Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • ...fajn leni,ja by som mohla na tyzden....tesííííííííím 😉
    ....ja mam tiez kombinaciu linky vanilkovej a calvados (to je taka skoro ceresnova) 🙂
    ..simasi tak to som nemala vidiet,teraz uz sa mi nepacia len take jednofarebne steny ale aj s nejakymi vzormi,pomoooooc 🙂 😉

• megy, preco nie? ved tie vzory su uzasne... hotovy sperk 😃 k tomu uz len jednoduchy nabytok a mas domacnost ako z "katalogu" 😉

• poslala som vam "kuchynu buducnosti" neuveritelne...

• Sponzor fóra
  • no hej skoda ze si az tak neverim a tiez ...keby mal kto namalovat to co ja vymyslim simasi 😃

• inak baby neviete, kedy budu trhy?

• viem, 12,13,14,15 . jul 😉 - budem strasit na vystavakoch 😃

• simasi - pošli mi tie návrhy aj kontakt prosím. 🙂

• lienka... tiez skumam ako to vlastne robia... musia mat nejake sablony, ze? kedysi davno si moj bratranec zmyslel, ze chce na stenu "bonsaj" hmm niekolkonasobne zvacseny... si este pamatam, ako sme tu sablonu "vyrabali" ale podarilo sa 😉

• ...ved to leni,ze ja si to sama nenamalujem a tu neviem ci je niekto taky co ti to namaluje 😬 😬

• neviem, dosla vam uz ta "moja" kuchyna... furt mi to vyhlasuje, ze sa to neda odoslat... tak ked vam to dojde viac krat, ospravedlnujem sa 😬

• no super, tak som dufala, ze to bude o tyzden skor, chceli sme si s drahym urobit predlzeny vikend 😞

• nedoslo 😠 ,
    ono sa to robi cez sablony, to je samozrejme...tie kvety sa daju zvladnut, horsie je podla mna robit tie velke vzory a je to piplacka s nalepovanim pasky...no ale da sa ...asi to ozaj vyskusam, dali ste mi chrobaka do hlavy 😵

• tak to skusim znova 😉

• a kto v snv? mozem vediet meno? skor-ci neskor aj my chceme prerabat...

• myslim tu kuchynu

• Sponzor fóra
  • no ako to tak sledujem, tak by sme mali nasu temu premenovat na "Spišiačky - šikulky - výmyselníčky " 😃 😬 😉
    baby, neviete kedy su Spišske trhy ?

• ivinka čítaj, čítaj už som sa nato pýtala 😃

tiež plánuješ ísť domov na trhy? aj ja, ak to výjde tak sa stretneme 😉

• no a u nas uz prsi...aspon to tak vyzera 😒

• SIMI no planujem... takze kedy ??? asi som slepa, nevidim datum 😉
    tak potom mozme spravit konecne hromadne stretko 🙂

• od 12 - 15. jula 😉

• LENI dikeeeeeees 😬

• dobre ranko, tak co bude dnes prsat?

• ...dobre rano,tak dufam ze nie,alebo aj moze sak robim 😉 😉

• no ved, ale aj tak by nemuselo...co mate v plane na vikend?
    inac minule som tusim videla na nejakom letaku cervenu hranatu pohovku - aspon sa mi mari, skusim ho najst ( bola v akcii),

• dobre ranko, no u nas sa nejako zmraka...slniecko nikde 😐 tak uvidime, co sa z toho vykluje...
    MEGY v BA som videla neurekom cervenych a hranatych , ale to by asi nestalo za to, vlacit to odtial na vychod...

• 😠 ivinka nechci ma nahnevat 😠 vzdy ked pocujem ze na zapade sa da zohnat vsetko a tu nic...nechapem ze na tak malom uzemi mozu byt tak velke rozdiely!!! keby tie obchody tu u nas boli aspon trosku roznorodejsie, ale vsade su len tie iste supermarkety a tie iste znacky 😠 ... uz len kvoli tomu mam chut sa odstahovat!!!

• ....dakujem vam ze sa tak starate o nasu sedacôcku 😉 😉
    ....uz mame asi aj jednu vybratu v tom nabytku na namesti kde bola niekedy VUB-ka.
    ...skuste ist na stranku gkt.sk a typ sedacky lancaster alebo tak nejak,tam je vyobrazena zlta a pod obrazkom su aj rozne tvary kresiel a z tych si mozte vyskladat sedacku aku chcete dlhu alebo co rohovou alebo do U,tak asi zoberieme tuto,a sami sme si vyskladali to tvaru U s jednym trojuholnickom!

• nooo krasna!!!! tu co som videla ja az taka pekna nebola...a budete ju mat v kozi? megy ak sa smiem spytat, kolko stoji tak rohova, alebo 3+2? nevies ,aspon cca?

• to je z M.V. nabytku?

• ...ano je to z MV nabytku,ja kozu nechcem,budeme mat latku ale rozhodujem sa aku....no ta co sme si vyskladali my,to je do tvaru U na vyjde zhruba 28-30 tis.,ale je fakt obrovska a ked porovnavam ceny aj ostatnych predajni tak je celkom dobra cena 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov