Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • LIVI ty si mala narodky ? kedy ? no tak to ti teda z celeho srdca GRATULUJEM !!!

• ešte len budem mať v sobotu, ale ďakujem ti 😉

• jeeeeeeeej tak som prvaaaaa v predstihu 😃 tak este raz vsetko naj... hlavne nech si zdravia a nech sa ti splnia v zivote vsetky aj tie najtajnejsie tuzby a sny !!!

• Sponzor fóra
  • ďakujem pekne ivi, si zlatá 🙂

• LIVI a este malinky darecek v mojom albume.... len pre Teba !!! 😃

• jééééj super ďakujééém 😃
    to je môj prvý darček 😃 😃

• som rada, ze sa paci 😃 man taketo prkotinky brutaaaaaaaalne bavia... ja som sa asi fakt totalne minula povolanim hehe 😬

• ešte máš možnosť to zmeniť. ja som ti vravela, že máš talent, len to treba využiť 😉

• sak snad sa nieco podari... zacinam na tom dost intenzivne pracovat 🙂 😃 😬 😵

• tak ja ficim domkov upratat, nasi sa uz valia, nech to stiham, pa Livi a pekny zvysok dna prajem

• ...dobre rano...a je u piatok konecneeeeee 😃 😃

• dobre ranko 🙂

• dobreeeeeeee ranko baby

• ahojte baby, konečne piatoooooook 🙂

• fuuu dnes nestiham ani nakuknut sem, fajn ze je ten piatok 😃

• Sponzor fóra
  • Ahoj leni. Chcem sa ta opýtať, že kto ťa líčil na svadbu, lebo si vyzerala super.

• ahoj mirecka - dakujem 😉 , licila ma Martinka Siroka - Art kozmetika (alebo Art studio - neviem presny nazov) ma salon v Smizanoch na namesti - oplati sa k nej zajst, ma skvele ceny (za tu pracu) a prisla az ku mne domov (co mi usetrilo kopec casu 🙂 ) a je to straaaasne zlata sympaticka osobka 🙂

• Ahoj. Som rada, že si odpísala,hľadám kozmetičku, čo som sa pýtala kamošiek, tak nikto nemá dobré skúsenosti v snv tak som rada.A koľko asi stojí to líčenie, robí tam sama alebo sú tam viac.

• dobre ranko baby, tak ako po vikende ? oddychli ste si ???

• ahoj ivinka, pre mna to bol dost unavny vikend - plny nicnerobenia ...v sobotu sme boli von, zaspali sme okolo 4tej a celu nedelu som prespala. Som na to asi uz stara 😬

• Ahoj Leni.V piatok som sa ta už nestihla spýtať,vieš ohľadom tej kozmetičky, môžeš mi ju prosím ťa opísať, aby som si bola na 100% istá, že je to ona, lebo ked v tom čase porodila, tak tam asi nebude ona, no ale to su len moje dohady dik

• taka vysoka, okata baba, tmave kucerave vlasky (teraz ich nosi na kratko), velmi pekna 🙂 , ale neboj urcite tam bude ona, lebo pokial viem tak ta baba co ju zastupovala uz u nej nerobi...

• dakujem ti

• 😉

• ahojte baby 🙂 ja som si celkom oddýchla cez víkend, aj keď som mala 3 oslavy 😃
    aj vám sa tak nechcelo dnes do práce ako mne?

• Leni - IP

• dobré ránko 😴 😴

• dobre rano 😠 , uz to pisem tretikrat

• no huraaa 🙂

• dobre ranecko baby...
    LIVI a co pekneho si dostala ???

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂