Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
..a vyhoda je v tom,ze sa sklada z tych jednotlivych kresiel a tie niesu nijako spajane,lebo su dost mohutne na to aby drzali po kope,ale ked sa ti zunuje taka zostava aku si das,tak to mozes hocikedy prelozit aj inac a mas zasa akoby novu sedacku ;-) ;-)
Odpovedať
jasne, my to tak tiez robime, mame nieco podobne ... no ale ved sama uvidis... ;-) skvelo ste si vybrali, je to prakticke do bytu :-D
Odpovedať
dakujem leni,len co ma trosku stve ze dodacia doba je 5tyzdnov a kedze je teraz dovolenkove obdobie tak moze to byt aj viac 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
uffff tak to je dost...no ale dalo sa cakat, ze to tolko bude kedze tu nemaju sklady :-S
Odpovedať
lienka nerozculuj sa... kamoska sla zo snv sem do BA kvoli dveram na saunu, mali stat 10tisic, len kvoli nim sem dosli... a zrazu to nebolo 10 ale 30tisic... tak sa otocili a sli spat domov, smutny a sklamany... o podobnych veciach by som ti vedela vyrozpravat hotove "romany"... podla mna je to o tom, ze na vychode ludia nemaju peniaze, tak sa uspokoja s hocicim... a ked vidim ako hufne chodia do polska a tam vsetko nakupuju a poliaci sa im smeju do ksichtu... (v sobotu som to zazila) no des a hroza... ano mali tam pekne saticky, atd, ale tie ceny... ved za take iste ceny niekedy aj lacnejsie vo vypredaji si tu kupim znackove oblecenie... no neoplatilo by sa im sadnut na vlak a dojst v case vypredajov do BA? podla mna urcite!
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI presne tak, mas pravdu a to uz ani nehovorim o vypredajoch napriklad v Rakusku
Odpovedať
ahojte, simasi - s tým nakupovaním v poľsku máš pravdu, lenže veľa ľudí si povie, že to má bližšie do Poľska a tak idú tam. a okrem toho tam väčšina chodí aj kvôli veciam do domácnosti, ktoré sú tam oveľa lacnejšie ako u nás.
Odpovedať
my sme zhanali "stavebne puzdro" a v jednej firme nam povedali ze lehota dodania je 8 týždňov!!!! nastastie objavili sme vyrobcu a cuduj sa svete "stavebne puzdro" sme dostali hned! a este lacnejsie nez u predajcu... moja kamoska si dali vyrobit kozenu sedacku, tiez na nu cakali dost dlho... ale napriek tomu, ze je velka a mohutna, maju ju pospajanu... =-) hmm asi budem zla, ale megy videla si kozenu sedacku, ktoru denne pouzivas tak po 7-8 rokoch? ja ano :-|
Odpovedať
suhlasim, vystihli ste to ! ale osobne polsko nemusim, to sa uz neoplati aj z toho dovodu, ze ti "nasi" cinaci predavaju presne to iste a za tu istu cenu ]-( to naozaj radsej pockam na vypredaje v znackovych obchodoch ;-) ...snad ked budu dokoncene dialnice, tak aj ta cesta do BA bude lepsia - to odradza mnohych
Odpovedať
ivinka, ja chodim do rakuska len na tenisky... hmm kedze pozname len "pandorf" a ani netusime kedy tam byvaju vypredaje... tak ked budu, daj mi "echo" :-D naposledy sme tam urobili poriadny nakup, tesne pred nasim vstupom do EU... perfektne nike tenisky za 19eur! no nekup to... a tych triciek.... odvtedy sa nam nedari natrafit na akcie... livi... ano moja mama by tam tiez nechala majland... este ze som ju krotila... lebo vchadzala do fazy..."no nekup to" :-D :-D
Odpovedať
mrknite sa na www.kler.pl stoji to zato... predavaju to aj v o.d. Topiak... na slovensku asi nepredavaju... z niektorych kuskov som bola tak unesena, ze som sa ich bala dotknut! :-D
Odpovedať
...simasi som nepochopila to s tou sedackou ze je aj tak pospajana,ved ja nehovorim ze je najlepsie ked nieje pospajana?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
SIMI ten kler...uff....kraaaaaaaaasne veci... uzasne, maju zastupenie aj na slovensku ??? k tej kozi asi tolko... v zime je na nej kosa, v lete sa potis a lepis... nasi maju doma asi 10 rocnu, kupovali ju kvalitu, uz pred 10 rokmi vysla na 100 000 tisic, ani nie je moc pouzivana, kedze su doma sami dvaja , my s braskom sme v BA, ale po 10 rokoch vyzera zalostne :-( ja som sa tiez odrbkala, lebo kedze som bola proti kozi, tak som zvolila "ekokozu" a to je este vacsie peklo, po 3 rokoch je vhodna akurat tak na vyhodenie.. navonok asi tak z 5tich metrov vyzera dizajnovo uzasne,farbu ma stale taku krasnu sytu cervenu, ale zblizka je totalne znicena :-( ked budem prerabat byt, mozem ju akurat tak vyhodit :-( nebola draha, bola na nu akcia, takze vysla za super cenu, ale aj tak... podla mna ju moc nepouzivame a je hrozne znicena a to mi vravelo viac ludi, ze sa im ten material tiez rozpadava... :-(
Odpovedať
megy to bolo len tak... napadlo mi ako mi kamoska hovorila, ze jednotlive diely ich sedacky su akoby zavesene na takych kovovych hakoch, a tiez sa da rozne skladat, lebo som sa divila ako take velke monstrum vtrepali do domu :-D :-D :-D ale oni maju uplne iny styl sedacky, nez chces ty, oni maju taky klasicky typ... apropo na jedalejsky stol a stolicky cakali viac ako 2 mesiace... hmm my riesime nasu kuchynu uz 2 mesiace, a este budeme cakat do augusta, kym nam ju prinesu a zlozia... :-|
Odpovedať
moja svokra ma tiez kozenu, modru, a ta cena bola viac nez hriesna (kedze ona kupuje len "kvalitu") ale po tych rokoch je akoby popraskana a vysuchana... a ekokoza? kamarat vyrabal sedacky a povedal ze ekokoza je ten najhorsi material s akym sa stretol... uz pri vyrobe sa s nim zle robi, praska a trha sa... tak sme dali na rady a kupili sme si zltu sedacku v imitacii brusenej koze. na kazdedenne lehnenie pri telke ju setrime, mame na nej "prehozy" a ked dojde navsteva, opat ju setrime, aby nam ju nezakvackali :-D takze sa z nej kocham, len ked upratujem a prasim ci periem prehozy :-D :-D :-D no co, stale vyzera ako nova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI no ono si asi nevyberies, latka ma zas nevyhdu, ze sa "zakvacka" :-) co uz... idem na obed, ak pojdete, tak dobru chut vam baby
Odpovedať
....to o kozi a ekokozi viem tak preto som kozenu nechcela......a tu brusenu kozu maju nasi a to je tiez hroza,na nej vidno flaky aj od cistej vody ]-(
Odpovedať
ekokozu si kupili svokrovci asi pred rokom - tak to sa asi nepotesia, ked ta povodna im sluzila 20 rokov =-) , no ani mne sa nepaci lebo je strasne studena, vobec sa na nej neda sediet bez deky bez prehozu a s prehozom zase vobec nevyzera dobre :-p my zas mame latkovu ale odkedy tam boli ti najomnici vyzera hrozne :-( , tiez som si na nich usila prehozy bez nich by to bolo hrozne
Odpovedať
simasi mne ta kuchyna vcera neprisla...a nemas fotku vasej kuchyne? som zvedava co? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja ziadnu kuchynu nemam :-(
Odpovedať
straaaaasne sa mi chce spat, |-|
Odpovedať
....a mne je tak blbo ako na chorobu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
MEGY nemate v praci klimu ? u nas maju taky "chorobny pocit" viaceti ludkovia :-(
Odpovedať
Dobre ranko, klima je svinstvo, neznasam...radsej sa budem potit, nez mam byt cely den v miestnosti so zapnutou klimou!!! to by som bola v kuse chora :-S
Odpovedať
....ahoj,klimu nemame ale strasne hrube muri tak aj ked je vonku horuco tak mi mame zimu,no pre ludi co pridu z vonka tak prijemne chladno.a samozrejme ze ja mam len slapky cely a 3/4nohavice tak som sa aj mozno prechladila :-o
Odpovedať
nooo tak som sa tiez pekne prechladila - my mame tiez vecnu zimu v kancli :-S
Odpovedať
:-D inac vcera som uz zacala robit nacrty na stenu...asi sa cez vikend do toho pustim... x-)
Odpovedať
ahojte, klíma je teda pekné svinstvo - mám s ňou skúsenosti. Keď som robila na lodi, mali sme tam klímu - ja som z nej dostala chronickú nádchu ]-(
Odpovedať
ahojte babky, poradte nejaku dobru pozicovnu - potrebujem zavoj a nieco na seba, kedze v oktobri uz bude chladnejsie. Mam to uz hladat teraz? Ako to vlastne s prepozicanim funguje? Saty budem mat usite, takze s tym nie je problem.
Odpovedať
ahojte, a máme tu najťažší deň v týždni :-S joj ale sa mi nechce tu byť ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?