baby,ako?vsade hlasia ze ma byt tropicke teplo ale mi mame taku kosu v kancli ze sedim v svetri :-S
Odpovedať
no presne megy..neviem o akych tropickych horucavach to hovoria...alebo vychod uz nepatri k Slovensku ? ]-( , hej "blavacky" poslite nam tu kusok toho slniecka!!! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte. ja som sa včera trochu uliala z práce ;-) tak sa mi nechce...
Odpovedať
....my sme boli cely vikend na chate a teraz sa nemozem dospat,nevladzem ani drzat otvorene oci |-| |-| ....a tak mi je celkovo blbo,ja neviem asi som meteosenzitivna :-D :-D
Odpovedať
a mne sa tiez nechce :-S , je to ako virus ...a ja som vzdy ta co sa nakazi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyyyyyyyyyyyyyyy :-) takze ... po prve sa musim pochvalit :-) dalsia skuska v suchu :-D po druhe, posielam velikansky kusisko teplucka a slniecka do SNV po tretie... SUPOLIENKA v BA zijem, pracujem, som tu uz 12rokov, odisla som ako naivna 18tka po maturite na VS a ostala tu, byvame v Ruzovej doline a v Dubravke, mame 2byty takze zatial na striedacku u mna a u draheho, cez tyzden u mna, lebo to mame blizsie do prace a cez vikendy u draheho, lebo v Dubravke je tam pod lesom bozsky klidek :-) a vy kam sa stahujete ? za pracou ? alebo ???
Odpovedať
Profilova fotka
ejjjj, babce: máte tú istú tému ako KE! zeby sme si vedeli cítat myslienky?? kuknite na inspirácie aj po svadbe: tam je tých mien (velmi originálnych) pre malých drobcov neúrekom!!mozno nacerpete inspirácie... lienka: nie, východ je uz ukrajina!! :-N ak som bola v blave, tak sa ma kazdý pýtal, ci na we idem domov a ja im, ze: hej v piatok idem do kyjev(a)!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nechcela som urázat patriótky- východniarky!! tak ja pálim, musím este nieco (do)nakúpit, nech to máme na svad. stoloch pekné.. ;-)
Odpovedať
pekne, pekne :-D este to tu nebolo vychodniarka si robi srandicky z vychodiarov :-D ozaj ivinka BLAHOZELAM!!! a dakujeme za slniecko - zrazu je tu volajako teplo :-) joj uz sa mi nechce tu byt, :-(
Odpovedať
Profilova fotka
LENI dikes... no to bola osma v poradi... uz len 3 a mam "prazdniny" az do oktobra :-) jupiiiiiiiiiiiii a mne sa tu uz tiez nechce trcat... rozmyslam, co vymysliet, aby som mohla zdrhnut :-D
Odpovedať
..a do kolkej robis leni????????? ..ja do 15.30 ale mam pocit ze tu mam byt este pol dna :-( ..v stvrtok sa idem ostrihat tak drzte palce,bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-N
Odpovedať
ivi - blahoželám k skúške megy - to ja som tu dnes do šiestej :-|
Odpovedať
...fuuuuuuuu livi,tak to nezavidim....a si sama alebo mas aj kolegov?viem ze peta tam bola aj casto sama tak som k nej niekedy zbehla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI dikeeees si zlataaaaa MEGY a aky strih? nemas foto ?
Odpovedať
ja tiez do pol stvrtej robim, lenze dnes ma caka este anglina...neviem sa dockat prazdnin, este tyzden musim vydrzat :-S
Odpovedať
megy - ty si sa poznala s Petrou? ozaj a odkiaľ vieš, kde pracujem?
Odpovedať
...ivi nieco na sposob nely furtado s ofinou ale postupne zostrihane,teraz nosim vsetky vlasy dohora ako na svadobnych fotkach a uz mam nebavi stat rano 20 minut s gelom na rukach a kym to posponkujem tak s panombohom. ...boze leni mne by sa uz nechcelo ucit nic,....a vies aj nieco?myslim ci to ma nejaky efekt ked sa len ucit a nezijes medzi anglicky hovoriacimi :-)
Odpovedať
no uci sa to veeeelmi tazko kedze som nikde v zahranici dlhsiu dobu nebola, ale pomaha mi to velmi...hlavne co sa slovnej zasoby tyka a tiez gramatiku strasne sprtame...bez toho by som bola uz uplne minusova :-p
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY fiiiiiiiha, tak to bude supeeeeeeeeer ! aspon s tym nebudes mat tolko starosti...
Odpovedať
Profilova fotka
no lucim sa babulky, tak si uzite krasny zvysok dnicka... paaaaaaaaaa :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?