Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • dakujem, sama som sa nespoznala. A hned v pondelok som sa letela dat ostrihat. Mala som uz po krk dlhych vlasov.

• 😃 hmmm mne kratke vlasy vobec nepristanu, skoda teraz by som chodila vystrihana na 3 cm 😃

• na 3 cm som chodievala pred svadbou, ale teraz som si ich nechala trochu dlhsie. Vsetci mi vraveli, ze mi dlhe vlasy pristanu, ale liezlo mi na nervy, ze boli vsade

• Sponzor fóra
  • mam dnes krizu, vobec sa mi nechce robit 😛
    vcera sme prisli domov o polnoci - manzel ma pozval vecer na Shreka 😃 , milujem tu rozpravku

• Leni a kde ste boli - v Spišskej alebo v Maxe? Lebo ja som Rasťa ťahala predvčerom do kina a nechcel ísť.

• ANULA mate nadherne fotocky.... fakt super , aj pocasie vam vyslo krasne... pozri si postu, mam na teba par otazok 🙂

• no tak sa majte babulky, krasny zvysok dna prajem a uzite si slniecko 😃

• Dobre ranko spachtosky!!!! 😃

ja mam dnes skvelu naladu...musim sa vam pochvalit ako krasne ma vcera prekvapil manzelik (a vlastne cely tyzden ma prekvapuje - robi mi kazducke rano ranajky do postele 😵 ) a vcera som mala narodky a on prisiel s 25timi nadhernymi cervenymi ruzami domov!!! a este mi kupil fantasticke botasky a vobec nevadi ze su mi male a musi ich vratit.... 😃 😃 straaaasne ma potesil

• Vsetko najlepsie Leni. Ja mam narodky v utorok, ale mat tak Tvoj vek...
    U nas ranajky do postele nehrozia, kedze ja vstavam o 5.00 a drahy pred 7.00. Ale cez vikend ide rano pre cerstve pecivko a kazdu stredu a piatok, ked sa vraciam domov mam veceru. Sice su to vzdy mexicke cestoviny, ale potesia a su velmi chutne.
    Ja mam dnes tiez dobru naladu, sefstvo tu nie je, tak sa mi hadam podari odist o 12.00 a ideme kupit novy televizor, lebo stary uz dlhsi cas strajkuje.

• ahojte. Leni - tvoj manžel je riadny romantik 🙂 to muselo byť krásne prekvapko 🙂

• ...tak leni este raz vsetko naj 🙂 ...mas zlateho manzelika,ja neviem ci by so sa od mojho niecoho takeho dockala,jemu to proste nedoklapne 😃 😃 😃
    ...my dnes ideme do divadla na Maf Story 😉 😉 😉 ...to je kultura co?????

• anula ved to je prave na tom to super, ze ja vstavam o 6tej, ale drahemu staci o osmej (lebo robi od 9tej a ja od 7mej) a napriek tomu vstava aby ma potesil a prekvapil 😃

on je vazne ovela vacsi romantik ako ja 😉 ...na 23 mi tiez kupil 23 ruzi 😃 a zastihol ma v jednom obchode - ste mali vidiet tie predavacky ako im padli sanky 😃 😃

• my zriedkakedy vstávame spolu, ale ja nikdy doma neraňajkujem. ale drahý keď je cez víkend v práci a ja ešte spím, tak mi vždy kúpi raňajky a donesie mi ich domov 🙂

• a dakujem 😵 😵 , som ako nadrogovana po vcerajsku vobec mi nedochadza 😃

a este ma vzal vcera prechadzku...........................okolo bloku 😃 😃

• ozaj kto vie co je za akciu pri divadle? rusia nam pracovnu atmosferu...pocujem spievat Schindlerovu a nazivo 🤔

• Sponzor fóra
  • no Leni bud rada, ze pocujes spievat, my mame pod oknom stavenisko, je priserne teplo a okna sa nedaju otvorit, lebo asfaltuju strechu.
    Ja by som tiez nevstavala o 5.00, keby som nemusela, zato si spolu vychutnavame ranajky cez vikend.
    Teda trochu Ti zavidim toho romantika. Moj je skor prakticky, ako vsetci chlapi 😉 . Minuly rok som chcela na Vianoce nausnicky, videla som ich v jednom katalogu. Neustale som o nich doma spievala, nechala som katalog otvoreny so zakruzkovanymi nausnickami. Tesne pred Vianocami som ho vyhodila, mysliac si, ze nausky su uz isto kupene. No a na Vianoce som dostala tasku do prace. Mala plno vreciek a priehradok a ako som sa tak hrabala v tej taske, hladajuc skryte nausnicky, drahy sa ma nevinne opytal, ze co tam tolko hladam. A ja, ze nausnice. On vobec nevedel, o com hovorim! Za cely cas si nevsimol nic a ani nezaregistroval moje pilenie usi o nausniciach. Dnes sa na tom dobre smejeme a tie nausnice som dostala na Valentina.

• 😃 no chlapom obcas nezapina 😃 preto si este uzivam tieto svetle chvilky a vytesujem sa z nich kym este su 😵
    inac ja mam pocit, ze u nas som ten prakticky typ ja - aspon v istych veciach...a ani napady nemam take romanticke (v tomto som chlap ja, tiez mi obcas nedojde...)

• cafte babulky, dobre ranko... no usmievam sa, ked to tu citam 🙂
    LENI tak VSETKO NAAAAAAAAJ !!! kolko mas vlastne rockov ? ANULKA a ty ?

• no ja som uz stara korcula. 34. 😞 😞 😞

• .... ze stara korcula... neboj, ja ta dobieham (coskoro 31) 😃

• 25 😎

• stvrtstorocnica... inak ja som jaky dilinko, sak si to pisala, ze 25 ruzi si dostala 🙂

• No Leni, hned by som menila s tebou.

• no ano nie je to take zle 😃

• Dobre ranecko, tak aky ste mali vikend? 🙂

• ...dobre ranko...tak nam robili ten sadrokarton ale ten prach,tak to je nieco hrozneeeee.....3x som umyvala dlazky a nic 😒 😒 😒
    ....ale vcera sme uz poobede boli u nasich na chate a bolo fajn 🙂 🙂

• AHojte baby, dobre ranko
    my sme mali skvely vikendik, boli sme na chalupe u svokrovcov pri Ziline... takze super, uz som totalne ako cigoska, kedze som cely vikend pobehovala v plavkach 😃

• vy dnes vsetky spinkate ??? 😕

• dobre ranko baby....halo halooo ? kde ste stratene ??? 😞

• ahojte baby, v prvom rade

Lenka

...zelam ti vsetko co si len mozes priat,
    nech mas lasku komu dat,
    rozum co ti v nudzi poradi,
    ruku co ta v ziali pohladi
    a cloveka co ta nikdy nezradi 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov